• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
saku moooc moc grtuluji k holčičce!! to je paráda!! jéééé, normálka ti závidím :grinning: mě už ty culíčky asi nečekají :grinning:

andrejko - romantika jooo,ale asi tam na nic nezaděláme :grinning: my tam jedem i s cipískama, to se žádný orgie konat asi nebudou :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, zavidim holcicku, to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja kdyz vidim ty oblecky, tak me to taky bere
9. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku to ti fakt závidím, malá bude jak princeznička, na děvčátka jsou tuny nádherného oblečení :dizzy_face:

Aha Dani, já myslela, že jedete sami...tak to nic :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byly dotedka venku, pohodicka s kamoskou a Miou, to musime delat casteji
9. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako Laura včera ztratila peněženku s plat. kartou, kartičkou pojišťovny, novou občankou, kartičkou na obědy....peněženka Nike. Kura já byla nepříčetná, kdyby mi to husa řekla včera, ale jelikož spala u kámošky, tak mi to měla strach říct, abych ji neřekla, že musí domů a řekla mi to až dnes odpoledne. Tak jsem rychle všechno blokla, nahlásila a teď musí zase čekat 2-4 týdny na nové doklady :angry:
9. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mi Kája nespala, tak pevně doufám, že bude chtít jít brzo spát :confused: teď přes léto to je jinak se spaním u nás špatné ... přes den vydrží skoro 3 h spát a večer nechce jít, tak chodí na můj vkus dost pozdě a ještě s reptáním :zipper_mouth: Už je po večeří a koupeli, tak snad bude i unavená ...

andrej - to je blbý no, že se to bála říct :unamused: kočka si neuvědomila, že se to musí co nejdřív blokovat :confounded:

saku - gratuluju k holčičce !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dani - úžasný ubytování jste vybrali :slight_smile: Kurňa taky bych ještě někam na pár dní jela :wink: no možná v září, uvidíme ještě ...
9. črc 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi Kája usnula v 19.30 h na gauči, tak jsem ji před chvíli přenesla, mrkla na mě, v posteli se otočila a chrupká :slight_smile: snad se nebude moc v noci budit :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se divam na ten film na Nove, sice jsem to uz videla, ale je to docela dobry.

byla jsem cvicit, tak je mi lepe
9. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori malá se ti budí v noci? Mára se od doby, co jsem přestala kojit nevzbudil ani jednou, má tuhé spaní...zato dnes opět usnul před 10 minutama :angry: , pak ale zato vstáváme v 8-9 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo,u nás dneska bylo taky čoromoro s usnínáním. panáčci zašantročili obě svoje myši na spaní co maj v postýlce, my jsme je hledali jak blázni asi hodinu,nekecám,oni řvali, nedalo se to podobrým,po zlým,vysvětlování,no nic,já jsem dokonce jak bufeťák prohledávala i pytel s odpadkama,co mi z pusy lítalo na adresu těch blbých myší,to si ani nepředstavujte :grinning: :grinning: po hodině pláče se našly,tak hošánci usnuli taky až v deset. takže čekám ráno budíček tak o půl 6 a zakroutím jim krkem :sunglasses: :grinning:
9. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tady sviti, ale trosku zima.... :slight_smile: Mia jeste spi, mne vzbudilo kutani nad nami, takze jsem v zupanu tam vlezla, pac mi slibili, ze budou delat az od 9...
10. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - chodí půtvůrka k nám do postele v noci, někdy se i budí u sebe, než jdem spát :unamused:

dani - kde myši byli, v koši snad ne :grinning:
10. črc 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Tak, Dani, tohle prohledávání v koši důvěrně znám. Minulý týden jsem prohledávala sáček od vysavače, prtože tam byla Terčina naušnice z bílého zlata. Já v rukavicích na balkóně promnula každý chuchvalec a náušnice nikde. a Martin do toho jednou šáhl a vytáhl ji. Tak mě to akorát naštvalo, že jsem ji nenašla já. No ale hlavní věc, že jsem ji našli.
Saku, moooc gratuluju k holčičce! ty holčičky jsou fakt sladké. Já jsem moc ráda, že Terka je holka. Jako i kluci jsou super, ale prostě jsem si přála holku.
Jinak počasí je tu pořád na h... A včera jsem po cestě od našich ztratila nový řetízek na noihu, tak jsem pěkně naštvaná a asi dnes budu muset jít tou samou trasou, jestli ho nenanjdu..
10. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bambus :slight_smile:

DAni kluci jsou zvyklí usímat s myšma a náš Mára neusne jinak, než s podprdou a gaťkama a samozřejmě s dudlíkem :grinning:

Zuzi to už nenajdeš, byl ze zlata?
10. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - si děláš kozy s čím usíná :grinning: :grinning: :grinning: To jsou jako ještě dozvuky kojení joo :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase uz usina bez pliny a bez dudlika, naprosto v pohode
10. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori já už jsem to tu psala několikrát a dokládala i fotkama, jak mi Mára usíná :sweat_smile: :grinning: , ono by to bylo ještě v pohodě, kdyby s tím jen usínal, ale bohužel my to musíme nosit i do města, na návštěvy atd., prostě bez toho je v tranzu, začne se třepat, prostě absťák :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
děcka on tomu říká kákila, my prostě bez kákily ani ránu, už si z nás dělají všichni prdel, navíc podprda je bílá a když jí Mára tahá za sebou jak kačenku na provázku, tak je během jednoho špinavá a já pak vypadám jak čuně, páč lidi si myslí, že to nosím :grinning: . Jednou jsem mu vyprala celej komplet dohromady (normálně musím prát buď jedno, nebo druhé, aby měl aspoň jeden kus vždy u sebe) a on dělal takové scény, nechtěl žádnou z nabízených náhradních podprd, že jsem mu ji musela zastavit pračku, vytáhnout ji mokrou, vysušit v ručníku a fénem a dát mu ji na spaní a byl do 2 minut tuhoň :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den všem...hlásím příchod...zase jsme si mákli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

saku gratulace k holčičce :wink:

andrejko taky věřím na duchy :sunglasses:

jinak holky u nás rapidní posun...Dála kadí do nočníku (já vím, jsem hrozná probírám ty hovna :grinning: ) ale mě to tak potěšilo takže teď už jen vychytat ty doby apod. a můžem zkoušet odplenkovávat i na spaní :wink:
10. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpět z venku, courly jsme se a pak došly nakoupit.
Volal mi manžel, že mluvil s kámošem, že bysme mohli zítra přijet k nim na barák a něco ugrilujeeem :grinning: tak se těším, letos jsem ještě nic neměla na grilu :fearful: Tak musím zítra koupit i Hermelín a chci ho taky koštnout na grilíku
10. črc 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože tady je zas vítr jak sviňa :angry:
10. črc 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatímco jsem se tu vykecávala Dála to vzal do svých rukou a když jsem ho teď šla zkontrolovat spí bez plíny...ta je pohozená vedle postýlky ale slipky si pěkně zase nandal :sunglasses: no jsme zvědavá na čem bude v noci spát až se počůrá na matraci...

mori tys pořizovala nějakou tu ochranu a Danča myslím taky...poraďte hoďte odkaz díky :wink:
10. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - já si už výrobce nepamatuju, ale vím že byl český. Kupovala jsem to v prodejně s lůžkovinama. A máme paropropustnou = je nepromokavá, ale odspoda větrá. Stála 500,-. Mělo by to být přímo toto: http://lutex.webnode.cz/products/a90x200cm-chranic-matracovy-nepropustny-prodysny/ tam jsem to kupovala já, jen u nich na prodejně v ČL.
10. črc 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gril. hermelin si delame i doma v troube, efekt je uplne stejnej. Ja nakoupila mnoho a mnoho dobrot a udelame si zraci vikend :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori díky :wink:
10. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi tady je ten odkaz na matr.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18238311

U nás do nočníku kadí už hoodně dlouho Erik,ale ALýskovi to nějak nejde,furt se tomu snaží vyhnout,plinka nebo dokonce do slipů :sunglasses: :grinning: Ale i tak začnu příští týden zkoušet wspaní přes den bez plín. to nám začne zas nespací obdobíčko, chjo chjo..

andrej - to slušná úchylárnička,žes ho nenaučila na něco jinýho,podprda to je mazec. :grinning:

holky tak já mám nabaleno,hoši jsou hore,doufám,že muž brzo dorazí a frčíme. mějte se tu krásně! :grinning:
10. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, uzijte si to a fot :wink:
10. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaaaaaaaaaaz: jak se spravne zamrazuje jidlo? musim to asi nechat uplne vychladnout, ze???
10. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi je to lepší, když je to úplně vychladlé :wink:
10. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jj, jak píše Andrej - taky to nechám vždy úplně vychladnout
10. črc 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek