• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
hele pohni hrbem a jdi si nalejt, ať tu nejsu sama za hověz :grinning:
3. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uz jdu....
3. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro holky se mi to docela líbí, ale na ty kluky moc ne
3. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam zitra jedu,tak ho okoknu, mame jich malo a srdicka jsou good. Sakra, v ty bedne nic neni
3. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mě zase tak bolí v krrku, se budu muset co nejdříve objednat na ty mandle, to furt odkládám. Ale žádanku a všechno co k tomu potřebuji už mám, akorát se moc bojím bojím :confounded:
3. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim, ze se bojis, ale cim driv, tak tim lip
3. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem blbka, že jsem nevyužila tu nabídku, co mi nabízeli z O2 na digi TV, stejně za chvilku bude vše digitální a opravdu v telce furt nic není...ještě že existuje ten net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím, ale stejně to chci podstoupit až v říjnu, ať mám na Vánoce klid
3. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tam zavolej, oni ti udelaji nabidku, rekni, ze chces to a to a kolik za to chces plaltit o oni se snazej, ted v krizi to tak funguje :wink:
3. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky viděly jste to někdy. Dnes s tím přišel Rosa, viděla jsem kousek a mám dost, co dokáží baby za pár litříků udělat :astonished:
http://www.rychlyprachy.cz/video25.cz.html
3. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, tak to zkusím. Vy máte digi TV?
3. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukala, podivam se zitra...

ne, my mame nakej novej od O2 jmenuje se Fiber, mame tam silene rychlej net a telku, dohromady asi za litr a je to vedeny optickym kabelem, no proste naka nova technologie, ale jinak jsem s O2 spokojena moc, coz se o Digi neda rict, casto nam to vypadavalo, technici na hovno, linka zakazniku na hovno....
3. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já myslela O2 TV, ne digi TV, jsem jelito :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já mám teda taky dost rychlej WI-FI internet od O2, máme od nich vlastně všechno, pevnou, internet, 2 paušály, Rosa má dobíjecí O2, takže proto mi chtěli i předtím udělat dobrou a výhodnou nabídku a já ji odmítla.
3. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jim zavolej, ze sis to rozmyslela, verim, ze ti udelaji novou....zvlast, kdkyz od nich uz mate ostatni veci :wink:

nic, jdu to vypnout a cumet...mozna nakej ten sex bude...

dobrou
3. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, a užijte si to. Nakup plnou lednici zelené a pojedeš jak drak :grinning:

Já se taky loučím, jdu se umejt a do hajan, dokud po mě Rosa nebude nic chtít...pak už se z toho nevykroutím :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

chystam sa prave k zubarovi,juj bojim boji,neznasam to,ale co uz ,ked treba

kiko zaspal vcera az o pol 10,tak somi si predstavovala jak bude do 9-tej vyspavat a ja sa v klude naranajkujem a pokavickujem a houby houby ,o pol 8 uz hore a namieril si to rovno do mrazaka ze chce ranajkovat zmrzlinku :grinning: on ma teda napady hned zrana...

inak tu je pod mrakom,aj citit zvonka taky "sviezi" vzduch,takze dneska to asi na kupanie nebude ani nahodou...
4. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne dneska prijede mamka, teta a bracha, tak budu celej den v tahu....

a k tomu me boli lebka, jdu tam hodit prasek
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,ta recepcna vypada dobre,tak este take nieco b som brala-len s tymi jazykmi by to bolo horsie,ja anglictina tak zakladne na dohovorenie a nemcina asi tak tri vety :grinning: a o desiatich prstoch ani nehovorim,ja zasadne dvoma :grinning:
4. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko !

andrej - ty stránky neznám ... ale teda mazec, co jsou ochotný udělat pro prachy :confused:

kristi - mrkni na FB na hru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, hezky.....nejlepsi byva vzdycky prvni hra po ranu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mne to uz ty hry zase prestavaji bavit, ale chytl me slovni fotbal, co hrala Danca
4. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Saku náš mladej chce po ránu snídat colu a nanuk a to pravidelně :grinning: , takže to máme to stejný jen v bleděmodrém :grinning:

Mori je to hnus, jsem normálka koukala :astonished: , za dvacku se nechá natočit a ještě šoupnout na net. No mně takový buran oslovit, tak bych mu dala...jako ne že bych mu dala :grinning: , jen co proto :grinning: A nebo by mi musel nabídnout tak 2 stovečky :grinning: :grinning: ...ne si dělám prdel, ani za nic :grinning:
4. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!

jsem si krásně početla,včera to tu celkem žilo :wink:

já mám asi po dvouměsíční pauze dnes dětičky v jeslích,tak jsem si udělala super ráno s kamarádkou. ta má shodou okolností dnes dítko u babičky,tak jsme si u ní daly megasnídaňku a pak jsme se hodinu ráchaly v bazéně,pecka.. :grinning:

ted dosrsnu bezkofein. kafíčko,vrhnu se na megaúklid a pak doufám na chvilku na spinkání.

na fb na další hry radši ani mrkat nebudu,abych u toho zase nevytuhla :grinning: :grinning:
¨jééé,ale musím pochválit dragu, jsem koukala jak hezky popolezla nahoru a už nám šlape na paty.pěkně dragi :grinning:
4. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my skákly do obchodu, teď už dítko hajá po mlíčku. Půjdu se vrhnout na oběd za chvíli - budou obalované žampiony + brambory. Odpo skáknem asi k mamce, máme přijít na melouna :grinning:
4. srp 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nechápu ty vaše výsledky... :grinning:
4. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já to taky nechápu :grinning: :grinning:

jsem si chvilku bucla a ted koukám jak puk. nějak se nemůžu probrat. :confused:
4. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz jsem konecne doma, to zase byl narocnej den....

a mam svou prvni orchidej, doufam, ze mi nechcipne
4. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne veru chcipla :grinning:
4. srp 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tetu amaterskou floristku, ma pry vse co potrebuje, tak uvidime
4. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Já mám ode dneška dítě na prázdninách u babičky v třebíči, tak sice už smutním, ale v šest vyrážíme s holkama z práce na zahrádku. takže jsem aspoň požehlila, přes poledne byla s kámoškou ještě po obchodech a na kafíčko a za chvíli se jdu opět chystat ven. Zítra budu balit a ve čtvrtek konečně do Prahy, se těším jak malá.
Andrej, na Lambrusco si brousím zuby, od zítřka mají v akci v hypernově i v Albertu, tak tam skoupím krám. Je to moje oblíbené pití.
4. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi však my ho taky kupovali v akci v Hypošce za 35 Kč! :astonished: , takže pokup bude znovu akce, zase přikůpíme. Jsme brali 2 krabice po 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jako víte co se stalo? Děcka zmetci se mlátili polštářema a celé pití co shodili se mi vylilo opět a zase do nouťasu...a světe se div se, po 3 hodinách vysoušení šlape jako hodinky :grinning: ...já vy ASUSy myluju :grinning:
4. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek