• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jdeme ven, snad nezmokneme
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsme zpatky, potkaly jsme bouracky, do odbocujuiciho auta to narvala tramvaj, necumel do zrcatka.
8. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
snidane taky Lea moc nemusi.
Mliko ji rano nedavam, protoze po obede pred odpo spanim a vecer toho vypije fakt dost, takze rano ma jen sklenici dzusu a bud nejake detske cerealie, sni toho jen trosku, nebo kousek kukuricnyho chleba, jednu susenku, a tak... Pak az obedva, a po obede vypije flasku mlika a jeste se dozaduje druhe nebo treti :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak my sme vcera boli u nasich,babka ma na prazdninach segrinych chalanov,takze tam ma veselo :slight_smile: ja som si medzitym odskocila na UZV,doktor ma "potesil"vraj mam placentu na prednej strane a dost nizko,tak som zvedava co bude na kontrole,idem az 22.4.k mojej-toto bol taky druhy lekar.a aj som sa ho spytala ci tam "nieco" nevidi,tak pozeral pozeral aze :no nevidim zeby tam nieco trcalo" :sweat_smile: takze podla neho to vyzera na dievcatko-ale ved zajtra mi to snad potvrdia na tom 4D,uz a neviem dockat :slight_smile:

no kiko je teda dost dobry jedak-ale s ranajkami to tiez neprehana veru,u nas mlieko len klasika troska vecer pred spanim,inak nechce,ani len kakao nechce-zato minule mi dopil ked som ho nevidela moju kavu s mliekom,lapaj-tak to mu chutilo,si este pytal :sweat_smile: a tiez len troska cerealii v mlieku na ranajky,niekedy len cisty rohlik-nehrozi ze natierka alebo maslo alebo dzem alebo nieco-len suchy :confused: ale uz potom neskor sa "rozje" :slight_smile: to bude asi po tatinkovi,tomu tiez neberie hned zrana-ja by som za to aj slona rano zozrala :grinning:

luci,kuchyna nadherna,aj ked nieco farebne by som do nej este tasla na ozivenie,ale inak super

a tehulka ako?zatial nie je zle,citam,tak drzim palce aby to tak aj ostalo,ja som teda fakt stastna ze uz to ma za sebou,teraz mi uz je super :slight_smile: az na to ze obcas citim "dole"take tlaky,ako keby chcelo vyliezt von uz,tak neviem,musim sa na to spytat,ci to fakt nemam moc nizko
8. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ty jo, holka asi, to je super
8. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, Lea pecivo taky jen suche, neexistuje ji na to neco maznout, to bude radsi hladovet :sweat_smile:
Jinak supr, ze to vypada na holcicku!!! Gratuluju!!! :dizzy_face:
8. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Tak jsme zpět z dovči. Klidně bych tam vydržela delší dobu, ALE mARTIN MUSEL ZPĚT DO PRÁCE, ODE DNEŠKA JE OPĚT NA ŠKOLENÍ. Ale Balaton úžasný. Byla jsem příjemně překvapená, je to tam jak u moře, noční život skvělý, pláž přímo u hotelu, super. a počasí vyšlo skvěle, měli jsme od ráda do večera pařáky, takže jsme si to užili. Hlavně malá, ta se vyblbla.
A te´d už se budeme zase nudit doma. :grinning:
Saku, tak to je super, že to bude asi holčička, aspoň budete mít holku i kluka,že.
Kristi, tu Ibizu ti závidím, podle fotek tam musí být nádherně!
8. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, tak to je super, ze jste meli fajnovy pocasko, tady to stalo za vyliz, proste des. Jestli budou takovy leta porad, tak se asi odstehuju nekam jinam.

A jak Terka, libilo se ji tam?
8. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby,sak zajtra uvidim,drzte palce :slight_smile: uz by som celkom rada cesala copiky :slight_smile:
zuzi,verim,aj ja by som brala nejaky "veget" ,prave pozeram ze v auguste by sme hadam vybehli sem aspon na vikend,kiko uz je nazhaveny a cely den rozprava"ideme na dovovenku uz" :sweat_smile:

http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=galeria
8. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsem ráda, že jste na tom se snídaněma obdobně. :sweat_smile:

Mončo,
zítra budu držet palečky, aby to byla ta holčička a hlavně, aby všechno bylo tak jak má být. :wink:
Tatralandia je super! To budete mít hezkou minidovču. :slight_smile:

Zuzi,
to je bezva, že vám vyšlo počasí a že jste si to užili. :slight_smile: Až budeš mít chvilku, přihoď fotečky, ať se můžem pokochat. :wink:

Mě je dneska celej den jaksi divně. Unavená jsem až hrůza, i chodit mi dělá problémy. :sweat_smile: Navíc mě od rána pobolívá hlava, no děs. Asi to bude i tím počasím, chvíli tu svítí sluníčko a pak zase leje. :confounded:
8. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych spala, az beda
8. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ty ten Biotronic dobre davas :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady vecne nikdo neni, ach jo
8. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem zrovna na FB, zkousim porazit aspon Dancu, kdyz uz asi neporazim Kristi :grinning:

U nas bylo krasne, nikam a nic jsme nemuseli, takze plaz, pohodicka... :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ty jo..ale to byla nahoda, ja bezne delam okolo 50-70tis. pres to osmy kolo nejede vlak, to nevim, jak se mi podarilo.
zrout casu to je ale velikej,co?
8. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak ja byla nejdyl v 7. kole a to uz byl fakt masakr.... :wink:
8. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je to za hru? Já jsem úplně mimo.
malá byla nadšená, měla tam spostu dětských kamarádů, byy jsme tam jakoby 4 rodiny s děckama, takže kupa lidí. Dokonce plakala, když měla naposled vylézt z vody. Fotksy bohužel nemám, protože se nám týden před odjzedem pokazil fo´ták, který máme ani ne rok. Tak mám na kameře něco. A fotky budeme mít od známých, co všechno fotili, takže pak něco vložím.
Jo a akorát jsem vyhrála na MMA prsten z chirurgické oceli, tak mám radost, protože už jsem nevyhrála nic ani nepamatuju.
8. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!

saku - mooc držím palečky at je to ta holčička! ale i kdyby to by kluk,tak to je paráda a hlavně aby bylo mímo zdravoučký! :grinning:

byla jsem ted s kamarádkou na kafi a fofry hodinku po obchůdcích,tak jsem nakoupila něco ve slevách klukům na příští rok a sobě o´neill mikču. a hrozně mě nas..la prodavačka v tom kšeftě,protože nás normálně vyhodila, knap v zavírací dobu,já si tam chtěla vzít ještě jedny plavky,prám sej jí na slušno,že fakt pohnu jestli bych je mohla ještě na rychlovku zkusit a ona byla drzá jak nevím co..to teda nesnáším. jako kdyby mi slušně řekla,že jí třeba ujede bus nebo tak,tak fajn,ale ta házela ksichty a hlášky,že to bylo málem na počuni :angry: .. No jo..a to v tomhle kšeftě s manžou leta nakupujem, fakt mě to vytočilo.

dnešní hláška dne: Erik si sám vzal vodítko na psa,zapnul ho Pepovi na obojek,obul si sám tenisky a štrádoval si to ke dveřím a hlásí: Erik Pepa čurat :grinning: :grinning: To už byl v pyžamu :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko, to je zase kosa, co? to je fakt sileny to pocasi
9. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to je fakt mazec, nektery prodavacky by fakt clovek nejradsi zabil.....
9. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráánečko!!
tady zatím slunečné,ale asi to zas od vás přijde :wink:

kristi - jj,je to mazec. já tam přišla čtvrt hodky před zavíračkou s mou kamarádkou a už na nás ty ksichty házela. no fakt síla. na tohle mám alergii,na nerudný prodavačky a špatnou obsluhu v restauraci :angry:

tak nevím co dneska..určo musím do realitky a na nákup,zítra jedeme s přáteli na víkend na výlet do super hotýlku :slight_smile: tak snad vyjde počásko.
9. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to se mate. Kampak? zase do Krumlova nebo tam nekde?
9. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,JČ,ale Krumlov ne,letos jedem semka..http://www.besidka.cz/
pokoj Vávra :wink:
9. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to je krása. Dík za tip na nekdy...
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,vypadá to hezky,tak doufám,že to bude fajn. hlavně se těším,že si tam dokoupím nějakou Maříž,už mám všechno rozmlácený,zbyl mi poslední hrnek. Oni dělaj fakt nádherný kousky a co kus to originál :slight_smile:

byla jsem na otočku ještě u doktorky,kluci furt lehce teplotkujou.tak na ně koukla,vzala jim krev z prstu,mají pořád čepy na mandlích,ale akutní angína to není,krev mají dobrou. tak počkáme,jestli se to nevytratí samo,jinak příští týden na výtěr. ježiši marjá kdy bude těm nemocem konec :angry:
9. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte holky!
Tady je počasí střídavé. Ráno pěkně, pověsím prádlo a začně opět pršet. A tak je to každý den. Už mě to teda nebaví. Tak jsem se dala do úklidu.
Dani, ubytko vypadá super, už jsem to myslím někde na netu viděla. Tak si výlet užijte.
Ta prodavačka by mě taky naštvala. Zvláš´t pokud máš opravdu o věc zájem. Místo aby byla ráda, že bude mít tržbu,že.
9. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! tak ja uz som naspat,takze mame to potvrdene,natocene,zaznamenane -je to dievcatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
takze som sa cestou domov nezdrzala:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3001827&vReferer=
:slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočeny :wink:

Já byla taky dnes na kontrole s Marečkem, vše ok, o víkendu už můžeme ven. Já byla teda pak i se sebou na ORL, doktor kouknul do krku, vytkačil mi z krku půl kila hnisu a konstatoval, že bych měla jít co nejdříve na trhání mandlí, tak se mám objednat. Budu týden v nemocnici a týden doma, pak by se to mělo zhojhit. Už teď se bojím,a le zas na druhou stranu budu mít klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi to je super, že jste si minidovču takhe užili, my byli na Balatonu ješě za komančů a už tehdy to tam bylo bezva :wink:

Dani ubytování super, to bude romantiky v takovémhle prostředí, ještě třeba zaděláte na tu ségru :grinning:
9. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku supééér, obrovská gratulace k dcerušce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dakujeeeem :slight_smile: sa strasne tesim,najradsej by som utekala vykupit vsetky obchody :grinning:
9. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek