Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
daniellka
22. srp 2009
zdááár babuleee!!!

tož jsme zase dorazila z chaty, aby si naši oddáchli a já vyprala, ale vidím to,že tam zase co nevidět prchnu 😃 Je to tam snad lepší než na dovolené,děcka mi nemají kam zdrhnout,znají to tam,bazén,stín,pohodička..
Akorát teda včera byl den Debil,hrůůza!!! Erik proscénkoval celes den, bojovali jsme kdo z koho,jestli vyhraje ve svý umíněnosti on (a brzo mně přeroste přes hlavu 😎 ) nebo vyhraju já a bude platit co jsem řekla,no takže z toho bylo jeho řvaní asi na hodinu a půl v tahu,a tyhle scénky předvedl 3.
Do toho dorazil ještě můj bratr se švagrovou, měl nějaký cmrndy prndy,taky mě lehce naštval, ale to už jsem asi byla nějaká podrážděná 😃 😃 a pak dojedu domů,čtem si s klukama už asi 4.knížku,odejdu do kuchyně a řeeeev,přijdu,krve jako z prasete,Alýskovi tekla přes celej obličej,po těle, na nohy, no všude,fakt drsnej pohled,a Erikovi dost tekla krev z nosu,taky to měl všude. takže hromadnej řev dětí, krev naprosto všude,na posteli,na zemi,futrech,vaně,rpostě všude,manža na nákupu,příhoda jak sviňa. pak jsem je uklidnila,uklidila,jdu pro dezinfekci ,otevřu skříňku a vypadne na mě skleněná krabička od jedněch léků,rozbije se,střepy a léky po celé kuchyni. tak to mě už dorazilo!!! den Debil,dnes bue doufám změna,tfuj tfuj tfuj!!! 😃 😃 😃
daniellka
22. srp 2009
Kristi hezký fotečky 😉

Saku doufám,že budete brzo fit,to je škoda,že to přišlo zrovna ted když jste si to tak hezky naplánovali =-)

Andrej - tak co jsi nakoupila?? Do pásku běž. Nebo ti ho vyfouknu 😃 😎 😃 (neboooj 😉 )
daniellka
22. srp 2009
fíííha Dragiii,hezkýý biotronic!! 😃
lucija76
22. srp 2009
Dobre ranko,
Saku, tak to je dovca na prd, ale hlavne aby se ztoho Kiko brzy dostal.

My zas mame koupeny letenky na zacatek zari do CR a pak jsme chteli jen na prelomu listopadu prosince nekam do tepla, muz ma 4 tydny volna 🙂 Noo a zacina se to taky hroutit, vypada to ze budu mit po skoro 5ti letech normalni praci, zrovna od 1. zari 🙂 A vsechny dovolenkovy plany pujdou do haje 🙂) Tak napjate cekam, jak to dopadne.

Dani, ach jo, to byl teda den 😃 tak at je dneska lip!

Jdu mrknout na ty vase rekordy...🙂
kristi
22. srp 2009
Ahoj holky, tak jim predpoved vysla, to asi nikam nepojedeme....no nevadi. Mia si krasne lita, mne boli lehce hlava a premyslim, co budeme delat....

Dani, to je teda prihoda, a z ceho mu tekla rajska?
daniellka
22. srp 2009
kristi u vás je škaredě??? prší?? tady je zatím celekm dobře a teplo.

Erik něčím třískl Alexe do čela,rozsekl mu kůži a on ho pak asi v té šarvátce bouchl nebo kopl do obličeje,tak mu teklo z nosu.. No prostě parádička. sourozenci a kluci,no.. :-N
draga
22. srp 2009
ahoj ženy 🙂

Dani pěkné příhody...znám to, když si sem přijde hrát Dálovo kámoš ze 4.patra...to taky věčně řve jeden nebo druhej, protože se pořád mlátí...

jinak ty scénky to mi něco připomíná 😉

my se chystáme na dovču, balíme a nakupujeme a máme toho jako kdybysme jeli někam na samotu na rok, přitom jedem do roubenky do Krkonoš 😃 😃 kousek od Nový Paky jsme na to zvědavá 😃

Luci jakou práci? ty se máš...holky kdo ještě nemá kromě nás školku?
draga
22. srp 2009
čus mori teď koukám do mapy a budeme kousek od vás 🙂)
andrea73
22. srp 2009
Helou...já jela už ráno ke kámošce, zkoušela si na mě nadstavovat umělé řasy. Bude si otvírat salón, kde bude nadstavovat jak vlasy (zaučovala se v salónu u Krainové v Praze) tak i řasy. No vypadá to super, akorát já vydržela jen 70 řas, normálka mi hctěla dát 50 na každé oko. Ale horko těžko jsem vydržela 35 na každé :-p

Jinak dnes je to přesně rok, co mě opustil můj psí kámoš Kokinek, tak jsem mu na zahradě, kde odpočívá zapálila svíčku a natrhala květinky, fňuk 😞
andrea73
22. srp 2009
Dani to byl teda na guvno, co? Ještě že Mára je taký gentleman, on se s nikým nepere, vše řeší rozumem, z něho bude asi politik 😃 Jinak si opravdu nedovedu představit, co je to mít 2 děti v takovém věku, musí to být na bednu. Já mám zase v poslední době totál vegáč, Mareček se proměnill jak mávnutím kouzelného proutku, je z něj spořádaný kluk co se jen mazlí, hubičkuje mě, sám si řekne kdy chce spinkat, papat, čůrat, kakat, prdět...já normál nechápu, co se s ním stalo. Kéž by to tak vydrželo, v což teda upřímně nedoufám :-N 😃

Jako co je s Janičkou a Lami, vůbec už sem nechodí...škoda, já tak ráda četla ty jejich povídky 😉
andrea73
22. srp 2009
No Luci pochlub se, jakou práci máš? Jdu číhnout, jestli nejsi na FB :-p abych mohla pokecat
lucija76
22. srp 2009
Andrej, tak to je docela promena 😃 kez by mu to vydrzelo 🙂

Co ty rasy? Jak dlouho ti to vydrzi? Bolelo to?

K praci, vypada to, ze by me vzali do pobocky mobilniho operatora jako prodejce, prosla jsem pohovorem, ale musi mi to jeste potvrdit jejich reditel, tak cekam ze se snad v pondeli ozve... 😉 Je to jen zaskok za materskou, takze pouhe 4 mesice.. ale i tak by mi to bodlo.

Dragi, uzijte si dovolenou!!!!! x-)
andrea73
22. srp 2009
Luci to nebolelo vůbec, lepí je na tvé řasy, takře bolest ne, jen je to dost nepříjemné, když musíš ležet 2 hodiny jak pako a nepohnout se. Je to docela piplačka..mělo by to vydržet 3-4 týdny, pak se chodí na doplňování, jako u nehtů 😉

Dani já právě přemýšlela, nedomluvíme zase tu chajdu s přespáním na září? Já bych vás tak ráda viděla, ale ne jen na chvilku...tady už je to slabotka, tak bysme zase oprášily naše dobré vztahy 😃
andrea73
23. srp 2009
Tý jo, to tu od včerejška nikdo nebyl??? :-o My byli teda na pouti a mám z ní docela negativní zážitek...jeden debil od kolotočů pustil malý řetízkáč a nevšiml si, že je nastavený na max. otáčky a kolotoč spustil, odešel k druhé atrakci a ty vogo to začalo jet tak rychle, že mára ztuhnul, úplně zrudnul a byl úplně v háji, plakal, já tam řvala jak hysterie obecná, ať zastaví ten kolotoč, že moje dítě tam asi zkolabuje a ne jen on, moje mama další hysterka, pak se přidaly další matky no komedie to byla :-N Asi po 3/4 minuty se kolotoč začal točit už normálně, ale já byla na vývrat, jsem se třepala jak ratlík :-p . Jinak žranica perfektní, br. salátek se mi obzvlášť povedl, řízečky byly trošku připečené, ale sere pes, museli jest, páč nic jiného nedostali :-N , koblížky mňamka, no jsem min. o 2 kilča těžší :-S :-o 8-(
kristi
23. srp 2009
dobry vecer, my jsme az tedka prijeli....teda asi v 6, ale az ted jsem si sedla...vecere, pradlo, vykoupat Miu, sebe, vybalit apod....

vikend byl super, skoda toho vcerejsiho pocasi, dneska bylo krasne.

rasy ma Laz a jsou krasny, ale ja bych za to tolik asi nedala, zvlast nemam cas na to chozeni na doplnovani, to je stejny jako s nehtama...
draga
23. srp 2009
hoj ženy tak my zítra razíme....sbaleno nemám...drak mi tady poletuje...tak pěkně jsme ho měla naučenýho na spaní ale po tom nívratu z nemocice děs a hrůza...odpo spal do půl sedmý takže teď tu bude strašit do půlnoci...na dovče se pokusím to srovnat, protože tohle fakt jako neeee 😎

andrejko to já když jsme byli na pouti jsem pěkně pana kolotočáře poprosila ať počká, že se třeba malý bude bát tak, aby mi to hned zastavil a byl moc ochotný...ale Dálovi se líbilo a naopak jsme ho nemohli dostat dolů...ale chudinka Mára... 😉

chci taky koblížek 😃 bramborsalát jsme dělala asi před 4 dnama měla jsme na něj obrovskou chuť a Dála jak se cpal nechtěl nic jinýho a to jsme dělala pěkně hutnej z majolky žádný bílý jogurt 😃
draga
23. srp 2009
tak jsem si mrskla rekord na biotronikuuuuu 😉 hezky to tam padalo práci mi to nedalo 😃
lucija76
23. srp 2009
Tak my dneska den klidecek, muz mel od cervna poprve pul dne volna, tak jsme sli vsichni tri spolu odpoledne na plaz, letos teprve podruhe v kompletni sestave, no Lea byla spokojena 🙂

Kolotoce ja nemusim, bojim bojim...

Dragi, taky jsem to musela hned zkusit, ale zajimave, me to tam proste nepada a nepada 😃 😉 😃
andrea73
23. srp 2009
jako já nevím, jak to baby děláte, ale já se nad 50 nemůžu v poslední době dostat :-p

Draguško užijte si dovolenou a krásně si odpočiň 😉
kristi
24. srp 2009
tak nekomu to pada, a ja jak mam nad 150 tak jsem nervni jako prase a dal uz to proste neudelam

my dneska jedem k Laz aspon na chvili
andrea73
24. srp 2009
Já právě znervózním, když mám kolem tý padesátky, no....

Helou vespolek 😉

Za chvilku se chystám na veterinu, jdu ostříhat Britney drápky a naočkovat ji proti vzteklině a pak asi za ségrou na zahradu, nebo zneužiju kámošku a stavím se na drby k ní.
mori
24. srp 2009
Dobré ráno při pondělku !
My byli v sobotu nakupovat v Mladé Boleslavi - koupila jsem si dvoje botky, tríčo a podprdu 😃 Takže spokojenost 🙂 V jednom obchodě jsem navštívila spolužačku ze střední, tak jsme poklábosily. A cestou zpět domů, jsme se stavili v Provodíně u manžový babči. Takže dom jsme přijeli až ve 20 h a byla jsem tey zničená.
Včera klídeček, manža si jel dělat něco na autě a my byli odpo s Kájou venku a u babičky.
Dnes nic v plánu nemáme

andrej - a chtěl pak Mára ještě na něčem jezdit, nebo se už bál ?
kristi
24. srp 2009
ja nas musim dneska objednat na dent. hygienistiku a pak taky k zubarovi, Roba ma bolavej zub
daniellka
24. srp 2009
nazdárek vespolek,ženušky!

my jsme o víkendu trochu výletovali,parádička.

dragiii,biotronic hezký!! 😃 užijte si dovču! 😉
kristi
24. srp 2009
Dani 😃 😃
lucija76
24. srp 2009
Dobre ranko,
tak ja cekam na typka co ma prijit opravit vsecky dvere a okna, hura, po 3 tydnech konecne mozna budeme mit uzamykatelny dum 🙂 jinak budem asi lenosit doma, me se nic nechce...
daniellka
24. srp 2009
kristi 😃 😃

dneska jsem se vyprdla na vaření a vyzvedla maníčko,tak si dáváme boloňský špagetky,mňamka.

Luci - tak at to klapne a pak odpočívej. Gratuluji k práci,doufám,že to vyjde 😉
andrea73
24. srp 2009
musím sem hodit jeden odkaz, se mi moc líbí, jak ta paní fotí svou dcerušku, jaký má smysl pro krásu...proč já tak neumím fotit :-| 8-(
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
lucija76
24. srp 2009
Danco, dik 🙂

Andrejko, nektere fotecky ma pekne, ale teda ten pokojicek, to je mazec... Trochu moc ruzovy na mne 😃 :-p
kristi
24. srp 2009
dobry vecer, tak my jsme ted prijely, to byl super den....