• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ty voe, vy tomu davate, zensky, kde jste kdo?

ja valim kupit bazenek a hodim ho Mie na terasu
30. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no ,kristi asi uz len my dve to tu nejak udrzime pri zivote :grinning:

ja mam dneska nakupy pred sebou,manzelik ma narodky,ale akoze vobec netusim co mu kupim,ked ma vsetko,to je hruza nakupovat pre chlapa,tak akoze si myslim ze na nieco nahodou natrafim co mi padne do oka-horsie je ze ani netusim v akej oblasti mam hladat :angry:

my aj dnes asi vybehneme na priehradu,uvidim este,aj vcera sme boli az do vecera
30. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, to nema zadnej konicek nebo tak? myslim,z e nic nezkazis knizkou :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak on precital knizku asi tak v siedmej triede na zakladke :grinning:
ale som sa pobavila pri tej predstave,jak sedi vecer pri knizke,si to neviem ani predstavit
ale dik za tip,no
no,na konicky nema on vobec cas,vkuse len ta robota,tak je to tazke-okrem takych tych sportov,ale to tiez vacsinou len v zime,ked ma toho menej,lyzovanie,squash a tak -a v lete volejbal-aj to si chudak zahral naposledy pred rokom
no,tak je to tazke fakt,netusim,asi mu kupim nove pyzamo :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co nejaky listky na koncert nebo tak neco? kam muzete jit spolu, at z toho taky neco mas
30. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka!

pravda začíná to tu nějako skomírat :grinning: :grinning:
já jsem slaměnka,takže dosnídám,sbalím a frčím s klukama a se psem realxovat a koupat se na chatu,v sobotu se asi vrátím,at našim z borců neslezou vlasy :grinning:

mějte se tu překrááásně!!!

P-S. mám nový rekooooord na biotronicuuu,juchuuu!!" :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzij si chaticku...ja uz to hrat nebudu, stejne vic neudelam...
30. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám tak tři čtyři hry večer a už to tam padá furt. nahrála bys víc,jde to v pohodě.. :wink:
30. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nervak, ted zase hraju neco jinyho.... :grinning:
30. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko !

Jinak nám včerejšek utekl ... dopo venku, odpo tu byla kámoška a k večeru jsem Káju odvedla k babičce a jela za manžou do ČL busem, páč měl floorbal, tak jsme s kamarádkou zatím poklábosily a pak šly všichni do hospy. Už tu Káju mám, bo babička frčela ráno do Liberce.
Dnes odpo přijede zase jiná kamarádka s holčičkou - žije v Praze a je na týden tady. Jsme bývalé sousedky :slight_smile:

dani - musela jsem hned na to juknout :grinning: jak ty to děláš ? :astonished: :slight_smile: No nevim nevim zda to někdy doženu :grinning:

Já teď uklízím, aby se návštěva odpo nelekla :grinning: Už mám vytřeno, tak ještě vyluxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
doprdele, uz me to pocasi fakt vytaci, melo byt snad jasno, ne?
30. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem Mie sla koupit bazenek a uz si tam lebedi na terase :grinning:
30. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkýho dne vám přeju :slight_smile:

my máme na návštěvě séfru s Karolínkou (její dcerou) a je klídek Dála si s ní fakt jako vyhraje...teda spíš ona s ním je jí 10 a to je pořád Kájo poď hrát ...a Kájo do pokojíčku...tak jsme se rozhodla, že možná budeme adoptovat nějaku holčičku co už je rozumná a bude s enám starat o Dálu :sunglasses: :grinning:

Dani teda jak to děláš to není možný já to hraju nějak blbě asi... :grinning:

Kristi klid hlavně, že nesněží :sunglasses:
30. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kocarek prodanej, jupiiiiiiiiiiiiiiii
30. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ja som prave napustila bazen,tak sme sa nakoniec rozhodli ze dnes saa bude kupat doma,pridu aj synovci,tak sa hadam zabavia a my pokavickujeme so segrou

dani,uzi si chatu :slight_smile:

u nas je zatial pekne,tak dufam ze to aj vydrzi,hlasia 33 na dnes
30. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi za kolik jsi ho bouchla chci vědět jen tak orientačně...
já jsem právě dneska pořídila úplně obyč golfky za 250,- nedaj se ani sklápět... budeme je mít jen jako takovou rezervu, když pofrčímě někam dál nebo někam když budu muset být načas, bo s Dálou to je neodhadnutelný čas...a pak chci prodat ten náš hluboký kočík i ty golfky, který jsme měli :wink:
30. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, za 1400 :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky

drago kde si takovy koupila ja premyslela,zda koupim,naky maly,ale asi ne,ja ted taky prodala ty nase golfky tamk mam taky radost ,ze mam klidek ted prodava kamaradka snad to proda taky.

dneska jsem byla u segry na jednu noc,tak zitra balim a odjezd do lesa :grinning:
30. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs u nás v bazárku ... :wink:

kristi díky a přes co prodávala přes MMB?
30. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, pres MMB - docela rychlovka.
30. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, dneska mame litacku, aspon zabijem den :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vtip:

jak se na Moravě hodnotí víno:

1.kategorie - Dá sa
2.kategorie - Nedá sa
3.kategorie - Dá sa Pražákom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ránko, děfčata a chlapci,
my chtěli o víkendu jet na chatu, ale Nice začala rýma a chrapot, tak uvidíme, jak se to vyvine :unamused:
31. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
My dnes v plánu nic moc, tak uvidíme ...
červencové fotečky http://maarsel.rajce.idnes.cz/CERVENEC_2009/ :slight_smile:

pitrska - už jedete na ten Mácháč ? :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky krasny odpoledneč preji

Mori fotky hezky,ja varim a pecu a zitra rano mame odjezd :wink:

Tady je krasne,uplne na koupani,ale koupat se nejdeme,pujdeme na pisek snad se tam neupeceme..
31. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu popřát pěkný den...
Dálu jsem dala spát a než jsem navařila už tu lítá ach joo já chci spát já chci spát :grinning:
31. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, ja taky pecu a pecu....cheesecake a snecky, jeste na vecer mame vinko a takovy ty kraviny

zitra jdeme do zoo, uz se tesim
31. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja som s vyplazenym jazykom doupratovala,take veci co inak robievam v sobotu,ale zajtra cakame navstevu,v nedelu mame oslavu,tak som to chcela urobit uz dnes,do toho ma nastval riadne kiko,lebo nechcel spat,pritom v aute z obchodu mi uz zaspaval,oci jak angorak ale nie anie,len certoval,az ked som sa mu povyhrazala ze dam hracky smetiarom-a ukazala mu velke vrece na odpad ze tam ich dam,tak horko tazko sa pobral do tej postele

a to este vecr budem piect korpus na tortu,tak dufam ze sa dedo bude realizovat a pride ho zobrat
31. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,krasnou sobotenku, my valime do te zoo :slight_smile: :slight_smile: odpoledne koupacka a vecer krasne nekam na papu

tak hezky den vsem
1. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tady to pekne skomira :wink:
Hlasim se z noveho bydleni, frantici se prekonali a zapojili nam net hned, budu je muset min pomlouvat :grinning:
Jsme prestehovani, ale absolutne ne zabydleni, navic mame plno krasnych zavad, no jo novostavba, nemame teplou vodu, dvere od vchodu se nedaji zamknout, od garaze zase odemknout, nektere zasuvky nefungujou, nemame na cem varit, nemuzem jit do zahrady, je tam asi metrovy porost bodlaku... haha, si pripadam jak na pionyrskem tabore, chvilema je to bojovka :slight_smile:))) Ale az se to vsechno upravi, bude fajn :grinning:
Leusce je to sumak, beha nahoru, dolu, do garaze, je happy, ani ta studena sprcha ji nevadila :grinning: :grinning: :grinning:
Tak pekny vikend vsem, u nas ode dneska prsi, jedou k nam kamosi z cech, chteli jsme vecer grilovat, snad se to vybere.... :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek