Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
sakura77
13. srp 2009
dobre ranko!tak my sme od pol 7 hore,kiko sa prebrala a dodo miesto toho aby ho ulozil spat tam s nim ostla-akoze si myslel ze pri nom zaspi ]-( jasne ze nie a ostal uz hore,no co uz,aj tak ideme dneska k nasim,kika tam nechama a idem na gyndu na poradnu

u nas to dneska vypada zamracene :-|
kristi
13. srp 2009
dobre ranko, ja jsem tretiiiiiiiiiiii 🙂 🙂

je hnsune, co budem dneska delat, to fakt nevim.

jinak Mia uz tyden nespi po obede, takze je to mazec
lienkal
13. srp 2009
ahoj, tak já nespím od tří a Vikin budíček v pět, no to bude asi dnes den :-|
daniellka
13. srp 2009
krásné pošmourné ránečko!!

taky nevím,co budem provádět :-N

Leni - ajajaj, nezávidím. Tak snad silný kafe a snad se ti podaří usnout pak na chvilku s Vikinem 😉

Jako nechápu tu matku, 3 děti každé rok od sebe,hrdinka:
http://revue.idnes.cz/ctyrnasobny-otec-jan-tuna...
mori
13. srp 2009
Tak my se půjdem za chvilku chystat, v 11 h máme totiž opět sraz s holkama jako před měsícem v restauračce v Jestřebí na obídek 🙂
kristi
13. srp 2009
tady je zase mrtvolno koukam, my jsme byly venku s motorkou a tekda cumime na krtka, mozna ji pujdu zkusit, zda by neusnula....v coz teda ani nedoufam. Jinak nic noveho, zitra sbalim Robu a budem cely vikend samy doma - aj se na to tesim
draga
13. srp 2009
tak mám lepší chvilu a jdu vás pozdravit...

Dála snad už ok ale já...hrůza bolekrk jako sviň...snad to nějak už přejde kurňa...kloktám, stříkám stopangin a mám zábal...no vypadám pěkně 😉
kristi
13. srp 2009
zdarec.

jdu cvicit, zatim pa
mori
14. srp 2009
Čauvec ! My srazoš včera parádní, počásko se vybralo, tak jsme mohli být v restauračce venku, tak se děti vyřádily na písku a klouzajdě. Jídlo samo taky luxusní 🙂 Kdo by byl zvědavej, tak tady fotos http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/13._8._2009_-_...

My pak odpo jely s Kájou do České Lípy, chtěla jsem pokoukat po botech, ale nic jsem si nevybrala :-| Někdy asi budem muset vyrazit do Bolky či Liberce, páč tady fakt nic nemaj 8-(
kristi
14. srp 2009
oni nikde nic nemaj, kdyby nebyly kecky, nemam co nosit, fakt me to sere....a Mia jakbysmet. Se mi libili pumy na ni, samo ze az od c.28 ajeste staly 2 litry
mori
14. srp 2009
o Pumách mi nemluv, ty se mi líbili v Hatích jak jsme byli na dovče na mě, ale měli buď malé či velké 8-( a tůůůze by se mi hodily - bílé s tyrkysovou podrážkou, no k tyrkosovým 3/4ťákům jak dělaný
kristi
14. srp 2009
ja jsem zvedava, co na podzim budu nosit, a Mia taky
andrea73
14. srp 2009
Dobré ránko 🙂

Dnes odjíždím na víkend do Vídně za kamarádkou, táta nám po dlouhé době odjel, tak toho využiju. Hlavně se těším na to, že si dám do nosu a oslavím ještě dodatečně mé narozky 😉

Včera jsem byla na melíru, jsem měla snad půl metrový odrost 😃 😃 . Přidala mi do toho i trošku hnědé barvy, páč jsem to měla už dost slité. A v pondělí jedu na barák od té mojí kamarádky kadeřnice, jedeme to skolaudovat, takže další chlastací akce, jupííí to se mám 😃
andrea73
14. srp 2009
Draguško a tobě je jak? A Dalíček co, už se z toho dostává?

Tý jo ta Danča mě fakt štve, to už ty hry na FB ani nemusím hrát, páč přes její a Kristi rekordy se nemám absolutně šanci dostat...
daniellka
14. srp 2009
nazdárek,krásné slunečné dopoledne!!

dragi to mě mrzí,brzo se uzdrav. nějak se množí ty nemoci,mám i nemocné kamarádky,zas nějaká vlna asi 😞

andrejko - to nahraješ,jednou to tam padne,uvidíš 😃 Užij si akcičky,závidím. 😉

no,jdu dodělat oběd..
kristi
14. srp 2009
ja byla na rychlo nakupu, jeste mi chybi neco na vecer, ale super...na poste balicek byl, tak pohodicka
kristi
14. srp 2009
dotaz: s cim si vase deti nejradsi hraji???
daniellka
14. srp 2009
tady to dneska zase tepe! 😃

kristi - jestli chceš tip na dárek na Vánocetak ti moc neporadím.
unás vedou konvice na zalívání kytek, hadice,klacky,kameny,šišky a hlavně TRAKTORY 😃

z hraček minimum,i doma si hrajou hlavně s improvizovanýma hračkama,např. misky jsou helmy apod. z hraček jedině snad nářadíčko. nevím proč ty hračky kupujem,když si s tím stejně nehrajou.

jo a hrozně rádi čtou obrázkový knížky 😃 ty rozhodně musím dokoupit nějaký nový. 😃

dnes jdem na pivko. dáme spát sígry a pohlídá je prababi,sláva jí, už mi hrabe,vypadnu z baráku 😎
kristi
14. srp 2009
se mas, my jsme samy doma....mela prijet kamoska, ale prej havoarovala, tak nevim....je mi to lito, tesila jsem se,jak pokecame..s Miou toho moc nevymyslim
betule007
15. srp 2009
Ahoj holky,jdu vás pozdravit,mizíme na týden na chatu,tak se tady mějte krásně,až se vrátíme,ozvu se.🙂))
kristi
15. srp 2009
krasne rano, Bety, uzijte si to tam....

my se za chvili vypravime na hriste
daniellka
15. srp 2009
krásné ránko!!

poslušně hlásím že mám kocdovinku jako za mlada 😃 já to nechápu,ani jsem toho nevypila nějaký závratný množství,měla jsem 3 piva a jednou cuba libre, ale teda co to se mnou provedlo,včera v noci jsem dostala asi hodinovej záchvat smíchu,normálka brutus,ještě ted mě bolí břicho a dneska ráno se pěkně pomotávám. ono je to teda taky tím,že jsem strašně málo a špatně spala. mám novou matraci,dnes první noc,musím si na nic zvyknout,pak mi bylo furt vedro nebo zima a do toho nad ránem chrápal muž,no prostě jedna báseň spaníčko :-p 😃 😃

to nám i mění plány - na chatu vyrazím až odpoledne,nechci lézt za volant než se zvetím 😉

kristi tak co,dorazila kamarádka? nestalo se jí něco?
kristi
15. srp 2009
Dani, bohuzel...auto ma v servisu, takze nemohla....
draga
15. srp 2009
hezký den, u nás snad už líp...ale Dála zase kašle takže pořád koukám jestli dýchá, spím sním prostě hned tak se zase do klidu nedám...
všem kdo jedou někam na *dovču* přeju krásný zážitky a žádné marůdky

k těm hračkám souhlas s Dančou...u nás to stejné ještě navíc vysavač, mop a houbičky na nádobí 😉
daniellka
15. srp 2009
joo,vysavač jak jsem to mohla zapomenout!! 😃 😃

dragi to je děs ten strach o dítka,co? tak hlavně at je vše brzo za váma. hele a máš u Dály navíc postel nebo jsi s ním v posteli? já právě přemýšlím jak vyřešit ty jejich postele a 3 se mi do pokoje asi nevejdou,tak už tam nebudu mít postel pro dospěláka,jako ted..
andrea73
15. srp 2009
Helou zeny 😉
Pripojuji se k Danci, jsem jeste ted cinkla, malo jsem spala a ted su jak pretazena pytlem pres hlavu.
andrea73
15. srp 2009
Kura co to je, jsem napsala roman pro zeny a ona se mi objevila jen prvni veta 😃
Tak jsem psala, ze jsme vcera sly spat taky az ve 4 rano a v 8 me uz Mara budil, takze jsem total kantare. Vyzahly jsme sekt a 2,5 flasky vajna, dalsi lahvinky se nam chladi na dnesek. Akorat nevim, jak to nejlepe prezit ve zdravi :-N Ted se üprave chystame na bazen a vecer do Pratru, udelat trosku radost detem. Pac kdyby to byla na nas, tak si jdeme akorat bucnout :-p
Takze zatim zdravim a mejte se hezky...cus bus autobus 😉
kristi
15. srp 2009
Andrejko, ja jsem muyovi koupila na ten jejich celofiremni sraz nakej Antiethanol, prej to pomaha pred opici....aj po...
draga
15. srp 2009
dani u Dáli máme jeho postel ale má už velkou dospěláckou...ale jak je už velikej a roztahuje se, tak tam s ním nespím, máme rozložený gauč v obývačke 😃
kristi
15. srp 2009
tak bude asi dneska/zitra mala Alcatkova na svete

Začni psát odpověď...

Odešli