• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
me nechce curat v v obchodech,tak ji musim furt svlikat,tu chvili to vydrzi,tak at to zvladnete,to jsou starosti,co :grinning:
18. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj februárovky :slight_smile:
Koukám letmo co nového, zaujaly mě novinky u Kristi - rozbitý vysavač a vypraný mobil :sweat_smile: :grinning:
Majda vstávla ve 4:35, což je o deset minut dřív než je její současný stadard. Takže nakonec docela dobrý :sunglasses: V noci se hlásila, že chce na nočník, takže k nehodě zatím stále nedošlo :slight_smile:
Andrejko, to je fakt mega krabice, tak si neco vymysli, já pošlu :dizzy_face: :wink:
Dani, od Tebe dorazil mega balík dnes! Jsem čekala bundičku a jak si psala "ještě neco k tomu" a ona přijde taková výbava :fearful: :dizzy_face: Písnu IP :wink:
Saku, Majda kaká různě, když mám na starost její stravu já, je to jednou až dvakrát denně. Když jí překrmuje tchýně či nekdo jiný z rodiny :rolling_eyes: :angry: , tak je to i pětkrát denně a sakra náklady... :wink: My chodíme ven max. na dvě hoďky a to zatím nekakala, jen si jednou řekla, že chce čůrat (to s ní byla venku tchýně.) Já chodím max. na dvě hoďky bo Jindříšek má takové kojící intervaly a venku kojit nechci. Za prvé je zima a i kdyby nebyla, tak by to byl venku problém - Marky zdrhá či dělá něco co nemá a já dítě u prsa... co teď :confused: Takže venku kojit nechci :unamused: i pro jiné důvody :pensive:
18. bře 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,
nebudete verit, ale jsem se dneska spalila na slunicku :sweat_smile: Jsme byli od pul 12 do pul 5 odpo na plazi a nejak jsem to podcenila, namazala jsem dite - dokonce 2x a sebe nee, kdybych to tusila tak uz si vezmu vrsek od plavek :wink: jsem opalena kolem tricka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pridavam se do klubu pokazenych a rozbitych veci, nefunguje mi fotak, najednou zacal fotit cerne takze asi reklamace. Mam stesti teda, jen posledni tyden jsem reklamovala tiskarnu, dvoje boty, pristroj na raclette, a ted se prida jeste fotak :confounded:

Saku, Lea kadi ruzne, nekdy jednou, nekdy 2x.
18. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, to je teda mazec, budicek v pul 5 :confused: :grinning:
18. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zehlim, nuda.....koukam u toho na hokej
18. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak byli jsme rano u pediatra, a dostala jsem prednasku (a brozurku navic) o detske obezite :grinning: :grinning: :grinning: jako vzdy, se ji zda, ze Lea se svyma 92cm a 14kg je uz na hranici... no jo.

No ale krom toho mi dala rady k nocniku. Ze se mam ted na to uplne vyprdnout, a tak za mesic dva az bude uplne teplo jednoho dne schovat pliny a uklidit prebalovak a vysvetlit ze ted uz je velka holka a bla bla bla.... Zkouset ji pak nasmerovat na wc nebo nocnik kazdou tak hodinku a pul (ne co 5 minut) a pry to takhle zabira. Tak jsem zvedava :grinning:
18. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!

Tak jsem dočetla jen dnešek a zjistila, že kristi má vypraný mobil. kristi, obávám se, že opravdu už fungovat nebude. Měla jsem nehodu s mobilem v prosinci, kdy ho maklá tak na dvě tři vteřiny hodila do vany, hned jsem sušila, ale byl už hodně ko, oprava by stála skoro dva tisíce, tak jsem se na to vykašlala.
My jsme byly dnes dopoledne v Cetnru pro rodinu, v herně, děcka si pohrály, pohoda. Pak jsem rychle vařila česnekačku a rizoto, tak jsme si pošmákly. A odpoeldne martin začal škrábat ty stěny v obyváku, takže se to konečně hnulo a zítra se bude malovat. No a o víkendu asi tapetovat a pak už jen dekorovat. Už se těším, až to bude hotové. V neděli jsme v Ikee nakoupili nějaké doplňky, ale teď si říkám, že jsem měla ještě koupit to a to, takže už si sepisuju seznam, co ještě dokoupíme.
Já se taky bojím s malou chodit ven na delší dobu, protože čurat vneku nechce, to už jsem zjistila. Když řeknu, že si stoupne ke stromečku a vyčurá se, tak to radši vydrží, prostě nechce. ani se jí nedivím v tom počasí.
Když jdeme fakt na delší dobu, tak jí dám pro jistotu plenku, ale nepoužije ji. ale je to taková jistota.
18. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, a sim karta ti sla?? ja hlavne nechci menit cislo....

jinak mi ani nevadi, ze uz nepujde, stejne pokukuju po tyhle krasavici
http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-7610-supernova
18. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo já mám přebalovák prodanej už rok :sweat_smile: :grinning:

Jsem teď udělala vajíčkovou pomazánku a celá rodina má boule z UŠIMA :grinning: , včera jsem udělala tuňákovou a jen se po ní zaprášilo, jsme ji měli akoát na večeři a na snídani už zbylo fakt málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi sim ti půjde, já taky vyprala simku a fungovala :wink:
Novej telefonek je krásný :dizzy_face:
18. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, jak delas vajickovku? ja ji nidky dobre nedochutim...

my mame tortilly s kur. masem, mnam

Simka mi jde, uz jsem to zkousela..
18. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:
tak stoupačky dokonány :slight_smile:) hurááá uklizeno a snad na chvíli klid :sunglasses:

jsem si dneska skákla na sociálku ohledně přídavku na dítě a zjistila jsme po vyčekání fronty, kdy jsme se nudila a četla nástěnku, že jsem měla jít na pracák...:slight_smile: tak jsem došla po vyvolání mého čísla k přepážece a povídám paní: Já jsem tu asi blbě pro žádost na přídavky co? to musím na úřad práce? A úřednice se usmála a řekla: Ano na úřad práce...tak jsem pěkně poděkovala a zase odešla :sunglasses:

saku Dála kadí...zpravidla ráno v poledne a teď i večer :grinning: :sunglasses:

andrej vajíčkovku jsem dělala včera a už jsme jí sežrali :grinning:

kristi tys holt prala dokonale :grinning: :sunglasses:

jo a nám se posrala pračka tak zítra dojde opravář...asi ložisko...uvidíme podle toho co to bude...kdyžtak kupujeme novou a a si koupím i rovnou nějakou co prádlo pověsí a vyžehlí :grinning:
18. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš až na takovou narazíš, pošli jednu taky ke mně :grinning:

Kristi vajíčkovou dělám takto:
Do pomazánkového másla nastrouhám 4-5 vajíček, přidám 2 kostky taveného sýra, trošku Perly, pak osolím, mírně opepřím, přidám nakrájenou cibulku, pokud máš tak pažitku, přidám ze 2 lžíce tatarky, čajovou lžičku hořčice a smíchám vše dohromady, je to fakt mňamka :wink:
18. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko já dělám vajíčkovou skoro stejně jako ty :slight_smile:)

pračku obhlídnu a dám vědět :slight_smile:))

holky mi připadá že ty nový stoupačky jsou o dost hlučnější...je to možný??? normálně když padá voda (my jsme první patro...takže slyšíme vše co letí dolů) tak je to jako když se někdo sprchuje u nás v koupelně a voda dopadá na kovou vanu...víte co myslím, takový cinkavější zvuk...se poseu, jestli to bdue budit dálu, bo má pokoj naproti...to též nechápu ty projektanty, že mohli dát hajzl naproti pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
18. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, jsem dalším zájmcem o takovou pračku :grinning: :sunglasses: Se stoupačkama netuším :confused: My bydlíme úplně nahoře, nad nám je jen střecha :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za recepis, vyzkousim az budou velikonoce :slight_smile:

tak my jsme nazrany, mam vyzehleno a jdu se asi koupat.
18. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem jen pověsila prádlo, nádobí mám umytý z větší části (zbytek počká do zítra...) a teď se cpu tyčinkama :zipper_mouth: ale je mi dobře :sunglasses: (I když opět cítím, že se blíží bolest hlavy :confounded:)
18. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, tobe by se ta mycka vazne vyplatila :wink:
18. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my o myčce uvažujem :wink: co kristi je to pohoda?
18. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, věřím, že teď jo, ale museli bysme překopat celou kuch. linku (máme jí poměrně novou - neco přes dva roky) a do toho nejdu... zatím...
18. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, je...velika pohoda, jen to uklidis a je to. a ty vody, co se usetri. Akorat musis mit hodne lzicek apod.
18. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsem přidala kreveťáčkovi dvě fotky: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fbejana&vImageID=2532575#navigator a pak jednu společnou: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2533085&vReferer=%2Fphotos%2Fbejana Kdo chce, nechť koukne :slight_smile:

Příborů i nádobí máme hafo, chjo :unamused:
18. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ty jsou si podobniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši on je krásnej takovej ňufínek....já bych ho pomuchlala....mi nepřipadá že má nějakou druhou bradu :sunglasses:
18. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to se mi taky nezda, to spis jen z nakyho uhlu, kdyz haja na zadech atd.
18. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hledala jsem fotky, ale Majdiných v tomto věku mám strááášně málo. Jsou nekde dobře uložené na CD, resp. to CD je nekde dobře uložené.... V té době jsem ještě neměla svůj noťas, ale brala MM.
Jo, druhá brada, nahodim fotky na chvilku - je to přesně jak píše Kristi :wink: Při pasení je jediná možnost, jak mu "větrá."
18. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak mu ta brada neluftuje, potí se mu to, dělají se mu tam pupínky (potničky?) a je to ble :pensive:
18. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinek malej, no....s tim neporadim, leda mu dat rolak
18. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bejo - tak v těch dnešních fotkách vidím prostě Majdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou si hrozně podobní :grinning:
18. bře 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek