• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
andrejko a já jsem jako sudy dva :grinning:
25. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku to je sice pravda, že už chlapa mám, ale taky ho dlouho mít nemusím. Jakmile baba o sebe přestane pečovat a sere na figuru, za chvilku to může chlapa taky omrzet koukat se na tu horu sádla (tím myslím mě, ne ostatní :wink: ) a zdrhne :sweat_smile: . Sice to v mém případě nepředpokládám, a le chci se líbit taky sama sobě a cítit se dobře, ne že vlezu do krámu a v mé velikosti nemají buď vůbec nic, nebo jen děsy, co bych na sebe nenavlékla :unamused:

Holky právě jsem si objednala 2 kousky tohoto náramku :wink:
http://www.infoband.cz/index.php?naramky-infoband:tm:,11
25. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,to je fajn vec,len u nas by to dlho na ruke asi nevydrzalo...

andrej,jasne,viem ako to myslis,clovek sa musi v prvom rade pacit sam sebe-aspon troska,no ja sa tiez momentalne citim blbo a nehovorim ta postava po porode co ma caka :unamused: to budem musiet zabrat do leta,nech sa dam nejak dokopy

baby inak,to by ste neverili,vcera ma na parkovisku jeden taky neznamy pozval na kavu,chapete?tak neviem ci uz ozaj tak zufalo vypadam alebo co? :grinning: :grinning: inak je pravda ze som mala take volne tricko tak si chudak to brucho asi nevsimol :grinning: :grinning: manza bol z toho vykolajeny cely den potom :sweat_smile:
ale sak potesi,no... :wink:
25. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapneš sa aj na skype?
25. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - to je hezký,ne? :grinning: Těm chlapům to neuškodí,když ví,že je o jejich ženušku zájem a musí si ji hýčkat :grinning:

andrej - náramky fajn,u nás by příbuzenstvo zajásalo. ale já právě chci ,aby už konečně začali trochu víc na kluky koukat a rozpoznali je. už mě začíná štvát jak se vždycky jen všichni zeptaj kterej je kterej co má kterej na sobě a pak na kluky nekoukaj a jen podle oblečení. kdyby se víc snažili na ně koukat,tak už je proboha musí poznat,ne..
andrejko s tím hubnutím - já bych možná zkusila nechat si od odborníka udělat profi jídelníček. ono někdy nezáleží na tom,že jíš málo,ale co jíš. třeba by to pomohlo.. :wink:

dali jsme fajn prochajdu,krááásnej les,něco houbiček jsme našli,ale málo, nic moc to neroste,samý hořčáky :wink: a tak nás to zmohlo,že jsme oba vytuhli.. tak se ted musím pořádně probrat,za hodku jdem na pizzu.jééé to je taková parádička, když je člověk chvilku bez dětí. je mi po nich smutno,ale na druhou stranu si to hrozně užívám,nejvíc to ticho. :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si dnes taťku přivezli dom, po obědě ho pustili. Zatím se nic dělat nebude, jen menší dietka. Doufám, že ho to jen tak rychle zas nechytne, protože to v ten pátek teda stačilo - manža si jen tak na něco nestěžuje, tak to už musel fakt trpět :confounded:
25. črc 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, koukám, že se do Biotronucu vrhla i Draga :grinning: Všimly jste si dámy, že jsem zas trošku pokorčila joo :wink:
25. črc 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori jj mi to nedalo, když jste tady o tom tolik povídaly...ale nechápu ty vaše rekordy :grinning:
25. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ty náramky nejsou na rozpoznání, ale kdyby se ti třeba dítě ztratilo v obchoďáku, nebo někde jinde, má na sobě náramek s tvým tel. číslem, popřípadě adresou, alergií atd. A nedají se snadno oddělat, jen velkou silou a musí se oběma rukama, takže je to systém, co děti nezvládnou :wink:

Saku to je milé, je třeba ty naše chlapy trošku poškádlit, aby si nás více vážili :grinning:
25. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:

My byli včera i Ikei a koupili jsme super ochranu na matraci, 160x200 na ten nový rozkládací gauč, páč na něj lezou psi chrápat, špiní se to, tak jsme investovali 900 a jsme spokojení. Laura má tu ochranu matrace už dlouho, taky z Ikey, ale přestím se vyráběly takové uzoučké, vyšlo to na 99,- Kč, tyhlety jsou však jak jemná prošívaná deka, takže poleženíčko je ještě navíc změkčené....super :slight_smile:

U nás je docela hezky, my stejně dnes opět odjíždíme, zase na Slovensko, už by to chtělo trošku změnu, takže tam budu hledat nějaké ty zájezdy last minute a pak buď poletíme, nebo pojedeme autem na vlastní pěst :wink:
26. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se hlasim od tchynky, mame se fajn. V patek jsme byli hrat 2 hodky bowling, bolej me nohy jeste dneska. Jinak vcera oslava kamosovych narozenin, takze taky dobry. I mne trosku boli hlava,ale zvladnu to. Jeste jsem si vcdra udelala radost a koupila super riflovy saticky, snad bude natolik hezky ze si je budu moc vzit.

s to lipo: ja bych taky sla radsi do te neinvazivni, stoji to nejak stejne, ty boky okolo 15-20tis. Kamoska na lipo byla, boky a stehna, ja jsem ji v plavkach jeste neivdela, ale rozhodne prdelu ma mensi, asi jak na koho to pusobi. :sunglasses:
26. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně nevadí nic jiného, než ten pupek, jinak je mi to vcelku jedno, že mám třeba větší prdel...ještě se poinformuju :wink:
26. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako my byli včera v Ostravě, vlezla jsem do Pepe Jeans, super 50% slevy, ale já malý tank se do ničeho nevlezla...jsem nadávala jak špaček, i u prodavaček jsem si postěžovala :confounded: A přitom se spousta věcí dala pořídit za hubičku :frowning2:
26. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych chtela taky novy dziny, sakra....Roba si prave minule v Pepe koupil krasny a mne se zadny moc nelibily
26. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráánko!! včera se nám to nějak protáhlo tak jsme dospávali :grinning:

dragi - vítej ve hře! :grinning:

mori - šikulka,já si včera všimla,ale nestihla jsem reagovat. Už mi dýcháš za krk,za chvíli mě předeženeš:grinning: :grinning:

andrej - jj, já vím,že ty náramky nejsou na rozpoznání,ale k identifikaci a inform. údajům,psala jsem o sobě,v našem případě by sloužili i jako rozpoznávací znamení :grinning: :grinning:

kristi - na rifle se chystám už asi půl roku,páč ty poslední mi jsou najednou nějak malý v pase :grinning: ale včera jsem vytáhla uzoulinký co mám do kozaček a pohodička,tak to nikam nespěchá. já je stejně ted v létě skoro nenosím, na podzim se po nich kouknu...spíš bych ještě užila jedny plavčoury.. :wink:
26. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem na tu hru asi debil jak jako ovlivním víc bodů? proč mi najednou skočí ukončení levlu...já nepřišla na ten princip co ajak ...vyzradíte tajemství poradíte?
26. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi páč ti vypršel čas, nahoře se odpočítává čas a jakmile vyprší, hra je u konce. Jinak level se ti ukončí automaticky sám, když se ti nasbírá asi nějaký počet bodů, nebo spíš když uděláš určitý počet lajn :wink:
26. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani mě taky včera tahal Rosa na Stodolní, ale museli bychom odvézt malého k mamině a pak se vracet do Ostarvy, což se mi nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak půjdeme příští týden. Kamarád si tam otevřel, respektive v zastoupení fa. Ferarri jeden bárek, tak si půjdeme vyhodit z kopejtka :wink:
26. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko ale level se ukončí a někdy to je přes 3500 a někdy třeba jen 1500 tak právě nevím ten fígl...jako čas je jasnej to vidím...ale nechápu ty ostatní fígle
26. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej tak na ferrari bárek bych taky vyrazila :grinning:

dragi má se v co nejkratší čase nasbírat nejvíc bodů,fígl je v tom,když občas odchytneš i tu "bombičku",je z ní víc bodů,udělá se ti,když dáš 4 stejný barvy dohromady a když dáš 5 stejných,tak ti svítí to světýlko,z toho všeho získáváš body rychleji než klasicky p otřech .. napsala jsem to nějak srozumitelně? :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani napsala jsi to srozumitelně ale stále nechápu proč se ukončí level někdy s 1500 a někdy s 3500,. čas není omezen ne? ten přece nabírám když kliknu na ty s hodinkama nebo je to nějak omezeno?
26. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čas je omezen,když klikneš na ty s hodinkama tak si jen trochu času přidáš :wink:
26. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty s "hodinkama " se nezaměřuj,nabíhá ti trochu víc času když odklikneš cokoliv,musíš prostě co nejrychleji skládat barvy k sobě, nejlépe po 4 políčcích a odkliknout si pak tu "bombičku",to ti sbírá víc bodů :wink:
podle mě ty hodinky ani nejsou hodinky,nevím..na to se nezaměřuju..
26. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm ale vidím, že mám co dohánět :wink:
26. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to nevim ani ja, ze za ty s hodinkama je cas navic, to je dobra rada. My uz vecer zprovoznime pc, tak si taky zahraju :slight_smile:

jj, plavky mam taky vyhlidnuty jeste jedny v Etamu, cekam az je definitivne zlevnej
26. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak dorazte v sobotu se Zdendou a vyrazíme :wink:

Holky jdu se rozloučit, vyrážíme a opět budu bez netu, max. pokud se někde dostanu tak písnu...papá
26. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko - než jsme měli děti,tak jsme tam k vám vyráželi celkem často na kalby,škoda,že jsme se ještě neznali :grinning:

ale mohli by jsme někdy vyrazit,třeba na véču,jak zas pojedem k babi do Háje,co ty na to? :wink:

kristi já si tím nejsem jistá, s těma hodinkama,vždyt čas nabíhá at člověk odklikne cokoliv..nevím,zkusím na to mrknout..podle mě to ani nejsou hodinky ,ale ten měsíček co je na obrázku vpravo
26. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, je krasne, vypada to na super den :slight_smile: tak si ho uzijte
27. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Jen vás jdu pozdravit a říct, že miminko to bohužel nezvládlo. :frowning2: Krvácení minulej týden nepřestávalo, tak jsem byla v pátek znova u doktora. Na ultrazvuku se mu zdálo všechno v pořádku, jen mimčo odpovídalo 7tt, ale jelikož mívám delší cyklus, tak nás to až tak nezarazilo. Dostala jsem Duphaston na udržení těhu a šla domů. V sobotu jsem ale začala tak strašně krvácet, že ze mě odcházely kusy krve velký jako dlaň. Tak jsme jeli na pohotovost. Doktor tentokrát na ultrazvuku už téměř nic nenašel, jen shluk pár embryonálních buněk. Takže verdikt: samovolný potrat - zamlklé těhotenství. Ještě v sobotu mi pak udělali revizi dělohy a v neděli v poledne jsem mohla jít domů. Po tom zákroku mi ještě doktor říkal, že už tam nebylo téměř co "čistit", že to ze mě všechno odešlo přirozeně.
Takže tak. Snad nám to vyjde příště a dotáhneme to v pořádku až do konce. Ještě že mám Natálku, nedokážu si představit, kdyby to bylo první těhotenství..... Jen si teď mnohem víc uvědomuju, když se na ni podívám, že mít dítě není žádná samozřejmost, jak si člověk mnohdy myslí.
27. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek