• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi - hoď odkaz o co jde (tu hru)
3. črc 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockej,poslu ti pozvanku
3. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
my včera byli na hřišti, Nika spadla, odřený koleno, tak řev, unava, šli jsme dom a večer jsem hlídala známému dceru, 5 let, ty jo, to byl mazec, holčička šikovná a perfektní motivační element k dětem...na Niku,,nešišlej, čůrej na záchod, proč se bojíš dětí, mě se taky nebojíš, tak můžeš chodit do školky...chytrá jak rádio, ji budem muset hlídat častěji :grinning:

dnes přijde kámoška, pak jsme pozvaní na bazén do bývalýho bytu, uvidíme, děti jsou nějaký přetažený,tak podle nálady :wink:
3. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a večer jdu na drink, minulý pátek jsem byla na pizze, tak že by začínalo opravdu léto a člověk si začal užívat i jiné zábavy :grinning:
3. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi přišel mail ze sociálky:

výsledek posouzení zdravotního stavu Vašeho syna Viktora je: že se dítě považuje za dlouhodobě nemocné,

což nezakládá nárok na delší rodičovský příspěvek
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,t o jsou svine
3. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,fakt že jo...to se dalo čekat.. :unamused:
3. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni se musíš odvolat, jinak to nejde. Mojí ségře zamítli jednorázový příspěvek na auto, i když má těžce postiženého syna a třeba holce, co se "jako" starala o svého nemocného slepého otce, záměrně jsem dala jako do uvozovek, páč ona se o něj starala, jen když jí to vyhovovalo, ale spíš z něj profitovala ho přidělili. Tak se ségra odvolávala 2x a na potřetí jí ho přiklepli, příspěvek 100 litrů na auto. Takže ono je třeba se nedat :wink:
3. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jsme děvčata opět na ATB, tentokrát dostal silné jen na 5 dnů a uživají se jen 1x denně. A pak musíme nasadit ráznou imunitologickou léčbu, Mudra je z toho taky v šoku, jak často je Mareček nemocnej :frowning2:
3. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, jak to, že další atb?
:unamused:
3. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - no to je síla zas další ATB :astonished: S tím by chtělo opravdu něco dělat, aby tak nemarodil :confused:
3. črc 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni má opět angínu :frowning2:
3. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, to me fakt mrzi, jak rikam, chtelo by to neco jinyho. A neberete ty vitaminy? takovej sirup, nevim jak se to jmenuje
3. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já su tak vytočená, Rosa pro nás právě včera dojel, že v neděli vyjíždíme a bohužel se to opět o týden posune, kurnik :angry:
3. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslíš echinaceu?
3. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky toto by se mi líbilo...a není to drahé. Kuba je můj tajný sen, hned bych letěla....a maj i dobrý ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://airstop.cz/last-minute/kuba/varadero/varadero-1/villa-tortuga/?ref=1561318
3. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes dělám těstoviny s hráškem, to je taková lahůdka....mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli hrachovku a vecer budou kridylka...
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to jsou hajzli...
A co ten herec vcera, furt nevim kdo to je :slight_smile:))

Andrej, pusinky marudkovi§ A co Laura, taky tak casto marodi jako ty s Marou? Co zkusit neco uplne jineho, treba homeopata... ?

Ta Kuba je bomba... I kdyz ja se ted nove snad bojim litat :sweat_smile: Jak zuchly ty dve letadla s Frantikama hned za sebou... :sweat_smile:

My mame dneska soky, ted jsme byli na slavnostnim otevreni te nasi ctvrti, kde jsme koupili dum, a jen tak mimochodem jsme se dovedeli, ze nam za barakem postavi bytovku a vedle naseho baraku bude vjezd do ni.... Hlavne ze predtim pomalu prisahali ze ne... Tak nevime co s tim... :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikali nebo se usnesli?? koukali jste predtim na uzemni plan? pokud tam bylo, ze se muze stavet, dalo se pocitat s tim, ze tam fakt neco postavej, bez papiru bych neverila nikomu. Bytovka je jeste dobra, to neni ani vysoky, spis ten vjezd na hovno
3. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tech planech, ktere jsou v nasi smlouve o nakupu, jsou zakreslene vsechny cesty a domy, ktere jeste postavene nejsou, a budou se stavet treba za 2 roky.... a tohle tam neni, a pritom dneska zastupce te firmy rikal ze budou stavet uz letos.
No sranda, uz i takhle toho papirovani bylo moc a jeste to navic budem resit s pravnikem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak to jo, to bych fakt resila s pravnikem, pokud to tam neni a chteji to stavet letos. Jsou to pekny zmetkove teda
3. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak tu su totalne tropy dneska,kiko bol cele doobedie aj s bratrancami v bazene-a este stale nespi,co vyliza z postele a hra sa tam namiesto spania,ma z neho trafi-a pritom je od 7 hore a oci ma jak angorak :angry:

juj,chuda marecek,to uz je ozaj nejak moc :unamused: zelame rychle vyzdravenie
3. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, nase taky jeste nespala....a asi nebude, resp. ji nenecham usnout, az vecer, ani ven nejdu, neni mi zrovna nejlip, tlak je svine.

my budem od zitra az do utery u tchyne, takze se vybeha dost
3. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,uz je tam ticho chvilu,tak snad zaspal-zas ho potom budem musiet budit ako vzdy :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lUCI STRACH Z LÍTÁNÍ MÁM TAKY OBROVSKÝ, už si budu hezky vybírat, čím poletím, ale Airbusy to určitě nebudou :sweat_smile: Jinak Laura byla za celý život asi 4x nemocná...a to nebyla kojená :unamused:
3. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,ta kuba je fakt za super cenu teda :slight_smile: hned by som isla :sweat_smile:
3. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja asi ne, na me je to daleko......ja kdyz uz poletime nekdy nekam fakt daleko, tak ja chci na Bora Bora, ale to je stejne drahy jak auto....
http://www.youtube.com/watch?v=y1gIz0Ef-7Y

kuk
3. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,ty ani nie si narocna :grinning: :grinning: kraaaaasa
3. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Kubu Robu nedostanu, on by ke komousum nejel
3. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek