• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahoj holky jsme doma...ale dála teda nic moc...snad už bude aspoň s tím dýcháním v pořádku...

pořád mu tečou ty oči...

v sobotu v noci se probudil zakašlal a už se nenadechl jen tak jako nabíral a bylo vidět že mu tam něco vadí...tak jsem rychle otevřela dokořán okno a vystrčila ho ven...díky tomu, že to tady kdysi psala Léňa...a rozdýchal to...manžel volal záchranku ta dorazila vlítli k nám tři chlapi začali kolem něj lítat a že máme frčet od nemocnice, už byl teda relativně v pořádku...v nemocnici na JIP mu dali nějaký kapky na kašel a dýchání a hospitalizovali nás už na normálním odd. udělali mu krevní testy, ty byly naštěstí v pořádku...ale stejně se jim nezdál jak mluví měl šílenej hlásek zastřenej a divnej...tak na pozorování...dneska nás hnali ještě na oční prý jestli nějaká optalmocelulitida...nebo tak nějak ta celulitida v názvu je určitě bo jsem se divila co že jako by to mohlo být...ale snad ne a jen velký zánět spojivek no a nález z dětského máme ještě tu laringitidu...bože hrůza...
děsím se dnešní noci tak zítra písnu pa pa
10. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, to je děs, myslím na vás, uff, držte se, co jsem viděla děti s laringitidou na pokoji v nemocnici, tak sípaly a nemohly vůbec mluvit a pak ze dne na den úplně v pohodě a šup domů, takový rychlý zlepšení, tak snad i u Dalíka bude klid a dnešní noc zvládnete...držte se.
10. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, Zuzce vse nej ke svatku

Drago, no snad to bude brzo dobre, ale kde vzal zanet spojivek???

ja uz prvni nakupy na podzim/zimu mam, vestu, zimni bundu, dziny apod.
11. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

draga,dalickovi prajeme rychle uzdravenie,chudiatko male... :unamused:
11. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

dragi tak moc držíme palce at jste brzo fit. dneska je aspon počásko na marodění,žádný vedro :wink:

já na podzim věci v podstatě mám, jen tu zimu budu muset pořešit. včera jsem nakupovala po dlooouhé době na mmb. košile a takovou bundomikinu,kuk:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23293896
11. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zuzi taky vše nej k svátku! :grinning:

jdu se oblíknout,letím do realitky :wink:
11. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
y mikiny jsou super
11. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko !
Tak my máme první noc bez plíny za sebou a dobrý :slight_smile: Před týdnem jak jsme byli v Provodíně, tak jsem zapoměla vzít a taky jsme to zvládli :sunglasses:
Tady prší, tak asi dnes ztvrdnem doma

zuzi - vše nej k dnešnímu svátku :slight_smile:

draga - ať je Dalíček co nejdříve v pořádku :dizzy_face: A jak dnešní noc, dobrý ???
11. srp 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi taky přeji vše nej k svátku :wink:

Tady dnes prší, tak asi půjdeme na bazén, jinak tady není co dělat... :unamused:
11. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy...

zuzi vše nej k svátku

noc u nás tak napůl sípal, odkašlával, budil se o půl noci měl poledne, vylítl z postele a že musí uklízet hračky...takže jsme upratovali půl bytu...potom usnul u krtka a ránu už dobrý...teče mu škaredá rýma z nosu i očí ale snad už to nějka ustojí

kristi nevím kde přišel k zánětu spojivek ale už jsem to tu právě psala předtím, že má problémy s očima a doktorka mu v pátek napsala ty ATB kapky...tak to byl asi prvotní příznak...

jinak holky co náš velemistr udělal...normálně se v nemocnici zamknul v koupelně ale to byl mžik...vlítnul tam a cvak klíčem...nikdo nechápem jak se mu to povedlo, protože my statné matky tím klíčem neotočily...a samo už neodemkl (přitom to umí doma zamyká a odemyká pořád) takže sestry volaly zámečníka, ten došel po 3/4 hodině a první jeho věta byla...jestli je tam zamčený...no já myslela, že ho nakopu...a on prý, že teda ještě musí pro šperháky... takže dalších 10 minut...Dála už v koupelně nerudnej, do všeho tam mlátil kopal, ale zatím bez breku, všichni na něj mluvili jak na pitomce ať tím klíčkem otočí ale ono to bylo fakt zaseklý...pak už trochu začal nabírat ale už naštěstí ten šikula zámečník asi 5. šperhákem zámek otevřel...to bylo radosti...hlavně já a manžel už jsme málem ty dveře vyrazili...tak to jen tak pro zpestření...celé dětské odd. mělo výborný zážitek...
11. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to je slušná příhoda :grinning: :grinning: ted se směju ale stát se mi to tak bych asi pěkně nervovala :grinning:
11. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani my se taky smáli asi tak 10 minut ale pak už mi to přišlo nekonečný a hlavně ten zámečník, že prý dorazí do pěti minut...si dal asi cestou někde pivko i s párkem :wink:
11. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzce všechno nejlepší k svátku, hooodně zdravíčka a spokojenosti :wink:
11. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanka,vsetko naaaaaaaaaaaaj! :slight_smile:

draga,no to sa oplati,mne sa kiko minule zavrel v aute,tiez som mala stresy,nastastie sa mu to podarilo otvorit dialkovym-lebo nahradny kluc netusim kde je

mori gratulujem k odplienkovaniu :slight_smile: ja som zrovna teraz dala kika bez plienky spat,tak som zvedava aka pohroma bude v posteli ked vstane :grinning: ale vcera spal v aute dve hodky "bez" a neurobil nic,tak reku skusim aj doma,mozno je to ozaj o tom,ze ked vie ze ju ma,tak tam nalozi,tak uvidime,aky bude vysledok
11. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra ucast, kde litate zensky????
12. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko, děvčata...jakpak je Dalíkovi??
12. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam, ze uz dobre
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak moj pokus spanie bez plienky dopadol blbo teda,dosiel uz pocikany ale bud to pustil ako sa zobudil-alebo sa zobudil na to ze to pustil,lebo to mal este "teple",takze neviem,ci mam skusat dalej alebo este pockat :unamused:

no,obed uz mam navareny,tak hadam niekam vybehneme na chvilku
12. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - my i dnešní noc bez plíny OK, tak snad to půjde i nadále bez nehody :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! :grinning:

dneska lítám,mám miliardu úkolů co dělat ,tak musím od rána poletuju různě po městě a ted doma,než si půjdu vyzvednout kluky z jeslí.

mori malá je fakt šikulka. já dávám kluky bezplen spát přes den, Eriček v pohodě,on je šikula, Alýsek se občas čůrne,jak kdy. Ale když už jsem začala tak přestávat nebudu. Jen na noc si to ještě neumím představit, ráno maj ty plínky nacuclý jak houbu. s tím ještě počkám. Byla jsem se ted podívat po postelích a mám obrovský dilema,vůbec nevím kterou koupit,je několik variant,fakt nevím. Myslíte,že by mi hned od začátku dítko chtělo spát na takové té vyvýšené,že by pod ní měli domeček,prostor na hraní? ona je tak cca metr a půl vysoká..
12. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,t y jsou krasni, mozna uz by je clovek i rozeznal, v necem se malicko lisi
12. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,rozeznal. na fotkách se liší hodně. ve skutečnosti když stojí vedle sebe tak se liší minimálně,nevím čím to je..já je poznám,ostatní se furt pletou. proto mě štve,jak se pořád jen ptají - kterej je kterej - a nekoukaj :wink:
12. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,to je super a v noci ani vobec nejde cikat,alebo sa zobudi a ide-alebo ju das ty?ja sa o´bavam ze budeme s nocnou plienkou do 4 rokov :unamused:
12. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,chalani su chutnucki,zvlast na tej kde su v sieti :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, kluci jsou nádherní :wink:
12. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Dálovi je jakžtakž...v noci funí a očíčka má lepší...zítra jdeme na ko k naší mudře...jinak nám choří tatínek...do rána měl propocený ale fakt jako durch 3 trička...
12. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje
Nejak nestiham,my se vyspali a zase courali po rodinach kamaradech a ,u nasich byla pout,dneska sme prijeli,a zase odchazime grilovat,Jara odjel na fotbal,a malou si nechala tchyne,tak budu mit cas na okna atd,sem v jednom kolecku...Fotky dam,este jsem je sama nevidela,

jinak bylo nadherne diky za optani,moc se nam libilo,akorat to uteklo moc rychle,jela bych hned,ani se mi nestyskalo,ze jsme nebyla u more,bylo to moc fajn...
12. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma, dítko ve vaně, manžel zatím v práci. Tak půjdu malýmu hladovci něco připravit k véče :wink:

saku - v noci cikat nejde :slight_smile:

pitrska - a co voda? prej jsou v Mácháči už sinice ... :confused:

dani - chlapáci jsou ve vestičkách k sežrání, no frajeři :sunglasses:
12. srp 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Ty brďo, já končila a začínám jooo :astonished: :sunglasses:
13. srp 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek