• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi to se mi to radilo jak má chodit díto spát brzo :grinning: jsem na nervíčky... :sunglasses:
13. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám to i na facebooku,ale nejsme tam všechny,tuším,kdo chcete,koukněte:
http://www.youtube.com/watch?v=SJmAjpkvYX4

Brzy zase dojdu. :wink:
13. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bety - supeer,Vanda je šikulka,to naši borci takhle zdaleka nemluví :wink:

dragi - já z toho mám taky noční můru,jak je vyndám z postýlek,bude po spaní. i tak se už posunuli a než fakt spí a je klid tak je 9. pořvávají na sebe z postele do postele,musím je furt krotit a vždycky si tam na chvilku lehnout,aby se uklidnili a usnuli. jo a borci tedka naprosto zbožňujou pohádky. já je skoro všechny zapomněla,asi nakoupím literaturu,protože moje pohádky jsou těžce improvizační. trochu se držím názvu,ale co všechno se tam semele,to je síla :grinning:
13. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
betu - teda to je šikulinda :slight_smile: to Kájuša takhle taky zdaleka nemluví :sweat_smile:

Teda dnes zatím nic moc počásko :unamused: Ale včera nádhera, byly jsme venku s kamarádkoku, tak jsme zašli i na zmiňovanou mrzku z toho článku :wink:

Jinak zítra máme opět srazoš s holkama z MK "Českolipsko" a tentokráte né ve stejné kavárně, ale tady: http://www.hostinecnarychte.cz/index.php?stranka=mapa Jedem tam už na 11 h, abysme daly splečný obídek :wink: :grinning: se tam všechyn těšíme hlavně na to žrádlo že jo :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka!! tady počásko zatím dobrý. včera byl pařák, děcka se koupaly v bazénku a dneska to doufám bude ještě lepší,chceme jet na koupák s kamarádkou :wink:

mori hezky si to užijte :wink:
14. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jéé,kde to vázne?! :grinning:

já jsem vyrobila meruňkovou marmeládu,3 krabice zamrazila na zimu a ještě vyrobím dneska nebo zítra meruňk. koláč, mě zas chytla nějaká pilná.. To je asi tím,že mám chlapa pryč,tak je tu klídeček a dobře se dělá :grinning:

mori - ten hostinec vypadá super!! :grinning:

odpo frčíme na koupák, je vedro,snad to vydrží :wink:
14. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,
tak Bety Vandik je teda sikulka, nase takhle zdaleka nemluvi :slight_smile:
Ale ta holcicka co ji tedka chodim hlidat, ma dva roky a mesic a taky ze sebe hazi cele vety vcetne sklonovani a casovani, nekdy fakt nestiham :wink:

Dani, domaci marmeladku bych si teda dala, mnam :slight_smile:) Sem tam dostanu malou sklenicku od jedny pani, co u ni kupuju bio zeleninku ze zahradky a je to dobrota.
Lea ta vubec marmeladu neji, ona teda celkove nesnese kdyz ji na chleba cokoli namazu :sweat_smile:

Nemam tedka vubec cas chodit na net, je to hruza, uz aby bylo po prazdninach :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, obidek si uzijte! hostinec mi akorat nahnal chute, sbezne jsem si prolitla jidelni listek a razim na pruzkum lednice :wink:
14. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, takove stresy za volantem :fearful: no jeste ze jste neskoncili ve vode :wink:
Pardon, docitam zpetne :slight_smile:

Jo a vse nejlepsi Karolince k svatku!!!
A dodatecne taky Marketce, myslim ze mela pred 2 dny... :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!ludia,po styroch dnoch sa mi podarilo kika ulozit k poobednemu spaniu,uz som myslela ze sme skoncili na dobro,ale lahla som si aj ja k nemu do izby,ze budeme spat spolu,tak nastastie zaspal,aja som sa vyplizila ,dufam ze da aspon tu hodku

betu ja som taka zvedava,co vandicka cita-ale mam odpojene repraky,musim ich nahodit ked kiko vstane :slight_smile:

a poobede sa chystame k dedovi,ze napustil bazen,tak sa kiko pojde cvachtat troska
14. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My po ó skočily jen do obchodu a pak sem přišla kámojda s mimčem.
Teď valíme ještě k mamce, máme přijít na smaženici :grinning: tak to běžim, bo houby jako můůůžu :wink:
14. črc 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dali odpo koupaliště,pohodička, já bych to léto mohla furt.Podzim bych zrušila a zimu bych brala tak na měsíc :grinning:

Karolínce všechno nej nej k svátku! :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecer, nam umrel PC, takze je u svagra v oprave, doufam,ze pujde.

vsem,co slavili vse nej :slight_smile:

my zitra valime, tak se tady mejte krasne, doufam, ze se pekne opalim a ze si to uzijeme.

tedka jsem docucela na Karla na CT1, i jsem si u toho zabrecela, ja kua asi starnu.

papa
14. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den všem!:slight_smile:
Nějak jsme zazdila popřát všem oslavencům,takže zároveň s Jindříškem přeju vše nej Markétce a Karolínce! :dizzy_face: Tady už zase začíná pařák,se potím i když jen sedím.... :slight_smile:
Děkuji za pochvaly,Vanda mele pantem od rána do večera,normálně nás tady všechny staví do latě,no mazec...Ale kolikrát to jsou takové perly,že se chlameme ještě několik dní... :grinning:
15. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci + Dani + Kristi - Kájuša děkujeeee :dizzy_face:

No v telce včera fakt nic, tak jsme taky nakonec čuměli na Karla :grinning:
15. črc 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My přejeme vše nej k dnešnímu svátku Jindříškovi :dizzy_face:

betu - i tobě velké dííík vzkazuje Kája :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!!

Jé,koukám,žej sem zapomněla popřát ještě Marky a Jindřichovi,tak vše nej nej taky :slight_smile:

Včera večer tu byla megabouřka,motalo se to ze všech stran,to jsem chrochtala blahem,já to miluju :slight_smile:
Dnes se chystám s kamarádkou kterou jsem neviděla snad 100 let s děckama na koupák. jen se bojím,že budou odpo bouřky. no,při nejhorším zapadneme do La gamby,kde jsme měly sraz tady s holkama z koníka.
15. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky ...

... tak se potrebuju vypovidat.
Jak jsem byla v chicagu tak jsem musela na gyndu na rocni prohlidku a kdyz jsem tam byla tak jsem si nechala udelat testy na pohlavni choroby, vcetne HIV a syfilis atd.

Pan doktor rikal, ze kdyz by neco tak zavolaji, nikdo nevolal tak si rikam dobry, nic nemam, jsem v klidku, dnes volal Mike ze jsem dostala dopis z gyndy ze mam hned zavolat, ze oni se mi dovolat nemohli. Tak tam volam a ze nemaji ted cas, ale ze at necham cislo a sestra mi zavola zpatky.

Tak tady ted sedim vyklepana, slzy na krajicku a cekam co bude.
15. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - tfuj tfuj, ať to není nic hrozného !!! :confused:

My jsme zpět ze srazu :slight_smile: bylo to fajn, super žrádýlko :grinning: sešlo se nás 6. Počásko nám nepřálo, páč lilo. Vybralo se to odpo, když jsme končily :unamused: Kdyby chtěl někdo číhnout, tak foto zde: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/15._7._2009_-_Jestrebi_-_Hostinec_Na_Rychte/
Pak jsme se stavily s Kájou u Martinový babči, bo bydlí ve vedlejší vesnici. Tak dom jsme dorazily před 18 h :dizzy_face:
15. črc 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo,určitě to nebude nic hrozného,uvidíš,držíme palečky!
15. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatecne gratuluju Jindriskovi :wink: To maji s Marky pekne za sebou :slight_smile:

Peto, jejda, jak to dopadlo? :sweat_smile:

Tak abych toho tedka v posledni dobe nemela malo, za tyden se stehujeme :sweat_smile: To uz se tady vubec neukazu.... :pensive:
15. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ne, posledni i prvni, to se mi snad jeste nepostestilo :grinning:
16. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Koukám, že to tu žije o sto šest :grinning:
Tady to od rána vypadá, že bude hezky :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

juj,peti,neprijemne,ale nebojh,mozno to ozaj nic nebude,ja som sa toez tak bala tychto testov,teraz v tehu mi robili,clovek nikdy nevie,no...ale nastastie ok,tak aspon mam kludne svedomie :slight_smile: zas je to lepsie jak nejaka neistota

vcera sme boli zas na priehrade cele poobedie az do vecera,cisty veget,ja vyvalena na deke a kiko vo vode-este ze nevie plavat,tak sa cvachce ln tak po kolena,ale je rad aj tak,teraz sa chysta k dedovi do bazena,ja vybehnem troska nieco v klude nakupit.vcera nam ulozili travicku na dvor,este nieco dokoncia dneska,tak som rada,konecne to tu mame pekne zelene,pre kika je najvacsia radost zavlazovanie-ma to miesto vecernej sprchy :grinning: :grinning: :grinning:

no a oneskorene oslavencom prajeme vsetko naj naj naj :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!!

saku to je fajn,travička je travička :grinning:

my jsme chtěli jet dnes na chatu, no a představte si, že včera o půlnoci se taťka,kterej tam byl,musel evakuovat,3.povodň. stupen,vylitej potok,zaplavenej komplet sklep,chjo chjoooo... tak tam asi nepojedu,všechno bude podmáčený,kluci by se bořili v blatě.. :frowning2: doufám,že to brzo vyschne a nebudou moc velký škody :confused:
16. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,a co tam prsi?tu je desna horucava,asi 35 stupnov,kiko bol cele doobedie v bazene u deda a ze este aj poobede chce ist,tak teraz je v izbe-akoze spi,ale sa mi zda skor ze sa tam hra-ale hlavne ze tam je ticho,aspon si oddychne ked nic ine

bola som aj na nakupy,kupila som si nejake veci,aj take letne saticky s vystrihom az "po pas"-ale sak musim vyuzit,ked mam konecne kozy,potom nebude zas :grinning:
16. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Vidím, že nejsem jediná, kdo zase nechodí na koňa. Ale jak je krásně+, tak jsme každý den u vody od rána do vewčera. Nebo dopoeldne na hřišěti, po obědě vyrážíme. Dnes jsme byli u našich na bazéně, šla i kámoška se synem, tak to byla totální pohoda. pak jsem letěla na kosmetiku, po cestě dom potkala dvě kolegyňky, tak jsme ještě kecaly. A zakecala jsem se tak, že jsem na lavičce zapomnlěa plnou tašku nákupu. Tak jsem se musela vracet. No totální debil.
Peti, to bude snad v pořádku. Mně tak jednou taky volala doktorka, měla jsem nějaké horší výsledky skrz kvasinky. A taky jsem byla vystresovaná jak blázen. No uvidíš, snad to bude ok.
Betu, Vandička je šikulka největší. Říkala jsem to dne sté kámošce a ta taky čuměla, protože má stejně starého chlapečka.
Jo, gratuluju všem dětičkám k svátku a narozeninkám. Já ani pomalu nevím, co je za den. ale holky, za necelých šest týdnů už nastupuju, tak to se velice rychle probudím z té pohodičky.
16. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi - my jsme taky každý den u vody,pecka! já to léto prostě miluju! :grinning: doufám,že zítra počásko ještě vydrží a ještě se pojedem koupat :wink:
kosmetiku jsem měla mít dneska v 11,dojdu tam a paní mě měla omylem napsanou na 12. takže nic.. :frowning2: no,aspon jsem ušetřila a můžu ty prachy propít :grinning: :grinning:

saku - tady jsou taky tropy. ale včera večer byla obrovská bouřka,na Jižní Moravě byly zatopený sklepy,silnice,celkem mazec.. Tak jede manža zítgra pomáhat mýmu taťkovi ulízet sklep od bláta..
16. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!! :grinning:

tady to teda tepe, to se mi už dlouho nestalo být posl. a 1.

Mám velkej problém se zádama,asi jsem si je úplně strhala a dorazil mě erik když si mě osedlal jako koníčka včera v bazéne. baby já nemůžu stát,sedět,ležet na boku,šílená bolest. normálka bych si i zašla do špitálu,přemýšlím o tom..ale třeba to rozhejbu..takovou bolest jsem teda už dlouho nezažila. jsem taky blbá,nechat po sobě skákat kluky,jsem to neodhadla s tím blbnutím ve vodě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, ja uz fakt stiham akorat ty ranni kavicky u MK a zbytek dne pak uz nic :sweat_smile:

Danco to je blby s tou chatou...Snad vam to brzy vyschne :confused:
A ty zada, to bys asi mela jit k doktorovi at se ti to neblokne uplne, ne? Chudaku, to musi bolet.. :frowning2:

Saku, at zijou vystrihy!!! :grinning:

Zuzi, tak ty vlastne za chvili nastupujes.
No reknu vam, je to mazec s praci, clovek musi stihnout vse na co mel normalka v klidku cely den, za pul dne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas navic zatim nemame skolku, jen jesle jednou tydne, tak denne vozim a privazim Leu ke tchyni.
Muz ted ma hlavni sezonu, maka od nevidim do nevidim, a do toho se mame stehovat :sweat_smile: Budeme mit na to asi jen 2 dny, kdy ale oba pracujem, takze to vidim na velkou nocni stehovaci akci :sweat_smile: :grinning:
17. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek