• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no ale Alčí je teda statečná já už bych mazala :grinning:
15. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, asi bych chtela byt co nejdyl doma, ale kdyz uz to trva den...ze jo?
15. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to těžký ale podle má už hodně příznaků... :wink:
15. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave. Jsem zvedava, doufam,ze napise, kdyby neco.....

Mia jeste chrupe, pak jdeme konecne na to hriste a vecer pyzamova party s jinou kamoskou, takze budu na drate.
15. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme pyžamový párty celý týden :wink:
15. srp 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky ! Nám dnes taťka celý den jezdí busem, je krásně, tak jsme nechtěly s Kájou trčet doma, tak jsme se domluvily s kámoškou z MK a vyrazili jsme do Liberce do Dětského koutku http://www.lidovesadyliberec.cz/detsky_koutek/index.php a tady jsou fotečky http://maarsel.rajce.idnes.cz/LIBEREC_-_Detsky_koutek_-_Lidove_sady_15._8._2009/# parádička to byla, děti se vyblbly (hlavně u té vody), my pokecaly, pohodička
15. srp 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - Káju taky zajímá vše okolo, místo hraček :grinning: Ale z normoš hraček jí furt baví uklízení (smeták + mop) a teď jí docela chytlo navlékání korálů. A vaří teď furt kávu - má konvici a servis (hrnky, podšálky, cukřenku, lžičky ...) :grinning:
15. srp 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
dala jsem fotky tak mrknete zda chcete

Mori voda byla zatim dobra,taky jsme neco slysela,ale nasi jsou tam ted takly a nic nerikali tak neviim jak to vyzera ted
15. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - pohodový fotečky :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze máme Theu Janisovou od Alcatka, narozena ve 23:25, 49 cm a 3280gr. Obe jsou zdrave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2009 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránečko!!

Moc moc gratulujem, hned jdu juknout do dubnovek,jestli je to tam nějak popsané. :wink: Zajímavé jméno - Thea. Hezký. :wink:

Mori tam to vypdá moooc fajn v těch sadech,taky pohoda fotečky.

pitrs - fajn photos :wink:

u nás už zas jede ferda,to je šílený. doufám,že je ta mánie brzo přejde. nebo mi úplně zblbnou :grinning: :grinning:

dnesak jdeme na oběd k tchánům na husičku a až se dítka vychrní,jstli bude držet počásko,vyrazíme na výlet na nějakej venkovskej hezkej koupáček :grinning:
16. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vcera byly na hristi a pak jsme mely s kamoskou 3 lahvinky vina a pokec, narusil to muz, vratil se driv, pac se mu v chatce blbe spalo..ale i tak dobry.

dneska jsem sli na obed do Stromovky a odpoledne jsme spali as nedelali nic, koupat se nemuzu a Roba ma taky nakou vyrazku.

ma byt ale hezky cely tyden, tak jsem rada.
16. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak jsem taky vcera vzala vsechny krabice s hrackama a zbytkama hracek a nemilosrdne to vyhazela... :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děfčata,
my jsme se vrátili ze ZOO, dopoledne a poledne jsme byle na hřištích ve Stromovce, tak jsem nějaká unavená :sweat_smile:, sobota byla podobná, jen nebylo snad takový vedro :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se chlapeček teď probudil (usnul někdy kolem půl sedmý má to ještě rozhozený z té nemocnice) takže budeme mít veselý večer :grinning:
16. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!

my jsme dneska po husičce a poledním spánku a koupačce u tchánů vyrazili zas na výlet tentokrát zas na koupák,který neznáme a byla to pecka. Vůbec jsem nevěděla,že to není klasickej koupáček,ale příárodní biotop,bylo to tam fakt nádherný, celkem jsem si to užila. Teda až na jednu maličkost - Alex se mi tam 3x posral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: Panáček dva dny nekadil, doma jsem ho nepřemluvila a pacholek mi ani jednou neřekl,že se mu chce,normálka z něho 3x letěl boban jak z koňa,no já už jsem pak fakt zuřila. To mě řekněte,vychovávám je oba stejně, Erik už je naprosto v pohodě,záchod nebo doma nočník,už přemýšlím,že ho zkusím dát i na noc bez,no a Alýsek furt občas takovýhle lahůdky. Co s ním mám dělat,vysvětluju,po dobrým, po zlým (dostane po prdeli), mu je to jedno,bojkot :sunglasses:

No nic, jdu si pinknout jednu hru,cigárko a asi hají :wink:
16. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Mě dítko ještě vyspává, asi dospává včerejšek, páč přes den moc nespala, jen chvíli v autě - byli jsme se koupat opět na Kristýně, já se opět mírně žahla, no hrůza ta moje pokožka, ale to už jiné nebude :confounded: Kája opět neskutečně dlouho vydržela na písku s vodou, ani dom nechtěla :grinning:
17. srp 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ja musim dneska do banky - zase. Kua to se mi chce....a jinak nevim, asi se pojedeme koupat
17. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

dneska jsem se nic moc nevyspala,nevím čím to,asi novou matrací,já fakt nevím :confounded:
Ale počásko supeeer,určo půjdem odpo k vodě.
17. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem nakoupit, páč odpo jako na slunce nepolezu, bych asi umřelalaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly na prochazce, potim se jak prase, takze jsem nafoukla bazen a dite se koupe a ja pekne ve stinu si dam asi pivko
17. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu ke kámošce na barák na zahrádku, ale je mi furt ouvej...včera jsem to přehnala s limoncellem a blula jsem jak amina :confounded: :unamused:
17. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to se nesmis ozirat po takovych sladkych srajdach....
17. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Dítě mi normálně asi po roce usnulo před osmou, tak mám klídek, dala jsem si lambrusco, jdu konečně po roce pokecat a tu nikdo. :sunglasses:
My jsme byly dnes na koupáku, tak se malá tak unavila, že normálně fakt usnula hned po sprše. ale je fakt, že po obědě nechtěla jít spát, jak se těšila na bazén.
Jinak mám poslední týden mateřské, tak už začínám stresovat, jak to malá zvládne ve školce. Ale bude muset, nic jiného jí nezbyvá. Příští týden bude teda u našich, odpoledne si ji vždy vyzvednu. ale ten další týden už začínáme natrvdo. :grinning:
Te´d čtu, že Alča už má holčičku. To je super a moc gratuluju! A vybrali krásné jméno.
tak nic, já jdu hledat nějaký recept na zítřejší oběd.
17. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Alča tam má už i fotečky malé. No je sladká. :wink:
17. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi já piju jen vínko, normálka tvrdej alkohol nepiju (páč limoncello má 31%) :astonished: , ale když ono je to tak dobrý a navíc se to dobře pije...já se tak vožrala za 2 hodinky, ale už hoďku po tom, co jsem lehla jsem šla poprvné blít a pak ještě 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fůůůůj. Holky takto jsem se naposledy vožrala před 4 lety na kámoščiné 30-ítce, od tý doby jsem si dala max. pár skleniček kvalitního vína a nikdy mi nic nebylo :slight_smile: . No nic, to znamená, že už prostě NEPIJU!!!!

U kámošky bylo super, má obr zahradu a krásně si teď spravují barák, tak si naordinuji u nich práci na baráku jako odtučňovací kůru :grinning: Mára zase chodil s kladívkem a kleštěma, tak jsme měli pokoj :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, dneska je prijemne, tak jdu vymyslet co budeme delat
18. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Mě zase dnes čeká zubař, mám v hubě pořádnou smršť, nevím, proč se mi tak kazí zuby, každou chvilku nějakej kaz, kdo to má furt platit? :astonished: PAk zůstanu u ségry na obídek a na zahradě, ať se Mára vyblbne. Akorát mi teda pokašlává, ato celkem fest, nicméně teplotu nemá, tak to bude asi nachlazení, páč už nejméně 3 dny často kýchá a má rýmečku...
18. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Andrej, já kdykoliv nahlídnu, tak jdete k nějakému doktorovi nebo zubařovi. :grinning: Tak snad se marco brzo uzdraví. Já byla dnes v práci ohledně nějakých papírů, tak už jsem viděla svůj rozvrh. Tak jsem spokojená, mám jen jedno odpoledko, dokonce jednou na deset, což jsem v životě neměla. Ale stejně budu chodit na dřív, a´t si podělám aspoň různé administrativní věci. Ale potěší to. Pak jsme byly ještě před školou na houpačkách, je tam krásné novější hřiště, tak se malá vyblbla. cestou jsme se stavily ještě naköupit nějaké jídlo, vařila jsem ovocné knedlíky, rychlovka. A te´d odpočívám, malá konečně usnula. :wink:
18. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek