• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Takový triko ke krku jsem zkoušela, sroluje se mu to a potí se mu to ještě víc :( Dávám ho co nejvíc pást a čistím a mažu... To funguje, jak ale jednou vynechám, má to zpátky :unamused:
18. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mori, jj, taky to vidím :grinning: :sunglasses: Jsou ale fotky, kde si moc podobní nejsou. Já jsem s bráchou jako dítě pořád poslouchala, jestli nejsme dvojčata :sweat_smile: (Jsme od sebe rok a půl, myslím, že u Majdy a Jindry to bude obdobné :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: zdar ženy!!

ufff ufff,dnes jsem byla na schůzi baráku kde mám svůj byt,šílený.. zásadně nechodím na schůze,udělala jsem vyjímku a dlooouho zase nikam nepujdu!! hrůůza!! jen jsem psala manžovi situační smsky typu "urobíme prezenčku" apod. :grinning: do konce jsem nevydržela,normálka jsem zdrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beji - víš co,co bys mi proboha dávala, máš to v IP,já jsem ráda,že jsi ráda :grinning: :grinning: (a mám trochu místa ve skříni :grinning: :grinning: )

andrejko - vajíčkovou dělám taky stejně. někdy ještě přidám trošku tvarohu,když jí chci větší množství. Je to takový nadýchaný :grinning: vajíčkovou zbožňuju,vyrobila jsi mi chutě!! :grinning:

dragi - to je teda na pytel,takovej randál. ale můžu tvrdit,že si na to zvyknete,určitě Dála a b udit ho to nebude.
Pamatujete jak jsem tu na začátku zimy psala,že nějakej lempl pod náma furt v noci luxuje?? tak to nebyl vysavač,ale nový čerpadlo dole v kotelně,jak se ten zvuk nese, tak je to hlučný jen u nás a pod náma. v přízemí a v 1.p nad kotelnou to slyšet tak moc není. Pořád jsem to slyšela,kluci se budili. Tedka to nepostřehnu vůbec,ten zvuk,ucho si na to zvyklo,a to to čerpadlo nahazuje každou chvilku..
tak snad to tak bude i u vás a nebude vás to moc rušit :grinning:

beji - to se dělalo i klukům,jednu dobu,když byli ve stadiu růstu do šířky místo do délky,podbradek jak blázen a osypávali se,lehce.

musím sem zas na chví.li pustit manžu,chjo chjo,chvíli člověk sedne a hned ho někdo zvedne :grinning:

saku - naši kaděj určo 2x,někdy 3x, až budem ve fázi bez plínky,tak nevím,asi je zašpuntuju :grinning:
18. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo beji to jsem zapomněla - pochválit miminka a fotečky.krááása!!já si chci taky poňuchňbat!! podobní si jsou,dost!
ten krk zkus napudrovat. johnson and johnson nebo jakejkoliv jinej pudrovej zásyp :grinning:
18. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My srazík dnes fajn, sešlo se nás 9 bab :slight_smile: Káju jsem tam nechala běhat chvíli bez plíny a zjsitlia jsem, že teda jako netuším, jak budem chodit ven bez plíny, bo jí pak děsně padaj kalhoty :confused: Jsem jí pak musela za chvíli dát plínu, neb jak běhala, tak by jí čouhala prdka :sweat_smile: Tož nevim jak budem chodit ven ... kšandy odmítám :zipper_mouth:
18. bře 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my uz jsme opet vzhuru, Mia sla spat vcera v pul 9 a takhle to pak dopada :unamused:
19. bře 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Kristi, siimka funguje i nadále, to zase jo. No malá dnes vstávala po sedmé, tak už jsme i po snídani, což se obvykle v tuto dobu nestává. Asi budeme muset jít nakoupoit, Terka si řekla,že chce na oběd píp,píp. Takže poletím pro kuře. :grinning: Odpoledne bych měa mít doučko, ale moc tomu nevěřím, že holka dojde. Nicméně nachystat se musím.
Beji, tvé děti jsou jak přes kopírák. :sunglasses:
Nci, jdeme něco dělat, a´t jen nelenošíme.
19. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si zajdu pro auto a vyrazime nekam...

musim k mudre na kontrolu, pak na postu, apod....akorat ze snezi, tak asi pojedem busem
19. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak tadyje nádherně, modrá obloha jak v létě :sunglasses: , takže\asi vyrazíme ven.

Zuzi ty snad ani lenošit neumíš :sweat_smile: , to já lenošit umím perfektně, je to jedna z mých oblíbených činností :grinning:
19. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Béjo já furt říkala, že jsou obě tvé děti jak přes kopírák :astonished: :grinning: , no kreveťáček je prostě úchvatný :dizzy_face: a Majda je krásná holčička, rostě fakt do krásy :dizzy_face:
19. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik )
Holky nemate nekdo naky dobry typ na boty Kone??za rozumnou cenu prad nekde hledam a poradne nic nikde :unamused:
19. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Ráno budíček a venku nasněžíno a ještě sněžilo :rolling_eyes: Počítám, že jaro letos nic moc a rovnou skočíme do léta :confused:
Já včera sehnala toho sobotního Krtka, tak už tu od rána běží ... už se mi z toho věčného pouštění chtělo trochu blinkat :grinning: tak jsou aspoň nové díly :wink:
Dnes musím vyzvednou lístky na neděli, jdu s Kájou na Františka z Kouzelné školky s Majdou, tak jsme zvědavá, jak se jí to bude líbit :sweat_smile: No a musíme dojít nakoupit, jak jinak :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Humanicu maji kone
19. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To me Mori taky ani nevim,ze byl novej sakra sem ho propasla ja ho chci takyyyy

Dik Kristi vcera sem byla ve meste a neskakla jsem tam sakrrrr
19. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - tak pokoukej po trafikách dnes, třeba ještě někde bude :wink: Tam co jsme kupovala včera já, ještě měli.
19. bře 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne!
Tak vás pomalu dočítám. Včera jsem tu měla tu kamarádku, byla tu od půl třetí do půl sedmé, tak jsme dobře spkly. :grinning: Každým dnem čeká mimčo a energie má pořád na rozdávání. Úplně jí to závidím. :sweat_smile:
Jinak na staveb. úřadě jsem dobře pořídila, takže už jsme zase o krůček dál. :slight_smile:

K tomu kadění - Naty kaká jak kdy. Teď jde poslední dobou nějak hůř, takže z ní sem tam vypadne bobek třeba i několikrát denně. Ale jinak chodí jednou za den. Venku kadit nechce, jen čůrat. To ji strašně baví, protože máme na dvoře takovej malej kanálek a tatínek jí říkal, že se tam chodí čůrat. Takže my jen vylezeme na dvůr, tak jdeme čůrat na kanálek. I kdyby tam ze sebe měla vymáčknout jen jednu kapku, tak prostě musí. :grinning: Horší bylo, když jsme teď minule byli na procházce se ségrou a Naty se zastavila nad kanálem u silnice. Švica jí říká, to nic Naty, to je jen kanál. A na to Natálka okamžitě: čůrat!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Takže my teď značkujeme i všechny kanály co potkáme. :sweat_smile:

Beji,
včera jsem na tebe myslela, jak dopadlo Markétce spaní. To je super, že to prospala v pohodě. :slight_smile:
Fotečky nádherný! Jindřišek je slaďoučkej. :dizzy_face: A ta podoba, no, co dodat... :sweat_smile:
Chtěla jsem se zeptat, k té migréně. Co jsi brala, když tě to chytlo a byla jsi těhotná? Švica na to právě chuděra hrozně trpí. Minule jí to začalo v práci a museli ji odvézt domů. Tam pak i zvracela, ale naštěstí to pak zaspala i bez prášku a bylo jí pak líp.
19. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, baby, ja kdyz ctu zpravy o pocasi u vas, tak si pripadam jak na jinym kontinente :confused:

Bejo, Jindra je sladouckej, a fakt jsou s Majdou skoro stejni...! Jak jsi psala o tobe a brachovi, tak to asi fakt budete mit v rodine ;))

Kristi, i kdyby se simka poskodila, tak ti ji operator vymeni za novou se stejnym cislem. Teda aspon u Tmobilu to funguje 100% a ti ostatni to snad taky delaji.
19. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska budem doma, venku, zadny zvlastni plan... Musim na balkone skocit do plavek a doopalit si to vcerejsi tricko ;)))
Zitra jede muz na dva dny na sluzebku, jsem si rikala jak se budeme s Leou mit, uz jsem planovala nejaky vylet, jenze nam prijde rano firma pridelavat jedno stresni okno, tak nic, snad to budou mit rychle a nebude z toho moc bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

dnes ráno opět zuřivý záchvat vzteku hnedka v 6 ráno u Alexe,mě z nich fakt jebne!! Sousedi musí mít taky radost..
Tak jsem tentokrát vyhnala z postele manžela,at se jednou taky postará on,já jsem z tohohle už fakt vyčerpaná, lehla jsem a chrněla do půl 10. tak aspon tak.
Prosím vás řekněte mi,že je ty řevy přejdou.at se mám na co těšit :grinning: oni nejdou uklidnit,ničím,neřeknou co chcou,ale šíloenej řev,prostřídavají se,takže já mám pocit,že je řev furt,celodenně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to myslíte vážně, s tím sněhem?!?! nee aby jste to poslali i k nám!! já tu mám taky ještě jaro! já nechci žádnej sníh,ne ne neeee!!!! :grinning:

luci - výlet si užijete,okno budou mít za chvílil. :slight_smile: já jedu s váma,jo? borce nechám tatínkovi,dáme dámskou jízdu,at je klid :grinning:
19. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala ma tyhle zachvaty ted taky,ale dneska v noci dob¨ryyyyyy,a vubec nevim z ceho,lidi mi rikaj,ze se jim neco zda,ja si myslim,ze se boucha o postylku neustale se krouti a jsou to rany,tak asi tak pak se lekne a rev jak krava to se neda ani utisit :unamused:
19. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco, tak to abys uz vyjela :grinning:
19. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to by ses diovila, jak já umím lenošit. ale prostě někdy to nedje. Dani, k váým ještě sníh nedorazil? my jsme jen zavřely dvěře bytu, začalo sněžit. Takže jsme to stihly tak tak. Kuřátko se nám peče v troubě, tak vybírám na netzu nějkaé pěkné hodinečky, pač tžy moje dodělaly. Akorát vůbec nevím, jaký styl si mám koupit. Mám vybraných asi deset a nevím. Tak kdybyste měly nějaké typy, tak sem s nimi. Jo, ale ne za tři litry, to zase jako neee. :grinning:
lUCI, TY MĚ VŽDYCKY TAK POBAVÍŠ, TE´D TEN KANÁLEK, TO JE DOBRÉ. :wink:
19. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ja taky vybiram hodinky uz nejakou dobu, libily se mi jedny neco v tomhle stylu od Storm http://www.stormwatches.com/watches/womens/new-asteroid-10239 ale v cerno-stribrne kombinaci, jenze nez jsem se rozhoupala, uz je v nabidce nemaji :confounded:
19. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou nadherny,ja mam taky jedny uzasny ale rozbyty sakra a nikdo mi je uz neopravy pry to nejde tak me to docela stve jsou krasny :unamused:
19. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
takový podobný hodinky má moje ségra. Já bych na nich ale nepoznala kolik je hodin. :sweat_smile: Musím tam mít místo čísel aspoň tečky nebo čárky. Jsem na tohle pako, no. :grinning:

Pitrsko,
malá se mi teď poslední dobou taky v noci budí ze spaní s pláčem. Volá mě, že se bojí a nedá se pak třeba hodinu vůbec utišit. Četla jsem, že ty děti teď mají bujnější fantazii, tak možná je fakt budí nějaký zlý sny nebo představy. :unamused:

Zuzi :wink:

Dani,
u nás probíhá šílený vztekání u oblíkání. Je to teď asi týden a je to teda strašný, co dělá. :angry:
19. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to je mozny,me to mamka rika furt,ze se jim promita cely den,a prectavujou si,jak jim treba nekdo neco bere tak pak rvou to je sila no,ale asi je to tim :unamused: prdelky
19. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
nemáte některá zkušenos s těmahle žaluziema z Ikey? http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40094290
Já bych je chtěla pořídit do domku, jen nevím, co to vydrží, když na to bude prát každej den sluníčko, přece jen je to dřevo... :unamused:
19. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs,
já hlavně doufám, že to časem přejde. :frowning2:
19. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja taky
nemam zkusenost :unamused:
19. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se nevsimla,ze mame novy album?? :grinning:
19. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek