• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jo teda ten pokojíček to je masakr. bléééé!!! :grinning:
24. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kterej pokojicek? :astonished:
24. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné prosluněné ránečko!! :grinning:
25. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tobe taky, kocko...

tady je nadherne, odpol jdeme s devcaty na pivecko, uz se tesim :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
tak ja jsem vcera misto odpocinku uklizela garaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jeste to nemam hotove, takze dnesni program je jasny :sweat_smile:
Uz se na to posilnuju kafem a sladkym rohlikem s nutelou :slight_smile:))
25. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, hezke fotky, cumim jak mi prijde Lea vysoka.... :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky :slight_smile: Ona je vysoka :grinning: Naposledy mela tusim 96 nebo 7 cm??? A to uz je dost dlouho...
25. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Lea kouka na kremilka a vochomurku.... a strasne se tomu chechta ... :grinning:
25. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
boze, ten muz me dneska zase stve.....grrrrr :confounded:
25. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrej den dámy :wink:

Já byla včera u té kámošky na baráčku a nakonec jsem tam i přespala, jela jsem jen domů dovézt Lauře nějaké jídlo a nechala ji poprvé samotnou doma. Měla u nás 2 kamarádky, které znám dobře a ještě jsem je 2x zkontorlovala na pevné...a vše v pohodě. My s kámoškou kecaly až do 1/2 4, koukaly na Real TV a pak jsem měla strach usnout :sweat_smile: :grinning: . Jéjda to je lahoda mít mít vlastní domeček...a zahrádku...

Dani máš pravdu, ten pokojík je přeplácany, ale pokud jsi zkoukla všechny její fotečky, tak tu malou krásně fotí, má prostě bomba fotečky...jak profi. Dani a co ten srazík, nepodařilo by se ti zase domluvit domeček s přespáním v září? Lucka taky dojede z Francie, tak bychom se mohly zase po dlouhé době sčuchnout :wink:

Luci malá je nějaká giga,ne? :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes jsem zkusila ukuchtit toto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53104#diskuse :grinning: ňamina !
25. srp 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jsem dělala už párkrát, ale od jiné maminy...jsou vynikající :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty koblizky vypadaji uzasne!!! Uplne se mi sbihaji sliny... :wink:

My dneska meli krasny den, rano jsem neco dodelala doma, a odpoledne s Leusakem na plaz, na zmrzlinku, zpatky jsme to vzaly prochazkou, pohodicka :slight_smile: ted koukame na pohadku "co takhle svatba princi" :grinning: to je hruza tyhle stary vykopavky, ale Leu to neskutecne bavi, tady tancuje, zpiva,radi... no prca :grinning:

Ten pokojicek je na me teda moc, bych v tom asi neusnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Zrovna ted premyslim v jakych barvach bude mit pokoj Lea, zatim to vidim na zelenou, mozna trosku ruzovy do toho ale ne moc.
25. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hezke rano, holky...

tak ja konecne nasla posilku tady blizko na Seifertce, tak se tam pujdem dneska podivat a poptat se atd. Varit dneska nemusim, R nebude doma.

a chci koupit kus svickovy na gril, nalozit a udelat vcelku :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek babulky!!

andrejko,já nevím, možná by to šlo dohodnout. ale na jaký termín? kdy přijede Lucka? :slight_smile:
jinak ty fotky nejsou špatný,máš recht. jen ten pokojíček je strašnej, trošku moc přestřelenej.

koblížky bych si taky dala,ale kdyby mi jše tak někdo udělal.

náš erik vypadá jak ten frajer od Angeliky,Jofrey nebo jak, má od Alýska šrám přes celou tvářičku,to je děs. a připadne mi,že má jedno oko nateklý,jejda..
:unamused:
26. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem pustila krtka a je klidek...aspon na to kafe
26. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Danuško měla by dojet kolem 10.9., ale jen pokud nebude mít práci. Takže někdy tak. Mě osobně by nevadil ani víkend, na ten jeden den to Rosa přežije beze mě....
Jinak ty koblížky jsou strašně jednoduché, smícháš těsto dokupy a pak lžičkou dáš do rozpáleného oleje. Za 5 min. máš koblížky hotové. Já dělám tyto:http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=52253

Tý jo, ti kluci, ještě že mám jen jednoho...ale už se dovede taky pěkně vztekat. Na pouti se třískal ve vagónku s jednou holčičkou a to jen proto, že každý z nich měl 2 volanty, ale bohužel Márovi to nestačilo a otáčel se k ní a bral jí ještě její volat. Děvčátku se to však nelíbilo, tak ho třískla po hlavě, on jí začal tahat za vlasy, pak se bili pěstičkama a jelikož vlak byl v pohybu, nemohli jsme s těmi dalšími rodiči nic dělat, jen jsme se chlámali. Nakonec se pustili, ale během jízdy se chytli ještě 2x :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je krtek znovu v kurzu, nekoukal se na něj min. 4 měsíce. Mezi tím miloval HUrvínka, Jáju a Páju, Rumcajze, Nema a do čeho se úplně zbláznil je Polární Expres, animovaná pohádka vytvořená nějakou novou metodou, hraje tam Tom Hanks....super krásná pohádka. Tak tu viděl už asi 100x a furt ho to baví :wink:
26. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
ja pokud prijedu tak od 1. do 10.9.
Z te prace mi bohuzel nezavolali, tak nevim, jestli je to ta jejich francouzska zpomalenost nebo ze to cele pada... :sweat_smile: Uvidime.

U nas ted leti veskere pisnicky, od zpivanek az po hard rock... cokoliv :grinning:
26. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás jede furt a určo ještě dlooouho pofrčí ferda mravenec :grinning:

baby tak sem napište, kdo by na ten srazík dojel. at tam nejezdím zbytečně nebo nerezervuju celej barák kvůli třem babám :grinning:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já na 100% :wink:
26. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme byly venku, na hristi, pro maso, pro pruvodce po Krete, taky sem se sla podivat do te posilky a uz se dost tesim
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
konecne jsem se dostala pres ty dve kila na Biotronicu, jupiiiiiiiiiiiiiii....ale tech nervu
26. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Cus holky co je to ten prdopec???
26. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
prasek do peciva - zkratka :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz mi to doslo prasek do peciva hahahahha
26. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi vy jedete ještě na dovču??? :astonished:

Jinak kdo ještě potvrzuje účast na srazíku s přespáním?

My byli u ségry a pak u mamky na zahradě, konečně dodělali další místnost na chatě, tak už tam můžeme s Rosinem spát :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, Andreo....s Laz, Nellinkou a jejim muzem.... :wink:
26. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý vole, 3 dovolené v jednom roce...vy se máte :wink:

To já letos opět nejedu nikam k moři, nakonec jsem se rozhodla, že místo dovolené zrekonstruuju byt. jádro, uděláme koupelnu a vše vyzdíme a příští rok uděláme kuchyň + moře...snad :unamused:
26. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no,tak vis jak....my uz bydleni mame, vsechno novy, nic neni potreba spravovat atd.....a je blbost nevyuzit toho, ze se dari, pak bysme si sypali popel na hlavu...cestovani nas bavi a to hodne. Uz tedka rikal muz kam vyrazime v zime.....bych klidne zrusila vanoce a jela do tepla, tedka je to fakt levny...
26. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek