• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Já taky žehlila včera, ale nasbíralo se mi toho tolik, že musím žehlit i dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to bych neskoncila, kdyz bych to nemela vsechno...... :grinning: :grinning: :grinning:

uz jsembyla ve vane, ted si dam neco dobreho, pac jsem se nejak moc nestihla dneska najist a pujdu cucet, zda bude ten Sebrle skakat
19. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak to skocil 208 cm, super..... :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvec ! My šly dopo s Kájou do krámu a že se stavíme u mamky na kafi a pak půjdem vařit ... nakonec jsme tam zůstaly na oběd, pak šlofíček po ó a domů jsme přišly až k večeru :grinning: Ale pohodička, dostala jsem i porcičku oběda pro manžu, tak jsem to měla dnes bez práce :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no hezky sis to zaridila... :sunglasses:
19. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, krasnej rekord na Biotronicu, jsi fakt dobra... :wink:
19. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! My jsme vzhůru už asi od 6.30 h :confounded: Za chvíli vypadnem, mamky přítel chce hodit někam kousek za Stráž kvůli práci, tak doufám, že to bude rychlovka :confused:

Co dnes vaříte maminy ? Já upeču krůtí stehna, br. knédl a červené zelí.
20. srp 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Mori ja nic moc,my vcera grilovali tak je este maso,ketry jsme dneska jen usmazila a brambor,chystame se na Brnnou na koupak
20. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRE RANKO, MY zase dlouho chrnely, asi se pojedem podivat do toho Tesca na ty veci, pak nas sbalim a odpoledne vyrazime ke tchyni
20. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedu taky do Tesca, kouknu na ty věci, ale kurňa zrovna teď nemůžu moc utrácet, páč jsem si koupila tu ksabelu a navíc máme v neděli pouť, kde zvu celou rodinu a musím pro ně uvařit, nakoupit pití atd. takže to vidím na dalších 1500 nejmíň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to my jedem ke tchyni,takze 4 dny bez niceho, jen jsem koupila burty a chleba..... :grinning:
20. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme nakoupily krasne, roolky podsity kalhoty, vestu na podzim, trika s dlouhym a jeste jsem ukoristila 3 tilka a 2 kratasy na zbytek leta :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla taky úspěšná, nakonec jsem Marušákovi koupila bundu, nevím, zda je to ta, co popisovala Danča, ale byla slevněná ze 340 na 240, tož nekupto :sweat_smile: a pak ještě na jednu maličkou holčičku plavečky na příští rok...se mi strašně líbily už v létě, teď jsem je koupila se 70% slevou :grinning: . Musím jí udělalat balíček, půjdeme do kuta některý den :wink:

No nic, valím za ségrou, sehnala jsem levnou naftu a mám ji u ní, tak se tam zrovna vtírnu na obídek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem nějak tady přehlídla že jste psaly o slevách v Tescu ... já chtěla v sobotu do Boleslavy, ale teda nevím zda to nezměním na Liberec :wink:
20. srp 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si v noci psikla a fest jsem se kousla do jazyka, ble
20. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se loucim, mejte se krasne.... :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tu nikdo nebyl od odpoledne? :astonished:

Já teda byla u ségry, pak u mamky na zahradě a nakonec jsem to zapíchla u kámošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , náročnej den, ufff. Mára zase odpoledne nespal, tak ulehl o půl 8, sna d se nebude tak budit jak minule. Já teda včera nestihla žehlit, převlíkala jsem, pak jsem vysávala, vytírala celej byl, dala si do pucu koupelnu a o půlnoci zalehla totál hotová.
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
no taky jsem koukala ze jsem tu nebyla nevim jak dlouho a docitam 2 strany... :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jste vsecky na FB a lamete rekordy,co? :grinning:

Ja jsem mela hekticke obdobi, moc prace, 3 tydny jsem nemela ani pul dne volna, do toho se furt neco dela doma, porad tady behaji nejaci remeslnici nebo opravari, navic tady byli kamaradi a segra a kazdy vecer se neco delo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Tak tedka doufam bude trosku klidecek, uz se tesim :slight_smile:
20. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Karolínka spala u babičky, manža už jel do rpáce a já stejně už nemohla spát ...
Včera Káju venku bodla do ruky popvé vosa, to bylo samozřejmě plááááče :frowning2: pak z toho usnula a spala přes 3 h :astonished: ale pak už ruka OK
Teď peru, ať mi to přes den na slunku uschne, později pak půjdu pro dcérku :dizzy_face:
21. srp 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den

Dála odmítá jít ven...prý doma jaak si...(doma hrát si) :angry:
21. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lUCI, TÝ BRĎO, to by mě asi šlehlo mít furt někoho doma...já jsem asi stará rašple, už vyžaduju svůj klid :sweat_smile: , ale zase naopak se ráda k někomu vtírnu :grinning:

Dragu to Mára by zas byl od rána do noci na písku...doma se nudí. Musím vymyslet, co dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko on dřív taky ale teď po tom marodění chce být doma a vymýšlet co největší krávoviny...
21. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky už stará rašple...klid to je moje :sunglasses:
21. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi volali z O2 a nabídli mi O2 TV za 2 kilča měsíčně na celej rok+set top box za KORUNKU. Další rok a následně pak po celou dobu užívání za 3OO...to se hodí, ne? Tak půjdu zrušit kabelovku, stejně se na to krom našich pořadů na nic nedívám, páč máme satelit a na tom Rosin sleduje své it. programy. Aspoň budu mít z čeho vybírat, pokud se budu nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ja mam dneska radost,projede mi navsteva s toho tak nadsena nejsem,kor z chlapu zase bordel,zvednuty prkynka a hladovy se poseru fakt,ale malou mi vemou od prosince do skolkyyyyyyy,pani reditelka doplnuje stav,jinak by nedostala dotace tak mi ji veme parada jsme stastna :grinning:
21. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Pitrska, gratulka. Já už se taky nemůžu dočkat září, to bude balada... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy mate uz od zari???
21. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale já mám tu soukromou, jiank by mi ho bez práce nevzali :angry: . Stejně se budu muset do něčeho pustit...
21. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! som len na skok,v nedelu sme isli do liptovskeho mikulasa na dva dni do toho aquaparku,aj sme sa tam ubytovali,bolo tam uplne super,kiko sa vyblaznil,ani sme nestihli vsetky atrakcie pochodit,tak sme sa rozhodli ze si pojdeme este pre veci domov a vratime sa spat do konca tyzdna,ale vecer kiko zacal vracat,az do rana asi 15 krat,potom ho chytili 40 tky horucky,nakoniec ma silnu anginu,tak sme vsetko museli zrusit a dovolenkujeme medzi styrmi stenami doma :unamused:
najhorsie je ze muz si horko tazko nasiel tyzden volna a dopadlo to takto,sedime doma a nudime sa,lebo kiko nemoze chodit na slnko s tymi liekami :unamused:

alw bolo tam ozaj vyborne,ak budete mat cestu na slovensko,urcite neobidite tu tatralandiu,je tam nenormalne pre deturence,aj sme rozhodnuti ze buduci rok pojdeme tam na cely tyzden .teraz som u segry,su na dovci v chorvatsku,tak jej chodim vetrat a polievat kvetiny,tak vyuzivam jej pc :slight_smile:

dufam ze ste vsetci ok a deturence su zdrave a posluchaju,zatial sa majte,papa
21. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek