• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ty jo Luci, tak to vazne trva nejak moc dlouho, i kdyz vim ze kdyz tata kupoval barak tak dali nabidku nejak v breznu a stehoval se az koncem cervence, ale to bylo protoze mel spatnou kreditovou historii tak mel problem s pujckou.
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, Drago....kdybys pak chtela neco poradit s myckou, tak rekni, ja tu moji vcelku miluju a nebyla draha
1. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
nevim, jestli je tezky pochopit ze ut, ct a ne chodim ja cvicit. Asi je, kdyz muz jde zitra na pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi určitě bych poradit chtěla :wink:
1. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
A jakou mas mycku?

Peto, my zadny problem nemeli a stejne to trva takhle dlouho, jako vsechno tady :slight_smile: No bud banka stihne do pulky cervence, anebo pak ma ta firma 6 tydnu dovolenou, takze by nam barak predali az v zari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
1. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné slunečné ráánečko!!

dneska borci vstávali už o půl 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nebyla jsem včera večer doma,dával je spát tatínek a dal je pozdě,usnuli nějka před desátou a pak takhle brzkej budíček. řekněte mě,co to je,! vždyt já čím pozdějci usnu tím dýl chci spinkat. a dneska bych teda i bucla,šla jsem spát tak o půl 2. doufám,že to aspon zalomím po ob. :wink:
2. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdepak jsi byla??? :slight_smile:
ja dneska misto cviceni pozvu kamosku a udelame si doma kecaci mejdanek
2. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

holky ten byt v Rakovníku nám byl čert dlužnej :slight_smile:) ráno v půl sedmý budíček...telefon správce z Rakovníka, že museli v noci vypnout vodu, že chlap ve 3. patře (náš byt je v 5) má vytopenou kuchyň, chlap ze 4.patra je na dovče tak jestli to neruplo někde u nás a to si piště, že ruplo...takže my vytopili dva byty!!! paráda....se asi fakt už po*eru :grinning: :sunglasses:
2. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, to je pech teda :pensive:
2. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránko, tak u nás Nika ještě chrní a Vikin je vzhůru od sedmi, což jde, včera jsem tu měla kamarádku, dnes dorazí asi opět, tak to je pak paráda, děti si vyhrajou a my se nasmějem, včera jsme opět venku zmokli.....jinak mám na hřišti novou známost :grinning:, už 2x jsem seděla s jedním tatínkem na lavičce (on netuší, že vím, že je herec, tak klábosíme o dětech), jeho chlapeček je maniak do aut, jak Vikin, tak vždy mlsně kouká, jaký auta vytáhnu z tašky :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,,kterej herec??
2. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, Draguš, tak to je fakt na palici, chjo..tomu se říká smůla, ale je to řešitelný, tak si moc nelam hlavu, zase bude líp :wink:
2. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko§
u nas je hic od rana,tak asi sa "nalozime" do bazena :slight_smile:

vcera som bola na gynde,vsetko ok,tie testy na downa nastastie dobre,tak som rada,toho som sa najviac bala,ze by som musela ist na amnio,ale nastastie nemusim

a hlasim ze kiko je uz dva dni a dve noci bez dudulky-uz ma nasr.l s nou,minule v noci trikrat hucal kde je dudulka-ked mu vypadla akym som mu ju nenasla neprestal,tak som si povedala dost a ze idem na to:
takze odstrihla som mu koncek,ked isiel cez obed spat tak som mu je "nenapadne" podhodila,cely vyteseny si ju hned strcil do ust - a hned ju aj vyplul,nechapal ze co to je,tak usudil ze je pokazeny-povedala som mu ze prisiel mravec a odhryzol mu ju,tak je teraz derava a ze sak nech si ju dudluje aj taku-ale nechcel ani za nic,chuda taky rev pustil nestastny ze skoro som mu dala druhu,ale vydrzala som -prvu hodku pri spani reval-ale nepytal ju-len vykrikoval ze nechce spinkat-ale myslim ze to bolo kvoli tomu-v noci ani nepipol,ani dneska-krasne dve noci bez jedneho zobudenia alebo zamrncania,takze super-som myslela ze to bude horsie-ale este si spomenie a povie ze dudulka je derava,mravec pohryzol :slight_smile:
tak drzte palce aby sme vydrzali a nevzdali to :wink:

draga,super budicek teda,to je na infarkt,taketo veci :angry:
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky za účast :slight_smile:)

saku super story s dudlem :slight_smile:

Leni nová platonika??? a který herec prozraď... :grinning:
2. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dragi to je zase jobovka,co.. :frowning2:
si říkám,že já blbec nemám můj byt pojištěnej,musím to napravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Jako u mě ještě ránko, páč jsme vstávali v 10 :astonished: :grinning: .

Dragi to je smůla :unamused: , vy nemáte ten byt pojištěnej? Já teda můj mám pojištěnej už několik let, v srpnu mám ale sraz z pojišť. agentem a budeme ji zvyšovat, protože mi přibylo hodnotných předmětů a tím pádem ho mám podhodnocený. Takže budeme zvyšovat o sto litrů. Jinak mě vychází pojistka necelých 1300 na rok.
2. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
TOHLE MI DNES DOŠLO Z RODINKY:

Dite si dale rozsiruje slovni zasobu. Uci se stale od vas. Je proto dulezite, abyste s nim casto hovorila. Kdyz napriklad rekne:" Auto jede", tak vy jeho vetu doplnte. Napriklad:" Ano, to cervene auto jelo moc rychle po silnici." Dite samozrejme nezvladne zopakovat po vas celou slozitou vetu, ale posloucha a uci se.

Vas zivot s ditetem

V tomto veku by mohlo umet pojmenovat jednoho sveho kamarada nebo kamaradku. Zacina se vice zajimat o ostatni deti a lidi a hru s nimi. Postupne si take bude uvedomovat co ostatni citi a co si mysli.

Je mozne, ze vas jeste v teto dobe muze trapit, ze si dite stale cuca palecek. Casto k tomu dochazi kdyz je unavene, znudene, boji se, je mu spatne nebo je kolem nej prilis mnoho novych podnetu. Nekdy se dumlani palecku objevuje pred spanim, pozdeji pri prvni navsteve materske skoly nebo na dlouhe ceste. Pri odvykani v zadnem pripade nepomohou tresty, protoze dite si ani neuvedomuje, ze ma palecek v pusince. Nekdy pomuze nahradit ho jinou prijemnou hrackou nebo malym gumovym mickem. Jindy muze mit dite proste jenom hlad.

Chaos je zatim neodmyslitelnou soucasti detske tvorivosti. Nevsimejte si proto neporadku a hromady veci, ktere jsou doprovodnym jevem jeho usili neco stvorit. Kdyz sve dilo dokonci, muzete mu zacit vysvetlovat, ze uklid je nedilnou soucasti hry. I kdyz se vysledek bude zdat jako zmet caranic, hodne ho chvalte a obdivujte jeho vytvor. Tim posilite jeho sebeduveru a touhu po sebevyjadrovani.

Jak jste na tom s chozenim na nocnik? V tuto dobu by jiz dite melo zakouset prvni uspechy. Velmi zajimavou odmenou za uspesne pouziti nocniku muze byt jiz sam nocnik. V prodejnach s detskymi potrebami se prodavaji tzv. hrajici nocniky, ktere reaguji na tekutinu dopadajici na bod uprostred dna a zacnou hrat urcitou melodii.

Tip pro vas

V teto dobe jiz muzete zacit dite ucit vnimat rytmus hudby. Hudba je inspiraci k tanci, skakani, tleskani, toceni, ale i kriku. Poskytnete diteti nejaky skutecny detsky hudebni nastroj jako napriklad tamburinu nebo bubinek. Zkousejte ruzne hudebni styly a nechte dite, at reaguje na rytmus, ktery slysi bouchanim na bubinek nebo tleskanim.
2. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska mám lenoooru lenoorovou..nic ale fakt nic se mi nechce,heeelp!!! musím se nějak hecnout :sunglasses:
2. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko byt náš pojištěný máme ale ten byt v Rakovníku ne, to jsme ani nestihli...navíc nám se tam nic nestalo ale chudáci ti sousedi pod náma...už je to ale vyřešené, praskla hadička k záchodu ve stoupačkách...už je to opravené a prý se nemáme tím zabývat, že se vše paltí z fondu oprav ...no tak snad to nebude taková hrůza :astonished:

jinak díky za ten přehled...tak Dálu ještě chvilku nechám si kousat nehty :grinning: co se týká ostatního tak to sedí :wink:
2. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani bych ti poslala nějakou energii ale mám sama nedostatek, takhle od Dáli, kdybych mohla načerpat...já nechápu, kde jí ty děti pořád berou :grinning: :sunglasses:
2. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dragi já bych jim taky nejradši trochu té enerdži odcucla,já potřebuju víc a oni by mohli mít míň :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragus, no to je pesek teda.... ale aspon ze se to takhle rychle vyresilo :wink:

Kristi, to je bomba cena za tu mycku, tady jsou teda drazsi... Ja si rikam, ze u mycky az tak na znacce nezalezi, hlavne aby mela malou spotrebu, nebyla moc hlucna, a mela nastavitelny kosik, jinak program vesmes pouzivam porad ten stejny.

Leni, novou znamost zavidim :grinning: Kdo to je? Prozrad!

Jinak my jsme dneska vstavali kvuli jeslim brzy a uz podruhe tento tyden bylo plno :angry: debilni system, ze se neda ten den zarezervovat, takova vyprava to vzdycky je, a nakonec valime domu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz se tesim od zari na skolku, tam to bude jednodussi.
2. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
andrei,no ten chaos v izbe u nas plati na 100% :grinning: :grinning:

a aj "rytmus hudby" -dnes sme isli okolo pizerie,hrala tam nejaka hudba,tak sa zastavil a uprostred chodnika zacal robit nejake nekoordinovene pohyby :sweat_smile: -po chvili mi doslo ze to je asi tanec :grinning: samozrejme vsetci okoloiduci sa dobre rehlili,no,tanecnik je to teda-ale to ozaj len teraz zacal(a ked este zacal chodit,vtedy trsal,potom ho to preslo)
2. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, taky si myslim,ze jde spis o tu hlucnost, spotrebu a vodu, jinak to je vsechno stejny. :slight_smile:

nase Mia ma rytmus jako uz dost dlouho v sobe, pisnicky, dechovky nebo tanecni muzika, zpiva atd...to ji jde.
2. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku tak to náš mára absolutně nemá rytmus v těle, ani pěvecký talent...jsme úplně mimo mísu. Ale s tí m chaosem a bordelem je to jak u nás :grinning:

Takže Mareček má po týdnu po dobrání ATB opět horečky, 38,5 a to jsme tentokrát fakt vyleželi poctivě a taky dobrali ATB, kura co to je? :astonished: :angry:
2. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrej,to by asi uz fakt chtelo nejaky komplexnejsi vysetreni, ne??? Vzdyt jste nemocni snad furt :pensive:

pridala jsem nake fotky, ofinu nereste, strihala babicka
2. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi, jsem si rikala jestli to ma schvalne takhle nasikmo :grinning: Pekny, Miuska je porad v pohybu, co? :slight_smile:)

Ja jsem taky vcera strihala, ale na tech jejich kudrnach nejdou zuby videt :sunglasses:

Andrej, chudak Mara.... :frowning2:
2. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
2. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek