• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky posilam kocarek nevite kolik muze stat 7,5 kg ???
24. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

andrej,no co,nechut mu teraz ked je chory,a este aj to teplo do toho,aj kiko celkovo je menej,asi im tak nechuti,hlavne aby ti pil,no.nam rastie tretia zadana stolicka,este jedna chyba a mame hotovo

vcera sme boli celel poobedie "nalozeni" s kikom v bazeniku na zahrade,dnes asi tiez,na kupalisku sa vraj nedalo pohnut a stale vyhlasovali stratene deti,tak asi radsej ostaneme doma,je strasne teplo uz odrana

mlady este spi,tak kavickujem
24. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi-přejeme všechno nej,nej,nej k svátku! :dizzy_face:
24. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs,já kdysi posílala kočárek,ale už si přesně nepamatuju,kolik bylo poštovné,tusím kolem 80Kč,není na stránkách české pošty nějaká tabulka nebo kalkulačka? :wink:
24. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, diky za pranicko Betko :slight_smile:

ja budu taky prodavat kocarek, ale posilat se mi ho teda nechce, uvidime, jak to dopadne
24. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko :slight_smile:

Kristi samozřejmě také přejeme k dnešnímu svátku vše nej :slight_smile:

Pitrska tady je kalkulačka, si můžeš spočítat sama poštovné :wink:
24. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji Andrejko si zlaticko :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Mareček už od noci nehorečkuje, sem strašně ráda. Necítila jsme z něj totiž zánět, tak jsem si říkalal, že by to tentokrát mohla být jen nějaké virózka. Ale ven s ním ještě samozřejmě nejdu, uvidíme, jak budeme pokračovat.
24. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa pripajam ku gratulacii kristi-aj ked neviem meniny alebo narodky?lebo u nas je dneska vladimir :wink:
24. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
meniny :wink:
24. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus maminy ! :slight_smile:

Tady včera dost lilo a foukalo ... byly jsme s Kájou zrovna u mamky. Najednou černo, vítr, liják. Za chvíli to přestalo, ale asi 2,5 h nešla elektrika ... a to jsem zrovna měla vymyšlenou dobrou véču (am. brambory do trouby + masiko), tak ta se nakonec nekonala žee

Manžu mám právě u dr. Už ve středu a včera k večeru měl křeče do břicha ... dnes v noci a ráno dost zvracel a bylo mu teda dost blbě a pořád ty křeče. Nikdy to neměl, tak jsem zvědavá s čím přijde od dr. No už tam je teda 2 h, což je nějak dlouho se mi zdá :confused:

pitrska - Kája má taky dny, kdy nechce skoro jíst ... ale v tom případě má smůlu na sladké, to by třeba zmiňovaného Brumíka nedostala ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejdřív normoš jídlo a pak může dobroty :wink:

Dítě mi kouká na dechárnu a vypadá, že u toho usne :grinning: No se jí nedivím, bych taky z toho raději spala :wink: ale jí se to líbí :grinning:
24. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - no myslím na to od rána a zapoměla bych ... vše nej k svátku i od nás !!! :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,Jarda to ma taky,ale opn to ma casto,od stredy krece a dneska chudak v praci umira,co s ni je hned na zachode,je mu zle nevim co to zase je
24. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak teď mi volal že jde dom, ale povezu ho do České Lípy na chíru, páč tady na chíře maj dovču asi. Byl jen u obvoďáka ...
24. črc 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, holky a dve :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Taky přeju Kristi vše nejlepší k svátku!Pěkně to oslavte, ale to určitě pro vás není problém,že? :sunglasses:
Pitrs, malá taky nechce moc snídat. Maxilně nějaké kostíky nebo jogurt, ale to je vše. Oběd si dá teda pořádně, to zase jo.
24. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel byl ráno i na SONU a prý tam má v žlučníku 1 cm kámen. Museli jsme do té Lípy a tam si ho nechali na pozorování. Nejhorší je, že odpo mu už nic nebylo, tak co tam jako bude dělat že ... no dostal kapačku a uvidí se. Chtěli by mu to uklidnit a pak hned vyndat :confused:
24. črc 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dočítám jen nepíšu....

všem kdo slavili nebo i slaví svátek přeji vše nej nej

mi dneska umřela babička :cry:

mori to je děsný tak ať máte tatínka co nejdřív doma :wink:
24. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško to je moc líto :pensive: , upřímnou soustrast :frowning2:
24. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je den teda ... Draguš upřímnou soustrast :pensive:
24. črc 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky...byla to maminky maminka...přežila jí o hodně let ...ale věk už na to měla chudinka 89 :frowning2: nojo no holt to je život :pensive:
24. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! My už jsme hoďku na nahou. Počasí tu stojí za prd, je dost zataženo :confounded:
25. črc 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda dnes dospávala včerejšek, jsem se koukala až do 2 ráno na filmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Mára usnul až o 1/2 1 ráno, páč bylo dusno, nemohl spát a taky mi odpoledne spal od 13,30-17-30 :rolling_eyes: , to jsem ho uspávala od 22,30 a ležela jsem tam debil, jak nějaká kulisa a Mára byl jak rybka :sweat_smile:

Jinak dobré sobotní ránečko :wink:
25. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori s manžou je mi to taky líto, ale je to jen banální zákrok, takový, jako čeká mě s těma mandlema. I když se toho bojím jak čert kříže.

Heleďte holky, nevíte, jak se pohybují cenově liposukce? Normálka nad tím uvažuju, sice chci ještě zkusit tablety na hubnutí spojené s dietkou a cvičením, ale to fakt můžu až od září, až bude Mára chodit do školky, páč když jsme s ním, není na takové věci šance a navíc vařím pro nás oba a pro něj nemůžu samozřejmě vařit dietně, takže od září nastupuje drastik ekšn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

tak se po pár dnech hlásím :wink: Na hcatě bylo super,počásko kráásně vyšlo,jen každý večer bouřky,ale to já,bouřkomilka, můžu :grinning:

dragi - moc mě to mrzí s babi :pensive: upří,mnou soustrast :pensive:

andrej - držím palce Sámerkovi,at už je, chudák maličkej, brzo fit :wink:
Na liposukci se proboha VYPRDNI!!! znám 3 lidi co na tom byli,hrozně peněz to stálo, fest to bolelo, mají vše zpátky,vrátili se do půvoedního stavu a mají jizvy a hlavně ta jedna známá na bocích obrovský pigmentový fleky. Jak ti to šťouraj to špachtlí tak ti sjedo i pigment a má na každým boku bílý fleky,v plavkách to vypadá fakt skvostně. Jestli se ti chce utratit prachy tak zkus tu liposukci bez operaci, jak to bylo nedávno v telce. Oni ti přístrojem jezdí po břiše a ten tuk jakoby úplně rozpustí do gelového (tekutého) stavu a když si k tomu budeš cvičit a správně jíst tak to prý opravdu velice rychle tělo spaluje a hubneš :wink:

máme dnes děti u tchánů,tak si užívám klídečku.. chtěla jsem si vygruntovat,ale prdám na to,mám lenoru a nic se mi nechce..Jdem do lesa, třeba najdem i nějakou houbičku.

majte sa! :grinning:
25. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko teda přesně jak píše Danča...taky znám jednu kočku co byla na lipo a šíleně jí to bolelo, musela hodně dlouho nosit stahovací kalhotky a punčochy, a navíc jí to skoro nepomohlo, protože to měla dědičné a neměla tuk ale prostě tak rozložený tělo, že měla větší boky ...a stejně musela cvičit a držet diety...takže to není jen dírka a odsát tuk...
tablety na hubnutí jsme měla možnost mít zadara viz moje práce v zentivě a vůbec jsme je nejedla dala jsem je radši kamarádce, protože když jsem si přečetla ty vedlejší účinky tak jsem fakt jako měa strach... :wink:
25. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste mě teda odradily s tou liposukcí, jizvy nemám ráda a pokud by mi mělo něco zůstat, tak to raději zvolím jinou alternativu. Holt nedá se nic dělat, budu muset začínat protahovat tělo a nasadit drastickou dietu, spojenou s těmi prášky, prdím na vedlejší účinky, bez nich to asi nepůjde. Přestala jsem kojit a přibrala ještě 5 kg., hýbu se furt stejně, žeru méně než předtím a jsem jak sud :angry:
25. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

ludia,ako vikendujete,my sme "uspesne"zacali-kiko ma vytaca od rana,je jak sto certov,alebo ako pise obcas andrea,"radi jako cerna ruka" (teda tak nejak,neviem ci som si to dobre zapamatala,ale prislo mi to na rozum dneska),sa normalne tesim jak pojde na jesen do skolky,lebo ma fakt uz asi z neho trafi slak,celu stenu namazal v izbe rybacou mastickou na zadok,boli sme vonku,prave sa spustila zavlaha-tak sa cely strcil pod ten prud vody,v meste sme boli,isla som mu kupit papuce,tak siroko daleko jedna mlaka-skocil do nej este aj s rozbehom ,zdrhol mi skoro pod auto a tak podobne,no des des des :angry:
idem si dat na to cokoladu,prisile tatik domov tak ho zobral k dedovi,nech to trocha rozdycham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrej,lipo by som sa bala,ked som videla ako to robia,brrrrr- este ti to nemusia rovnomerne urobit,a potom vraj ostavaju take hrce pod kozou,niekde kde vybrali viac a inde menej,ze je to vidno,co sa stresujes,chlapa mas,ktoremu sa pacis,deti krasne mas,mozes mat na haku :grinning:
25. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek