• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ja vim, co by me bavilo, akorat ze tady se proste tohle dela i o vikendech, coz zase na druhou stranu nechci...mne by bavilo prodavat treba parfemy, sminky apod.....
3. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak zase po delší době nakukuju.
Manža dnes ráno zase musel nastoupit do nemocnice. :frowning2: Asi mu tam při té operaci něco vevnitř poškodili, protože má pořád strašný bolesti a teď mu to navíc celý oteklo. Ráno byl v nemocnici na kotrole, tak mu řekli, ať si domů zajede jen pro věci a musí tam zůstat. :frowning2: Tak snad ho tam dají trochu dohromady, protože tohle fakt není normální, trpí chudák jak pes. Do 5 dnů po operaci měl být úplně fit a už je to skoro 14 dní a pořád děs a hrůza. :angry:

Naši odjeli v pátek na dovču do Chorvatska. Tak jsme teď úplně samy doma. Si taky chvilkama přijdu jak na dovolené, jakej je tu klid. :sweat_smile:

Zkusila jsem převážit malou, ať můžu porovnat ty vaše míry a Naty má 12,5 kg a 88 cm. :slight_smile:

Jinak tento týden nám má firma začít stavět domek. Mám z toho trochu hrůzu, protože jestli bude něco potřeba, tak manža v nemocnici, náš taťka na dovči.... :confounded: No jestli po mě něco budou chtít, tak to bude radost, když se v těch technických věcech vůbec nevyznám. :unamused: A to jsme se na to tak těšili.

Dani,
jsi hodná, že sis na mě vzpomněla, ale já se bohužel nemůžu min. měsíc po té revizi koupat. Nebo tak mi to aspoň řekli v nemocnici. Musela jsem vyloženě podepsat, že koupáky a rybníky atd. teď prostě nehrozí. Ale pokud by vám to vyšlo, tak se zastavte k nám. Jak jsem psala, jsme teď úplně samy doma. Kterej den to máte v plánu?

Jo a myslím jsem vám asi ještě nepsala, že jsem zase ostříhaná. Celkem dost velká změna. Zkusím přihodit fotku.

Alčiny fotky úžasný. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A když jsme u toho, tak tady je pár těhu fotek mojí ségry : :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3083488&vReferer=%2Fphotos%2Fkaty.v
3. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Luci, gratuluju, že už máte stěhování za sebou. Neboj, všechny nedostatky se brzo odstraní a bude to parádička. :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul - taky má parádní fotečky :slight_smile: hezká památka ! A včera měli výročí svatby že :wink:
3. srp 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, Mori. Včera slavili. :slight_smile:
Na to, že to ségře fotila kamarádka amatérka, si taky myslím, že jsou moc pěkný. :wink:
3. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, to jsou taky krasny fotecky...

Manzi je mi moc lito, musi to bolet jak cert
3. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vás dočetla a hned musím reagova tna Lucku. Luci, moc mě to s miminkem mrzí! :frowning2: čTU TO AŽ TE´D, TO JE FAKT hrozně smutné. Ale asi to tak má být. Já celkem věřím na osud. A určitě do nového domku si mimčo pořídíte, jste mladí. :wink:
Leni, kafčo nebo něco určo. My tam dojedeme někdy ve čtvrtek kolme poledne a domů juedeme v pondělí dopoledne. Ale určo někam vyrazíme. akorát nemáme ještě naplánovaáno nic přesně. Napiš mi tvé čílso do IP,ju?
A já b+ěhem dneška zkusím zjistit, kdy a co a jak. A napiš, kdy by se to hodilo tobě,jo?Moc ráda tě, vás, uvidím! :sunglasses:
3. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Zuzi. No asi to tak mělo opravdu být. Občas mě to chytne, tak si pobrečím, ale jinak je to celkem dobrý. Minulej týden jsem se dozvěděla, že je těhotná jedna moje hodně dobrá kamarádka. Strašně jí to přeju, protože vím, že měli nějaký problémy a taky to neměli lehký, ale tak mě to ten den zrovna chytlo, že mi to najednou přišlo hrozně líto, tak jsem to obrečela. :cry:

Jinak to je mazec, že už pofrčíš do práce. Uteklo to jako voda, co? Mohly bysme dát ještě nějakej ten srazík v Brně, co? Pak už na nás moc čas mít asi nebudeš.
3. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul moc hezký fotky :wink: , ségře to moc sluší. Už se jí to taky blíží, co? :slight_smile:

Tak mě prodej vůbec nebere a hlavně nesnáším, když musím něco nabízet. Když mám ale zboží na krámě, prodám fakt i mrtvému, ale když musím někomu něco nutit, to mě neba :sweat_smile: TAkže realitka by i bavila :grinning:
3. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já ti to věřím, ale prostě to musíš nějak překonat. Ono se to blbě radí, když to člověk nezažil,.že.
3. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ver ze nebavila, to bys musela slyset ty storky, co mi rika muz, co je to za lidi, jak si vymyslej, jak chtej podvadet atd, ver, ze bys byla po tydnu totalne znechucena, je to hodne tezka prace
3. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul,jujuj,manzelovi drzime palce,aby horcyhlo dali do poriadku,to je teda neprijemne... :frowning2:
segra ma teda krasne fotky,hotova modelka :slight_smile:
a pozeram ze mas nove pekne fotos v pase,alebo som zatial nezaregistrovala-s novym ucesom,nie?
3. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krome prodavani by me bavilo jeste tohle:

Denní recepční na zkrácený úvazek s AJ v advokátní kanceláři
Denní recepční na zkrácený úvazek s AJ v advokátní kanceláři

Máte příjemné profesionální vystupování, organizační schopnosti, jste samostatná, spolehlivá, pečlivá, dochvilná, ochotná a vstřícná?

Naše mezinárodní advokátní kancelář vám nabízí pozici recepční, která je vhodná nejen pro začínající kandidátky, ale i pro kandidátky s delší praxí. Je rovněž příležitostí pro ty, které hledají práci na zkrácený úvazek z důvodu péče o děti. Věk není pro tuto pozici limitující.

Náplň práce
zajištění plynulého chodu recepce
vyřizování telefonických hovorů, předávání vzkazů
evidence příchozí a odchozí korespondence
koordinace a správa konferenčních místností, péče o klienty společnosti
rezervace hotelů, letenek, objednávky kurýrní služby, taxi, občerstvení apod.

Požadavky
výborná znalost anglického jazyka (využití denně, především po telefonu)
znalost NJ výhodou
znalost práce na PC (Word, Outlook a internet podmínkou)
psaní všemi deseti výhodou

Pracovní doba
zkrácený úvazek denně 8:30-15:00 (v případě zájmu nabídneme i plný úvazek 8:30-17:00)
nebo možnost pracovat v dopoledních a odpoledních týdenních směnách, střídání s druhou recepční, denně 8:30 - 13:00 (lichý týden) a 13:00-17:00 (sudý týden)

Nabízíme
příjemné pracovní prostředí v centru Prahy v blízkosti metra, tramvaje, vlaku
zaučení do nové pozice
ohodnocení podle zkušeností
nástup po dohodě

sakra, to je supeeeeeeeeeeeer
3. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - tak to by mě bavilo taky :slight_smile: Já dělala na recepci 2x a bavilo mě to. Před x lety ve firmě a před mateřskou na hotelu. Jako tam zatím práci mám, ale jak to bude po mateřský to nevím ... dělá se tam na směny od 6 do 18 h, denní noční :unamused:
3. srp 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to ja nechci, ja chci na cast. uvazek, aspon ze zacatku...pak se uvidi...tohle je idealni, snad pak neco takoveho najdu
3. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, tys vyhrála něco v Ženě a život,že? Dnes to čtu a jsi tam napsaná mezi výherkyněmi. :wink:
3. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, jj..naky tablety na plet, akorat ze to zapominam zrat
3. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiši Kristi, zase se ti vysralo štěstí na hlavu? :sweat_smile: , tý vole, to snad není pravda, ty furt něco vyhráváš. hele nechceš mi napsat do IP čísla sportky? :grinning:

Prácička super, ale mě by odrovnala ta ájina a psaní všemi deseti :sweat_smile: , to jaksi neovládám. Já se normálka asi dám na výuku angličtiny :astonished: , to prostě všude požadují :unamused: . Já ovládám italštinu a docela slušně němčinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ještě se perfektně domluvím polsky, ale jen slovem, ne písmem.
3. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si nalejt, mám z vás depku :sweat_smile: , si připadám mezi vámi úplně neschopná :grinning: , prostě dylina :grinning:
3. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANdrej, zase tak casto ne..... v prumeru tak 1x rocne, max. 2x....

Roba mi rekl, ze takovych praci je tady na tisic, ze se nemam stresovat, tak dobry...
3. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kura, 2x ročně v soutěžích, do toho si jistě nezapočítala výhry ve sportce a losy :grinning:
3. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nesazim, ani losy nekupuju.....ale muzu to zkusit, jeslti ti to udela radost..

ja bych si taky nalila, ale sedi tu muz, toz by se mu to asi moc nepozdavalo
3. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to, ti zakazuje pít v jeho společnosti? :wink:

No klidně si kup los, to víš že mi to udělá radost pokud vyhraješ, což v tvém případě prostě předpokládám :wink:
3. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, to ne...ale je mi to blbe, kdyz si se mnou neda a ja tam mam kua takovy dobry chardonnay

tak ja si zitra koupim los na poste teda..... :grinning:
3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mně Rosa kupuje sám vínečka, mu vždy nadiktuji, co potřebuji v obchodě a on to koupí, ale většinou mi ho donese sám od sebe...on totiž ví, že pak jsem povolnější :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a on nepije vínko? Nebo se z něj stal abstinent? :grinning:
3. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám výborné Lambrusco, nemá moc procent alkoholu a na pocucávání dobrý. A pak tam mám ještě jakési francouzské, které taky brzy zlikviduju :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tydnu moc ne, no....v patek a v sobotu jo, nebo kdyz jsou s klukama nekde a tak. A dneska jsme meli pivko k veceri..

hehe, to ja si minule dala 2 panaky zeleny a Roba povidal, ze jeslti mi to funguje jako afrodiziakum, tak at klidne piju, pac prej jsem byla jak zvire (akorat si to moc nepamatuju)
3. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelená, fůůůj :grinning: , to jsem chlastala v 16, když nebylo na nic lepšího. A taky griotku :grinning:
3. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kdyz nebylo na vyber, co jsem mela delat :grinning: :grinning:

novinka v Ikei pro kluky
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30161303

a pro holky
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80163291

ja si snad naleju
3. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek