• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko! Koukám, že se tu míjejí furt stejné osoby :grinning:
K nám včera dorazila kámojda z České Lípy, tak jsme došly na zmrzku a trochu se courly, ale Kájuš teda byla docela hotová z toho vedra.
Dnes to vypadá na další slunečný den :slight_smile: což je parádička :dizzy_face:
17. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančoooo, mrkni na Biotronic :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. črc 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
To máme venku ale slunečno :sunglasses: Asi chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Člověk furt neví co chce, že :grinning:
Děkuji všem za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Oba popusinkuju a vyřídím :slight_smile:
Karolínce přejeme dodatečně také všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
Pokud sem nakoukne Martinka, tak té přejeme k dnešnímu svátku hodně zdraví a všechno nejlepší :slight_smile:
My už jsme téměř zdraví, konečně.... Sem tam zakašle ještě Jinda a já, ale Marky už je snad úplně v poho. Včera jsme byli u mojí babi a snědla tam nektarínku (kterou normálně loni jedla) a do hodiny začala mít červené fleky v obličeji a do třech hodin byla v obličeji červená jak rajče. Tak nevim, asi má s nektarínkama útrum, min. do konce roku.
Peťulko ahoj :slight_smile: Šmankote co to čtu, tak držím palce, ať to není nic vážnýho. Může to být jen neco běžného, co je třeba přeléčit. Čas od času se po tady těch preventivkách taky přeléčuju a nikdy to nebylo nic vážného.
Zuzi, to se ti to teda krátí. Doufám, že nám pak napíšeš nejakou veselou story z pracovních pretěků :sweat_smile: :sunglasses:
Dani, šetři záda. Já volám ouvej čas od času, ale šetřím je jak to jde a poslední dobou nic - ťuk ťuk :sunglasses: I když Jindřich roste a je větší a těžší, mno... Nejakou masážičku by to chtělo :wink:
Luci, tak to se stěhovačkou držím palce - během dvou nocí mi zní jako vtip :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: zvlášť když přes den makáte. Ale jste hoooodně šikovní, takže to určo zmáknete :wink:
17. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori dobrýýýý!!!
hele dneska to tam nějak padá, nechci kazit náladu,ale zadařilo se,mrkni :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani to si děláš kozyyyyyyyy :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to nedám ani náhodou, jak se to dělááááá ???????? :slight_smile: No ale právě jsi mi tu náladu zkazila :confounded: :wink: :grinning:
17. črc 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,
takze mi vyslo pozitivni na chlamidii, cert vi jak se to jmenuje cesky, v podstate je to nejaka bakterie co se prenasi sexem, zensky vetsinou nemaji zadny symptomy tak se to tezko pozna, buh vi jak dlouho to mam, ale volala jssem Jeffounovi a ten se hned vcera nechal otestovat a nic nema, takze mi zustavaji 3 moznosti: Adam, ktery byl panic, takze tam nic, Mike, ktery s nikym nez se mnou nespal posledni 3 roky anebo palestinec.

Takze na 99.99% palestinec zkurvenej.
Dostala jsem antibiotika a za tri tydny znovu na testy.

JO a Aaronuv lekar je absolutni idiot, on mu vola, ze ten krem co mu predepsal nepomaha a ze ja jsem mela pozitivni testy a doktor debil mu rekne, ze on nema symptomy na chlamidii a ze at zkusi hydrocortizone .... proste magor fakt, tak ja mam pohlavni nemoc a on mu rekne, ze on to nema. Tak jsem mu tam volala ja a servala jsem ho po telefonu, takze Aaron dostal taky antibiotika. Ale jako jsem se strasne rozcilila, co je to za doktora, fakt ze jo.

Hlavne at uz to je vsechno za mnou.

Jo a dnes nam privezli nabytek do loznice, proste nadhera, akorat mame malou loznici, je to tam narvany jak sardinky
17. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - ňák to tam padalo,no... sedla jsem,dala jednu hru a šup :grinning: :grinning:

peťo - tak hlavně že to není nic vážnýho :wink:

my jsme zpět z koupáku,dneska bylo expres vedro,ani mě nemrzí,že se ochladí,člověk si na chvilku od toho hicu odpočne :wink:

Za chvilku přijde tchýňka a my razíme na pivko,tak mažu trochu uklidit ten chaoz tady a sebe trošku dát do latě :grinning:
mějte se! :grinning:
17. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
zase prvni, to bude tim, ze je Kristi na dovce :slight_smile:
18. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!

dneska trošku oddycháček od vedra,uf :wink:

tak jsme včera byli v nové restauraci,dobrý to tam bylo, tam budem chodit..akorát jsme to trošku protáhli,naštěstí se manželovi mě zželelo,jak trpím s tím mým hrbem a nechal mě ráno trochu vyspat. :slight_smile:

co máte dnes v plánu??
18. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Danca v Biotroniku docela zabodovala :grinning: Kez bych mela cas, hned bych si dala taky jednu particku :slight_smile:

Ale kurna nemuzu, vcera hlidal Leu u nas doma svagrik a totalne prevratili byt nohama vzhuru. Sice jsem si rikala ze do stehovani uz nema cenu uklizet, ale tady je takovy bordel, ze se na to bohuzel musim vrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Dneska ji bude u nas hlidat kamaradka, tak at nepadne, jen co vejde do dveri :sweat_smile:

Peto, dobry ze jste na to prisli, takhle se to vyleci a bude klid :slight_smile: Mohlo to skoncit hur.
18. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Dani, zada jsou uz lepsi?

Ja mela v planu dopoledne odpocivat a odpoledne a vecer pracovat, a dopadlo to tak, ze musim dopoledne uklizet, nakupovat, prat, a pak do pulnoci makat, takze den nic moc :sweat_smile:
Aspon ze me taky Lea nechala vyspat do pul 10, no dopiju kafe a vlitnu na to :confounded:
18. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty se taky teda nezastavíš,co..
tak to hlavně dobře zvládněte,to stěhování nezávidím. teda jen ten úkon,přesun,ale pak už zas bude hezky,ve svým a v domečku,to budete mít faaajn.. :wink:
JInak záda jsou trošičku lepší,furt teda bolí jak čert,ale už se to drží jen na pravé půlce :wink:
18. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
hlásím, že žijeme a máme se vcelku fajn. nefunguje nám už měsíc netík, tak se hlásím teprve teď od tchyně-už si ho naštěstí pořídili:grinning:

prolíltla jsem pár stránek a mám velikou radost za lucinku, tak bezstarostné těhu a ať si mrňouska přineseš už do nového domečku :wink: a suku tobě gratulka k párečku :wink: už se těšíš, co :wink: :grinning:
a co jinak nového? co podnikáte?

my byli v krkonoších s dětma z oddílu na táboře a bylo to §úžasný, jinak klasika tchyně a chata, možná příští týden fesťáček benátská noc :dizzy_face: uvidíme.

zatím pa a snad se sem ještě v týdnu podívám, (je tu netík na půdě, tak musím mít hlídání :grinning: :grinning:
mějte se krásně :wink:
18. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

tak ja som sa vcera predsa len dala nahovorit na kupalisko,samozrejme moja predstava ako lezim vyvalena pri malom bazeniku jak vorvaň na brehu a kiko sa pekne hra vo vode s detickami sa rychlo rozplynula-najprv som ho musela vyhanat zo sprch pred bazenmi-najlepsia bavenica,tam kde si vsetci umyvaju spinave nohy,tak on tam by sa cvachtal,potom mi skoro skocil do 2-metroveho bazena-v poslednej chvili ho chytila plavcicka,potom zbadal auticka a lietadla-tie kde hodis mincu a chvilu ich to vozi,tak odtial ani parom volov ho dostat,potom zbadal tobogan,tak on chce ist na smykalu a hotovo,no proste,oddych jak sa patri-najblizsie tak o rok mozno :grinning:

na nas sa prave vali nejaka burka lebo co,strasne sa zotmelo a hrozne fuka,skoro ma odvialo,ked som isla pozbierat pradlo,ale horuco je stale teda,kiko zaspal,priam neverim,lebo sa mu uz nejak nechce,vcera nespal,tak mozno aj preto tak certoval

a vy ako vikendujete?my sme este poobede mali ist na grilovacku,no ale ak sa spusti lejak,tak asi nic z toho nebude
18. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulenky..
tak my taky byli včera na koupališti, s Viktorem vlastně poprvé, vždy jen malý bazének na zahradě..ty jo a něco podobného jako u Saku, tedy jen, že jsem ho snad 800x zvedla na takový stojak z kterého skákal do vody, tak záda taky totálně odrovnaný, vůbec nemá pud sebezáchovy, že by se mohl utopit..hrůza..jinak opravdu vedro, záda mám spálený, páč v tom shonu se člověk nestačí ani natřít..že :sweat_smile:
18. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!prajeme krasnu nedelu-u nas je pod mrakom,vcera sme tu mali lejaky

leni,no,viem si predstavit,oddych pri vodicke nehrozi,co? :slight_smile: :wink:

no a kde ste vsetky,vikendujete,dovolenkujete,co?
19. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

Leni - možná je to první radostné šílenství a až si zvykne tak už bude klídek. Nechci to zakřiknout,ale u nás celkem klid,sednu na břeh a jen hlídám kde je mám :grinning:

tady včera taky lilo,dneska svítí sluníčko,ale pofukuje a nic moc teplo.

na mě dneska přišla jakási únava matrošu,vytuhla jsem ještě na hodinku dopoledne,i přes ten virvál,co hošani dělaj. jindy mě vzbudí jakýkoliv šustnutí,tentokrát mi to bvylo jedno,tuháč :pensive:
19. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou vespolek kočky :slight_smile:

My se právě vrátili ze Slovenska, byli jsme u Liptovské Mary, bylo super, zážitků máme v pysk, ale nemám teď čas nanic. K večeru se na vás mrknu a snad dočtu, moc jste toho nepopsaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zensky, my jsme od vcera doma, dneska jsme si vyzvedli Miu, vse super. Rychlodovca se povedla, kalbicka byla luxusni.

Mia tam mela sestrenku a bratranka, takze takova rychla rota, babicka s dedou z nich museli mit asi psotnik. :slight_smile: a na nocnik ji nenaucili, takze jedeme dal v plinkach, no.

koukam,ze tady se toho moc nedelo, jdu si zapnout FB a nasrat se, ze me Danca urcite udelala :grinning: :grinning: :grinning:

ja nemam PC, ten je furt mrtvej, snad bude pristi tyden. Navic nam jeste nejde televize, v utery vecer jsem ji vypla a ve st rano uz nesla zapnout, takze tu obr kravu budem muset sundat ze stojanu a dovezt do servisu, jesteze je v zaruce.

takze mame pujcenou mini telku, furt lepsi nez nic. :grinning:
19. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jako 206tisic, to je v prdeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......jsi sikula, Dani :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek Kristi, vítej doma :wink:

Hele ani nevím jak se to stalo,prostě to tam samo padalo,sedla jsem a bylo :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
prva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
drobec este spi,ja cakam synovcov,segra mi ich ma doniest na strazenie,ide v stredu na operaciu s rukou,tak potrebuje este nejake vysetrenia porobit,tak budeme mat veselo doobeda-ale aspon kiko sa zahra trochu :slight_smile:

uz si celkom dobre zvykol spavat vo svojej izbe,akurat vzdy rano okolo piatej nabehne do spalne :"tu je moja maminka" -potom ho odvelim naspat a spi do rana :slight_smile: este ho zatial nenapdlo nasackovat sa k nam do postele,aj ked som to veru cakala ked dosiel,ale nic,isiel pekne naspat do svojej :slight_smile:

kristi,super ze vam to tak fajn vyslo,by som si vedela daco take predstavit veru -a nocnik co?to si zadala babke ulohu ze ked prides nech je miuska bez plienky? :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata :wink:

Mě dnes čeká pokračování v praní, včera jsem vyprala 4 pračky a už jsem to neměla kam věšet. Jinak my jak už jsem psala jsme se měli super, fakt jak u moře. Počasí nám vyšlo perfektně, byli jsme na bobové dráze, kam jsem se ovšem neodvážila, jen Laura s kámoškou, pak jeden den v Aquarku, jinak na pláži, ve Westernovém městečku, věčně jsme grilovali, měli jsme nádherný privát, no jsem nadšená. Akorát Mára chytnul alergii na slunko, měl po tělíčku vělké červené vyrážky a až pak mě napadlo, že to mohlo být z ATB co dobral pár dnů předtím, než jsme odjeli. Tak byl ve vodě v tričku, jinak bychom to nedali. Se škrábal chudáček do krve...
20. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ještě na víkend za náma přijeli naši, jsme je pozvali, tak pohodička, chlastačka, grilovačka, plážička :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsem si dnes byla vyzvednout dopis ze státního zastupitelsví, tak jsem se nervla, že mi opět potvrdili, že nespáchal trestný čin. Tak jsem si při čtení dopisu zanadávala, jsem klela jak pohan, avšak poslední 3 věty mě dost uspokojily, páč tam bylo uvedeno, že by doporučovali podezřelému se se mnou nějak vyrovnat buď vrácením zaplacené částky, nebo sehnáním jiného vozidla, protože kdybych podala žalobu k občanskoprávnímu soudu, tak by byla má stížnost nezpochybnitelná a nepochybně bych spor vyhrála. Tak alespoň malá jiskra naděje...ale stejně, pokud k tomu dojde, bude mi splácet 2 litry měsíčně, protože víc si nemůže dovolit a opět vlastně vyhraje, zmrd jeden. Snad si dá říct ručně stručně nebo poslední domluvou, jinak budu konat!!! :grinning:
20. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
zdravim vsechny navratilce z dovci :slight_smile:) Tak jste si to pekne uzili, tak to ma byt! :slight_smile:

Dneska mam trosku volnejsi ranicko, kdyz nepocitam ze uz mam za sebou jednu schuzku a odvoz Ley do jesli a pred sebou psani nekolika dopisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vareni, kurna to toho mam docela dost :slight_smile: Ale zitra mam volno a vyrazime vecer s holkama na damskou jizdu, uz se tesim! :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Luci, to stíháš opravdu dost, ještě dámskou jízdu. To já bych už byla KO :sweat_smile:
20. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja bych zas nemohla jen z prace do prace a pak doma uklid, vareni a to vsechno, clovek se musi nejak odreagovat i kdyby mel chcipnout unavou :sweat_smile: :grinning:
Takze jsem si naplanovala na utery vecer damskou jizdu, stredu vecer po praci pokra s klukama a ctvrtek vecer po praci kino a vecu s Jenikem :slight_smile: pak zas dlouho nikam nevyrazime, protoze o vikendech pracuju az do pulnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pristi tyden se stehujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

No ale dobry, kdyz stiham denne nakukovat na kone, tak to je jeste pohoda :slight_smile:))
Ted vam akorat budu tise zavidet tu materskou, no co se da delat uz :sweat_smile:
20. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a kde teda nastupuješ? Či respektive kde už makáš? :sunglasses:
20. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, a kde ste boli v aquaparku-v tatralandii?
20. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek