• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Zuzi,priznam se ze ani na plazi ani ve Zlutych jsem jeste nebyla....
3. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Zuzi, ty uz pujdes naplno do prace, to je mazec jak to uteklo.....ja myslim, ze u nas to dopadne tak, ze pujdu az pristi zari :cry:
3. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojky,
no to kafčo bychom mohly spáchat, co vy na to???
krásné ránečko!!

tak se včera vybouřilo a dnes kouká sluníčko,akorát asi nebude tak teplo jak včera.. musíme vymyslet nějakej prográmek.

fotky alči super :wink:
ja jsem vectvrtek docela ready
3. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Zuzi a nejdete někam spíš v pátek večer do baru či na drink, na taneček, to by se mi hodilo možná nejvíc :grinning: ..bych se vetřela :grinning:
3. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,hnedka bych šla s vámi :grinning:

kristi jak to až v září? já myslela,že MIu do školky vzali..? Já budu doma určo až do září. platit dvě soukromý školky mi přijde nesmysl, to ani nevydělám.
3. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, nevzali.....od zari ne, budem cekat na ten unor,ale kdyz nebude volno, tak nic, ze jo....
3. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je jasný že od září ne,většinou berou ažod třech let, ale mně řekli rovnou,že ani od února mi kluky neberou :wink:
3. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mne ne, no....ja budu cekat a uvidime, jeslti tam bude mistecko....coz je na hovno, pac jak si mam hledat praci, kdyz nevim od kdy presne
3. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nenastupuješ tam kde jsi pracovala před mateřskou?
3. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,trafi ma,nejde mi pracka :angry: jako ma uz 100 rokov,ale zrovna dneska ked tam mam kopu minimalne na styrikrat :unamused: vobec nezacne napustat vodu,len bzuci a nic :angry: sa mi dari ,minuly tyzden umyvacka,teraz toto,o nervy
3. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, ani omylem. Ja mela sml. na dobu urcitou :slight_smile:

Saku a mas pustenou vodu??
3. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno při pondělku ! :slight_smile: Tady dnes leje, takže asi zkejsnem doma :unamused:
Ze soboty na neděli jsme byli v Provodíně u manžový babči, slavila narozky, tak se grilovalo a tak :wink: Včera vedro, tak Kájuš s taťkou hupsly na zahradě do bazénu. Slejvák tu začal po 19 h, zrovna cestou domů.

Tak jsem převážila Káju a má 12,7 kg a měří 91 cm :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no to jsou holky skoro stejny :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,mam,ja to ani nevypinam,ale uz raz bola pokazena a opravar hovoril ze mozem byt rada ze tolko vydrzala,ze bezne maju trvacnost tych 6 rokov,no a my ju mame uz 12,takze asi uz zdochla navzdycky :sweat_smile: volala som Dodovi,tak ze mam ist vybrat novu,no tak pojdem,co uz,nieco vyberiem teda
3. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej,na 10 pokus sa spustila :slight_smile: no,ale preventivne sa pojdem po novej poobzerat :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, jsem pro ty AEG LAvamat, ja jsem s ni moc spokojena

mam konkretne tuhel
http://www.cityshop.cz/bile-zbozi-domaci-spotrebice/pracky/s-prednim-plnenim/lavamat_72850_a/26069
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta ma dobre funkcie teda,aspon si to nastudujem,kym pojdem kupovat,ale vypada fajn,akurat u nas stoji trocha viac
3. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to nechapu, ja jsem ji koupila v unoru jeste levneji nez ted....asi za 11
3. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam tu dvoch synovcov,4 a 7 rocnych,tak sa vsetci pekne spolu hraju normalne nechapem,asi adoptujem :grinning:
3. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,popozeram po nete,take funkcie by som brala,co su tam,oni tie ceny hadzu lazo-plazo,musis vystihnut,za 11 by som brala hned,u nas je najlacnejsia za 15 500(po prepocte na staru menu)
3. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak si ji objednej na t+ěchto stránkách,píšou tam že dovoz na Slovensko je za necelých 700,-Kč. :wink:
3. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,taky napad
3. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
I když pro mě není zrovna nejlepší, jsem se chytla s Rosinem, to mi ale ten týden krásně začíná. Mám před menskama, takže jsem doooost podrážděná :sweat_smile:

Saku Mareček taky furt říká "Marco udělá to, či ono"....Marco chce nanuk atd.

Tady je taky super, ale dnes to na bazén nevypadá, stejně musím obíhat úřady, tak si aspoň vše vyřídím.

Zuzi takovou dámskou jízdu bych si nechala taky říct, takhle jsem nevyrazila už pár let :wink: Tak si to kočko užij :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi však ty můžeš dělat v manžové realitce, ne?
3. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,vidis ,aj to je moznost :sweat_smile: a ze blondina :wink:
3. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já taky netušila, že Alča už je na konci těhu ... fotky má teda krásný :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko, ja nechci, nemyslim si, ze by to delalo dobrotu, navic bych rada zkusila neco, co me bavi....
3. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,to by bola ponorka za chvilu..to by som ani ja nechcela,ked uz do prace,tak niekam medzi "ludi" :sweat_smile: myslim troska inych,na odreagovanie :wink:

a co by ta bavilo,ja vobec netusim co by som potom robila,aj som si uz robila plany,ked som este nevedela ze som tehu,ze co po materskej,ale na nic zaujimave som neprisla,ale chcela by som uz nieco sama na seba,nie pre niekoho robit poskoka,toho uz ozaj mam dost,ale teraz mam najblizsie tri roky o program postarane,takze neriesim... :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek