• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
zdááár babuleee!!!

tož jsme zase dorazila z chaty, aby si naši oddáchli a já vyprala, ale vidím to,že tam zase co nevidět prchnu :grinning: Je to tam snad lepší než na dovolené,děcka mi nemají kam zdrhnout,znají to tam,bazén,stín,pohodička..
Akorát teda včera byl den Debil,hrůůza!!! Erik proscénkoval celes den, bojovali jsme kdo z koho,jestli vyhraje ve svý umíněnosti on (a brzo mně přeroste přes hlavu :sunglasses: ) nebo vyhraju já a bude platit co jsem řekla,no takže z toho bylo jeho řvaní asi na hodinu a půl v tahu,a tyhle scénky předvedl 3.
Do toho dorazil ještě můj bratr se švagrovou, měl nějaký cmrndy prndy,taky mě lehce naštval, ale to už jsem asi byla nějaká podrážděná :grinning: :grinning: a pak dojedu domů,čtem si s klukama už asi 4.knížku,odejdu do kuchyně a řeeeev,přijdu,krve jako z prasete,Alýskovi tekla přes celej obličej,po těle, na nohy, no všude,fakt drsnej pohled,a Erikovi dost tekla krev z nosu,taky to měl všude. takže hromadnej řev dětí, krev naprosto všude,na posteli,na zemi,futrech,vaně,rpostě všude,manža na nákupu,příhoda jak sviňa. pak jsem je uklidnila,uklidila,jdu pro dezinfekci ,otevřu skříňku a vypadne na mě skleněná krabička od jedněch léků,rozbije se,střepy a léky po celé kuchyni. tak to mě už dorazilo!!! den Debil,dnes bue doufám změna,tfuj tfuj tfuj!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi hezký fotečky :wink:

Saku doufám,že budete brzo fit,to je škoda,že to přišlo zrovna ted když jste si to tak hezky naplánovali :confused:

Andrej - tak co jsi nakoupila?? Do pásku běž. Nebo ti ho vyfouknu :grinning: :sunglasses: :grinning: (neboooj :wink: )
22. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíííha Dragiii,hezkýý biotronic!! :grinning:
22. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Saku, tak to je dovca na prd, ale hlavne aby se ztoho Kiko brzy dostal.

My zas mame koupeny letenky na zacatek zari do CR a pak jsme chteli jen na prelomu listopadu prosince nekam do tepla, muz ma 4 tydny volna :slight_smile: Noo a zacina se to taky hroutit, vypada to ze budu mit po skoro 5ti letech normalni praci, zrovna od 1. zari :slight_smile: A vsechny dovolenkovy plany pujdou do haje :slight_smile:) Tak napjate cekam, jak to dopadne.

Dani, ach jo, to byl teda den :grinning: tak at je dneska lip!

Jdu mrknout na ty vase rekordy...:slight_smile:
22. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jim predpoved vysla, to asi nikam nepojedeme....no nevadi. Mia si krasne lita, mne boli lehce hlava a premyslim, co budeme delat....

Dani, to je teda prihoda, a z ceho mu tekla rajska?
22. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi u vás je škaredě??? prší?? tady je zatím celekm dobře a teplo.

Erik něčím třískl Alexe do čela,rozsekl mu kůži a on ho pak asi v té šarvátce bouchl nebo kopl do obličeje,tak mu teklo z nosu.. No prostě parádička. sourozenci a kluci,no.. :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile:

Dani pěkné příhody...znám to, když si sem přijde hrát Dálovo kámoš ze 4.patra...to taky věčně řve jeden nebo druhej, protože se pořád mlátí...

jinak ty scénky to mi něco připomíná :wink:

my se chystáme na dovču, balíme a nakupujeme a máme toho jako kdybysme jeli někam na samotu na rok, přitom jedem do roubenky do Krkonoš :grinning: :grinning: kousek od Nový Paky jsme na to zvědavá :grinning:

Luci jakou práci? ty se máš...holky kdo ještě nemá kromě nás školku?
22. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus mori teď koukám do mapy a budeme kousek od vás :slight_smile:)
22. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou...já jela už ráno ke kámošce, zkoušela si na mě nadstavovat umělé řasy. Bude si otvírat salón, kde bude nadstavovat jak vlasy (zaučovala se v salónu u Krainové v Praze) tak i řasy. No vypadá to super, akorát já vydržela jen 70 řas, normálka mi hctěla dát 50 na každé oko. Ale horko těžko jsem vydržela 35 na každé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dnes je to přesně rok, co mě opustil můj psí kámoš Kokinek, tak jsem mu na zahradě, kde odpočívá zapálila svíčku a natrhala květinky, fňuk :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to byl teda na guvno, co? Ještě že Mára je taký gentleman, on se s nikým nepere, vše řeší rozumem, z něho bude asi politik :grinning: Jinak si opravdu nedovedu představit, co je to mít 2 děti v takovém věku, musí to být na bednu. Já mám zase v poslední době totál vegáč, Mareček se proměnill jak mávnutím kouzelného proutku, je z něj spořádaný kluk co se jen mazlí, hubičkuje mě, sám si řekne kdy chce spinkat, papat, čůrat, kakat, prdět...já normál nechápu, co se s ním stalo. Kéž by to tak vydrželo, v což teda upřímně nedoufám :sweat_smile: :grinning:

Jako co je s Janičkou a Lami, vůbec už sem nechodí...škoda, já tak ráda četla ty jejich povídky :wink:
22. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci pochlub se, jakou práci máš? Jdu číhnout, jestli nejsi na FB :stuck_out_tongue_closed_eyes: abych mohla pokecat
22. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tak to je docela promena :grinning: kez by mu to vydrzelo :slight_smile:

Co ty rasy? Jak dlouho ti to vydrzi? Bolelo to?

K praci, vypada to, ze by me vzali do pobocky mobilniho operatora jako prodejce, prosla jsem pohovorem, ale musi mi to jeste potvrdit jejich reditel, tak cekam ze se snad v pondeli ozve... :wink: Je to jen zaskok za materskou, takze pouhe 4 mesice.. ale i tak by mi to bodlo.

Dragi, uzijte si dovolenou!!!!! :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to nebolelo vůbec, lepí je na tvé řasy, takře bolest ne, jen je to dost nepříjemné, když musíš ležet 2 hodiny jak pako a nepohnout se. Je to docela piplačka..mělo by to vydržet 3-4 týdny, pak se chodí na doplňování, jako u nehtů :wink:

Dani já právě přemýšlela, nedomluvíme zase tu chajdu s přespáním na září? Já bych vás tak ráda viděla, ale ne jen na chvilku...tady už je to slabotka, tak bysme zase oprášily naše dobré vztahy :grinning:
22. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, to tu od včerejška nikdo nebyl??? :astonished: My byli teda na pouti a mám z ní docela negativní zážitek...jeden debil od kolotočů pustil malý řetízkáč a nevšiml si, že je nastavený na max. otáčky a kolotoč spustil, odešel k druhé atrakci a ty vogo to začalo jet tak rychle, že mára ztuhnul, úplně zrudnul a byl úplně v háji, plakal, já tam řvala jak hysterie obecná, ať zastaví ten kolotoč, že moje dítě tam asi zkolabuje a ne jen on, moje mama další hysterka, pak se přidaly další matky no komedie to byla :sweat_smile: Asi po 3/4 minuty se kolotoč začal točit už normálně, ale já byla na vývrat, jsem se třepala jak ratlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak žranica perfektní, br. salátek se mi obzvlášť povedl, řízečky byly trošku připečené, ale sere pes, museli jest, páč nic jiného nedostali :sweat_smile: , koblížky mňamka, no jsem min. o 2 kilča těžší :confounded: :astonished: :rolling_eyes:
23. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer, my jsme az tedka prijeli....teda asi v 6, ale az ted jsem si sedla...vecere, pradlo, vykoupat Miu, sebe, vybalit apod....

vikend byl super, skoda toho vcerejsiho pocasi, dneska bylo krasne.

rasy ma Laz a jsou krasny, ale ja bych za to tolik asi nedala, zvlast nemam cas na to chozeni na doplnovani, to je stejny jako s nehtama...
23. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy tak my zítra razíme....sbaleno nemám...drak mi tady poletuje...tak pěkně jsme ho měla naučenýho na spaní ale po tom nívratu z nemocice děs a hrůza...odpo spal do půl sedmý takže teď tu bude strašit do půlnoci...na dovče se pokusím to srovnat, protože tohle fakt jako neeee :sunglasses:

andrejko to já když jsme byli na pouti jsem pěkně pana kolotočáře poprosila ať počká, že se třeba malý bude bát tak, aby mi to hned zastavil a byl moc ochotný...ale Dálovi se líbilo a naopak jsme ho nemohli dostat dolů...ale chudinka Mára... :wink:

chci taky koblížek :grinning: bramborsalát jsme dělala asi před 4 dnama měla jsme na něj obrovskou chuť a Dála jak se cpal nechtěl nic jinýho a to jsme dělala pěkně hutnej z majolky žádný bílý jogurt :grinning:
23. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si mrskla rekord na biotronikuuuuu :wink: hezky to tam padalo práci mi to nedalo :grinning:
23. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dneska den klidecek, muz mel od cervna poprve pul dne volna, tak jsme sli vsichni tri spolu odpoledne na plaz, letos teprve podruhe v kompletni sestave, no Lea byla spokojena :slight_smile:

Kolotoce ja nemusim, bojim bojim...

Dragi, taky jsem to musela hned zkusit, ale zajimave, me to tam proste nepada a nepada :grinning: :wink: :grinning:
23. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já nevím, jak to baby děláte, ale já se nad 50 nemůžu v poslední době dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Draguško užijte si dovolenou a krásně si odpočiň :wink:
23. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nekomu to pada, a ja jak mam nad 150 tak jsem nervni jako prase a dal uz to proste neudelam

my dneska jedem k Laz aspon na chvili
24. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě znervózním, když mám kolem tý padesátky, no....

Helou vespolek :wink:

Za chvilku se chystám na veterinu, jdu ostříhat Britney drápky a naočkovat ji proti vzteklině a pak asi za ségrou na zahradu, nebo zneužiju kámošku a stavím se na drby k ní.
24. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno při pondělku !
My byli v sobotu nakupovat v Mladé Boleslavi - koupila jsem si dvoje botky, tríčo a podprdu :grinning: Takže spokojenost :slight_smile: V jednom obchodě jsem navštívila spolužačku ze střední, tak jsme poklábosily. A cestou zpět domů, jsme se stavili v Provodíně u manžový babči. Takže dom jsme přijeli až ve 20 h a byla jsem tey zničená.
Včera klídeček, manža si jel dělat něco na autě a my byli odpo s Kájou venku a u babičky.
Dnes nic v plánu nemáme

andrej - a chtěl pak Mára ještě na něčem jezdit, nebo se už bál ?
24. srp 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nas musim dneska objednat na dent. hygienistiku a pak taky k zubarovi, Roba ma bolavej zub
24. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek vespolek,ženušky!

my jsme o víkendu trochu výletovali,parádička.

dragiii,biotronic hezký!! :grinning: užijte si dovču! :wink:
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak ja cekam na typka co ma prijit opravit vsecky dvere a okna, hura, po 3 tydnech konecne mozna budeme mit uzamykatelny dum :slight_smile: jinak budem asi lenosit doma, me se nic nechce...
24. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :grinning: :grinning:

dneska jsem se vyprdla na vaření a vyzvedla maníčko,tak si dáváme boloňský špagetky,mňamka.

Luci - tak at to klapne a pak odpočívej. Gratuluji k práci,doufám,že to vyjde :wink:
24. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím sem hodit jeden odkaz, se mi moc líbí, jak ta paní fotí svou dcerušku, jaký má smysl pro krásu...proč já tak neumím fotit :unamused: :rolling_eyes:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?strana=1&user=4002
24. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco, dik :slight_smile:

Andrejko, nektere fotecky ma pekne, ale teda ten pokojicek, to je mazec... Trochu moc ruzovy na mne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer, tak my jsme ted prijely, to byl super den....
24. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek