• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
A to zas já bych jela, ale nej by to bez chlapa :grinning: :grinning: :grinning: , mně Kubánští komouši nevadí, pokud tam nežiju :sweat_smile:

A Bora Bora je sen Laury od malička :grinning: , ona furt říkala, že jak si našetří první prachy jede tam :sunglasses:
3. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
červnové fotky http://maarsel.rajce.idnes.cz/CERVEN_-_2009/

Dnes jsme konečně prubly bazén na balkoně a teď se zas zatáhlo a je buřina :unamused:
3. črc 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tak az pojede, at me veme do kufru.

ja pecu kridylka a cumime na tenis. Mia po obede nespala, stale je plna energie, tak doufam, ze tak v 8 vytuhne
3. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snažím uspat Máru, vůbec nic mi za celej den nesnědl, pije takY málo, už 3x měl průjem, tak mám strach, ať zase nezkončíme v nemocnici :unamused: kvůli odvodnění.
3. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus :slight_smile:

dočetla jsem letmo...

Mori v neděli mám sraz s kamarádkou co se děje budeš v Kladně, kdyžtak můžem někam skáknout na kafčo
:wink:

Leni to je mazec teda..takže tím, že je JEN dlouhodobě nemocný nemáš nárok??? to se zkus opravdu odvolat!

andrejko chudinka Mára...to je fakt už divný tak se držte a vyližte z toho co nejdřív...
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus, můžu se zas vtírnout? S drinkem? :grinning:
3. črc 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec.tak ted jsem dosedla, s pořádnou flákotkou a vínečkem a konečně na vás za celej den juknu :grinning:
što slučíílos?? :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no manžel tam jede busem a můžem jet s ním. Tam budem mít asi 6 h času, tak se jedině s tebou někde sčuchnem, protože to tam vůbec neznám ... ale pokud už jsi domluvená s kámoškou, tak to neva. Ještě furt nevím zda jet :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak se rozhodni, kámoška je v poho je kladeňačka tak se buď přidá nebo pak půjde dom :slight_smile: kdyžtak písni smku, kdyby ses rozhodla jet ať se nějak domluvíme na srázku :sunglasses:

siss vítej mezi námi :wink:
3. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to je chuďátko,Márošek,pusinku uzdravovací :slight_smile: I kdžy já jsem teda trochu nachrchla,asi od kluků. :sunglasses:

hlásím,že nám JEDE TELEVIZE :grinning: :grinning: ta naše teda polámaná nebyla,pán na ni šáhl,poťukal nějaký knoflíky a nahodil to. kluci to prostě knockoutovali :grinning: :grinning: , aale ta stařičká půjčená byla špatná,tak opravil a můžem ji hezky vrátit :grinning:

holky dneska u nás byl pan fotograf a dovezl nám tyhle obrazy do obýváku. Vypadá to super. Už se těším až budou viset.
http://www.jiristransky.com/krajina/doprodej/cerna49.htm
http://www.jiristransky.com/krajina/doprodej/cerna34.htm
3. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak to je dobře s TV ...já dneska poučovala sousedku ať si dává bacha, její prcek pořád zapínal a vypínal...jsem jí důležitě hlásila jak se to dá pokazit :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

obrazy pěkný...my už máme na chodbě a v ložnici galerii :grinning: :wink: bysme mohli vybírat vstupné ...jo a co obrazy klukánků už je máte?
3. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,to si nechala malovat moje mamka,má doma pověšený všechny děti ve dvou letech..
jsou hezký,ale úplně nadšená z toho teda nejsem. tentokrát to byl nový malíř (ten původní umřel :pensive: ) a je to sakra vidět..
3. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - manža říkal, že tam je snad nějaký aquapark, tak možná zkusíme tohle. Nebo co tam ještě je, kde by jsme zabyli čas ???
4. črc 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak ja sbalim a papa, vratime se az v utery :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedete ke tchýni?

Dobré ránko všem, venku je pažak a my budeme trčet doma, kurnik :angry: . Bych šla někam k vodě...
Mareček měl včera strašný průjem, pokadil mi 5 plenek, jen samou vodu a v poslední měl krev, tak jsem volala na pohotovost a tam mi řekli, že pokud mu bude průjem přetrvávat, máme dojet a asi nás hospitalizují :confounded: , kuva to je na prd :angry:
4. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak to je super s tou telkou :sweat_smile: , máte ušetřeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A kolik prosím Tě stály ty velké fotky? A jaké mají rozměry?

Jinak u nás je Mára taky furt nahoře na stěně a vypíná a zapíná telku. Teď už málo, ale ještě tak 2-3 měsíce zpátky to byla jedna z jeho nejoblíbenějších činností :sweat_smile:
4. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si to našla, i ceny...škoda jen, že nemá ČB obrazy, bych si hned jeden pořídila. Ale i tak jsou krásné, musí to být moc šikovný fotograf :wink:
4. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori je tu akvapark a hned vedle něj docela pěkný areál na dětské vyžití...prolejzačky, klouzky a pod. uvidíš kdyžtak písni a třeba bysme na chvíli odpo na sleťák (to je ten areál) došli :slight_smile: je to fakt hned u toho bazénu :sunglasses:

andrejko to je smuténka...a dáváš mu na průjem ten sajrajt? takový ten jíl...jak se to jmenuje mi právě vypadlo z hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi je vás tak líto :frowning2:

dani my si nechali namalovat Dálu teda jen uhlem, ale jeden malíř to vzdal...že prý je tak symetrický, že to nedokáže :grinning: :grinning: a druhej to dovalil a já nevím jako je to pěkný ale něco mi tam pořád nesedí :grinning: ani si to nenechal zaplatit...prý sám neví co mu nešlo vystihnout :astonished: oni se vůbec prý dětičky malují hodně špatně a klucánci jsou taky takový blonďáčci krásní, že to právě možná kvůli tomu ten váš malíř nezvládl :sunglasses: teď si zase necháváme udělat karikaturu celé rodinky...nojo manžel má kolem sebe samé *umělce* tak toho musíme využít :grinning:
4. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško no jo, co naděláme...snad už pak dá ta sviňská nemoc na nějaký čas pokoj. Mareček má totiž vždy 2 angíny za sebou... :pensive:
4. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsme u tchynky. Odpoledne jsme si zahrali badminton, pohodicka jazz. Vedro bylo sileny,ale ted uz je vitr a trosku zima. Za chvili jdeme do toho kina a pak vyrazime nekam na drink. Mia je u babicky proste happy, tedka hraje se svyma bratrankama, kterym je 15 let fotbal... :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak odpo tady 2x dost lilo a k tomu buřina :unamused: A k večeru mi volala mamka, že jsou na těch slavnostech, tak jsme tam přišly cca v 19 h na chvíli juknout. No samo se musel koupit balonek, který teda už cestou ucházel a moc nelétal :rolling_eyes: prošli jsme to tam a šli jsme na kolotoče :slight_smile: Dom jsme přišli asi v půl devátý, ale Kája spala přes den 3h, takže v poho.
4. črc 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Ooooo, já večer zakončila a dnes začínám jako prga :astonished: To bude tím, že tu není kristi :wink: :grinning:
5. črc 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bambus :wink:

MY už díky bohu nehorečkujeme, od včerejšího odpoledne, takže ATB už zabírají. Snad už si užijeme zbytek léta bez nemocí :unamused:

TAdy už je dneska kosa, včera bylo na zdechnutí, se nehl ani lísteček, ale kurnik jeden den to nemuselo vydržet, já myslela, že už konečně začalo léto :unamused:
5. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to je strašné, těm povodním ještě není konec....to je katastrofa. Dnes jsem jela poprvé přes Žilinu a zase jsem skoro brečela, ani 10 dnů po to zdaleka nevypadá na pořádek, lidé ještě odklízí následky, řeky jsou stále znečištěné, všude plno těžké techniky, no hrůza. Fakt je mi těch lidí moc líto :pensive:

Jako tady nikdo od rána nebyl :astonished:
5. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme byli dva dny na te svatbe, nakonec to nebylo tak hrozny... :slight_smile: Teda 200 lidi to je na me docela moc no, a vubec ty francouzsky svatby jsou o nicem, clovek furt jen na neco ceka, nedostane poradne najist ani napit, no ale v ramci moznosti to uslo.
Nejsme teda ale vubec vyspani, sli jsme spat v 5 rano a Lea se zacala budit nekdy po 6te... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze jsme akorat prijeli domu, veceri jsme vyzvedli v McDo :sweat_smile: a jdu chrnet.

Andrej, fakt? Ja myslela ze uz je po vsem... :frowning2:
5. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Luci, ta blesková povodeď dorazila včera na Děčínsko, to byla hrůza, během 10 min. bylo všechno zatopený :frowning2:

Tý jo to jsou ty fr. svatby takhle suché? A napít vám aspoň dali? Já bych nejela nikam kde by to neteklo... :sweat_smile: :grinning: . A kdo se vůbec vdával či ženil?
5. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou :slight_smile:

Jak tak koukám, včerejšek byl asi neslabší za celou dobu co existujeme :grinning: , co s váma je ženský? :sunglasses:
6. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, jsem tu, ale mám nějakou převelikou lenoru psát :sweat_smile:
6. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to znám, někdy se mi taky nechce psát, tak jen čtu :wink: Co děláš, jste doma? My jsme nedobrovolně doma, ale už jen 2 dny, ve středu jdeme na kontrolu a pak ještě do pátku nechodit moc na sluníčko a samozřejmě ne do vody, ale třeba k mamce, nebo k ségře už budeme moci, aspoň se nebudu nudit doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek