• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
My byli tedy na poště, nakoupit a teď dítko spí. Musely jsme koupit křídy, páč jsme včera dotáhli od mamči tabuli po mě :grinning: tak jí to dám na balkon, bo z kříd je děsný bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jdu kuchtit, mám vyndané kuř. prsa, a zapečuto to s Francouzskou omajdou od Vitany :wink: a s rýží asi
7. črc 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Akcul vy jste měli taky dnes svíčkovku? :grinning:, my taky.

Dani já ybch dojela, ale brácha si zrovna půjčil můj soukromej tryskáč, takže jakmile dorazí, jsem u tebe :DD

Luci kuchyň je fakt super, do té bych šla taky, avšak já mám vybranou v provensálském štýlu, mám asi 6 návrhů, ze kterých musím udělat jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sviickovou.... mnam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme obedvali kupovane lasagne, jeste ze existujou ty polotovary :sweat_smile: pac se mi nechtelo travit cas u plotny...

Ke me za chvili dorazi kamoska z Prahy, tak dame odpoledne kafco a pak vecer spolu jedem na veceri ke druhe kamaradce :slight_smile: Jsem se rozhodla ze po tom vcerejsim frmolu budu dneska jen a jen vegetit........... :grinning:
7. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, my uz jsme konecne prijeli, jsem uplne hotova.... :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma. :slight_smile: Všechno je v pořádku. Protože mám delší cyklus, tak srdíčko ještě vidět nebylo, jen gestač. váček, ale podle doktorky je všechno naprosto OK, takže další poradna 11.8. :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ešte ste nerozmýšlali o druhom bábätku? :grinning:
7. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Luci, supeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluju moc a moc.

my dorazime po 4 dnech domu a v jednom byte vrtaj a v druhym kutaj, se fakt poseru
7. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Kristi. :slight_smile:

A co se to u vás děje? Něco spravují? :confused:
7. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz skoncili, nastesti, furt dodelavaji, no.... :frowning2:
7. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeee, tak jsem tedka bookla letenky a valime pristi tyden na 4 dny bez Mii - pohodicka.. :sunglasses:
7. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi kam valíte?

Akcul tak to je super zprávička, neboj, vše bude OK :wink: :slight_smile:

Koukám na pohřeb Májkla, zatím mají zpoždění :unamused:
7. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, pro zmenu na Ibizu, ale tentokrat trosku jinej programek bude :sunglasses:
7. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všaky vy jste byli na Ibize teď, ne? Jedete sami?
7. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy,jdu vás zase pozdravit!
Akcul,moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Andrej,sleduješ ten pohřeb?Já tu bulím jak želva. :frowning2:
7. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, byli no.....tedka jen na 4 dny, zakalit a domu :slight_smile:
ja jsem nevidela konec, ale chvilku jsem na to koukala
7. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, to bylo dojemné, hlavně jak mluvil ten brácha a ta dcera :frowning2:(, tak jsem si polakala a doufám, že už chudák najde klid. Ten duch v Neverlandu mě trochu vyděsil, myslíte, že to mohl být jeho duch? :astonished:
7. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi vy si teda užíváte, my nemáme bez Máry šanc, je na mě až moc fixovaný, navíc babička pracuje a když má volno, tak chce klid...
7. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

andrejko - jakej duch? já to nesledovala celý,nevím o co jde..
8. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, duchove nejsou :slight_smile: Hele, Mie se tam tak libi, ze nechce ani domu, oni ji tam vsechno dovoli atd, proste klasicka babicka :grinning: tak toho proste musime zneuzit, no
8. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:

Tak dnes se mi ráno udělalo pěkně šoufl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale kupodivu jsem to nějak ustála. No uvidíme, jak to bude dál.... :unamused:

Holky,
co dnes vaříte? Nemám vůbec žádnou inspiraci....

Kristi,
tak to je paráda! :dizzy_face: To bude dovolená! :wink: :slight_smile:

Bětu,
díky! :wink:
8. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul, cevapcici s bramborem bude :slight_smile: a salatek.

Mia zacla jist maso, samotny jakykoliv...tak jsem rada, pac jsme s tim dlouho bojovaly. v patek mela maso z kridylek, v nedeli dokonce i sunku z prasete :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
hmmm, tak to bych si taky dala. :slight_smile: My dnes nemáme taťku doma, tak se asi jen něčím odbudu. Malá tam má ještě koprovku.

Naty je masožravec jak blázen a taky všechno nejradši samotný. Ona sní třeba samotnej párek a pak zase samotnej chleba. :grinning:

A jak vám děti snídají? Natálka ráno vypije tak 3 dcl mlíka, někdy i půl litru a pak už nic jíst nechce. Během dopoledne pak smlsne jen nějakou sušenku nebo něco takovýho a pak až obědvá.
8. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to nase taky...samotny parky, a nevi, ze si k tomu ma kousnout chleba, ze jo. Jinak snidane taky tak, mliko 250 ml a nic, kousne si do rohliku nebo neceho a pak az obedva, stejne jako vy.

ja bych to nedelalala, kdybych to cevapcici nekoupila vcera v Bille uz hotovy, jen dat do trouby
8. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano v pul 8 zase nad nami rezali dlazbu, se fakt uz poseru z nich
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kristi já si naopak myslím a už jsem si to dokázala, že duchové existují :wink: , akorát jsem měla na mysli toho Májkla, jestli to není nějaká fotomontáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DAni video zděs: http://tn.nova.cz/zpravy/hudba/ducha-michaela-jacksona-natocila-cnn-v-neverlandu.html

Akcul tak už se mimouš ozývá, jo? :grinning: MAreček mi teda mléko nepije od doby, co jsem ho přestala kojit, takže my snídáme pravidelně s tatínkem rohlík s marmeládou nebo nějakou sladkou bábovku, pak si sezobne např. Monte nebo Ostraváčka (jogurty taky nejí)), pak teda oběd, buď polévku, nebo druhé, nikdy mi ještě nespapal oba chody najednou. No a jak se vzbudí tak zblajzne třeba nektarinku, jahody a pak ještě chlebík či rohlík. No a večeří co dům dal, párky, pizzu, když Rosa večer vaří tak i těstoviny spapá, no cokoli krom mlíka nebo krupice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, vcera jsem si predplatitla na pul roku Zenu a zivot, pac k tomu maji super kremy
http://zenaazivot.cz/predplatne/
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tady u nás je to samozřejmostí, že černé huby "pracují" a vrtají buď ráno kolem 7, nebo kolem oběda, kdy mi chodí malej spát, nebo pak večer, tak kol 21-22 hod. :angry: , no magoři :confounded:
8. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ja chapu, ale tohle je byt kterej se kurva dela uz pul roku, uz jsem tam byla tolikrat, ze jako nevim. Pan majitel vzdy prijde, rekne : To je krivy, oni to vykutaj a udelaji znova.... tak si ma sakra najmout partu normalnich delniku, a udelat to za mesic, pac jako tohle je fakt na palici....ted zase, kladivko a vysekavaji obklady...
8. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zapoměla reagovat na Biancarv. My už máme v únorovkách 2 nové dětičky a další 2 na cestě. Takže my nepřemýšlíme, my konáme :grinning: ...ale na dubnovky nemáme, ty mají druhé děti skoro všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek