• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dobre ranko!tak my sme od pol 7 hore,kiko sa prebrala a dodo miesto toho aby ho ulozil spat tam s nim ostla-akoze si myslel ze pri nom zaspi :angry: jasne ze nie a ostal uz hore,no co uz,aj tak ideme dneska k nasim,kika tam nechama a idem na gyndu na poradnu

u nas to dneska vypada zamracene :unamused:
13. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja jsem tretiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile:

je hnsune, co budem dneska delat, to fakt nevim.

jinak Mia uz tyden nespi po obede, takze je to mazec
13. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já nespím od tří a Vikin budíček v pět, no to bude asi dnes den :unamused:
13. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné pošmourné ránečko!!

taky nevím,co budem provádět :sweat_smile:

Leni - ajajaj, nezávidím. Tak snad silný kafe a snad se ti podaří usnout pak na chvilku s Vikinem :wink:

Jako nechápu tu matku, 3 děti každé rok od sebe,hrdinka:
http://revue.idnes.cz/ctyrnasobny-otec-jan-tuna-tohle-je-nase-johanka-frk-/sex.asp?c=A090813_082655_sex_ved
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se půjdem za chvilku chystat, v 11 h máme totiž opět sraz s holkama jako před měsícem v restauračce v Jestřebí na obídek :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je zase mrtvolno koukam, my jsme byly venku s motorkou a tekda cumime na krtka, mozna ji pujdu zkusit, zda by neusnula....v coz teda ani nedoufam. Jinak nic noveho, zitra sbalim Robu a budem cely vikend samy doma - aj se na to tesim
13. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám lepší chvilu a jdu vás pozdravit...

Dála snad už ok ale já...hrůza bolekrk jako sviň...snad to nějak už přejde kurňa...kloktám, stříkám stopangin a mám zábal...no vypadám pěkně :wink:
13. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec.

jdu cvicit, zatim pa
13. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvec ! My srazoš včera parádní, počásko se vybralo, tak jsme mohli být v restauračce venku, tak se děti vyřádily na písku a klouzajdě. Jídlo samo taky luxusní :slight_smile: Kdo by byl zvědavej, tak tady fotos http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/13._8._2009_-_Jestrebi_-_Hostinec_na_Rychte/

My pak odpo jely s Kájou do České Lípy, chtěla jsem pokoukat po botech, ale nic jsem si nevybrala :unamused: Někdy asi budem muset vyrazit do Bolky či Liberce, páč tady fakt nic nemaj :rolling_eyes:
14. srp 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni nikde nic nemaj, kdyby nebyly kecky, nemam co nosit, fakt me to sere....a Mia jakbysmet. Se mi libili pumy na ni, samo ze az od c.28 ajeste staly 2 litry
14. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
o Pumách mi nemluv, ty se mi líbili v Hatích jak jsme byli na dovče na mě, ale měli buď malé či velké :rolling_eyes: a tůůůze by se mi hodily - bílé s tyrkysovou podrážkou, no k tyrkosovým 3/4ťákům jak dělaný
14. srp 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zvedava, co na podzim budu nosit, a Mia taky
14. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Dnes odjíždím na víkend do Vídně za kamarádkou, táta nám po dlouhé době odjel, tak toho využiju. Hlavně se těším na to, že si dám do nosu a oslavím ještě dodatečně mé narozky :wink:

Včera jsem byla na melíru, jsem měla snad půl metrový odrost :grinning: :grinning: . Přidala mi do toho i trošku hnědé barvy, páč jsem to měla už dost slité. A v pondělí jedu na barák od té mojí kamarádky kadeřnice, jedeme to skolaudovat, takže další chlastací akce, jupííí to se mám :grinning:
14. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško a tobě je jak? A Dalíček co, už se z toho dostává?

Tý jo ta Danča mě fakt štve, to už ty hry na FB ani nemusím hrát, páč přes její a Kristi rekordy se nemám absolutně šanci dostat...
14. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek,krásné slunečné dopoledne!!

dragi to mě mrzí,brzo se uzdrav. nějak se množí ty nemoci,mám i nemocné kamarádky,zas nějaká vlna asi :frowning2:

andrejko - to nahraješ,jednou to tam padne,uvidíš :grinning: Užij si akcičky,závidím. :wink:

no,jdu dodělat oběd..
14. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla na rychlo nakupu, jeste mi chybi neco na vecer, ale super...na poste balicek byl, tak pohodicka
14. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz: s cim si vase deti nejradsi hraji???
14. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to dneska zase tepe! :grinning:

kristi - jestli chceš tip na dárek na Vánocetak ti moc neporadím.
unás vedou konvice na zalívání kytek, hadice,klacky,kameny,šišky a hlavně TRAKTORY :grinning:

z hraček minimum,i doma si hrajou hlavně s improvizovanýma hračkama,např. misky jsou helmy apod. z hraček jedině snad nářadíčko. nevím proč ty hračky kupujem,když si s tím stejně nehrajou.

jo a hrozně rádi čtou obrázkový knížky :grinning: ty rozhodně musím dokoupit nějaký nový. :grinning:

dnes jdem na pivko. dáme spát sígry a pohlídá je prababi,sláva jí, už mi hrabe,vypadnu z baráku :sunglasses:
14. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mas, my jsme samy doma....mela prijet kamoska, ale prej havoarovala, tak nevim....je mi to lito, tesila jsem se,jak pokecame..s Miou toho moc nevymyslim
14. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu vás pozdravit,mizíme na týden na chatu,tak se tady mějte krásně,až se vrátíme,ozvu se.:slight_smile:))
15. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, Bety, uzijte si to tam....

my se za chvili vypravime na hriste
15. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko!!

poslušně hlásím že mám kocdovinku jako za mlada :grinning: já to nechápu,ani jsem toho nevypila nějaký závratný množství,měla jsem 3 piva a jednou cuba libre, ale teda co to se mnou provedlo,včera v noci jsem dostala asi hodinovej záchvat smíchu,normálka brutus,ještě ted mě bolí břicho a dneska ráno se pěkně pomotávám. ono je to teda taky tím,že jsem strašně málo a špatně spala. mám novou matraci,dnes první noc,musím si na nic zvyknout,pak mi bylo furt vedro nebo zima a do toho nad ránem chrápal muž,no prostě jedna báseň spaníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

to nám i mění plány - na chatu vyrazím až odpoledne,nechci lézt za volant než se zvetím :wink:

kristi tak co,dorazila kamarádka? nestalo se jí něco?
15. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, bohuzel...auto ma v servisu, takze nemohla....
15. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den, u nás snad už líp...ale Dála zase kašle takže pořád koukám jestli dýchá, spím sním prostě hned tak se zase do klidu nedám...
všem kdo jedou někam na *dovču* přeju krásný zážitky a žádné marůdky

k těm hračkám souhlas s Dančou...u nás to stejné ještě navíc vysavač, mop a houbičky na nádobí :wink:
15. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo,vysavač jak jsem to mohla zapomenout!! :grinning: :grinning:

dragi to je děs ten strach o dítka,co? tak hlavně at je vše brzo za váma. hele a máš u Dály navíc postel nebo jsi s ním v posteli? já právě přemýšlím jak vyřešit ty jejich postele a 3 se mi do pokoje asi nevejdou,tak už tam nebudu mít postel pro dospěláka,jako ted..
15. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou zeny :wink:
Pripojuji se k Danci, jsem jeste ted cinkla, malo jsem spala a ted su jak pretazena pytlem pres hlavu.
15. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kura co to je, jsem napsala roman pro zeny a ona se mi objevila jen prvni veta :grinning:
Tak jsem psala, ze jsme vcera sly spat taky az ve 4 rano a v 8 me uz Mara budil, takze jsem total kantare. Vyzahly jsme sekt a 2,5 flasky vajna, dalsi lahvinky se nam chladi na dnesek. Akorat nevim, jak to nejlepe prezit ve zdravi :sweat_smile: Ted se üprave chystame na bazen a vecer do Pratru, udelat trosku radost detem. Pac kdyby to byla na nas, tak si jdeme akorat bucnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze zatim zdravim a mejte se hezky...cus bus autobus :wink:
15. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, ja jsem muyovi koupila na ten jejich celofiremni sraz nakej Antiethanol, prej to pomaha pred opici....aj po...
15. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani u Dáli máme jeho postel ale má už velkou dospěláckou...ale jak je už velikej a roztahuje se, tak tam s ním nespím, máme rozložený gauč v obývačke :grinning:
15. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bude asi dneska/zitra mala Alcatkova na svete
15. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek