• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci, to me moc mrzi :pensive: :pensive: :pensive: preju hodne sil
27. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Luci :frowning2: Tak to je mi moc lito. Drzte se!
27. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, holky.
No říkám si, že to tak asi mělo být. Už od té středy, jak jsem začala krvácet, tak mi bylo jasný, že to není v pořádku.
Příští týden nám začínají stavět domek, takže za 3 měsíce bysme se měli stěhovat. Tak to aspoň bude v pohodě a nebude mi u toho zle nebo se nebudu muset bát něco zvednout. Pevně věřím, že se nám zase brzo zadaří.
27. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, to mě opravdu moc mrzí, život je fakt někdy krutý a člověk si až později uvědomí, že je zázrak mít zdravé mimi, to je pravda, ale uvidíš, příště to vyjde :wink:
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul :unamused: :frowning2: zrovna vcera som na teba myslela,ze dufam ze si v poriadku ked si pisala,ze si zacala krvacat,je mi to strasne moc luto,hlavne si teraz oddychni a aj ked je to asi takze zabudnut,ale pri stavbe domceka sa troska odreagujes a dufam ze coskoro nas potesis novinkou,moc drzim palce.drz sa!
27. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul - to je mi líto :pensive: Tak teď hezky odpočívej, na baráček budeš potřebovat hodně sil a jak pak budeš zařizovat atd. , tak na to na nebudeš myslet a určo se zadaří :wink:

My včera podnikli výlet do Hřenska http://maarsel.rajce.idnes.cz/HRENSKO_-_26._7._2009/ :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul koukala jsem,ze jsi byla tehotna,je mi to moc lito :pensive:
27. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to mě moc mrzí :frowning2: Jak píšou holky, držte se, příroda tak učinila,asi nebylo něco v pořádku, příště to určo vyjde :wink: Hlavně odpočívej :wink:
27. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - super nový fotky :grinning: :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko nesmutni...stalo se to co nám...víš mě říkala mudra, že zamklé těhu je novodobá diagnoza...prostě dřív nebyl utz takže holky nevěděly tak brzo, že jsou těhu, pak nedostali MS a příště jí měly strašně silnou a vlastně potratily aniž by věděly....příroda ví co dělá....no holka dej se do kupy a jestli tě můžu povzbudit koukni na téma zamklý potrat...tam jsou holky co už jsou znovu šťastně tehu....mě to tehdy dost pomohlo.... :pensive:
27. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, diky....vase taky pekne :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme ven, jdu provetrat novy satky
27. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, děkuju vám všem za podporu. Moc si toho vážím. :dizzy_face:
Ze začátku jsem to dost obrečela, ale teď už to beru celkem statečně. Lepší, než kdyby se něco stalo v pozdějším stádiu těhu. Prostě asi ještě nebyl náš čas, no.

Dragi,
děkuju. Mockrát jsem si na tebe v nemocnici vzpomněla. Určitě se na tu diskuzi mrknu.
Nevíš, jak dlouho se teď tělo musí dávat dokupy? Zítra se musím objednat k doktorce, tak jsem zvědavá co mi řekne.
27. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mělo by to být jako 6ti nedělí (v té době 4-6 tt po revizi bys měla dostat normální MS)... mi řekl doktor ať se snažím alespoň 3 MS neotěhotnět, ale kdybych otěhotněla tak to nebude žádná tragédie...a právě v té diskuzi jsou holky co na to skočily hned po první MS a těm se zadařilo docela dobře a rychle...dej se teď do klidu, hezky vymyslete baráček a neboj ty jsi ještě mladice čas na mimíska máš stále...já si říkám, že se to prostě mělo stát...že radši dřív než pak zjistit něco později...ale přesně jak píšeš kdyby se mi to přihodilo u prvního těhu tak mě to asi hodně raní...ne že by tohle ne, ale ty dětičky co máme jsou taková podpora...navíc já u prvního těhu tohle vůbec neřešila mi to ani nenapadlo, že by něco takovýho mohlo existovat...moc mě to mrzí, že tě to taky muselo potkat :frowning2:
27. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, o té MS mi doktorka v nemocnici taky říkala, že by měla přijít za 4-6 týdnů. No tak pak uvidíme. Nám se i tentokrát dost rychle zadařilo - hned druhý měsíc snažílkování. Tak ještě uvidím, co mi řekne moje gynekoložka. Aspoň se v klidu zabydlíme v novým než přijde další miminko. Taky už se těším na říjen, až se narodí malá ségře. Ještě že tu švicu taky mám, byla mi teď obrovskou oporou. V neděli pro mě přijela do nemocnice. Manža je totiž po té operaci s hemeroidama, tak je chudák rád, že vůbec dejchá. Má dost bolesti. :frowning2:
Včera když jsem přijela domů, tak za mnou hned malá utíkala a říkala: "Maminko, bolí tě ještě bžíško? Neboooj, to bude brzo líp." :grinning: :dizzy_face: Tak to pak hned člověka zahřeje u srdíčka.
27. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jj je to děsný taky se na to vás valí ze všech stran co? manžel, baráček...ale neboj bude líp...ale teda se přiznám, že já zrovna teď začátek srpna měla termín porodu a docela to na mě sem tam padá....když se mi to stalo tak to tolik nebylo...ale teď si sem tam říkám jak by to asi bylo...no je to život holka... :pensive:
27. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda jo, Dragi. Do toho ještě ta švagrová. Je to s ní zase horší..... :frowning2: Ach jo, ale co naděláme, musíme bojovat.
Když tě bude chytat depka, tak obejmi Dalíčka a hned bude líp. :slight_smile: Mě to naše malý štěstíčko taky moc pomáhá. Ještě že je máme. :wink:
27. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jdu na chvilku natáhnout, dokud malá spí a manža nic nepotřebuje. :grinning:

Díky za rady, Dragi. :wink:
27. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi krasny :grinning: az pujdu k oltari,tak jedine takhle :sunglasses: :grinning:
27. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - já viděla už kousek v TV, myslím, že to ukazovali ve zprávách či kde ... teď jsem dokoukala celé. Super :grinning:
27. črc 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia odpol nespala, tak uz je uplne hotova, doufam,ze brzo usne a ze my budem mit klidnej vecer.
27. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - jak ses ptala na ten Biotronic, tak level končí, když zaplníš tu časomíru - ona ti ubíhá, ale když máš víc těch barevných puntíků odbouchnuto najednou (bomby či jak to nazvat), tak tím víc ti čas přibívá a jak se zaplní až doprava, tak končí level :wink: To tu myslím nikdo nepsal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím holky moje únorovky :slight_smile:
po odmlce, jak se už mě stalo víceméně tradicí :unamused:
Zrovna jsem nakoukla a co to čtu :cry: Luci/akc, drž se kočko. Nebudu opakovat, co už tu padlo. Myslím, že Draga by Ti mohla hodně pomoct neb ona tím prošla nebo jak píše, ta diskuze. Já se přiznám, že si to nedovedu představit :pensive:
U nás nic moc novýho. Jsme zdraví, když to jde, tak venku :sunglasses: Jindra dělá přirozené pokroky, Marky taky. Kecá a kecá a kecá. I když oproti jednomu jejímu vrstevníkovi, musí na své vyřídilce ještě hodně pracovat. Je to chlapeček a ten už např. přemlouvá mamku, že ještě nikam nepůjdou, protože musí tohle, a tamto kvůli čemu se musí domů, počká ap. :sweat_smile: :grinning:
Bratr Jindřich si dnes poprvé klekl, takže je oproti Majdě "vývojově měsíc pozadu." Nj. je to chlapeček a ty mají zpravidla na vše více času :sunglasses: a to se s nima táhne po celý život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je už s nima vcelku prča. Hodně trávíme čas všichni tři na zemi, Marky je mi stále velkou pomocnicí :sunglasses: To bych taky mohla najít nejaký fotky. Ještě pohledám. Teď nechám zas neco vyvolávat, ale musím to ještě nahrát a vzhledem k našemu připojení u toho trávím - no, chtěla jsem napsat mládí a to už asi úplně ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori to jako chápu ale někdy se ti lavel ukončí strašně rychle spíš to souvisí s počtem bodů, které nasbíráš, protože pak dostáváš za čas bonusy...já to chápu, že čím dřív udělám nějaký počet tak se mi kolo ukončí a dostávám bonus...jo a Dani asi jsi měla pravdu, že to nebudou hodinky ale to mrkající oko :sunglasses:

beji vítej naše zasloužilá matko...hele nevím nevím s tím, že jsou kluci pozadu( no v mluvení asi jo, ale třeba v obratnosti...)...radši si užívej klídku než ti začně Jindřich běhat :sunglasses:
27. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dragi :slight_smile: To se říká, že kluci jsou línější :sweat_smile: Můj brácha byl vývojově o dva měsíce pomalejší než já (říkala mamka), Jindra je oproti Majdě o měsíc a kámošky holčička je prozatím o tři měsíce rychlejší (právě co se týče obratnosti - otáčení, lezení, stání, chůze) než její chlapeček. Mmch. to je ten chlapeček, co tak krásně mluví :sunglasses: Sice začal chodit skoro v roce a půl, ale nakecá za dvacet :grinning: Je fakt, že začal docela hezky mluvit okolo roku a Majda mnohem mnohem později. Za to dříve chodila. Každé dítko je šikovné na neco jiného a samozřejmě to není pravidlo. U nás to ale pásne :slight_smile: Do budoucna jsou asi kluci obratnější, ale ta "pomalost" jim zůstává. Já teda znám snad všechny chlapy pomalý :sweat_smile: Nejlepší je to v zimě, kdy už stojíme nabalený v péřovkách a manžel se teprve "osírá" v koupelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už to balím, není mi dneska nejlíp. Dobrou všem :slight_smile: :pensive:
27. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - právě tedy netuším jak by to souviselo s počtem bodů, když pokaždé to je jinak - někdy jsou i větší rozdíly v počtu bodů a už jdu do dalšího kola. Všimni si toho, že kolo končí opravdu jak naplníš celou časomíru :wink:
28. črc 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

tak ja mam dnes ohromny budicek,o 5.45 sused vedla doviezol lesenie a zhadzoval ho z auta :angry: ramus na celu ulicu,ale to este nic nebolo,presne o 7 -mej dosiel druhy oproti so zbijackou a rozbija chodnik oproti hned cez cestu :angry: :angry: mam nervy,ja nevim,my sme tiez ramusili,ked sa prerabalo,ale vzdy sme zacinali po osmej,ja neviem,proste mi to tak pride ze treba troska brat ohlad na susedov nie? a to tu este vtedy ani neboli male deti

a tak som cakala,ze kiko mi nabehne "vyspaty" do spalne,a on si v tom ramuse kludne spinka :sweat_smile:
28. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tady je hnusne a prsi, ach jo....a ja potrebuju do lekarny, tak asi jeste pockame :frowning2:
28. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to fakt,u nas je krasne teplo slnecno-akurat ze musim trcat doma a cakat,maju mi prist opravit mycku riadu-mam ju "az "pol roka a uz sa mi posahala :unamused: :angry: takze uz tri dni umyvam rucne,no hruza jak rychlo clovek spohodlnie :grinning:
28. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek