• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
mě snad překecáte ještě k jedný vodce s džusem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss si dej možná tě pak tygr nevzbudí :wink:
2. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, dej si.....ty voe, vodku s dzusem :slight_smile: mazec.

Drago, to je jasny. Mia ted tady na me cumi, usmiva, ukazuje zuby, tygra, voci, nos a vsechno, desne ospala jako
2. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: dneska ne, páč spí s dědečkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bych tady neseděla :wink: já musím ležet a on je na mně připlácej a drží mě za ruku :confused: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss tak to máš fajn takovýho chlapa na noc :sunglasses:
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: no kdyby se nebudil furt, tak by to bylo ještě lepší..navíc já už snad ani spát neumim, jak se pohne..tak jsem hned vzhůru..a pak, když ho maj naši a spím celou noc, tak jsem ráno ještě víc v prdeli :confused:
2. črc 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, on Tygr je fakt umelec.....ja se bez Mii taky vyspim blbe, chybi mi, ze ji slysim
2. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no umělec je to hustej..jako na druhou stranu je strašně hodnej, poslouchá, nezlobí... :confused: ale je to teda náročný :confused:
2. črc 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss jj to chápu já když spím s prdlískem tak je rozvalenej přes celou postel já ležím na hraně (ještě že má na posteli zábranu, já vím proč jsem jí tam chtěla)
2. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja miluju spat s Miou, asi jsem uchyl, mi voni jak se ji poti vlasy, jak voni, jak se rozmachuje, dycha....fakt to miluju
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: mně to taky nevadí s ním spát, ale kdyby spal celou noc aspon jednou :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste? :confused: Já už půlku vyžahla :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Mia zacla spat jako v kuse az tak posledni 2 mesice, mozna min, driv se budila k ranu, napr. v 5 a sla si lehnout k nam. Ted uz spi az do rana u sebe a ani se nehne, podle me ma Tygr jeste cas
2. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no tak aby spal sám, to možná tak v 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss a když spí u dědečka tak spí jak? taky 100x za noc vzhůru?

kristi - já to taky miluju,ale absolutně s nima v posteli spát nemůžu. prostě neusnu,nebo usnu ale jen polospánek,jak jsem furt ve střehu,abych mu asi něco neudělala nebo já nevím.. a stejně pak druhej (nevím jak to?!) zjistí,že je brácha fuč, asi u mě v posteli a žačne řvát,jako že je to nespravedlivý,že chce samo taky!! a to už se tam nevlezem vůůůbec!! :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniell: tak 100x vzhůru není, to zas přehánim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale min. 5x a více :wink: jj, budí se všude stejně :wink: bud napít, nebo dudlík, nebo prdy, nebo noční můry..a furt dokola :confused:
2. črc 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo když to býval ještě tenhle rozměr,tak to šlo ve střed,snad i ve čtyřech,ale ted už ani omylem :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=514220&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
2. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve TŘECH jsem chtěla napsat,nevím co tam ten střed má znamenat :grinning: :sunglasses:
2. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniell: my se sotva vejdeme na letiště ve dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my se vejdeme v pohode, oba spime na kraji cumakem k podlaze a princezna rozvalena v pulce. Ovsem s dvojkama se to neda, to je jasny :grinning:
2. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe kristi tak ted jsem se na půl hod zasekla na tom blbým biotronicu :grinning: :grinning:
už mě bolí ruka z myši :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu do postele,ještě možná něco počtu. adios amigos!! :grinning:
2. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám toho svého broučka v posteli od mimouše a úplně mi to vyhovuje, je to super a když jsem byla 2x bez něj tak se blbě spalo, prostě už nejsu zvyklá :sweat_smile:

Já bych si dala taky vajno, ale nemám, bééé bééé :frowning2: , ale zítra si koupím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi co to je Ice Age 3?

Luci Leuška má zcela francouzský šarm :sweat_smile: , brejle jsou boží, takové bych si taky předtsvovala pro Máru, asi něco podobného pořídíme, páč je brejlový maniak :sweat_smile:

Dani to máš ještě dobrý, když se kluci na návštěvách stydí a jsou hodní, můj Mareček je hajzlík i na návštěvách...a taky v restauracích, v obchodech, nikoho se nebojí, každému řekne že je lóta (v napoletánštině hovno, tatínek ho učí samé pi....ny), prostě jak už jsem párkrát zmínila nikdo už nás na návštěvy nezve :grinning: . My jsme extrém, asi tak jako Dála a Kiko :grinning:
2. črc 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty anglicky psané hry na FB nehraju, páč jim nerozumím, engliš ne šprechen :grinning:

Nic jdu do loža za mým kuřátkem, velký a starý mi tu chrápe pod nosem, opět mám období, kdy mám na něj alergii, tak se jdu přitulik k Márošovi :grinning:
3. črc 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, Dani,t o je strasna hra, ja uz na tom ujizdim tyden, fakt mazec...ale vic uz neudelam

Andrejko, Doba ledova 3 - ten kreslenej super vtipnej film. A ta hra je sice anglicky, ale princip je jednoduchej, jen davas k sobe 3a vice stejnych barev :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
jeee, ty brejlicky nejsou nase :sweat_smile: jsou od 4letyho syna od kamosky, ktera dela dealerku s brylema :wink:
ale slusi ji, kurna, tak mozna az bude vetsi, popremyslim :wink: zatim svoje slunecni bryle docela demoluje a ztraci, takze by to nemelo smysl :slight_smile:

Tak na biotronicu jsem se taky zasekla.... :sweat_smile: to je neco pro me, takoveto hry... :slight_smile:))

Kristi uz jste byli s Miou v kine? Nebo to bude poprve?
Jsem presne uvazovala ze bysme na tu dobu ledovou zasli s Leou...
3. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si naivne myslela ze budu jednou za rok taky prvni a neee :grinning:
3. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Luci...Mia nejde s nama, to nevim, si myslim, ze by nevydrzela se divat....

aj potrebuju mie koupit Conversky sakraaaaaaaaaaaaaaaa a tady nemaji nikde
3. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak středa večer bylo fajn S :slight_smile: kámojdou káva, pak jsme se šly na chvíli podívat na chlapy na floorball a poté společně všichni posedět na pivko (já víno ) :grinning: . Domů jsme dorazili asi ve 23 h :dizzy_face:
Včera jsem sjela nakoupit do Mimoně s mamkou, pak u ní obídek, odpo zmzrka, bo Kája měla slíbeno :grinning: takže pohodička.

Včera večer jsem prala poprvé v nové pračce ... překvapilo mě, že to pere docela dlouho a to jsem prala jen na 40° - u té staré to bylo za chvíli, ccc za půl hoďky. No ale zas je u té nové perfektně vyždímané prádlo, skoro suché - otáček to má 800. No dnes tam zas něco hodím ...

kristi - to hrajete na Facu ?

draga - co děláš v neděli ?
3. črc 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jj..na Facu.

ja mam u moji pracky nejkratsi prani 20m a normalne na 40 je to 1,15h a na 60st 1,20 h. Nic delsiho jsem zatim nepouzivala.... :slight_smile: Otáček mám 1200, je pravda, ze to byva suche hned
3. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek