• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Já si taky bucla na 2 hoďky a jsem jak znovuzrozená :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se sakra dneska nechce cvicit, boli me lebka a mam rymu, ale pujdu, nejsem srab
4. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli celý odpo s kamarádkou a jejíma dětma v Mariánským údolí v Eldorádu,to je taková restaurace v přírodě, maj tam zvířata,různý houpajdy a další blbosti,no děti jsou čiloučký (dokonce se právě porvali :angry:) a já jsem zralá do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když si dám kafe tak budu čumět do dvou do rána do stropu :sweat_smile:

orchidej mi taky chcípla :wink:
4. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děfčata,jdu vás navštívit,je tady vůbec někdo?:slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi orchidej taky skoro chcípla,odkvetla a dlouho jsem měla jen listy,pak mi známá květinářka doporučila hnojivo a už mám zase šest květů a to se mi muž pořád směje,že jsme špatný pěstitel kvítek,že kupovat mi něco v květináci jsou vyhozené peníze,že i řezané mi vydrží dýl než ty,o které se musím starat.:slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lambrusco miluju a orchidej mi znovu kvete :slight_smile:))
4. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Lambrusco bych si taky dala....:slight_smile: Momentálně musím vzít zavděk Chardonnay,no ale nezlobím se. :grinning:
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a lambrusco taky možu :grinning: :grinning:

idu spát,bolí mě nohy a prdel.únava matrošu nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem se sem dostala az ted.....dala jsem si Cabernet, kdyz uz jsme zase u toho piti a pohodicka. Mely jsme takovej dlouhej zajimavej den, tak jsem lehce zrala do postele

a musim si objednat na MMB novou mys, stara doslouzila...
4. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den
5. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

no,babicka asi bude mat problem teda,fakt neprijemne a smutne :frowning2:

segrin maly vcera spadol nejak blbo zo stolicky-jasili sa aj so starsim a skoncil v nemocnici s otrasom mozgu,takze toho starsieho Samka mam teraz na "prazdninach"lebo ostala s nim v nemocke,a muz je v praci niekde na vychode,nedalo sa mu hned prist,vo stvrtok by ich mali pustit ak bude vsetko ok

no nic,idem varit obed a vymysliet nejaky program,zatial sa tu majte :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
co varis????? ja nemusim, muz jde dneska na fotbal a azitra taky nekam, v patek si neco ugrilujem, v so jdeme na pout....takze takovej zase akcni tyden
5. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
jsem si vas u kaficka docetla, nez pujdu pracovat :slight_smile:

Tedka 3 tydny hlidam 3mesicni mini miminko, to je sranda, nemuzu verit, ze Lea byla nekdy takova malinkata.... :confused: Ale maji tady dost drsny podminky uz od malicka, tenhle maly dostava 4 lahve mlika za den, tot vse. Na snidani, obed, svacinu a jednu na veceri a pak nic az do rana. Kdyz si vzpomenu na Leu, ze jsem ji kojila v tomhle veku tak 10x za den a z toho 3x v noci :sweat_smile: :grinning:

Jinak ted taky mame akcni dny, v sobotu prijeli kamaradi, tak s nima kazdy vecer po praci parime a chodime nekam ven, bych potrebovala aspon jeden den na oddych a uklid baraku :slight_smile:
A zitra dojede segra, uz se tesim!!! :dizzy_face:

Jo, orchidej mi zrovna kvete, jsem ji dostala k narozeni Ley, chcipla mi zahy, tak jsem ten pahyl nechala a od te doby mi vzdycky jednou za rok vykvete :wink:
5. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inspirace na oběd - já dnes vařila toto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4074&user=18783 :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som robila francuzske zemiaky :wink: a tak som sa prezrala ze ledva zijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kikovi lezie posledna stlicka,je jak cert od rana,nastastie kooonecne zaspal-skoro po hodine!tak mam troska vegetu,samko sa nastastei zabavi aj sam
5. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem vyrobila rybickovou a kaslu na to. Dnesni den byl moc fajn, holky si suprove vyhraly, taky se vodily za ruce a pusinkovaly, no sranda...
5. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, jdu vám jen popřát dobré ráno a valím se oblíkat, za hodinku a něco vyrážíme. Lenčo, tobě písnu a počítám s teboui. kdyby se chtěla při¨pojit nějaká pražanda, není problém:slight_smile:
6. srp 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
My tu včera odpo měly kamarádku s klučíkem z MK "Českolipsko", tak jsme byli celou dobu venku a došly jsme s dětma na zmrzku.

kristi - skýmpak jste to byly holky ?

zuzi - užij si to ! :grinning:
6. srp 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grrrrr :rolling_eyes: ta hra na FB měla nějaký problém a jsou smazány rekordy :angry: to to budu zase muset dohnat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem koukala, ze to vcera ani neslo...

nam maji ted privezt telku, konecne.

Mori, s Laz a Nellinkou jsme byly
6. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Zuzi, taky doufám, že to klapne a trochu si vyhodíme z kopýtka...

Jinak my o víkendu měli zase z prdele kliku, byli jsme na chatě na Sázavě a Viktorovi se dostala do pusy vosa, tak ho píchla, no tak honem záchranku, ale naštěstí jsme pak zjistili, že mu otíká ret, tak už jen konzultace po telefonu a bylo to v klidu, ale měla jsem silně nahnáno a byla jsem šťastná, že tam nejsem na to sama..

Jinak jsme trocha nachcípaní, asi z těch veder či co, tak snad to bude ok..
6. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde mas fotku, Leni?
6. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ji zrovna měnila :grinning:
6. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

zuzi užij si pořádně kalbičku v Pze! :grinning:

já byla včera kousek za Brnem za kočkou s dvojčátkama,taky se známe tady MK :grinning: ty děcka tak rostou to je šílený, jejího chlapečka jsem skoro nepoznala :sweat_smile: a naši borečci se tam předvedli jako opravdoví otravníčci uřvanci. ti měli formu, no hotovo.. :cry:

co dnes budete dělat? je to na koupák?? tam bych šla nejradši :grinning:
6. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dneska zase navstevni den, s holkama do Stromovky a vecer ke kamosce mrknout se na bytecek
6. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tak už máme 2,5 leté děti, tak vše nej půlletinám tento měsíš, hooodně zdravíčka :wink:
6. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zitra
6. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!tu to dneska zas zije :grinning:
mne prave odisiel "prazdninar" segru pustili s malym dneska z nemocky,tak ho prisla zobrat,tak sme zas sami,uz to vidim jak Kiko bude hladat Samka ked sa zobudi

u nas je dneska fajn,ale na kupanie to nie je,sem tam sa zamraci a pofukuje,tak prijemne,ale pri vode by bola zima veru

leni,super fotka :wink:
6. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme se tedka vratily a za hodinu a pul zase jdeme pryc, to je mazec, ani spat nebudem.

se mi ve 12h narodil bratr Matěj, 3,8kg a 52 cm :slight_smile:
6. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek