• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Danco, to je mi tvy kamaradky lito :frowning2: Je to nespravedlivy...

Kristi, takova zmrzlinarna je jedna u nas, tam maji treba pivni zmrzku, nebo s prichuti camembertu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bych to teda nejedla, fujky
13. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - kua to je smutný :pensive: to už musela mimča i cítit :frowning2:

kristi - jj je to u nás ve Stráži. Píšou tam, že to je "u" , ale je to přímo ve Stráží - máme to asi 10 min. od baráku :sunglasses: Tam je fakt bomba výběr :slight_smile: nikdy nevím jakou si vybrat :grinning: ale zpravidla si dávám skořicovou :wink: A je pravda, jak v tom článku píšou, že tam bývají dost fronty.

saku - krásná princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - beruška je fakt nááádherná... :grinning:

tak jsme dopo měla běhací,nějaký vyřizování, nákup,tak si ted sand trochu odpočnu jak borci usnou..

z té kamarádky jsem úplně hotová.. kočka je nacpaná lexaurinem,chudinka,její muž furt brečí,viděl miminka mrtvý :pensive:
13. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi, proc mu je ukazovali? to je hruza, to mi prijde krajne necitlivy vuci nemu.

vim, ze tady jedna kocka z dvojcatek taky musela nekdy v tom 24t holcicky porodit, jsem se u toho malem ubrecela, je to strasne smutny
13. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je ta kámoška jaks nedávno psala, že čeká dvojčátka a že se poptávala co a jak?
holka to musí být šílený...chudinka...no co na to říct :cry:
13. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi jj,to je ona.. tenhle týden chtěla jít s náma tady na Vyhl a vzít si postýlky po klucích..a najednou nic,prázdno. hrozný..

kristi - shodou okolností tu holku tady na koníkovi jsem taky znala. ona si ode mě kupovala autosedačky po klucích. byli tu i s manželem,ještě s pupíkem,pak taky taková tragédie..

no jo..musí to prostě zvládnout,no..držím jim palce :pensive:
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je mazec oboje :pensive:
13. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné pondělí! :slight_smile:

Mončo,
gratuluju k děvčátku a ještě víc k tomu, že je miminko zdravý! :dizzy_face:
Já už se tak těším, až budu mít tyhle velký vyšetření za sebou a budu vědět, že je všechno v pořádku.

Beji,
děkuju! :slight_smile: A posílám hodně zdravíčka, abyste byli brzo všichni OK. :wink:

Dani,
to mě moc mrzí s kamarádkou. :frowning2: U nás si asi před rokem známá, co bydlí přes tři baráky vedle nás, prošla tím stejným. Mají 6-letýho kluka a po něm šla brzo do práce, protože si postavili novej barák a potřebovali prachy. Po někým čase chtěli druhý, otěhotněla, ale hned ze začátku potratila. Doktoři jí řekli, že je všechno v pořádku, že se to prostě stává. Pár měsíců na to otěhotněla znova a čekala dvojčátka. Dlouho to nikomu neříkali, báli se, aby bylo všechno v pořádku, no a ve 21. týdnu jí pak řekli, že ty miminka zemřeli. :frowning2: Z ničeho nic. Tak je musela taky porodit. To je na tom podle mě to nejhorší, protože si musíš normálně protrpět porod a pak ti v náručí nic nezůstane. :cry: :cry:

Jinak mě poslední dny celkem pobolívá hlava, tak jsem ani neměla moc náladu sem chodit. Dnes u mě byla dopoledne kamarádka masérka, tak mě perfektně namasírovala. Říkala, že mám ty záda a krk strašný, tak ta hlava bude asi od toho. Za 14 dní jsem se objednala znova, snad mi to teď trochu povolí.

Kamošovi se dnes v poledne narodila Karolínka - 4,15 kg a 51 cm. :slight_smile: Celkem macek, teda. Ona ta maminka taky vypadala, že nosí aspoň paterčata. :grinning:
13. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul - krásný jméno vybrali :wink: ale chudák holčička, hned zítra svátek :wink: :grinning: Míry má teda pořádný :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul to je pěkná macanda :grinning:

saku - a už máte vybraný jméno na holčičku?? :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,
já myslím, že to zase taková hrůza není, že má hned zítra svátek. Pokud vím, tak oni se na tomhle jménu shodli hned na začátku. To tak někdy vyjde, no. Moje švica mají vybranou Silvinku, termín porodu má 18.10. a Silvie má svátek 29.10. Takže taky blízko u sebe. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,este meno netusim,tentokrat je na rade s vyberom manzel :slight_smile: ale do mojho vyberu spadaju-Nina,Silvia,Linda,Nela ... a tak dalej,ale ozaj som neni so ziadnym tak nejak stotoznena,neviem,uvidim este manzelove tipy,dufam ze neodpadnem :grinning:
baby kiko mi uz par dni nechce cez den spat,ide ma slak trafit :angry: potom je jak sto certov :unamused:
13. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, to nase vydrzela 3 dny nespat po obede a vecer sla stejne v pul 10. Ale byla uz unavena, otravna, to at radsi chrape po o, nez tohle
13. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku Nina se mi mooc líbí.. Já jsem možná švihlá,ale mně by se líbila na holčičku i Ina :grinning:
13. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave,vecer potom este horsie zaspava jak ked spi po obede,doteraz krasne spaval aj vecer aj cez den a teraz len yvmysla,najprv kakat,potom cikat,potom napit,potom sa buchne tak pofukat a vkuse volaco :angry:

babule,v stredu uz konecne budeme mat travicku,tak s uz tesim,dneska to prisli zarovnat,zajtra ze sa to este ulezi este to pridu popolievat a v stredu uz vystru tie travne koberce,konecne to tu bude vyzerat normalne :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, on to hned s travou vypada lip, to je pravda
13. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak naše dítko se právě naučilo vylézat a znovu zalézat do postýlky lítá tady, skáče, vykřikuje Dála sám a má děsnou radost já taky...končí mi zlaté časy...sbalíme malou postel a holt bude už jen ve velké...on totiž jako ve velké spí ale to usínání...10x přijde...přesně jak píše saku..jednou kakat, podruhý bolí bříško, potřetí papat, pak bumbat...chjoooooo.....
13. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,asi nam skoncili zlate casy spacie....
13. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase ted spi uz od 13h a jeste je tuha
13. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho se děsím,až přestanou spát,tak mě klepne :grinning: :grinning:

jedem ke kamarádce na zahradu,mějte se tu.

:wink:
13. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se picnu...on právě třeba v postýlce seděl a vyprávěl a po půl hodině usnul...ale teď už ani to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak teď tu jezdí s velkým náklaďákem a říká mi: *Mami koukej co tady mám* ...a plnej náklaďák bot vyštrachanej z botníku...

Dabi měj se :wink:
13. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, krasne mluvi, to Mia jeste neee, da k sobe 3 slova....vic ani tuk. Ale lepsi se den za dnem, tuhle prisla, vzala neco, hodila to do kose a rika: do kose, honá hočička :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi neboj to jde ze dne na den...on mele příšerně ale některé věci už umí dobře...jinak pořád má ty svoje výrazy...čiči, cáky, gaga, vava a neřekne kočka, koupat, kachna, pes...

zase jsem tu Danču přejmenovala :grinning:
13. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to moje dítě snad umlátím...vlezl si v rtičku do vany, zašpuntoval, a napouští si vodu...,v ruce má kapesníček, ten namočil, vyždímal...vylezl ven a jde utírat chodbu a takhle už asi 3x dokola...no je to normální?
13. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc tady nikdo neni? my byli od 4 venku :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady jsem ale rozdýchávám to Dálovo vylejzání z postýlky...prostě ty tam jsou časy volného večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,ani mi nehovor,sa toho desim,takto som mala aspon chvilku pre seba ked spal,a teraz uz ani to :angry: keby ze sa aspon nejak pekne hra,ale on nie,len certuje a vymysla blbosti :angry:

tak se to vzdali aj dnes so spanim,nalozili sme decka(aj segrine) a isli sme na priehradu,nech sa cvachtaju,my sme vegetili na deke a kecali a oni sa jasili vo vode-len pri kraji,tak maximalne po kolena,este nie ze plavat alebo tak,to sa mi zdalo studene,ale im to stacilo,aj tak boli vyteseni :slight_smile:

no a k priehrade sa ide z hlavnej na taku bocnu cesticku dole medzi lesom,samozrejme som netrafila tu spravnu a asi po 100 metroch sme zastavili tesne na brehu,tak som to cuvala spat na tu hlavnu po polnej ceste,prudko do zakruty hore,tam bol odvaleny kus asfaltu,takze sa mi tam zasekli zadne kolesa a len presmykovali a ani nahodou hore,skoro ma slak trafil,.uz som myslela ze budem volat muza nech ma pride nejak dostat odtial,ale potom sme sa vratili este raz dole a na tej uzkej cesticke som sa tam otocila-pol hodinu po milimetroch,no hruza-lebo z jednej strany voda dole a z druhej les ,som mala dost teda,ale nakoniec sme sa odtial dostali,ale poviem vam,po chrbte mi tieklo teda :unamused: jujha,ale sak uz budem vediet teraz ktora je ta spravna cesta,ze ano,dozivotne :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to doslova v pr*eli...šmejdí tady, ráno máme odjíždět zase do Rakovníka a já vůbec nevím kdy budu žehlit a pod...holky já snad zkončím v blázinci :sunglasses:

saku to teda musel být zážitek...ty jo ještě , že to tak dopadlo :wink:
13. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, to bych mela strach, jsi dobra....ja vzdycky umiram, kdyz jezdime nekde po lesnich cestach atd....
13. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek