• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no, schvalne to fakt nema, no......proste s sebou mele, neni mozny aby chvili postala, ale nevadi, to doroste....
2. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea ma super bryle :sunglasses:
2. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v rychlostio jsme koukala na fotky mame horecky roste nam posledni zub,tak to nak musime odtrpet chudinka,horecky neklesaj,hruza..

Holcicky kraaasny moc jim to slusi,super brejlicky a trico taky moc slusi krasny holky :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska jsme zkousela maly naky ucesy,me stve,ze nic nechce nosit ja bych ji cesala kazdy den jinak :unamused: Tak se mejt ezase nakouknu paaa
2. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu jdeme na Ice age 3, uz ted se tesim :grinning:
2. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje dopolední lenora přešla v hyperaktivitu. stihla jsem hoodně uklidit vč. podlah apod.,s klukama jsme zašli na nákup a ještě jsem upekla buchtu. Holky kdyby jste viděly kluky jak vyvádí a zlobí,to je mazec,v nich je tolik naakumulované nevybité energie,že je to fakt masakr. A nejde o to,že bych je nezabavila,to jo,ale jak oni šíleně ječí,pošťuchujou se a dělaj furt jenom to co nesmí.
a jako perličku vám řeknu, že nám tento týden neodešla jen jedna televize,ale dneska rovnou druhá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted ještě zničí věž a normálně dám kolem tv, věže a ost. techn. přístrojů plot,aby k tomu ty potvory nemohly :sunglasses:
2. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, Dani....zlobici, a to jako tu telku oddelali kluci???? nase na ni muze, ale nesaha, umi si ji zapnout, ale to by ji Roba snad zabil, kdyby ji rozbila :grinning: :grinning: :grinning:
jinak me zlobi Mia porad, to jen nikdo mi to fakt neveri
2. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - oni to celkem často vypínali zapínali, i když jsem jim to zakazovala,ale furt se to ohlídat nedá. takže myslím,že to tímhle odrovnali. napřed náš starej panasonic a pak půjčenou od švagrové,nějakej starej krám,ale blbý,no,musíme jí to dát opravit,že jo.. tak zítra má přijít opravář,chtěla jsem vypálit na chatu,ale asi vypálit maximálně tak na balkon,páč přijde až po 16.h a prej mu trvá jedna telka tak hod a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale snad ji opraví,no.. My stejně místo té naší koupíme už novou na zed,ale tuhle jsem chtěla nechat pak děckám do dětskýho pokoje.
2. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kasa.cz/detske-zbozi-zabava/koupit/376513/hracky/zelvik-muj-prvni-karaoke-notebook/
tohle by se klukům hrozně líbilo.. asi jste na to už koukly, je to tady furt v reklamách ..
2. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to jsem jeste nekoukala, to ja radsi koupim bubinek, pac tohle je fakt na palici, by to mela zapnuty furt... :slight_smile: :slight_smile:

ja jsem vyrobila luxusni kolac se spenatem a sunkou, tak si zeru. Muz je v hospode, Mia spala odpoledne jen pul hodky, tak snad budu mit klidny vecer
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani u nás je rozmlácenýho stále něco :slight_smile:
jinak jsem si na tebe včera vzpomněla, jela jsem se sousedkou a jejím synkem dvouletým k její mamce na *ranč* kluci seděli spolu vzadu a lítala tam moucha a ty jejich hlášky a záchvaty smíchu mě dostávaly...jsem si říkala, jaks tuhle psala o klucáncích jak se pořád smějou a řehtaj :slight_smile:)

kristi Miuška zlobí? neke vždyť je to hodná holka a na kafe s ní můžeš jít to u nás nehrozí :wink:

andrejko chudinka mára hele asi bys fakt měla žádat o nějaké celkové vyšetření tohle není možný...třeba má nějaký nedoléčený zánět a pořád se mu to točí...no každopádně mu dej pusinku a ať je už v pohodě kluk jeden jižňanský :sunglasses:
2. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, presnej zasah, stejne jako ty, mi to bohuzel nikdo neveri....ona Mia vypada jako desne hodna holcicka, ale fakt jako neni, ja co mohu srovnavat napr. s Nellinkou, tak to je dabel a andel
2. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Kristi ale zase třeba ve srovnání Miuška a Dála :grinning: :sunglasses: buď ráda, že to není trdlo co sedí jak pecka :grinning:
2. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja nerikam, ja jsem svym zpusobem rada, ze jako je takovej zlobic mrnavej, ale nekdy bych za ten klid dala nevim co....holt si nevyberes, no. ted ma vytazeny hrnce z linky a presypava piskoty z jednoho do druhyho, do toho kraval atd....

se jako priznam, ze strasne malo spi, nevim jak je to mozny, jde spat dlouho a pravidelne vstava ve stejnou dobu, spi cca 9h a pres den cca 1,5 h, to se mi zda fakt malo, nevim, zda bych s ni nemela zajit k mudre
2. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele baby, o ých klucích si všichni známí myslí,že jsou to neskuteční andílci. oni jako řádně vychovaní, spořádaní blonďatí chlapečci hážou úsměvy, když jsme na návštěvy, pohodička, nedej bože se ještě stydí, když je někdo hlídá u nás nebo přijde návštěva,zase celkem pohodička,maj prostě nový vjemy, ale zaklapnou dveře za návštěvou nebo dorazíme domů a jsou ve svým,ve své smečce nebo co,řádí jak černá ruka,vřískají,ječí, bitky,hážou se vším,všechno by nejradši rozmotovali,no faaakt jako hotovo..
dneska jsme chytali s manžou oba nerva,hlavně teda muž. to už člověka jako aji bolí do uší,už je přecitlivělej. no, furt mi všichni říkali,že mám vydržet do 3 let,tak to už je za pár,ne? :grinning: :grinning:

a jak říká Draga - lepší než apatické hodné dítko :grinning: to musí být taky nudááááá :grinning:
jo a dragi - a zpívali si každej jinou písničku??? :grinning: to je u nás další novej fórek, každej nahlas zpívá,ale každej svou melodii :grinning: :grinning: to je taky nářez :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, to musi byt dobrej duet

ale presne jak rikas, pred vsema bojim, bojim stydlivka nesmirna a doma fakt mazec, i Roba to jako nedava a to je klidas. ja jsem nervak, obcas bych se nejradsi nekam zavrela
2. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si nalít víno. mám tu jakýsi chardonnay a pak ještě jednu lahvinku australského. chard. mi načal muž včera,pche! ani se nezeptal! :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: Tygr spí 9h a ne v kuse :wink:
2. črc 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz dopijim, Dani, ale mam jeste zbytecek v jiny lahvi, takze s etbou hodlam drzet partu
2. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: usne okolo 21:00, pak je 1000000000000xvzhůru, a před 6 budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj koci, no, to je taky vesely....fakt takhle hodne se budi. nase jako usne a spi jak dudek az do rana....ale furt je to podle me malo. A pred 6 by me z postele nikdo nedostal, teda ani pred 7 a mozna ani pred 8
2. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi naky deti v tomhle veku nespi pres den uz vubec,spousta lidi se divi,ze este mala chrni,prestala spat uz dyl,spala tri hodky ted spi hodku nebo hodku a pul
2. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iss ty si s ním teda užiješ,ti řeknu :sunglasses:

kristi tak Na zdravííí!!! :grinning:

není to špatný náhodou,bez té telky :grinning: muž šel s kamarádem na pivko,tady klíídek,pohodička, dokonce i ti mí sígři usnuli dneska jak když mávne proutkem,asi se dostatečně vyřádili zlobením :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi některé děti nepotřebují tolik spát ,,,taky záleží na denní aktivitě...Dála spí přes den 3 hodinky pořád a když jsem se snažila mu to zkrátit byl nevrlej a protivnej...večer jde spát kolem 8 a vstává taky v 8 takže aspoń v noci klid...zato v tu dobu nespaní to je nářez :slight_smile:) ale je fakt že já i manžel spíme rádi tak třeba to podědil :grinning:

Dani nezpívali oni řvou jak praštěný, někdy, když jdeme domů a spustí oba dole v baráku tak ví celý kladno, že jde malej Hasal a Veselka domů :grinning: šílený si to neumím představit, že to máš pořád :sunglasses:
to stavate docela pozde,my stavame v 7 nekdy v pul :unamused:
kristi: jako spí přes den aspon ty 2h, ale taky trhaně :wink:
2. črc 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniell: no docela jo, je to další část mého těla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, co bych dala za 12 h spanku v kuse. a jeste 3 hodky pres den, to stihnes aspon neco

Dani, na zdravi, jdu si prilejt :slight_smile:

pitrrsko a v noci ti spi jak???
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je fakt videt, jak je kazdy jiny...
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jj většinu stíhám v tom denním spánku pokud nespím taky :slight_smile:)

holky na zdraví :wink:
2. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek