• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
my jsme byly doted venku, tak jsem ulitana.....veceri mam vymyslenou. Mama me zase vytocila, ja uz na to fakt nemam....
18. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Zuzi, tak to je super, že jsi spokojená s rozvrhem, držím palce ať vše probíhá hladce a vpluješ do prac. procesu se štěstím :wink:

Kristi, copak? už mamka vlastně bydlí v novým?

Holky, já dnes ráno buchla dveři, děti tak zlobily a manžel je musel hlídat, já skočila na poštu, koupit si podprsenky a do drogerky a tam jsem potkala spolužačku ze základky, tak jsme kecaly dost dlouho, zrovna chuděra řeší rozvod, za čtvrt roku zhubla 10 kg, ale prej nyní už se z toho psych. vyhrabává...
18. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uz ma klice a uz to bude snad dobry.....ale kdyz ja ji poznam na hlase, kdyz neni ok, a ona mi bude tvrdit, ze je....a jeste mi praskne s telefonem. Tak na to fakt nemam naladu
18. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to jsou radosti no, ale nezmůžeš nic, to je to nejhorší...
18. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazit naladu umi fakt dokonale.....

aspon se vyblbnu na cviceni. Dneska i vcera jsem mela zravou, takze je to potreba
18. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla hned taky cvičit. :frowning2: Te´d jsem udělala plněná rajčata, úplně výborné. A terka ohrnula nos, že to nechce. Tak to má člověk pak vyloženě radost z toho vaření. :angry:
18. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUzi já ti taky přeji co nejlepší start ve škole a ať se ti daří i v životě :wink: :slight_smile:

Mám další plombu za 600,- a za 2 týdny mě čeká další. Pak už jen 3 nové korunky a mělo by to být vše....pak si chci nechat vybělit zuby.
18. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mára už mi spí od půl 8, dneska totiž nespinkal po obědě, byli jsme u ségry na zahradě, pak u baráku na písku s děckama, tak to zalomil brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je paráda :dizzy_face:
18. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer hoky...

u nás se taky pořád pokašlává a nejvíc když mu něco nechceme dovolit tak to začně jako fest... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se Mareček před chvílí vzbudil, pořád pláče, že prej ho něco bolí ale nechce mi říct co, taky pořád krhavě kašle, má rýmu, já mám fakt obavy, abysme to zase neodleželi... :unamused:
18. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek ženy!

zuzi tyy jo,to máš už fakt za pár. aspon fajn,že máš super rozvrh :wink: tak si hezky užij poslední dny "volna" a ať se daří :wink:

andrejko - chůďa Mára,to je v prčicích,furt něco,co? Kde to zase chytl??
18. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Dani, já si mylsím, že je to zase z tý posraný klimy, jak jsem jela do Vídně, páč jsem klustá, potím se, tak jsem si pustila i kvůli pohodlí klimu a Marečkovi to asi opět nesedlo. Navíc se mi furt odhaluje, chodí pořád nahatý, venku se mi vyzouvá, chce chodit bez bot, takže asi jedno s druhým...
18. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! Dneska zase pěkně slunečno od rána, tak za chvíli vyrazíme ven - dopo je přeci jen venku příjemněji :wink:

andrej - na klimu se už vybodni, páč budeš mít Máru asi jinak furt marodnýho ... vy marodíte fakt často :unamused: Zkus to, nějakou dobu vůbec nepoužívat a uvidíš ... Tím že běhá v létě nahatý, tím to asi nebude - si teda myslím, páč Kája taky ráda běhá nahatá a je zdravá
19. srp 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky krasny rano

andrejko,me to dela mala taky,porad vsude je nahata,dostane na prdel,protoze se zouva vsude a stejne to nepomaha...

A klima o ty ani nemluvim,s ty mam vzdycky suchej nos a rymu,kdyz nemusim tak nezapinam,je to hnus
19. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak ja jsem cvicit nesla, zavreli mi posilku, leasngovka zabavila stroje a a je to v prdeli, takze teda nevim, kam se vrtnu....
19. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihihi Kristi, to máš teda smůlu...neboj, ty se někde upíchneš, neříkej, že je poblíž tebe jen jedna posilka...

Krásné ránko :wink: Mára v noci pokašlával, má stále rýmečku, ale je fur bez teplot. Poraďte, co na kašel. Na rýmu mu začnu stříkat do nosíčku.
19. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a klimu už teda raději pouštět nebudu. Okna můžu mít otevřená?
19. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, no ono se to tam snad vrati, posilek je tu dost, ale ty kola.....to fakt nevim
19. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, na spinn...
19. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile:

andrejko ti řeknu se ti nedivím, že jsi z toho fakt na palici, mě stačí, že Dálovi furt tečou ty oči a kašle ...navíc ten zážitek s dušením brrr...bojím se aby se to neopakovalo tak ho pořád kontoluju....na kašel dávám jen na noc sinecod...jinak přes den tolik nekašle...ale jsou různé sirupy...však to znáš anebo ta šťáva z cibule s cukrem...Dála taky chce pořád chodit bos, jako my jdeme nakoupit a on si vzpomene, že nechce boty ...o naháčovi ani nemluvím, pořád by jen lítal na adama....z toho byli hotový v tý nemocnici on nechtěl nic na sebe tak běhal v tričku a ve slipech ...a pořád jsme poslouchala...ty nemáš pyžamko? ty nemáš bačkůry...no měl ale nechtěl :pensive: tak ať je Mareček co nejdřív fit....

kristi ty si najdeš něco jinýho však Praha je toho plná :wink:
19. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nas sbalim a jedeme ke kamosce k bazenku :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

andrejko - klima v autě je fakt mrcha. já na to taky dávám furt bacha,pouštím to a vypínám furt dokola,vždycky jen na chviličku. Hlavní taky je,že nesmíš mít nastavenou teplotu moc dole a úplně si vychladit auto. Otevřený okna musíš zase jen trochu,aby Mára vzadu nebyl v úplným průvanu jinak ti lehne se zánětem ucha. :grinning:

kristi - to je naprd,teda.. Hele, ber to tak,třeba zas poznáš někde nový prostředí a nějaký nový lidi. A třeba i nějakýho fešáckýho novýho trenéra! :grinning: :grinning:

dneska jsem byla v tescu, mají tam na kluky super teploučký červený baculatý bundičky. už jsem je měla ve vozíku,fakt se mi líbily, no ale pak jsem si vzpomněla,že mm vlastně 2 sady čepic a šál v barvách,co k červené absolutně nejdou,tak jsem je se slzou v oku vrátila na věšák. škoda,no.. ale holky,komu by to nevadilo,tak zajděte,červená s tmavě modrou podšívkou i v kapuci a k tomu modročerv. čepička,fakt moc pěkný :grinning:
19. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na otevřený okýnka fakt bacha se mnou byla v nemocici maminka s holčičkou a byla ochrnutá na celou půlku tvářičky...měla to určitě z toho průvanu ale stejně jí trápili a dělali punkci páteře -lumbálku...brrr chudinka maličkatá...aby vyloučili nějakou jinou příčinu... :pensive:
19. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, no jo...je pravda, ze bych to mela brat spis pozitivne. No uvidiem.

ja se loucim, valime papa, vecer mozna budou fotky.

ted maji v Tescu ode dneska -30% na vsechno detsky oblecko a boty
19. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do tesca se taky chystam,tak jsme zvedava,ale ja bych spis uz potrebovala podzimni a zimni vecicky,letnich mame plnou skrin a bot ani nemluvim,na zimu nemame apsolutne nic :unamused:
19. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my toho mame uz trosku,ale jeste vic budu muset nakoupit

jo,a jeste v tchibu maji nejaky nepromokavy kalhoty a bundy aspol.
19. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za rady, já mu teda dala Mucosolva pro děti, pak jsem mu hruď a zádíčka namazala tymiánovou mastičkou z Justu a ještě mu louhuju cibuli s medem...snad to pomůže. Klimu už fakt nebudu pouštět, abych mu tak přivodila zápal plic. Když s ním sedím vzadu a Rosa řídí tak cítím, kdy je tam chlad a Rosa to vypíná, ale když řídím já, nemám odhad, jak chladno je mu vzadu.

Do Tesca se taky chystám, ale ještě chceme s Rosou jet do tý Vídně do Pandorfu, mají tam ve všech značkových obchůdcích až 80% slevy...chci se mu kouknout po Tommy Hilf. nebo Ralph Lauren junior. A ještě v Ostarvě v Lindexu, což je konkurence H&M mají ve slevě nááádhernou bundičku, myslím, že vyšla na 500. Jak tam pojedu kouknu se na ni...jsem blbka, měla jsem ji vzít hned :unamused:
19. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se zda,ze ted mala z niceho neroste,a nic nevyrazuju a jen nakupujeme cela familie a skrin je na prasknuti a mala neroste nebo cö
19. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško je to síla, jak jsou ti naši ogaři podobní, hlavně v charakteru...Mára kde může, tam se odhalí :grinning: a furt si hrabe na šulinka :grinning: . Tý jo, když se mu normálka postaví, má tak 5 cm., možná víc :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek