• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Lenka by se urcite jeste ukecat nechala, kdyz bude vetsi byt... :grinning:
19. bře 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak to jsem zvědavá, Kristi.

A kdy se budete Leni stěhovat? Už něco jako máte vybranýho?
19. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 50% na 50% ...pudy a rozum :grinning: ...ale já byla vždy rozumné děvče :grinning: ...holky já jdu na vínko.. :wink:
19. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, vydrz....vyexpeduju muze a jdu si dat s tebou :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no plánujeme jít do Holešovic po tchánovcích, je to 3kk, asi 80m2, cihla, vysoké stropy,..ale k rekonstukci..což nevadí, si to časem zařídíme dle našeho vkusu...Kristi budu otravovat o rady :sweat_smile:
19. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
otravuj, ja budu rada...to je krasna vymera a HOlesovice jsou IN....
19. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíme, jestli se ještě u Adlerů nedočkáme dalšího miminka. :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
A teď jste Leni ve dvoupokojáči? To je super, že si to tam budete moct zařídit podle sebe. A tcháni zase půjdou do toho vašeho bytu?
19. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: :pensive: ne, těm kupujeme byt ve stejném baráku, budu je mít na stejném patře :sweat_smile: ..bud to půjde nebo ne :unamused: a právě nyní prodáváme náš dvoupokojáč a za ty peníze jim kupujeme v Holešovicích, páč oni chtějí v Holešovicích zůstat...no...snad to půjde,...ale holky, já odešla z domu v osmnácti, aby mi mamka nekecala do života no a jako nyní...prostě dám na radu Danči..jedním uchem dovnitř druhým ven :grinning:
19. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jste kapli na dva volny byty v jednom dome? toje dobry, hlavne jim nedavej klice
19. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhra okolností, no...oni v tom jednom bydlí, v tom 3kk a sousedi tam zrovna prodávali 2kk, tak se nestyděli si říct a my sehnali zrovna kupce a už to jelo :unamused:
19. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni super! já to chápu,že se uvolnil jeden byt v domě tchánů,tam šupnete je a vy půjdete do jejich většího,to je paráda!
takže další těhule je Leni,to je jasný jak facka :grinning: nebo příp. Kristi ,co jí bolí kozy :grinning: hmm hmmm hmmm :grinning:

už mi tu voní žebírka,manža ještě hoem vyplul koupit pivko. :slight_smile:

borcoši ještě nespí,ale (ťuky ťuk) aspon (zatím) neřvou. dneska jsem jim nedala do postele mlíko. oba jsou už totiž nad ránem tak prochcaní,vč.pyžama,spacího pytle,že to takhle nejde.. právě dneska se Alex vzbudil před šestou a myslím,že mu právě bylo zima jak byl durch. tak dostlai u večeře mlíčko v hrnku,to nevypili,jen si cucli,ale tedka už jim dát nechci.
ai jsem vlastně neměla začínat po té dietě,to jsem je už pár dní měla na noc bez mlíka..
19. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty voe, si radsi zitra koupim test, ale to je asi pred MS, nebo nevim....

a co meli kluci k veceri?
19. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebooj,to bude planej poplach,mě taky bolely minulej měsíc :sunglasses:
kluci neměli nic zvláštního,rohlík se šunkou :slight_smile:
ale oni se v podstatě prožrali celým odpolednem, hlavně erik,tak se to ani jako večeře nedá nazvat :grinning: Jsou v poslední době strašně nenažraní,otesánci :grinning: .
19. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jak píše Kristi, hlavně jim nedávat klíče. Ale třeba si aspoň budou brát častěji děti a trochu ti pomůžou, ne? Kdyby bylo případně to třetí, tak by se to hodilo.... :sweat_smile:
19. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dano, doufam...je fakt, ze si to spis vsugerovavam :unamused:
19. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu se osprchovat a pak se natáhnout ke knížce. Nedávno jsem si koupila "Zoufalé matky" a jsem do toho celkem zažraná. Stála 300 Kč a manžel když viděl, že už mám půlku přečtenou, tak mi říkal, jestli to není škoda číst tak rychle. :grinning: :grinning:

Tak se pro dnešek loučím a přeju dobrou noc! :slight_smile: :pensive:
19. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi mě bolí kozy vždycky...před každou MS tak týden... 10 dní před :grinning:

Leni super akce...škoda, že sjte tam nebydleli když byly dětičky úplně prťavý by se tchánovci postarali a ty odpočinula...a nejsou to ti co pořád volaj a pod? :sunglasses: a se školkou to je blbý ale možná aspoń máš pro stát nějaký argument ...mě jen Dálu nevezmou kvůli nedostatku míst :grinning:

dani pošli křídla...jinak nevíma le Dála by asi bez mlíka neusnul ale taky jsem říkala, že už bych asi měla přestat..a nebo už začít ten nočník na spánek...ale on i v poledne kadí takže fakt nevím jak na to :pensive:
19. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, jo? to me taky ale dyl, tak 34 dny pred, i se nafouknu..klasika. Ale tohle je divny, no zitra si radsi koupim testik

jak Mia chodi spat dyl, tak ja ji jeste prebalim tak ve 22h, rano je sice taky prochcana, ale nikdy ne durch
19. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Me pred MS nikdy nic neboli... :confused:

Leni, no snad to bude dobry, fajn ze pujdete do vetsiho... :slight_smile: No ale tchyni na patre bych teda nechtela, tu moji rozhodne nee.

My s tim nasim domkem mame zatim jenom starosti. Nejprve nam ukazali uplne jiny pozemek, pak se sekli skoro o rok v dodani (pozdeji) ... takze nic moc.
19. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ono to nikde neni sranda. Kamoska meli uz se stehovat, projekt jako krava drahej a dneska jim to zkoulaudovali bez podlah a driv jak za 3mesice se stehovat nebudou, no des....

jejda, tam melo byt 3-4 dny :grinning:
19. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda neni sranda, clovek se uz konecne pro neco rozhodne, a pak takove zmatky :unamused:

Jsem si rikala, jak to mas presne spocitany, 34 dny :grinning:

Jdu si dat particku pokra, a taky cist... mam tu jeste 2 hrube knihy od kamosky a dalsi 2 co jsem si dovezla z domu.. Dobrou!
19. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Óoooo Leni si mě jako druhomatku potěšila :dizzy_face: :sunglasses: Se stěhováním držím palce, ať to klapne a hlavně, ať je to soužití v takové blízkosti schůdné :wink:
Mně v těhu s Marky prsa bolela pekelně, v těhu s Jindrou vůůůůbec :slight_smile: Jestli mě bolí před MS si nevybavuju, už je to dávno :sweat_smile: :grinning: Myslím ale, že nebolela :confused:
Luci/akc, tak manžovi řekni, že si to přečteš ještě minimálně jednou :grinning:
Dragi, to s tou nestíhačkou, když je doma MM, znám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
19. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - křídla??? maximálně po tob ě můžu hodit žebrem!! :grinning:
19. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danííí já jsem debil žebro jsem myslela :grinning: :wink:

Luci co je hrubá kniha?
19. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi :grinning: hážu,chytej! :grinning: dneska jsou extra mňamózní :slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi - hodne stranek prece :slight_smile:
19. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda jako nectu jeste, jsem zase zamrzla tady, by se mi hodil nejaky vypadek netu, abych se k tem knizkam dostala :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - já taky nečtu,taky jsem tu zamrzla.. ne u pokru,u fotbálku! a dokonce jsem 2x vyhrála,olééé,lepším si statistiku :grinning: :grinning: .no nic,dám cigárko a idu.brou noc,děvčátka a chlapci!! :grinning:

luci - tak co zítra na pláž,mám si vzít jen plavky a osušku,nic víc?? :grinning:
19. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz jsme zase vzhuru, ma to naky divny to spani tedka, ale nevadi, jsme sli spat v pul 11, ze jo
20. bře 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec,dneska je náááádherně!! doufám,že to vydrží!! :grinning:

čus kristi - ty jo,o půl 11 jste šli spát jako i malá MIia?? :confused: Mně to stejně furt přijde divný takhle malý dítě dávat tak pozdě spinkat...
20. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek