• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Krasny den preji,po delsi dobe jak se mate holky????
My se chteli taky jed koupat,ale zacalo trosku prset,ale je parak hruza jaky je vedro,skoda,ze neni slunicko..
za tyden se chystame na dovcu tak uz se tesim...
Bazenek napustim asi taky,ale az zitra dneska si zajdeme na pivecko,uz sme dlouho nebyli tak posedime,snad nezacne lejt vic potrebuju se trosku schladit
22. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v ramci dodrzovani pitneho rezimu pujdem na pivko
22. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem na gynde, tak vsechno v poradku, na pul roku zase klid
22. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako tady je celé odpo zataženo :unamused:
22. črc 2009 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky,ale to hlasili, rikali, ze svitit neude
22. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuuus jsme zpět byt v Rakovníku hotov :slight_smile:)
teď nestíhám ale později dočtu :wink:
22. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli dnes u ségry v bazéně a už cestou se mi zdálo, že je Mára nějaký horký. Jak jsme dojeli k ségře tak jsem mu změřila teplotu a měl opět 38,8 :unamused: , mě už z toho švihne :confounded: . Budu doufat, že je to ze slunka...
22. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pitrs a Draguš :wink: Jak se máte kočeny? A co ty Pitrs, kam jedete na dovču?

Dragu jak dlouho jste uklízeli, 2 týdny? :wink:
22. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo, Andrejko, to je v cudu, to je fakt na palici
22. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Jen vás jdu pozdravit. :wink: Ty vedra dost špatně snáším, nemůžu vůbec na sluníčko, hned je mi na omdlení. Tak jsme s Naty hlavně na zahradě, ona se cachtá v bazénku a já jsem zalezlá ve stínu. :sunglasses:

Jinak dneska máme celkem "den blbec". Ráno jsem začala krvácet, tak mě to dost vyděsilo, tak jsem hned volala doktorce a v jednu tam jela na kontrolu. Tak naštěstí je všechno v pořádku. Srdíčko nám bije jako zvon. :dizzy_face: Prý se to občas stává, tak se mám jen hlídat a kdyby něco, tak zase přijet.
Navíc manža byl dnes ráno na té operaci s hemeroidama. Celý odpoledne jsem se mu nemohla dovolat, tak jsem pak volala do nemocnice a sestra mi řekla, že dobrý, že celej den pospává, že už se vyčůral a tlak má taky dobrej. Jenže.... před chvíli mi Evžula konečně zavolal - nemůže se chudák vůbec vyčůrat, tak to vypadá na cévkování. :confounded: Tlak měl taky dost nízkej. No pěkně mě ta sestra teda nas..la. :angry: :angry: :angry: Tak radši řeknu, že nevím, ne? Než abych si vymýšlela. To mě teda fakt dostalo, to je chování..... :angry:
22. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul to je kráva ta sestra, já to fakt nechápu. A už minule jsem se zapoměla zeptat, co švagrová, jak na tom je? Eržovi posílám pozdravy, ať se brzy uzdraví. Cévkování je hnus, nevím, jak je to u chlapů, ale když mě cévkovali a měla jsem k tomu zánět močáku a ledvinovou koliku, myslela jsem, že u toho umřu :unamused: :rolling_eyes: A jinak se mamčo opatruj a pozor na sluníčko :wink:

Kristi fakt už nevím, co je s ním. Měli jsme od minulého týdne nasadit tu imunoléčbu, ale já debil jsem někde založila recept a nemohla jsem ho najít, pak jsme jeli na Slovensko a když jsme ho pak našla, byl už propadlý. Takže zítra jak půjdu k Mudře nechám si předepsat nový a jak bude OK nasadím to. Ale ta i tak jsem z toho na prášky, to není možné, aby byl za měsíc už potřetí na kupě :frowning2:
22. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapoměla, ta holčička, co se narodila mé kamarádce měla dnes 2x zástavu dechu, tak ji navečer převáželi do Ostravy na JIPku. Udělali všechna možná vyšetření,a le vše vyšlo negativní, tak neví, co to je....božátko maličký :frowning2:
22. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
díky, pozdrav vyřídím. :wink:
Se švagrovou je to zase horší. Od minulýho čtvrtka je v nemocnici. Má opakovaně vodu na plicích. Poprvé jí z nich vytáhli 600 ml a teď v pondělí 800ml. :frowning2: Prý se to dělá, když selhává srdíčko, ale ona byla u kardiologa a až na občasnou lehkou arytmii má srdce v pořádku. Doktoři jí řekli, že má na těch plicích asi nějakej zánět. :unamused: Ale kdyby ten minulej týden nešla k doktorce, tak by se prý přes víkend tou vodou udusila. :frowning2:
V neděli jsme za ní byli. Měla jsem z toho strach, ale nakonec jsme tam ztvrdli 3 hoďky. I když jsem to ještě nechtěla moc říkat, tak jsme jí nakonec přece jen o mimču řekli, abysme ji potěšili. Tak měla radost. :slight_smile: Je to fakt hrozná bojovnice, nedá na sobě nic znát a pořád věří. Nám zbývá jen to stejný.....

S Marečkem mě to moc mrzí. :frowning2: Snad to bude tentokrát fakt jen ze sluníčka. Držím palečky, ať je brzo v pořádku!

A s tou holčičkou taky hrozný! Snad už se to nebude opakovat a bude v pořádku. Ty rodiče musí být vyděšení. :cry:
22. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Andrejko,letos se chystame jen na Machac,mame tam chaticku tak letos budemem tam,ale i tak se strasne tesim ,jedeme se znamejma tak to bude pohoda grilovacky,opekacky chlastacky hihii neeee jasny,ze budeme chodit po lese spis tata ja budu varit pro 6 lidiiiiiiiiiiiiiiiii bleeeeeeee :grinning:
23. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

fuha,tu je ale teplo zas,hlasia na dnes 36 stupnov,takze musime nieco vymysliet na dnes

vcera sme mali super vylet,bola som s kikom u nasich,nedaleko je taka priehrada v hore,tak ze ideme tam,kiko sa vyblaznil,chodil rukami po dne a vykrikoval ze plava ako ryba :grinning: potom sme isli uplne do hory ,uz som mylslea ze sme sa stratili,a tam znicoho nic je taky jak gazdovsky dvor alebo tak nieco,maju tam rybnik so pstruhmi,nafasujes udicu a mozes si chytit-do 30sekund mas ulovene,lebo ich je tam strasne vela-a dokonca aj taki krpci ako kiko mozu chytat,takze zazitok pre decka ozaj,k tomu ich tam robia vyborne take udenopecene,no mnam,maju tam preliezky,smykalky,kolotoc pre decka,ohradu s domacimi zvieratkami,sliepky,moriaky,kacky a take male cierne prasiatka ktore deti mozu krmit,takze kiko ani domov nechcel ist,tak sa mu tam pacilo :slight_smile:

akcul,drzim palce,davaj pozor a hlavne vela oddychuj

luci,kuchyna nadherna biela,ale skus ho prehovorit na tu podlahu,aby to nebolo moc "sterilne"

andrej tak to je blbe teda,chuda marecek,nanho sa stale nieco lepi a to dievcatko ako to zistila?mala ten monitor na dychanie alebo nahodou ked bola pri nej sa jej to stalo?inak to je aj moja nocna mora toto,juj
23. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

pitrs - tak to budete kousek od nás :grinning: a v Doksech jsem se vdávala :wink: Ale teda vařit na dovče - to není dovča :unamused: to bych jako nedělala

andrej - vás se ty nemoci teda drží, to už není normální :astonished: Co dnes, jak je na tom Mára ?
23. črc 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori musim,co by sme jedli? :unamused:
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočenky :slight_smile:

Mori noc hrůza a děs, horečky přes 40 :frowning2: , nemohl chudáček kvůli tomu vedru spát a navíc když se do toho potil a byl přilepenej na mě, tak to bylo maso. Ale co bych pro moji lásenku neudělala :pensive: VYpadá to, že má další angínu, ale tentokrát k Mudře nejdu, nemůžu do něj za měsíc a něco narvat už troje ATB, vyzkoušíme nějakou domácí nebo homeopatickou léčbu. Jsem z toho fakt v rititititi, kdyby třeba někde přechladnul, ale horka byla jak blázen a on do toho onemocní...ještě mě napadlo, nemohl by být nemocnej z klimy? :astonished:

Saku tak to je super, tam by se Márovi taky líbilo...kde se to nachází? Na Slovensko jezdíme poměrně často :wink:

O děvčátku nevím zatím nic, poprvé zjistila ta kamarádka, že modrá v obličeji, na základě toho ji dali monitor dechu a měla ještě 2x zástavu. Teď je v Ostravě a čekám, až mi dají vědět co a jak. Snad to nebude nic vážného :pensive:
23. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Macháči je taky super, ale jak píše Mori, vařit na dovče, to pro mě není dovča, páč musím vařit po celej rok, tak aspoň an dovči si chci oddychnout :sweat_smile: Nicméně já teď taky na Slovensku vařila, protože Mára mi v hospodách skoro nic nejedl, přes den neměl vůbec hlad, tak jsme odpo něco uklohnila a pak se doma napapal.
23. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - no já slyšela, že z klimy se nastydnout dá - ty přechody z chladna do tepla a obráceně ... proto my klimu do auta nechtěli :sweat_smile:
23. črc 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neco si navarim do predu,a kamoska bude taky varit budeme se stridat :wink: nak to zvladneme :slight_smile:

klimatizace je sice dobra,ale ja z ni nastydnu vzdycky kdyz je dloiho pustena,a boli me s toho hlava treba 14 dni to je hnusny to je pravda no aspon u me to tak je a spousta lidi rika,ze to neni dobry,my ji meli i v praci a na boleni v krku trpelo hodne lidi :unamused:
23. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,je to kusok od Topolcian,neviem ci ti to neico hovori,kusok odtial je rekreacne stredisko Duchonka,tam ked som bola mala chodievalo strasne vela cechov kempovat a stanovat,potom to nejak upadlo a teraz to zas vraj dali nejak dokopy,musim to ist omrknut,aj ked kupat by som sa tam asi nekupala,vraj ta voda nie je bohvieco

klimu aj ja milujem ale pustam len tak mierne jak mam kika v aute-aj to len na dlhsie trasy,inak moj muz je tiez hned nachladnuty ked si pusti v aute,hned ho hrdlo boli,takze marecek to kludne z klimy moze mat,hlavne ked je takyy nachylny na tie prechladnutia
23. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratulace!! Jsem ani nevedela ze jsi tehu :slight_smile:

Andrej chudak Mara
S tou klimou souhlasim, ja jsem hned nemocna, takze mi doma ani klimu nemame a v aute ji nezapinam. Hned se nastydnu i jen z obycejnyho vetraku.
23. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsem samy doma, da si nekdo se mnou sklenicku???

my klimu normalne mame furt zapnutou, davam si to tak, jak vyhovuje, my na to nejsme nachylni, takze davam tech 5-7 st. max. rozdil mezi autem a venkem
23. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dám, ale až později, teď Máre furt řve, je protivný, má horečky a já nevím, co s ním. Dnes mi fakt vůbec nic nesnědl, jen půlku veky na snídani a do této doby vše bojkotuje :confounded: , pije taky málo, kurnik šopa...

Kdyby byl Rosa taky takový a nepouštěl klimu jak debil, tak by to bylo v poho, ale on je švihlý :angry:
23. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako teď si právě poručil vaječinku, tak uvidíme, jestli to nesežeru zase já, jako ostatně během celého dne. On si dnes poručil rybu, pak těstoviny a nesnědl nic a já to pak dojídala :angry:
23. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia dneska taky nic moc nesnedla, jeden jogurt, obed nechtela.....k veceri mliko a mezitim naky kravinky, nic poradnyho

a nespala po O a ted jeste neni uplne mrtva, fakt nechapu
23. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky znáte tyto stránky? Jsem je našla teprve nedávno a docela často na nich čučí na filmy :wink:
http://filmy.kinotip.cz/
23. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by první?:slight_smile:))) Všem přeju krásný nový den!
24. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny rano Andrejko neznam,ale mrknu na to to se hodi hihi
Kristi mala neji vubec snidane nezna,obed tak si do nej stourne maximalne brumika a vecere taky ne proste vubec neji :unamused: varim a neji nic
24. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek