• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
leni sekne ti to,kóčo :grinning:

kristi gratuluji :grinning:

my jsme dneska dali pro změnu zas to Eldorádo,tentokrát s jinou kamarádkou a jejím chlapečkem. dneska tam ale byly napuštený ty skákací hrady,nafukovací ooobr klouzačka a el.motorky, hošani lítali sem a tam,úplná samoobsluha,sami si sundávali a obouvali boty kde potřebovali,no penízky jen lítali a to mě někdy paní už ani nekasírovala. ono se to popravdě už ani nedalo registrovat,oni se furt střídali,takže jsem v tom měla zmatek i já i paní,co ty prachy vybírala,ta si musela myslet,že tam jsou nonstop a dávala mi asi množstevní slevu :grinning: :grinning:

samozřejmě že děti jsou čiloučký a maminka zralá do postele už ted. jak dožiju do večera netuším a to mě čeká ještě vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:

my teda slavíme dneska :slight_smile:)
holky Dálovi hniše očíčko nevíte co dělat kromě opthalmo? zatím nechci k mudrovi
6. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, nám hnisaly oči k rýmě a tenkrát doktorka na ORL řekla, že je to nějaký svinstvo k rýmě, že to chytl i jeden doktor,nic jsme na to nedávali a za pár dnů to zmizelo, ale děti tenkrát rýmovali
6. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj Dragi, co to zkusit vykapat no nebo spíš otírat tamponkem s převařenou vodou nebo borovou??
6. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky :slight_smile:) trochu Dála pšíká ale rýma zatím ne no uvidíme zatím to jako nechávám jen se po o probudil a měl celou tvářičku od zaschlýho hnusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabčo čůůůs co ty tady u nás? to je viď asi mu včera Tomášek na písku naházel do toho oka víc než sneslo :pensive: no uvidím přesně si říkám, že když dovalím k *naší* mudře tak nám poví to co radíš :grinning: :sunglasses:
6. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno...
tak už máme i druhé oko zalepené a dokonce to mám i já...tož asi zajdem k lékařce...chjooo
7. srp 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré rááánko!! :grinning:

dneska je nááádherně!

dragi je jééé,to je blbý, zajdi k mudr,at ti dá nějaký silnější kapičky,at se toho co nejrychleji zbavíte. :wink:

Leni - popřej Nice a fotečky krááásný!! :slight_smile:

dnes jsem bez dětí,tak trošku pohnu zadkem,něco odpracuju,pak si půjdu zaplavat a pak za tchánem do špitálu,je chudák po operaci páteře. a ve 3 šupky zpátky pro kluky a asi zajedem na koupák. :wink:
7. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
draga,veru skoc radsej,aby to nebol zapal spojiviek

leni,vikus ma akeho super kamosa ! :sweat_smile:

co dnes porabate?ja musim trcat doma,maju nam doviezt domace kino,samozrejme ako vzdy zavolaju 5 minut predtym,tak aby som stale bola v dosahu telefonu a domu :unamused:

dani,to ste museli mat veselo teda :sweat_smile:
7. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my se tedka vzbudily, Roba jeste chrupe, asi se brzo sbalime a pojedeme do Miku...
7. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,narodil sa ti brat? :confused:
7. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ano.....muj bratr a Mii strejda
7. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda,tak to gratulujem :slight_smile: :wink:
7. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženský :slight_smile:

V prvé řadě musím pogratulovat Kristi za to, že se z ní stala velká sestra :grinning:

Draguško to bude asi zánět spojivek, co? Chudáčku, ať to brzy překonáte, je to asi rychle přenosný...

JInak já se jen tak skromě a na rovinu, bez obalu přiznám, že dnes slavím 36 narozeniny, jupííííí...teda spíš bych měla napsat hilfe, jsem už stará raketa....ale ne, je to pohodička, důležité je, že se na to necítím :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko,tak to Ti ze srdce přeju všechno nejlepšííííííí!!!!!!!!!
Kristi-tobě taky gratuluju! :wink:
7. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, vsechno nejlepsi :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreeej,velká gratulace!! to bude kalba!! :grinning:
7. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooo, tenkjů, pařba asi nebude, páč naši dnes v noci odjíždějí na dovču i se ségrou a nemá mi kdo hlídat, takže kalbička bude nejspíš příští týden :wink:
7. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - taky ti přeju vše neeeeeej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak u nás se spinká po mlíčku, tak já jdu pomalu vařit - bude pangas na másle a kmínu + brambory :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně prvně vyzkoušela novou pánev od Tefalu a parádička - spokojenost :sunglasses:
7. srp 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,tak to vsetko naj naj naj!!! :slight_smile: co sa robis ze stara raketa,my mame v teme novembrovky teraz co cakame,aj jednu 38 rocnu-takze kludne este jedno babo stihas :slight_smile: :wink:

mori,tefalky ja milujeeem :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, všechno nejlepší k narozeninám, hooodně zdravíčka a spokojenosti :wink: ..my to zítra se Zuzkou za tebe trochu oslavíme, jdeme na dííííízu, to bude prča, si tam budu připadat jak stará raketa :grinning:
7. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ze na diizu,to ja uz ani neviem co to je,uzi si aj za nas :wink: :sweat_smile: a neboj,po par frtanoch,hned "omladnes" :grinning:
7. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo frtanoch, já četla frajeroch :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sak aj to :grinning:
7. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děfčátka kujííí moc, jste zlaťučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni dejtesi do nosu pořádně i za mě a hoďte pořádně hrbem, ať rozhýbete ty staré kosti :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy tak předně vše nej naší oslavenkyni :wink: hezky si užívej dalších let :grinning:

Dála dostla do očí atb prý nějaká infekce, hnus...do toho se u teď spustila teplota a už jsme mu dala panadol...ale holky poraďte jak jako mu mám kápnout jednu kapku do oka, když se mi to konečně podaří tak začně brečet a slzy to spláchnou ,fakt si nevím rady...sama na to nestačím...zalehnout ho, držet ruce a nohy, pak hlavu aby jí neotočil, do toho přidržet otevřené oko a ještě nějakou další rukou mu tam kápnout...jsem bezradná :frowning2:
7. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj draga bezavidim,hned som si spomenula jak som kikovi prevezovala "cikulu"-ale to musel prist muz z prace,inak sa nedalo,neudrzis ich ani nahodou
7. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak ted jsem udelala mega rekord, to budes mit celej vikend co dohanet
7. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nasrana, uz jsme meli byt davno u tchyne,ale RObovi je blbe, taktze lezi. a ja mam chut na rybu a hlavne Mia ma posledni plinu, pac bylo v planu se stavit v Makru a kupit to vsechno tam. Ach joooo
7. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek