• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Draguš, to je děs, já Viktora zasedávám a hlavu mám mezi koleny zafixovaného, ale stejně je lepší, když je manžel po ruce

Kristi, tak se naser a pojd zítra s náma na drink :wink:
7. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uz vylezl, tak snad se nejak vypakujem...
7. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jako že mu sedíš na krku? vidíš to mě nenapadlo..no zkusím to v těch 8 ale nevím jak pochodím...te´d mu to už celý den neteklo ale stejně kapat musím, že...a má šílený kruhy rudý kolem celých očí...kdo ví co to je za ksindla....

holky já bych s váma šla hned na pařbu..chjo ...jenomže bych si mezi váma připadala jako stará vorvaní matka...už musím se sebou něco vážně začít dělat...ale furt máme nějaký umrtí, stres a já jsem prostě stresožrout...
7. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím jak to popsat sedím v kleku, jeho mám stehny kolem těla a paží zafixovaného a hlavu trochu rukama, ale jde to stejně blbě, manžel ještě držel pevněji hlavu a já mu strkala trubičku nosem až skoro do krku, fuuuuj, snad už nikdy více, tak si říkej, zlatý kápnutí do oka a tady chudák Kikouš..s tím pinďourkem..

Jééé, pojd s náma, byla by prča, když tak můžeme někam na véču a když se člověk picne, tak hlavně, že se baví sám, ne??
7. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hlavu kolenama ne rukama, jsem to blbě napsala, samo na něm celou vahou nesedím, to by nerozdejchal :grinning: ..to mi tu tenkrát poradila Irisp,když jsem mu začala podávat antiepileptika
7. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek ženy!

dragi - já to dělám stejně jak Lenka. vlastně jak byl ještě mimino,tak Alýskovi 3x protahovali drátkem oční kanálek, takže jsme kapali o 106 a on chudáček z toho byl už tak vybátej,že dělal a dodnes dělá při kapání šílený scény. takže jak říká Lenka,zasednout,zafixovat a kapat,prostě násilí nic než násilí :grinning: :grinning:

Leni - tebe obdivuju,jak tu píšeš to strkání sondy nebo co,ajajaj,klobouk dolů :wink:

jinak u nás probíhá ferdománie,když slyším tu úvodní znělku Země poháádek a Neejleeepšííí je FERDA! tak se mi už otvírá kudla v kapse :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani mne sa otvara ked pocujem uvodnu hudbu Lolek a bolek :grinning: ale nastastie momentalne u nas fici Oggy a svabi ,tak to je taka fajn,na tom sa aj ja narehlim :sweat_smile:
7. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oggy tak to ani neznám :grinning: Hele je to sranda,já nechápu jak je to může furt dokola bavit.. :grinning:
¨
děvčátka tak jsem zkusila tu vaši novou hru a přijde mi to úplně stejný jak biotronic. je tam nějaký rozdíl? zasvětte mě prosím :grinning:
7. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oggy pozerava aj nas ocino :grinning: :grinning:

ich to prave asi bavi,ked uz vedia co bude vopred,kiko mi to uz aj nalezite komentuje :slight_smile:

ludia,takeho dobreho krstneho sme vybrali,kazdy den pride kika navecer zobrat na hodinku,dve,to je ulava :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Guten tááááág!! :grinning:

Sluníčko svítí, Ferda jede, uvařím,vytáhnu chlapa z postele a vypadnem asi na chatu :grinning:
8. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu...

jj už jsem tu vaší metodu zasednutí zkusila ale on pak strašně pevně sevře oči...takže musím jako nějakou blamáží např. dneska jsem mu dala krém ať si namaže nožičky a v mžiku šup kap kap a bylo...ale podruhý mi to už asi nezkousne tak zase budu vymýšlet něco jiného...jinak večer měl Dála 39 tak doufám, žeto je k tomu...

dani u nás se to myslím jmenuje oggy a škodíci nebo tak nějak dávaj to myslím na primě :wink:
8. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Saku ty vogo ty jsis nemohla lépe vybrat ne jen krstného(asi kmotra, že) :sweat_smile: , ale i muže atd. Takovou pohodu bych potřebovala zažít, Laura na Máru prdí, vezme ho jen když už ji vyloženě donutím a nikdy jiný mi pro něho nechodí :sweat_smile: :grinning: . Ale zase si to teď vynahradím ve školce, jupíííí :grinning:
8. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,tak na skolku sa aj ja tesim,hlavne na tie hlasky co mi donesie domov :slight_smile:

my sme poobede umyvali moje auto na dvore-no niezeby sa mi chcelo ked mam za rohom umyvarku,ale uz som nevedela jak zabavit mladeho,tak samponoval jak o zivot-komplet mokry samozrejme vratane topanok a slipov :grinning:

a o siestej prisiel dedo,isli volakde na vylet,no jak mi je fajn :sweat_smile:

tak laura ma urcite ine starosti ako zavesit si decko na krk :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem, my jsme se Zuzkou včera dost obstojně zapaiřily, návrat ve čtyři ráno, tak jsem dopo spala, tatínek šel s dětmi na hřiště, už nejsmem na tyto velko akce zvyklá :grinning:
9. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, my jsme taky doma, prave delam jeste kupu pl. paprik. Vikend byl super, na pouti jsme byli, i na disku jsme zasli, no sranda....

zehlit budu asi zitra, dneska uz to fakt nedam
9. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak asi bude krásně, tak než se vypravíme, vyrazíme ven...
10. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!!

já jsem dneska vyspinkána do růžova,vytuhla jsem včera ani nevím jak,bez pyžama,jen jsem šla kolem postele,v 9 večer :grinning:

Leni - to je super ,že kalbička vyšla. jééé,škoda,že jsem nebyla s váma :frowning2: Já už babskou kalbu neměla ani nepamatuju :grinning:
10. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tady je taky krasne, hodim pracku a uvidime, co budem delat
10. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko !
U nás víkoš pohodička :slight_smile: v sobotu jsme se byli koupat na Kristýně, Kája se super zabavila na písku, vydržela fakt dlooouho :dizzy_face: maminka se slušně spálila na slunku, no jako vždy ... takže ještě bolí. Ze So na Ne spala Kájuš u babičky, včera jsem tam došla na oběd a jak taťka dojel odpo z práce, tak jsme šly všichni na zmrzku :slight_smile:

Dnes nic v plánu nemáme, zatím peru a uvidí se
10. srp 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ranni rozcvicka s mopem a vysavacem je za mnou
10. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy :slight_smile:

Zdravím ze Špindlu, včera jsme se rozhodli, že vyrazíme na pár dnů si užít, je to tu super, jeden bar vedle druhého...dnes pokud usne Mára brzy, necháme ho s Laurou a večer vyrazíme do jednoho discobaru, kde hrají 80-90 léta :wink:

Leni to je bezva, že jste si užili pařbičku, si to zasloužíte. Měly jste aspoň pořádně v hlavě? A co chlapi, ti se na vás museli lepit jak vosy na bombóny, viď? :grinning:
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám pošlu odkázek, kde jsme ubytovaní. Máme apartmán kvůli Rosovému chrápání :grinning: :
http://www.pensionrosa.cz/fotogalerie.html
10. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeeda, vy se mate :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem sms od Dragy: Ahoj, jsme od sobotni noci v nemocnici s podezrenim na laringitidu. Pozdravuj na konovi...

ach jo :frowning2:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - že vyste vybírali penzion podle jména :grinning: :grinning: :grinning: Pěknýýý, ve Špindlu je fajně :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori to jo :grinning:

Tak to je mi s Dalíčkem líto, moc ji pozdravuj a že přejeme brzské uzdravení :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiš to je blbý teda,taky přejem brzké uzdravení! :wink:
10. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babule!

my jsme dali odpo koupák,počásko super,takhle mi to přesně vyhovuje,teploučko,ale žádný vedro na padnutí.

andrej - to je stylový výběr :grinning: bereš Rosu do Rosy :grinning: a vypadá to tam mooc pěkně :slight_smile:

já bych nejradši našla ty stejný bundy co jsem měla loni,ale nemám to uložený,škoda. třeba to paní bude zas prodávat,uvidíme. měli jsme khaki takový ty michelinky bundy s odepín. rukávama,tak jsem to pak využila i na vesty :wink:
ale všechno už je pryč,bylo by jim to malý,tak už to mají doma jiný dvojčátka. budu muset nakoupit komplet všechno znova :sweat_smile:
10. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli odpo venku s kámojdou a mimčem, trochu jsme se courly. Te´d jsem uklohnila drožďovou pomazánku, tak bude na snídani
10. srp 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek