• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
andrejko to jsem se chtěla zeptat...normálně Dála onanuje jako stoupne si třeba k posteli břichem a tře si šulina a strašně blaženě se tváří pak se otočí a normálka mu stojí...tak nevím jeslti to je normální ale asi jo :grinning:
19. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tohle dela svagrovy syn,k nekomu si vleze za zada a otira se,oni mu za to nadavaj,ale ja si myslim,ze je to proste v nich,ze s tim nic neudelate,pamatuju si kamaradky kluka,bylo mu 5 let a normalne sme ho nacapali jak si na palande honi sulina a ma zavreny oci my byly hotovy,ale ona s tim nemohla delat nic
19. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi tak malej si ho netře, jen si ho prostě vytáhne a mastí si ho :grinning: ..navíc pořád upozorňuje, že táta má velký šulí a Marco má malý šulí :grinning: . A když se nq něj kouknu a začnu se smát, co todělá, tak se začne taky strašně smát a schová si ho :sweat_smile: . Nicméně si myslím, že je to norální, děti poznávají své tělo a zjišťují, co jim dělá dobře. Pokud to nebude dělat na veřejnosti, tak mě to neštve :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs já to znám i u holek. Jedna dcera mé kamarádky si dala vždy pod pipinu polštář a na něm skákala, i před lidma....tak to bylo nechutné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: . Byly jí asi 3-4 roky...
19. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes udělala Pangase s bramborem zapečeného, na kmínu a s bylinkovým máslem...mňamka.
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej fakt?,tak to je mazec a ve 4 letech uz by to mela asi pochopit tak nak trosku ne,?u holky je to divny,u toho kluka je to takovy jiny no,jim to tam vysi tak nevedi co s tim tak si hrajou no hahaha :grinning:
19. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to neštve jen mě to překvapuje jak brzo :slight_smile:) a přesně se usmívá jak pako :grinning:

no u holek je to taky normální...ségry malá to dělala pořád a ségra jí vysvětlila, že to má dělat jen když je sama a tak to na veřejnosti neprováděla...ale normálně se zavřela v pokojíku a pak přišla celá rudá, rozechvělá :grinning: prostě orgáč jak sviň...a myslím, že jí bylo kolem 6-7 let... :sunglasses:
19. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je husty co??ze uz ho maj takhle maly to je mazec,treba sem to delala taky
19. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jak se znám tk určitě jo :grinning:
19. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko a do kdy v té Vídni jsou ty slevy,nevíš?? :wink:
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si chvilku bucla,vyžahnu kafózo a sbalím a frčíme na chatu,vrátíme se bud zítra nebo v pátek večer,dle počasí a nálady :wink:

narvala jsem do sebe asi 4 broskve,tak jen doufám,že mě to "neprotáhne" :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani nevím, kámoška by se tam měla protáhnout ento týden tak pozišťuje. Pokud ne, riskneme to. Ale myslím, že do konce měsíce...

Tak já to nedělala, ale moje kamarádka to dělala na základce vždy na záchodě, furt se na tom záchodě tak divně kroutila, pak ztuhla, rozechvěla se a bylo. Takže asi byla a je mimořádně vzrušivá :sweat_smile:

Já si taky na hoďku bucla, dnes nebudu riskovat a nikam nejdem, uvidíme zítra :unamused:
19. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko :grinning: ty sis to nechala na později co? já to teda dělala jen doma a když jsme byla úplně sama :sunglasses: na hajzlech ve škole ty jo to bych asi nedala...takové romantické prostředí :grinning:
19. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem se úplně zamilovala do této kabelky, ale chtěla jsem dát jen 2500, to je už hodně 3500 :frowning2:
http://www.aukro.cz/item712778739_replay_uzasna_maxi_kabela_orig_za_vasi_cenu.html
19. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu Dragi, já si to nechala až na později :grinning: , ona ta moje kámoška to dělala na jakémkoli WC, i doma, nevím proč, ale vždy si nechávala otevřené dveře, asi trpěla klaustrofobií a chtěla u toho se mnou kecat :sweat_smile: :grinning: . Byla to moje nej kámoška a já až skoro do dospělosti furt nechápala, co a proč to dělá :grinning:
19. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase Mia taky onanuje, taha si to a tak.....zakazovat to nebudu, je to normalni.

my jsme si krasny den uzily dosyta, ted odesel Roba, tak si otevru lahvinku a udelam si pekny vecer a snad stihnu i ty fotky
19. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakonec jsem si koupila tuto:http://www.aukro.cz/show_item.php?item=718633834
už jsem nějakou potřebovala, jinde se pohybuje od 2600 i víc, na jedné aukci jsem ji viděla za 3500, tak mám radost, že jsme ji koupila tak levně :wink: . Ještě chci nějakou černou a taky botky na podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to jsou hezke vecicky :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a i ten pásek je za dobrou cenu, co?
19. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ze jo, udelej si radost :grinning:
19. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to jsou krásné fotky, na těch posledních fotkách je s Nellinkou? ale stejně nejkrásnější fotka je jako víla, tam je prostě Miuška boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
na te posledni je se Sophii, zase jina kamaradka :slight_smile: a diky moc
19. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát u toho pásku neodhadnu, jaká je zelenohnědá barva, mě připadá jako žlutý...mi ho bude muset paní lépe nafotit, bez blesku.
19. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta barva je horcicova bych to nazvala ja......
jo to je ta, u které Miuška usla, jo?
no, to je zase jina teta....to je Martina, zatim bezdetna

a to posledni ditko je dcera moji dvorni kadernice Hanky
19. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to ještě jde...hlavně aby nebyla nějaká moc tmavá...to by se mi nehodil k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tý jo Mára má dneska neobyčejně mazlící den, počád mě hladí, po tváři, po ruce, po prsách, pak mě líbá, hlavně na odřený loket...tý jo úplný Cassanova :grinning:
A tky mám radost, začal mi pít mlíčko, sice ne samotné, ale buď kakao, nebo s Nesquikem či Chocapicem, ale i tak úspěch, když to krom cicka nedal do huby :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic, zase mám útrum s nouťasem, musím ho předat Márovi a pustit mu jeho oblíbený Polární express, DVD nám nejde, páč nám do něho nastrkal magnety a já to ještě nedala spravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aspoň si vyžehlím :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zehlila vcera, tak mam klid. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek