• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ráno!
Luci, tak to je super dárek! Dnes už jsou ty hračky vymakané,že.
No já jsem totálně nachcípaná a to v sobotu odjíždíme na dovču. Tak letíme na pojiš´tovnu vyřídit cestovní pojištění a budu asi prát a prát a žehlit.
A vůbec nevím, co dnes vařit. :confounded:
Luci, to si Leuška dobře řekla podle letáku. :grinning: To Terka te´d co vidí, to chce taky. V telce vidí bazén, tak řekne, že chce taky do bazénu. Pak vidí psa, taky chce psa. A tak je to teď se vším. :sunglasses:
1. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jj přesně tu. Mamina měla leta Whirlpoolku a teď ji má zas, a spokojenost. Tak doufám, že i mě vydrží :wink:
1. črc 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak novou pračku bych si taky dala líbit, tak naše ž si hoodně odsloužila. ale ted nás čeká telka. akorát se nemůžem s manžou dostat někam do kšeftu. Babička hned ráno odfičela,na nějakou rehabku nebo co,ani jsme si nedaly kafe..
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem moc spokojena s tou moji AEG, pere fakt skvele a neni slyset, se na ni chodim i divat, zda vubec pere. Ja mam taky radsi vrchovky, ale na tuhle asi casem jeste postavim susicku
1. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ona asi kterákoli nová bude lepší než ta co máme doposud - je to Candy, a manžel si ji kupoval asi před 10 lety v bazaru - ještě tehdy bydlel na ubytovně a prát potřeboval, že. Jako pere, ale už vypadá děsně a zlobí otvírání bubnu. No a do té naší nové koupelky se sluší mít novou pračku :wink:
1. črc 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den dámy :slight_smile:

my včera zkoukli nestydu s macháčkem a docela jsem se pobavila :wink:

akcul tak to je super dáreček to si hezky a poučně Natálka zvykne, že má bříško i maminka a miminko bude mít ráda neboj, však zase bude o něco starší :wink:

já chci kupovat myčku a novej sporák se na to fakt už jako těším :grinning:

včera jsme mladýmu koupili kolo...byl úplně unešenej /no možná víc já než on/ koupili jsme nakonec toto:
http://www.mojekolo.cz/5201-leader-fox-snake-blue

k tomu novou helmu no pěkně se tatínek prohnul :slight_smile:)
1. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi kolo fakt super. já to plánuju klukům na příští rok, letos jsem je na to zkoušela posadit u kamarádky a vůbec jim to nešlo. ale absolutně se v tom nevyznám,kolik placů by měl člověk koupit na jaký věk,budu muset někam zajít. Tak mám tip na Vánoce,jedno kolo koupíme my a druhý bych mohla zadat drahým babičkám a dědečkům,ne? :grinning:
1. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpatky, vsechno super. Zuby dobry, v poradku, ani nervala, je statecna. pani doktorka moc mila, stihla mi i pochvalit moje zuby...

ty jo, kolo?? tak to je mazec, Mia zatim nedosahne ani na trikolce, ale slapat by asi i umela, my pockame az na pristi jaro
ja jsem zatim pro tuhle variantu lepsiho odrazedla, kvuli rovnovaze atd
http://www.sportcz.cz/detail/detske-odrazedlo-davidek/odrazedla-1/
1. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna vam nekomu doma chybi takovato super vec
http://www.modrastrecha.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=319094 :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pračka je připojená, tak to ještě ždibec nastudovat a snad bude dlooouho sloužit :wink:

draga - kolo parádní, ale netuším, zda by to třeba Kája už zvládla. Já mám v plánu kolo na příští jaro, stejně jako píše kristi
1. črc 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jj tohle odrážedlo tu má plno dětí ale dle mého názoru je to jen rozmar a zbytečný prachy my taky nic takovýho neměli a jak jezdíme na kolech... :wink:
Dála šlapat umí a myslím, že než aby se trápil na tříkolce tak ať se snaží rovnou už na kole... :wink:

Dani nejmenší kola jsou *- od 2,5-4 roky a je to 12 (tu máme)...pak pokračuje 14, 16 atd. a jde to podle věku ale samo i výšky...nám prodavač kol říkal, že se mu Dála zdá dost vysokej :slight_smile:) takže třeba Vikoušek od Léni by měl asi rovnou 16 :sunglasses: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ať se ti pěkně pere :slight_smile:)) :wink:
1. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je dobrej fórek!! :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, hm..zase to neni tak drahy a podle me to potom v klidku prodas, my meli trikolky a pote rovnou kolo, za nas ani snad ty odrazedla nebyly nebo spis jsem ho nemela, nevim...

je to takovej mezikus, to je pravda...uvidime
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak 14 asi ne je rovnou ta 16 teď na to kuk
Jízdní kola pro děti se označují velikostí ráfků.
12" - věk: 2-3 let, vnitřní délka nohy 35-40 cm
16" - věk: 4-6 let, vnitřní délka nohy 43-55 cm
20" - věk: 7-11 let, vnitřní délka nohy 58 cm
Asi od 11-ti let může mít dítě jízdní kolo 24" nebo 26" s menším rámem.
1. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to taky přijde to odřážedlo trochu zbytečný..ted si stejněještě klíďo trandí na těch motorkách,stejně z nich někdy slezou a musím je táhnout v rukách, kola dostanou až budou velezdatní cyklisti :grinning: s těma se už tahat nebudu ani omylem. :grinning:

mori hezké popráníčko :grinning: :grinning:
mně visí bílý prádlo na balk. a žene e bouřka ,ale spí tam kluci,tak vyčkávám,snad mi to nezmokne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani jj přesně tak odrážedlo jako plastový klidně ale to jakokolo si mylsím že to je prostě tahák na prachy...

kristi já snad ani neměla tříkolku :grinning:

já taky musím vyvěsit prádlo ale pořád váhám zda ven či ne :grinning: :wink:
1. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha,řvouni jsou hore,honem tam sebrat prádýlko :grinning:
1. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze Mie je uz tohle odrazedlo docela maly, a kupovat zase vetsi za 450 Kc, to uz radsi koupim to skoro kolo. Myslim, ze prave na tu rovnovahu je to docela dobrej cvik, ze se na tom nauci rychleji....jako First bike ( to samy znackovy stoji 3tis.), to davidek je jeste docela ok
1. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi teď jsem nakoukla co že mi to doma chybí a máš pravdu:slight_smile: bez toho nemůžu žít :grinning: ty šmejdíš na tý střeše dost co? vždycky něco takovýho vyštráchneš :grinning:
1. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ja nesmejdim vubec v inzeratech, to Eva z diskuze bydleni v Praze, ta to nasla, ja se jen musela smat.... :grinning:
1. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi ti píšu že tady na tom drandí x dětí a jak to umí rozjet mamky kolikrát nestíhaj...určitě to není špatný ..ale my zvažovali a rohodli se rovnou se pro kolo... :wink:
1. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to chapu, jenze ja jak ji znam, mam pocit, ze na kole mi je schopna ujet tak, ze ji nedobehnu....

je to az za rok, casu dost, uvdime, co mezitim ji bude bavit atd
1. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kristi na tomhle ti zdrhne taky.... :sunglasses: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic, prikurtuju ji doma nekde k posteli a hotovo :grinning:
1. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Luci, to je supr darek, to se vam tedka akorat hodi, co? :slight_smile:))

U nas je 36stupnu ve stinu, fakt nechutny hic, a my zrovna v tom nejvetsim vedru museli do banky, a tak jsem tam poslala muze s Leou a ja jsem mezitim vyrazila na slevicky, a koupila si za hodinku 3 plny tasky hadriku, to neni spatny vykon :sweat_smile: :grinning:

V sobotu musime na svatbu, vubec se mi tam nechce, zeni se 55lety Yannuv strejda, svatba asi 200 lidi, to mi prijde naprosto zbytecny v jejich veku, navic to je jeho snad treti svatba, hlavne me nebavi, ze se tam budem trepat asi 300kilaku v tehle vedrech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To odrazedlo mi prijde zbytecny, ted mame pujcenou trojkolku a pristi rok koupime rovnou kolo. Stejne uz na nejaky takovy prochazky s trikolkou moc nechodime, kdyz jdeme ven, tak po nakupech a zarizovani, anebo ted v lete se nekam koupat, trikolku jsme nevytahli ani nepamatuju.
1. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, nova pracka, to mas radost co? :slight_smile: Me jeste stara vyslouzila funguje, ale v novem ji budeme mit v garazi, to bude pro me docela nezvyk... :sweat_smile:
1. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky,

my mame i kolo i trikolku a na jednom i druhym odmita slapat. Je lina az hruza a vzteka se a vzteka se dokud ji nekdo nezcne tlacit ...
Proste slapat nebude a hotovo. :rolling_eyes:

Jinak barak je koupenej, vcera to vsechno stehoval, tatinek zase do nej hucel at mi rekne at nejezdim zpatky, maminky rekla, ze by si prala abych byla nejdriv rozvedena (coz chapu) tak jsem mu rekla, ze to ma s tou rodinou jeho tezky a ze to asi chvili potrva nez si oni uvedomi ze uz si do zivota kecat nenecha, s cimz teda souhlasil ... mno ... porad nevim jestli se vracet nebo ne. Ale uvidime.

Bylo tady neskutecny vedro, kdyz jsme prijeli v utery minuly tyden tak bylo v 23:30 35C .. v noci, chapete to? A ted je mozna tak 25C a to jeste pochybuju pac mi byla v noci zima i kdyz jsem mela deku.
Nesnasim Chicagske pocasi, jak v kocourkove.
1. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, tak u vas ty nakupy nemovitosti jdou rychle, ne jak tady, my jsme to podepsali v dubnu a jeste ted nebydlime, a barak je davno dostaveny, jen se porad protahujou ty papiry s bankou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to my prave s motorkou chodime vsude, sice ji taky obcas nesu ja ale jezdi rada, slapak po svych ji moc nebere, kdyz s sebou mame golfky, tak si chce obcas i sednout...
1. črc 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek