Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
andrea73
3. srp 2009
hele pohni hrbem a jdi si nalejt, ať tu nejsu sama za hověz 😃
kristi
3. srp 2009
no, uz jdu....
andrea73
3. srp 2009
tak pro holky se mi to docela líbí, ale na ty kluky moc ne
kristi
3. srp 2009
ja tam zitra jedu,tak ho okoknu, mame jich malo a srdicka jsou good. Sakra, v ty bedne nic neni
andrea73
3. srp 2009
jako mě zase tak bolí v krrku, se budu muset co nejdříve objednat na ty mandle, to furt odkládám. Ale žádanku a všechno co k tomu potřebuji už mám, akorát se moc bojím bojím :-S
kristi
3. srp 2009
to verim, ze se bojis, ale cim driv, tak tim lip
andrea73
3. srp 2009
jsem blbka, že jsem nevyužila tu nabídku, co mi nabízeli z O2 na digi TV, stejně za chvilku bude vše digitální a opravdu v telce furt nic není...ještě že existuje ten net :-p
andrea73
3. srp 2009
jj já vím, ale stejně to chci podstoupit až v říjnu, ať mám na Vánoce klid
kristi
3. srp 2009
tak si tam zavolej, oni ti udelaji nabidku, rekni, ze chces to a to a kolik za to chces plaltit o oni se snazej, ted v krizi to tak funguje 😉
andrea73
3. srp 2009
holky viděly jste to někdy. Dnes s tím přišel Rosa, viděla jsem kousek a mám dost, co dokáží baby za pár litříků udělat :-o
http://www.rychlyprachy.cz/video25.cz.html
andrea73
3. srp 2009
nj, tak to zkusím. Vy máte digi TV?
kristi
3. srp 2009
nekoukala, podivam se zitra...

ne, my mame nakej novej od O2 jmenuje se Fiber, mame tam silene rychlej net a telku, dohromady asi za litr a je to vedeny optickym kabelem, no proste naka nova technologie, ale jinak jsem s O2 spokojena moc, coz se o Digi neda rict, casto nam to vypadavalo, technici na hovno, linka zakazniku na hovno....
andrea73
3. srp 2009
jj, já myslela O2 TV, ne digi TV, jsem jelito :-p . Já mám teda taky dost rychlej WI-FI internet od O2, máme od nich vlastně všechno, pevnou, internet, 2 paušály, Rosa má dobíjecí O2, takže proto mi chtěli i předtím udělat dobrou a výhodnou nabídku a já ji odmítla.
kristi
3. srp 2009
tak jim zavolej, ze sis to rozmyslela, verim, ze ti udelaji novou....zvlast, kdkyz od nich uz mate ostatni veci 😉

nic, jdu to vypnout a cumet...mozna nakej ten sex bude...

dobrou
andrea73
3. srp 2009
dobrou, a užijte si to. Nakup plnou lednici zelené a pojedeš jak drak 😃

Já se taky loučím, jdu se umejt a do hajan, dokud po mě Rosa nebude nic chtít...pak už se z toho nevykroutím :-N
sakura77
4. srp 2009
dobre ranko!

chystam sa prave k zubarovi,juj bojim boji,neznasam to,ale co uz ,ked treba

kiko zaspal vcera az o pol 10,tak somi si predstavovala jak bude do 9-tej vyspavat a ja sa v klude naranajkujem a pokavickujem a houby houby ,o pol 8 uz hore a namieril si to rovno do mrazaka ze chce ranajkovat zmrzlinku 😃 on ma teda napady hned zrana...

inak tu je pod mrakom,aj citit zvonka taky "sviezi" vzduch,takze dneska to asi na kupanie nebude ani nahodou...
kristi
4. srp 2009
mne dneska prijede mamka, teta a bracha, tak budu celej den v tahu....

a k tomu me boli lebka, jdu tam hodit prasek
sakura77
4. srp 2009
kristi,ta recepcna vypada dobre,tak este take nieco b som brala-len s tymi jazykmi by to bolo horsie,ja anglictina tak zakladne na dohovorenie a nemcina asi tak tri vety 😃 a o desiatich prstoch ani nehovorim,ja zasadne dvoma 😃
mori
4. srp 2009
Dobré ránko !

andrej - ty stránky neznám ... ale teda mazec, co jsou ochotný udělat pro prachy =-)

kristi - mrkni na FB na hru :-p
kristi
4. srp 2009
Mori, hezky.....nejlepsi byva vzdycky prvni hra po ranu.... 🙂 🙂 🙂 mne to uz ty hry zase prestavaji bavit, ale chytl me slovni fotbal, co hrala Danca
andrea73
4. srp 2009
Dobré ránko 🙂

Saku náš mladej chce po ránu snídat colu a nanuk a to pravidelně 😃 , takže to máme to stejný jen v bleděmodrém 😃

Mori je to hnus, jsem normálka koukala :-o , za dvacku se nechá natočit a ještě šoupnout na net. No mně takový buran oslovit, tak bych mu dala...jako ne že bych mu dala 😃 , jen co proto 😃 A nebo by mi musel nabídnout tak 2 stovečky 😃 😃 ...ne si dělám prdel, ani za nic 😃
daniellka
4. srp 2009
nazdárek babulenky!

jsem si krásně početla,včera to tu celkem žilo 😉

já mám asi po dvouměsíční pauze dnes dětičky v jeslích,tak jsem si udělala super ráno s kamarádkou. ta má shodou okolností dnes dítko u babičky,tak jsme si u ní daly megasnídaňku a pak jsme se hodinu ráchaly v bazéně,pecka.. 😃

ted dosrsnu bezkofein. kafíčko,vrhnu se na megaúklid a pak doufám na chvilku na spinkání.

na fb na další hry radši ani mrkat nebudu,abych u toho zase nevytuhla 😃 😃
¨jééé,ale musím pochválit dragu, jsem koukala jak hezky popolezla nahoru a už nám šlape na paty.pěkně dragi 😃
mori
4. srp 2009
Tak my skákly do obchodu, teď už dítko hajá po mlíčku. Půjdu se vrhnout na oběd za chvíli - budou obalované žampiony + brambory. Odpo skáknem asi k mamce, máme přijít na melouna 😃
draga
4. srp 2009
holky já nechápu ty vaše výsledky... 😃
daniellka
4. srp 2009
dragi já to taky nechápu 😃 😃

jsem si chvilku bucla a ted koukám jak puk. nějak se nemůžu probrat. =-)
kristi
4. srp 2009
tak ja uz jsem konecne doma, to zase byl narocnej den....

a mam svou prvni orchidej, doufam, ze mi nechcipne
sakura77
4. srp 2009
mne veru chcipla 😃
kristi
4. srp 2009
ja mam tetu amaterskou floristku, ma pry vse co potrebuje, tak uvidime
zuzankafi
4. srp 2009
Ahojte holky!
Já mám ode dneška dítě na prázdninách u babičky v třebíči, tak sice už smutním, ale v šest vyrážíme s holkama z práce na zahrádku. takže jsem aspoň požehlila, přes poledne byla s kámoškou ještě po obchodech a na kafíčko a za chvíli se jdu opět chystat ven. Zítra budu balit a ve čtvrtek konečně do Prahy, se těším jak malá.
Andrej, na Lambrusco si brousím zuby, od zítřka mají v akci v hypernově i v Albertu, tak tam skoupím krám. Je to moje oblíbené pití.
andrea73
4. srp 2009
Zuzi však my ho taky kupovali v akci v Hypošce za 35 Kč! :-o , takže pokup bude znovu akce, zase přikůpíme. Jsme brali 2 krabice po 6 :-p

Jako víte co se stalo? Děcka zmetci se mlátili polštářema a celé pití co shodili se mi vylilo opět a zase do nouťasu...a světe se div se, po 3 hodinách vysoušení šlape jako hodinky 😃 ...já vy ASUSy myluju 😃

Začni psát odpověď...

Odešli