Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
daniellka
6. srp 2009
leni sekne ti to,kóčo 😃

kristi gratuluji 😃

my jsme dneska dali pro změnu zas to Eldorádo,tentokrát s jinou kamarádkou a jejím chlapečkem. dneska tam ale byly napuštený ty skákací hrady,nafukovací ooobr klouzačka a el.motorky, hošani lítali sem a tam,úplná samoobsluha,sami si sundávali a obouvali boty kde potřebovali,no penízky jen lítali a to mě někdy paní už ani nekasírovala. ono se to popravdě už ani nedalo registrovat,oni se furt střídali,takže jsem v tom měla zmatek i já i paní,co ty prachy vybírala,ta si musela myslet,že tam jsou nonstop a dávala mi asi množstevní slevu 😃 😃

samozřejmě že děti jsou čiloučký a maminka zralá do postele už ted. jak dožiju do večera netuším a to mě čeká ještě vaření :-p
draga
6. srp 2009
hoj ženy 🙂

my teda slavíme dneska 🙂)
holky Dálovi hniše očíčko nevíte co dělat kromě opthalmo? zatím nechci k mudrovi
lienkal
6. srp 2009
Draguš, nám hnisaly oči k rýmě a tenkrát doktorka na ORL řekla, že je to nějaký svinstvo k rýmě, že to chytl i jeden doktor,nic jsme na to nedávali a za pár dnů to zmizelo, ale děti tenkrát rýmovali
kony
6. srp 2009
hoj Dragi, co to zkusit vykapat no nebo spíš otírat tamponkem s převařenou vodou nebo borovou??
draga
6. srp 2009
Leni díky 🙂) trochu Dála pšíká ale rýma zatím ne no uvidíme zatím to jako nechávám jen se po o probudil a měl celou tvářičku od zaschlýho hnusu :-p

Gabčo čůůůs co ty tady u nás? to je viď asi mu včera Tomášek na písku naházel do toho oka víc než sneslo |-| no uvidím přesně si říkám, že když dovalím k *naší* mudře tak nám poví to co radíš 😃 😎
draga
7. srp 2009
krásné ráno...
tak už máme i druhé oko zalepené a dokonce to mám i já...tož asi zajdem k lékařce...chjooo
daniellka
7. srp 2009
dobré rááánko!! 😃

dneska je nááádherně!

dragi je jééé,to je blbý, zajdi k mudr,at ti dá nějaký silnější kapičky,at se toho co nejrychleji zbavíte. 😉

Leni - popřej Nice a fotečky krááásný!! 🙂

dnes jsem bez dětí,tak trošku pohnu zadkem,něco odpracuju,pak si půjdu zaplavat a pak za tchánem do špitálu,je chudák po operaci páteře. a ve 3 šupky zpátky pro kluky a asi zajedem na koupák. 😉
sakura77
7. srp 2009
dobre ranko!
draga,veru skoc radsej,aby to nebol zapal spojiviek

leni,vikus ma akeho super kamosa ! :-N

co dnes porabate?ja musim trcat doma,maju nam doviezt domace kino,samozrejme ako vzdy zavolaju 5 minut predtym,tak aby som stale bola v dosahu telefonu a domu :-|

dani,to ste museli mat veselo teda :-N
kristi
7. srp 2009
bre ranko, my se tedka vzbudily, Roba jeste chrupe, asi se brzo sbalime a pojedeme do Miku...
sakura77
7. srp 2009
kristi,narodil sa ti brat? =-)
kristi
7. srp 2009
Saku, ano.....muj bratr a Mii strejda
sakura77
7. srp 2009
teeeda,tak to gratulujem 🙂 😉
andrea73
7. srp 2009
Helou ženský 🙂

V prvé řadě musím pogratulovat Kristi za to, že se z ní stala velká sestra 😃

Draguško to bude asi zánět spojivek, co? Chudáčku, ať to brzy překonáte, je to asi rychle přenosný...

JInak já se jen tak skromě a na rovinu, bez obalu přiznám, že dnes slavím 36 narozeniny, jupííííí...teda spíš bych měla napsat hilfe, jsem už stará raketa....ale ne, je to pohodička, důležité je, že se na to necítím 😃 😃 😃
betule007
7. srp 2009
Andrejko,tak to Ti ze srdce přeju všechno nejlepšííííííí!!!!!!!!!
Kristi-tobě taky gratuluju! 😉
kristi
7. srp 2009
Andrejko, vsechno nejlepsi 🙂
daniellka
7. srp 2009
Andreeej,velká gratulace!! to bude kalba!! 😃
andrea73
7. srp 2009
ooooo, tenkjů, pařba asi nebude, páč naši dnes v noci odjíždějí na dovču i se ségrou a nemá mi kdo hlídat, takže kalbička bude nejspíš příští týden 😉
mori
7. srp 2009
andrej - taky ti přeju vše neeeeeej 🙂 🙂 🙂

Tak u nás se spinká po mlíčku, tak já jdu pomalu vařit - bude pangas na másle a kmínu + brambory 🙂
mori
7. srp 2009
tak jsem konečně prvně vyzkoušela novou pánev od Tefalu a parádička - spokojenost 😎
sakura77
7. srp 2009
andrej,tak to vsetko naj naj naj!!! 🙂 co sa robis ze stara raketa,my mame v teme novembrovky teraz co cakame,aj jednu 38 rocnu-takze kludne este jedno babo stihas 🙂 😉

mori,tefalky ja milujeeem 🙂
lienkal
7. srp 2009
Andrejko, všechno nejlepší k narozeninám, hooodně zdravíčka a spokojenosti 😉 ..my to zítra se Zuzkou za tebe trochu oslavíme, jdeme na dííííízu, to bude prča, si tam budu připadat jak stará raketa 😃
sakura77
7. srp 2009
leni,ze na diizu,to ja uz ani neviem co to je,uzi si aj za nas 😉 :-N a neboj,po par frtanoch,hned "omladnes" 😃
lienkal
7. srp 2009
jo frtanoch, já četla frajeroch 😃 😃 😃
sakura77
7. srp 2009
no sak aj to 😃
andrea73
7. srp 2009
Děfčátka kujííí moc, jste zlaťučké x-) x-) x-) x-)

Leni dejtesi do nosu pořádně i za mě a hoďte pořádně hrbem, ať rozhýbete ty staré kosti 😃 😃 😃
draga
7. srp 2009
čus ženy tak předně vše nej naší oslavenkyni 😉 hezky si užívej dalších let 😃

Dála dostla do očí atb prý nějaká infekce, hnus...do toho se u teď spustila teplota a už jsme mu dala panadol...ale holky poraďte jak jako mu mám kápnout jednu kapku do oka, když se mi to konečně podaří tak začně brečet a slzy to spláchnou ,fakt si nevím rady...sama na to nestačím...zalehnout ho, držet ruce a nohy, pak hlavu aby jí neotočil, do toho přidržet otevřené oko a ještě nějakou další rukou mu tam kápnout...jsem bezradná 😞
sakura77
7. srp 2009
juuj draga bezavidim,hned som si spomenula jak som kikovi prevezovala "cikulu"-ale to musel prist muz z prace,inak sa nedalo,neudrzis ich ani nahodou
kristi
7. srp 2009
Mori, tak ted jsem udelala mega rekord, to budes mit celej vikend co dohanet
kristi
7. srp 2009
ja jsem nasrana, uz jsme meli byt davno u tchyne,ale RObovi je blbe, taktze lezi. a ja mam chut na rybu a hlavne Mia ma posledni plinu, pac bylo v planu se stavit v Makru a kupit to vsechno tam. Ach joooo

Začni psát odpověď...

Odešli