Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
sisstin
2. črc 2009
mě snad překecáte ještě k jedný vodce s džusem :-p
draga
2. črc 2009
siss si dej možná tě pak tygr nevzbudí 😉
kristi
2. črc 2009
siss, dej si.....ty voe, vodku s dzusem 🙂 mazec.

Drago, to je jasny. Mia ted tady na me cumi, usmiva, ukazuje zuby, tygra, voci, nos a vsechno, desne ospala jako
sisstin
2. črc 2009
draga: dneska ne, páč spí s dědečkem :-p jinak bych tady neseděla 😉 já musím ležet a on je na mně připlácej a drží mě za ruku =-) :-N
draga
2. črc 2009
siss tak to máš fajn takovýho chlapa na noc 😎
sisstin
2. črc 2009
draga: no kdyby se nebudil furt, tak by to bylo ještě lepší..navíc já už snad ani spát neumim, jak se pohne..tak jsem hned vzhůru..a pak, když ho maj naši a spím celou noc, tak jsem ráno ještě víc v prdeli =-)
kristi
2. črc 2009
siss, on Tygr je fakt umelec.....ja se bez Mii taky vyspim blbe, chybi mi, ze ji slysim
sisstin
2. črc 2009
kristi: no umělec je to hustej..jako na druhou stranu je strašně hodnej, poslouchá, nezlobí... =-) ale je to teda náročný =-)
draga
2. črc 2009
siss jj to chápu já když spím s prdlískem tak je rozvalenej přes celou postel já ležím na hraně (ještě že má na posteli zábranu, já vím proč jsem jí tam chtěla)
kristi
2. črc 2009
ja miluju spat s Miou, asi jsem uchyl, mi voni jak se ji poti vlasy, jak voni, jak se rozmachuje, dycha....fakt to miluju
sisstin
2. črc 2009
kristi: mně to taky nevadí s ním spát, ale kdyby spal celou noc aspon jednou :-N
sisstin
2. črc 2009
kde ste? =-) Já už půlku vyžahla :-N
kristi
2. črc 2009
no, Mia zacla spat jako v kuse az tak posledni 2 mesice, mozna min, driv se budila k ranu, napr. v 5 a sla si lehnout k nam. Ted uz spi az do rana u sebe a ani se nehne, podle me ma Tygr jeste cas
sisstin
2. črc 2009
kristi: no tak aby spal sám, to možná tak v 15 :-p :-N :-N :-N
daniellka
2. črc 2009
siss a když spí u dědečka tak spí jak? taky 100x za noc vzhůru?

kristi - já to taky miluju,ale absolutně s nima v posteli spát nemůžu. prostě neusnu,nebo usnu ale jen polospánek,jak jsem furt ve střehu,abych mu asi něco neudělala nebo já nevím.. a stejně pak druhej (nevím jak to?!) zjistí,že je brácha fuč, asi u mě v posteli a žačne řvát,jako že je to nespravedlivý,že chce samo taky!! a to už se tam nevlezem vůůůbec!! 😃 😃
sisstin
2. črc 2009
daniell: tak 100x vzhůru není, to zas přehánim :-p ale min. 5x a více 😉 jj, budí se všude stejně 😉 bud napít, nebo dudlík, nebo prdy, nebo noční můry..a furt dokola =-)
daniellka
2. črc 2009
jo když to býval ještě tenhle rozměr,tak to šlo ve střed,snad i ve čtyřech,ale ted už ani omylem 😃

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
daniellka
2. črc 2009
ve TŘECH jsem chtěla napsat,nevím co tam ten střed má znamenat 😃 😎
sisstin
2. črc 2009
daniell: my se sotva vejdeme na letiště ve dvou :-p
kristi
2. črc 2009
tak to my se vejdeme v pohode, oba spime na kraji cumakem k podlaze a princezna rozvalena v pulce. Ovsem s dvojkama se to neda, to je jasny 😃
daniellka
2. črc 2009
ty voe kristi tak ted jsem se na půl hod zasekla na tom blbým biotronicu 😃 😃
už mě bolí ruka z myši 😃 :-p

jdu do postele,ještě možná něco počtu. adios amigos!! 😃
andrea73
2. črc 2009
Tak to já mám toho svého broučka v posteli od mimouše a úplně mi to vyhovuje, je to super a když jsem byla 2x bez něj tak se blbě spalo, prostě už nejsu zvyklá :-N

Já bych si dala taky vajno, ale nemám, bééé bééé 😞 , ale zítra si koupím :-p
andrea73
2. črc 2009
Kristi co to je Ice Age 3?

Luci Leuška má zcela francouzský šarm :-N , brejle jsou boží, takové bych si taky předtsvovala pro Máru, asi něco podobného pořídíme, páč je brejlový maniak :-N

Dani to máš ještě dobrý, když se kluci na návštěvách stydí a jsou hodní, můj Mareček je hajzlík i na návštěvách...a taky v restauracích, v obchodech, nikoho se nebojí, každému řekne že je lóta (v napoletánštině hovno, tatínek ho učí samé pi....ny), prostě jak už jsem párkrát zmínila nikdo už nás na návštěvy nezve 😃 . My jsme extrém, asi tak jako Dála a Kiko 😃
andrea73
2. črc 2009
já ty anglicky psané hry na FB nehraju, páč jim nerozumím, engliš ne šprechen 😃

Nic jdu do loža za mým kuřátkem, velký a starý mi tu chrápe pod nosem, opět mám období, kdy mám na něj alergii, tak se jdu přitulik k Márošovi 😃
kristi
3. črc 2009
bre ranko, Dani,t o je strasna hra, ja uz na tom ujizdim tyden, fakt mazec...ale vic uz neudelam

Andrejko, Doba ledova 3 - ten kreslenej super vtipnej film. A ta hra je sice anglicky, ale princip je jednoduchej, jen davas k sobe 3a vice stejnych barev 🙂
lucija76
3. črc 2009
Dobre ranko,
jeee, ty brejlicky nejsou nase :-N jsou od 4letyho syna od kamosky, ktera dela dealerku s brylema 😉
ale slusi ji, kurna, tak mozna az bude vetsi, popremyslim 😉 zatim svoje slunecni bryle docela demoluje a ztraci, takze by to nemelo smysl 🙂

Tak na biotronicu jsem se taky zasekla.... :-N to je neco pro me, takoveto hry... 🙂))

Kristi uz jste byli s Miou v kine? Nebo to bude poprve?
Jsem presne uvazovala ze bysme na tu dobu ledovou zasli s Leou...
lucija76
3. črc 2009
Jsem si naivne myslela ze budu jednou za rok taky prvni a neee 😃
kristi
3. črc 2009
No, Luci...Mia nejde s nama, to nevim, si myslim, ze by nevydrzela se divat....

aj potrebuju mie koupit Conversky sakraaaaaaaaaaaaaaaa a tady nemaji nikde
mori
3. črc 2009
Dobré ránko! Tak středa večer bylo fajn S 🙂 kámojdou káva, pak jsme se šly na chvíli podívat na chlapy na floorball a poté společně všichni posedět na pivko (já víno ) 😃 . Domů jsme dorazili asi ve 23 h x-)
Včera jsem sjela nakoupit do Mimoně s mamkou, pak u ní obídek, odpo zmzrka, bo Kája měla slíbeno 😃 takže pohodička.

Včera večer jsem prala poprvé v nové pračce ... překvapilo mě, že to pere docela dlouho a to jsem prala jen na 40° - u té staré to bylo za chvíli, ccc za půl hoďky. No ale zas je u té nové perfektně vyždímané prádlo, skoro suché - otáček to má 800. No dnes tam zas něco hodím ...

kristi - to hrajete na Facu ?

draga - co děláš v neděli ?
kristi
3. črc 2009
Mori, jj..na Facu.

ja mam u moji pracky nejkratsi prani 20m a normalne na 40 je to 1,15h a na 60st 1,20 h. Nic delsiho jsem zatim nepouzivala.... 🙂 Otáček mám 1200, je pravda, ze to byva suche hned