• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte!teda tu to ale "zije" :sweat_smile:

my mame za sebou nakupy,obed-a kikov hystericky zachvat-ludia strasne ale strasne je zly posledne dni,ja uz nevim co s nim mam robit-dneska som skusala tu "terapiu pevnym objatim"-ak ste o tom citali,je to aj tu na konovi-pol hodinu vrieskal a trhal sa,ledva som ho udrzala,kym sa ukludnil-a to bol komplet mokry upoteny ako mys :unamused: vedla susued preraba dom,ten si asi mysli ze som ho tu vrazdila,tak sa podozrivo usmieval ked sme potom isli von,si pomysli ze ho snad mlatim alebo co

skusala som mu aj dohovorit,aj po zadku dostal,nakoniec som ho zavrela v izbe,nech sa tam vyreve-ale zacal si trieskat hlavu o dvere,no hruza,neviem co to s nim je :frowning2:
6. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka!!

na chatě bylo nááádherně,ale zabalila jsem to už dnes. začla nějak ponorka s mou máti,až to vygradovalo a radši jsem pobalila kluky a frnkli jsme dom. Vytočená jsem teda byla do běla :angry: :grinning: ale už jsem se uklidnila. jak se kluci uklidní,tak zajedem k tchánům na koupačku,je dneska nádherně,tcháni jsou někde na kolech,tak bude klídeček u bazénu :wink:

saku - jajaj,to je děs,tyhle ty vztekačky. ale taky to tak dělám, pošlu ho do vedlejší místnosti,at se tam vyřve a přijde až bude hodnej. ráno to zkoušel erik,tak jsem ho poslala ven z c haty at prý jde řvát ptáčkům a ferdům (to jsou všichni brouci) :grinning: ,za chvíli to vzdal. a pak bych tam nejradši poslala mou máti,ale to nešlo,že jo..i tak mi teda dneska ujela trochu huba,ve vzteku. až se vydejchám,budu muset poslat omluvnou sms :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
6. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, zenil se 55lety Yannuv strejda, uz snad potreti tusim :slight_smile:
Jako nevim, tady ty svatby jsou hrozne zdlouhave, nejprve jsme se tam 3 hodiny jeli v tom vedru, po te dlouhe ceste hned obrad na radnici ve 14h, pak obrad v kostele (jsou oba uz rozvedeni!), a presun na misto hostiny, kde az kolem 18h zacal aperitiv (do te doby nebylo nic k jidlu k piti), ktery vestoje pokracoval do asi 22h, pak se teprve zacalo jist, vecere formou bufetu, dort krajeli az v pul 2 rano, a az pak se zacalo poradne trsat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Spali jsme na miste, ale ne ze by nam rano nekdo udelal kafe nebo neco, byl az obed, a to mel byt ve 12, ale protoze naplanovali prase, ktere nestihli upect, jedlo se az nekdy ve 4 odpoledne, uz vecer nemeli dzusy, kolu, ani pivo, v podstate byla jen voda a vino, a nejaky alkohol :sweat_smile: A to byla celkem luxusni svatba pro 200 lidi, uz jsem zazila horsi, kde nebylo k jidlu skoro nic :sweat_smile:
Treba tam bylo asi 10 malych deti, ale nikdo na ne nemyslel, Lea tam za dva dny nesnedla nic, protoze celou sobotu vlastne nic nepodavali az kveceru ten aperitiv, kde nebylo nic vhodneho pro deti, jist se zacalo az ve 22h a to by hlady asi nevydrzela, v nedeli jsme jedli az to prase, a to ve 4 odpoledne :sweat_smile: No proste jiny kraj, zadne kolacky, cukrovi, nebo tycinky a chipsy a podobne :slight_smile: Ja jsem mela cely den takove chute na sladke, a museli jsme vydrzet skoro do 2h do rana :sweat_smile:
Naopak mi teda prijde ze na ceskych svatbach je toho k jidlu vzdycky az moc :grinning: Tady aby sis fakt sebou zabalil svacinu :grinning:
6. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ja pocitam do tri, pak dam na zadek, a pak zaviram do pokoje...
To pevne objeti jsem nekde slysela, ale neni treba zacit uz odmalicka?
6. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,neviem,ja mam tiez ten isty "postup" ako ty-ale zacal si buchat hlavu o dvere,ked som ho zavrela,takze ani to uz nezabera :angry: ja uz fakt neviem,aj mu naslubujem,aj nanho anhucim,proste nic mńic aj take si bude pilit to svoje.no teraz sa napriklad v klude vyvaluje po koberci,napchava sa melonom a pozera rozpravku-proste vymenene dieta ze ano
6. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,a co,maminka sa montovala do vychovy? :sweat_smile:

luci,teda,to nie jak svadby u nas,"zere" sa uz od rana :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, musi to byt narocne, navic ted kdyz jsi tehu :sweat_smile:
Ja jsem pro prisnejsi vychovu, nastavit detem limity, ktere nesmi prekracovat. S Leou to jde, ani s detma co sem tam hlidam jsem nemela problem, ale asi jsem jeste nenarazila na nejakeho vylozeneho zlobice :slight_smile:
Davali u vas porad "super chuva"? To me vzdycky fascinovalo, jak ta baba zkrotila behem tydne i ty nejvetsi vzteklouny :grinning:
6. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak tu by som teda doma potrebovala,ale iank kiko by bol v pohode-keby ozaj nemam nic ine na robote a venujem sa len jemu,ale ono to treba aj varit,obliect sa,upratat a tak-a on vzdy vtedy hlavne certuje
6. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - maminka se montovala téměř do všeho :grinning: :grinning:
ale byla jsem tam sama s dětma,bez chlapa (ten marodil a pařil :grinning: ) tak nebyl ten katalyzátor. když tam mám manžu,tak je to v poho :wink:

tady nějak zalízá sluníčko..co to jéééé????

dneska jsem vezla kluky zpět z té chaty se sundanou střechou,jak jsem byla nadupaná z té máti tak jsem na to šlápla a pak kouknu do zrcátka,borci vzáádu si nořmálně drželi klobouky aby jim neulítli,jsem z toho dostala normálně záchvat smíchu :grinning: Já mám vyzkoušený,že když jedu do 80kim/h,tak se jim nepohne ani vlásek,tak s nima jezdím jak sopel,tedak jsem to trochu osolila a hošanům málem ufrnkly klóbrcy :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,dani,vy mate kabriolet?juj,tak to by som aj ja brala takto na leto :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku to znám, takové záchvaty mívá Mára taky, teď sice už méně, ale občas ho ještě chytne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ti teda neporadím, ale na Máru docela platí zavřít do jiné místnosti, díky bohu hlavou o dveře mi ještě netřískal, páč nemá rád bolest a to by ho jistě dooost bolelo :sweat_smile: :grinning: A ještě za bouřky je strašně hodný, protože se jí bojí, bych potřebovala si ji nahrát na CD a při zlobení mu ji pouštět.

Dani moje máti je stejná, furt poučuje, věčně máme nějaké konflikty a když pak na ní vyjedu tak se jí omlouvám taky formou sms :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak na takové svatby by mě nikdo nedostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je to fakt, že u nás je to úplně o něčem jiném a mnohem lepší. I když jsou pak všici okolo 6 večer na šrot :grinning:
6. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani :grinning: :grinning: :grinning: taky se smeju kdyz si tu vasi jizdu predstavuju :grinning:

Ja jsem se dneska skoro nezastavila, rano brzy s Leou do jesli, pak na schuzku kvuli prace, pak domu rychle uklizet, zpatky do jesli ji vyzvednout, zacalo leto, vsude jsou zacpy :stuck_out_tongue_closed_eyes: obed, po obede tu sepisuju pruvodni dopisy k zivotopisum, jsem oblozena vzorama a slovnikama a priruckama, jeden dopis = pul dne v haji :grinning: do mesta jsem musela, na urad kvuli te nasi cesty u baraku, na postu, dokoncit uklid, ted si jdu na chvilku odfrknout, dam si kafe a zahraju jeden biotronik a pak me jeste ceka papirovani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
6. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ty má teda fofry,to ti povím,nezávidím :confounded:
jinak to bylo fakt hrozně k smíchu,jak jsme byla naštvaná a nakrklá,tak kouknu do zrcátka,borci si úpěnlivě drží klobouky aby jim neulítly,hned mě to přešlo a chechtala jsem se :grinning: :grinning:

andrej - zlatá moravská svatbička,co?? :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani úplně tě i kluky vidím :grinning: , to musela být prča :wink:

Holky konečně mám novou sedačku, jupíííí :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2988152#navigator
6. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Doufám, že jste si všechny užili prodlouženého a slunečného víkendu. :wink:

Andry,
sedačka moc pěkná!!! :slight_smile:

Mě dnes v 15.30 čeká kontrola, tak už začínám být malinko nervózní. Snad bude všechno jak má být...
7. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul držím moc palce, určo bude vše v pořádku :wink:

My budeme ještě dnes doma, zítra půjdeme na kontrolu, ale stejně jak vidím to počasí, tak jsme asi o nic nepřišli.
7. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a pěkné úterý přeju :slight_smile: Nám taťka celý víkend jezdil busem, tak si včera udělal volno ... jeli jsme na hrad Houska a pak na Mácháč na parník :slight_smile: Fajn den jsme měli :dizzy_face:

Teď čekám na PPL, pak musím na poštu a jak půjde dítko spát, tak vás musím dočíst :wink:
7. črc 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Luci, budeme moc drzet palecky!!!! :dizzy_face: A jak se citis?

Andrej, takova romantika neni uplne muj styl, ale mas to vsechno moc pekne sladene :wink: Kde jsi nakonec sehnala sedacku?

Dneska rano prijde svagrik, pujde s Leou ven, tak mam dilema, jestli mam jit zehlit nebo behat :sweat_smile: Chtelo by to oboji...
7. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
tak ať je Mareček brzo v pořádku. To je fakt hrozný, ty nemoci. Si to tento rok pěkně vyžíráte, co? :frowning2:

Luci,
zatím dobře, díky. :slight_smile: Modlím se, aby se mi tentokrát ty šílený nevolnosti vyhly. U Naty jsem až do šestýho měsíce zvracela od rána do večera, pak 6. a 7. dobrý a pak se mi to zase vrátilo, ale naštěstí už jen ráno.
A jak to vypadá u vás s domkem? Četla jsem něco o těch komplikacích, to je fakt blbý. :angry: A tu kuchyni už máte vyřešenou?
My bychom měli mít tento týden hotovou základovou desku. Pak se to nechá tak 14 uzrát a může se stavět. :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Luci být tebou jdu chrápat :grinning:

Akcul to teda jo, doufám, že jsme si to už vybrali...jako mně nejdou přidávat smajlíky, vždy, když na ně klepnu dají se mi na začátek přispěvku :-/
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akculko ty jsi tak moc blinkala, jo? Já jsem zvracela od 4 do 7 měsíce, díky bohu jen ráno, zato poctivě každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, se stehovanim je to v haji, melo to byt uz pristi tyden a vubec to nevypada... Tak nevim no, tenhle byt mame jen do konce mesice, snad neskoncime pod mostem, nebo jeste hur, u tchyne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Kuchyn jsme vybrali, ale protoze se to komplikuje, jeste jsem ji pro jistotu neobjednala... bude to tahle http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2968890&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F pokud nezmenim nazor :wink:
7. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z behani i zehleni seslo, pac prsi... takze svagrik nedojel.
7. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
jo jo, já jsem byla ve zvracení přeborník. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Luci,
tak to je na pytel. :angry: Budu moc držet pěstičky, ať se to brzo nějak vyřeší.
Kuchyně je kráááásná! :dizzy_face: My zatím zůstáváme u té bílé. Tak uvidíme, jestli hormony nějak nezapracujou a nezměním ještě názor. :grinning:
7. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci koukám na tu kuchyn je fakt super. MOC se mi líbí!! :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,vůbec nevím co budem dělat dneska.. žádná z kamarádek s dětmi dnes nemůže,venku je krásně,šla bych na koupák,ale nemám s kým :frowning2: nechcete někdo dojet do Brna?? :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se právě nadlábla výbornou svíčkovou a za 3/4 hoďky valím na vlak, tak se jdu chystat.

Dani,
já sice do Brna jedu, ale spěchám domů, manža bude hlídat a musí pak k večeru na stavbu něco tam nachystat. :unamused:
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci škoda,třeba příště :grinning:
7. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek