• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dekuju :wink: uz jsou papriky v mrazaku
10. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou :slight_smile: , dnes první?

Jééé papriky bych si dala, nicméně dnes dělám játru s rýží, potřebuji doplnit Márovi železo, zase mu to kolísá :pensive:

Tož tady je zase kosa jak v Rusku, to Danči moc počásko nevyšlo :unamused: , tropy mají začít až od příštího týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, Mia uz asi tak 12h spi v kuse, no mazec. Vcera nespala po obede a vytuhla v 9, asi byla hodne unavena
11. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude dnes Miuška super čilá a odpočinutá...a nebo taky přespaná a půjde ti spát ještě po obědě :sweat_smile:
11. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko damy,
jsem vas trosku docitala a skoro brecim smichy pri historkach ztracenych mysi u Danci a pak Marove podprde jako talisman :grinning: :grinning: :grinning:

Gratuluju Saku k holcicce!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc jsem ti ji prala, holcicky nejsou takovi zlobici jako kluci :wink:

Jinak nasla jsem si na leto brigadku, a je to masakr, nic nestiham. Lea byla ted dva dny u tchyne, ale hrozne se mi styskalo, takze ji tam budu asi denne vozit a pak po praci vyzvedavat :sweat_smile:

Dragus, ja jsem koupila nepromokavou podlozku v Ikee za par kacek. Takova plachta co se natahne pod prosteradlo.
11. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu :wink: u nás kosa ble :unamused:

Dála chrní...mám chvilku čas

včera jsme byli na grilovačce...Dála se cpal jak protrženej no jo holt masovej po tatíčkovi :grinning:

luci díky za tip :wink: a jakou brigádku máš?

andrejko vidělas Nestydu? jak tam Macháček chodí s tou vegetariánkou sedí v restauraci a ona si stěžuje, že má nedostatek železa a on na ní No vidíš tak si dej dvojitej tatarák
:wink:
11. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Dragi neviděla, ale asi se na něj kouknu :grinning:

MY máme v plánu jet do Dinoparku, ale ještě musím zjistit, jestli je v hale nebo venku, páč to vypadá, že bude každou chvíli luchat :angry:

Jinak Mára mi játru nechtěl potvora, přitom se mi dneska obzvlášť povedla, nechtěl ani buchtičky s krémem, co jsem zase prozměnu dělala pro synovce, protože ten játru taky nerad, tak šel spát bez jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej ti to píšu snad jasně ne? :grinning: tatarák to jistí :grinning: :sunglasses:
11. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v Plzni je dinopark venku :wink:
11. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, my jsme byli nakupovat, ja nemam nic, ale Roba ma asi 20ks veci, vse ve sleve i oblek u Bosse, takze fakt super.

papriky jsme ted nejaky snedli, prej lepsi nez od tchyne. Dam si kafe a jdu zehlit, mam toho tady strasne,ale strasne moc
11. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsme asi hodinu doma a nahore zase neco vrtaj, to je fakt neuveritelnej kraval, jeste to pul hodiny vydrzim a pak tam na ne zase vlitnu, dyk my si ani nemuzeme jit lehnou po obede
11. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! ako vikendujete?

my sme si vcera so segrou urobili vylet do Nitry na nakupy-na handricky-ludia hotovy raj,vsade same letne vypredaje,no take ceny,ze to sa nedalo,len skoda toho brucha,no,tak som mala troska obmedzeny vyber :grinning: ale dalo sa,minula som aj tak dost :sweat_smile:

no a podstatna vec je ze som tam aj vobec trafila do tych nakupnych centier,zatial som bola vzdy len s manzom a vzdy on soferoval,ale v pohodicke,zvladli sme to na jednotku :slight_smile:

teraz je kiko u deda,Dodo v nitre na vymenu-som ho navnadila,tak isiel aj on na nakupy s kamaratom,ja som si aspon v klude upratala,vari sa mi polievka na zajtra,tak vegetim :slight_smile:

andrei,sa dohodli ti nasi,aj kiko dneska tomu moc nedal teda,len "cuciky"(cukriky)by jedol :angry:
11. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:
Zas po delší odlmce...
Luci/akc velmi gratuluji k těhu :dizzy_face: a držím palce, ať je vše OK :slight_smile:
Moni, gratuluji k odtajnění pohlaví a rovněž držím palce, ať je vše i nadále v poho :sunglasses: Ty capáčky jsou cukrůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je fakt, že tu holčičku jsem si víc, co se týká oblíkání, užívala a užívám :wink: Bude to krasavice, fotky z 4D jsou paráda :dizzy_face:
Hezky nám to tu miminkuje, to je fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My už chcípáme čtvrtý týden, nejak se nás drží viróza. Chvíli se to zlepší a za pár dní se to zas nenápadně vrátí. Teď to chytil i kreveťák :frowning2: Asi díky tomu, že je kojený, tak ne v takový míře, ale je to děsný. Jsme skoro furt doma, chodíme jen k dokotrce a domů :confounded:
Moje "mateřské blbnutí" se zase párkrát projevilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě jsem fakt "hvězda" a musím se smát, jaká jsem trubka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to takový blbosti, tak to tady ani rozepisovat nebudu. Jen mamka mě podržela, že to chápe :sweat_smile: :grinning:
Rotoped jsem "odložila" neb jak jsem psala poslední dobu nás střídavě krátí viroza a díky rýmě bych ho neudýchala ani náhodou. Cvičím jen spíš posilovací cviky. Nicméně pořád udržuju svou nově nastavenou životosprávu a devět kilo je dole :sunglasses:
Jindříšek měl dnes svou první celou skleničku (tu malou), je taky papací jako Majda, takže pohoda :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak ja jsem skoro cele odpoledne zehlila, jsem uplne mrtva, bylo toho fakt jako moooooc.

Saku, mala je krasna :slight_smile:

Bejo, at jste brzo fit a gratuluju ke zdrave zivotosprave :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, takhle se ničit u žehličky :fearful: Já jsem tu už několikrát psala, že jsem sváteční "žehlič" a nežehlím skoro nic :sweat_smile: Prý mají být zas pár dní tropy, tak je dobře, že si tu haldu zpracovala, páč pak by žehlení bylo naprosto nemyslitelný. Děkujem, už bych fakt ráda vypadla ven, ale všichni kašlem, takže na hřiště to není. Marky se doma nudí (což se jí nedivím...) a je to tu prostě dlouhý :unamused: Jedinýmu Jindříškovi to neva bo se vyblbne v ohrádce a je spokojený :sunglasses:
11. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, sakra ja musim do kramu v patek nemeli kure a Roba ho chce, tak aspon se v klidku projdu, ono mi to jen prospeje...

Bejo, to bylo fakt pradlo asi za mesic, vzdy jsem vyzehlila jen rychle to co bylo potreba a do zbytku se mi nechtelo. Taky jsem jeste vytridila par veci Mie, ty odvezu k babicce a bude je tam mit na dotahani. Aspon to tam nebudu muset furt vozit a uvolni se skrin na podzimni a zimni veci
12. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdááárek,krásné ránečko!! :grinning:

zdeněk si vzal nouťas,tak vás jdu jen hezky pozdravit!! včera bylo trošku chladněji,ale ideál na výletky,prochajdy. Dneska azurko sluníčko,tak asi pojedem do Řásné na koupačku,tam je to moooc krásný :grinning:

tak krásný zbytek víkendu všem!! :grinning:
12. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárec palec :wink:

Dani užívejte, my jedeme teď na týden na Slovensko a pak už snad týden moře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě nevím přesně kdy a kde, asi vybereme něco přes last minute, nebo pojedeme sami autem a něco si najdeme sami :wink:

Včera jsme byli v tom Dinoparku, no bylo to úžasný :slight_smile: , ale zase opět jako vždy jsem si nedobila foťák, tak mám jen pár fotek a ke vší smůle mi ještě včera spadl na zem a totálka se odrovnal :angry: , mám ho 2 roky a stál mě 8 litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak ho budu muset dát do opravny a prozatím budeme mít Lauřin.
12. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli...
Beji teda Jindřich už je velkej kluk...půl roku a první sklenička to není možný já ho pořád vidím jako mimi :wink: hlavně ať už jste zdravý jak si tak matně pamatuju tak u vás ty nemoci nebyly moc běžné co? sis to chudinko vybrala najednou :pensive:
12. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si jdu hajnout, se mi nejak chce :grinning:
12. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byly 3 hodky na hristi, supeeeeeeeer. Mia se vyblbla a snad se ji pak bude dobre spinkat

Roba je na tenise, doma se vymenime, pac ja jdu zase na spinning
12. črc 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak ja asi tady klidne budu povidat sama....

jsem po kole, sezeru meloun a uz nic delat nebudu
12. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si povídej Kristi :sunglasses: :grinning:

taky bych si dala melouna ale nedávno jsem sežrala skoro celej byl fakt vynikající :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas vikend na houby.
Dragi - chodim hlidat deti, je to jen na leto, ale ted uz mam obavy ze to nepreziju, je to narocny :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zas dobre placeny, tak nevim :sweat_smile: Od zari uz hledam nejakou normalni praci... tak zatim aspon neco.

Je to masakr, dopoledne makam doma, musim stihnout vsechno poprat, pouklizet, nebo na nakup, veskere domaci prace, jdu s Leou ven, trosku se ji venuju, kdyz me pak zbytek dne neuvidi, taky neco uvarim, odvezu malou, nebo prijde tchyne sem, dneska hlidal Jenda, a vecer se vracim domu do totalniho bordelu, chaosu, dite nevykoupany, docela me to nebavi :angry: Takze vysledek = mame dneska tichou domacnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, u nas staci, kdyz jdu do kramu, vratim se a tady je totalni bordel, ja nechapu, jak to ti dva delaji :grinning: :grinning: :grinning:

jwe krasne, premyslim, co dneska. Musim vyprat a sbalit par veci, moc toho neni, taky do banky, a vecer pry pujdem do Riegracu na pivko, neprida se nekdo?
13. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus děvčátka :grinning:

včera jsem vytuhla zároveň s klukama,takže jsem vyspaná do růžova a trošku jsem dohnala náš víkendový deficit.

Dneska ráno začlo pěkně blbě. psala mi kamarádka,co čekala dvojčátka,že o obě miminka přišli a musela je porodit ve 22.t.
kurva fix, život není spravedlivej :pensive: :angry:
13. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,t o je hruza, co se stalo? to je fakt moc smutny :frowning2:
13. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko! u nas to vyzera na krasny de,prave cakam na synovca,segra mi ho ma doniest na postrazenie,tak snad sa skikom troska pohraju,lebo uz mi hra na nervicky od rana zas :confounded:

vcera sme boli doobeda tuto kusok na priehrade,kiko chodil po clenky vovode,potom si tam samozrejme sadol-obleceny,tak sme mohli ist domov :slight_smile: a vecre sme boli na takom vystupeni-rytieri na konoch,odniekial z prahy boli,potom sa kiko aj povozil na velkom konovi,mam aj fotky nejake,sice len z mobilu,potom dohodim

boze dani,to je strasne,to si neviem predstavit,to su take babetka ako mam ja,by som s asi zblaznila ,chuda baba :frowning2:
13. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek