• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
No jasně, já vám přeju a jsem ráda, že se daří :wink: U nás je bohužel krizovka, do těhotenství s Márou nebyl rok, že bychom nebyli u moře, jezdili jsme i 2x do roka...pak jsem byla těhotná, to jsme nechtěli nikam a pak už byla spíš jen krizovka. Jako mě by to letos vyšlo, jet někam k moři, i když sama s dětma, ale to se mi zas nechcou investovat prašulky, když se mi sejdou na tu koupelnu...nicméně cestování taky miluju, mít na to prostředky, cestuju furt :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny, ze kdybych mela byt, kde by bylo co spravovat, tak nikam nejedem... ono to taky jednou skonci. :unamused: teda jako doufam,ze ne....

vlastne Roba byl poprve u more az se mnou, se mu to nejak zalibilo a furt by me nekam tahal... :grinning: :grinning: :grinning:

a diky, ze prejes..je to mile. Sice to neni moje zasluha, ja jen udrzuju krb
26. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se nepodceňuj, já si myslím, že je vše hlavně tvá zásluha...ty jsi ten hnací motor a myslím, že i mozek :wink: :sunglasses:
Tak si to holky užijte...jedeš i s Miou? Asi jo, že?
26. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jasne, ze s holkama, si krasne vyhrajou, mozna se i opalime :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: dam kafe a jdeme na hriste
27. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

My taky něco podniknem, ale ještě nevím co...
27. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlasim, ze pomalu ale jiste prestava Mia bojkotovat nocnik, bobek uz zvlada....ona vzdy je bez pleny pres den, pak prijde, ze chce plinu, to poznam, ze se neco bude dit, takze ji posadim, ctu, vypravim, pujcim ji neco,co jinak nemuze a je to....

tak doufam,ze uz bude klid
27. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!tak konecne mi fachci pc,odisiel m zdroj a nemala som kedy to dat ist urobit,lebo mi taketo veci robi bracho,ale je v susednom meste,tak som nejak nestihla,dneska som bola na ocnej kontrole,lebo sa mi zdalo ze nejak horsie vidim,a veru som mala pravdu :unamused: :angry: no,co uz by som chcela na stare kolena ze ano :grinning:

kiko je po angine uz zas jak 100certov,ale strasne sa tesi do skolky tak som zvedava ako to tam zvladne,stale kazdemu rozprava ze ide do skolky :sweat_smile: tak uvidime,akurat minule davali ze tak mesiac trva kym si deti uplne zvyknu,no zbohom,mesiac nejake revy kazde rano pocuvat,to asi nebude bohvieco,ale ktovie,mozno budem prekvapena

kristi,nedrazdi!!!s dovolenkou,moj muz je zas taka lemra ze dotiahnut ho niekam je umenie,jeho vyvalovanie pri mori nebavi,ani nejake "kulturne"pamiatky obdivovat,takze mam problem ho niekam dostat veru,aj ked by sme mohli.ale v tom aquaparku,tam sa mu pacilo,on je taky akcny,takze tam same tobogany a vselijake smykaly,a tak,to sa mu pacilo,akurat skoda ze kiko mohol ist len na niektore,lebo skoro vsetky boli az od 120 cm,takze este musi podrast na ne
27. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, muj muz jezdi na dovcu odpocivat, jist, spat, pit a bavit se....mi nerikej, ze tohle nekoho nebavi? :grinning:
27. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no by si neverila :grinning: on keby tak tam mohol hrat volejbal do odpadnutia,vselijake tie vodne sporty a tak podobne,to ano,ale taky klasicky veget oddych nula bodov,to sa nudiiiil,ja zas by som mohla byt vyvalena na lehatku od rana do vecera a kazdu hodinu sa otocit na druhu stranu jak rezen,no a teraz sa zhodnime,no...
27. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s kamoskou a detmi :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedine zeby tak,alebo s kamoskou bez deti este lepsie :grinning:
27. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kamoskou s detmi a chuvou :sunglasses:
27. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: alebo aj to by sa dalo este :sweat_smile:
27. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz by mohla vstavat,at taky nekam vyrazime, pro zmenu na hriste, beru si casak, tak doufam,ze tam budou deti
27. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!!

můj muž zase jezdí jen tam,kde si může zasurfovat :grinning: :grinning:

dneska byl zase extrapařák,já měla extranabitý den,hrozně jsem toho stihla dopo a odpo s dětmi u kamarádky na zahradě,pak tam dojel i muž a ještě jsme to vzali k tchánům na plavčo.. Dětičky ted odpadly jak mrtvolky :grinning: a já odpadnu asi brzo taky :wink:
27. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes fajn den :slight_smile: taťka dnes nejel do práce, tak robil něco doma, jen odpo na hoďku odjel. Tak my šly mezitím na písek a k večeru jsme šli všichni na pivko na zahrádku, kde maj taky písek :grinning: a dítko nechtělo dom, že prej písek :dizzy_face:

Jo a odpo mě začla bolet 1 mandle, tak snad to zaženu Stopanginem :confused:
27. srp 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer,
tak muj muz zase nejradsi jezdi do cech, pac tam ma pohodicku, kamarady, pokr, sipky, levny hospody, dobry pivo... :slight_smile:)) takze letos pojedem uz potreti... :grinning: a ja jsem i rada, protoze more tady mam za cele leto dost.

Z ty prace se mi teda neozvali, coz me sere, ale zase muzem jet na dlouhou zimni dovcu za teplem, tak to neni uplne takova katastrofa :wink: :sunglasses: Musim ted akorat vymyslet kam.

Srazik bych dala, teda pokud se nam zase neprihodi nejaka nemoc jako minule, tuk tuk tuk. Ale vidim, ze jsme Andrejko jen dve :grinning: Tak prinejhorsim zajdem na kafe v shoppingu, co? :grinning:
27. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci asi jo :grinning:, dáme kafózo, na chvilku podrbem a bude to super, co říkáš?

Holky já to sem nechci moc psát, ale dneska mi umřel kamarád. My se už teda dlouho neviděli, ale vyrůstali jsme spolu. Ale proč to píšu...nejhorší na tom je, že jejich maminka měla jen 2 syny a jeden se jí zabil před 12 lety, cca. ve svých 23 letech, den před odletem domů v USA. Dlouho se s tím nemohla vyrovnat a vlastně si myslím, že se z toho nikdy nedostala. Dodnes je denně na hřbitově. A dnes zemřel i její druhý a poslední syn :pensive: :frowning2: ...ona se z toho už nikdy nedostane...a přitom je to tak zlatá ženská, perfektní až dokonalá rodina to byla...ona se na něj po smrti toho prvního fakt upnula. Měl asi 38-39 let, srdeční vada... :frowning2: :cry: . Je mi z toho smutno, proč se tohle děje...
28. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!juj,andrej,to mi je luto,chuda matka,to musi byt strasne prezit si smrt vlastnych deti,nechcem ani pomyslet na to :frowning2:

vcera sa u nas zastavila ucitelka zo skolky,tak mozem kika doniest uz od zaciatku hned,najprv ze tak na hodku,budem tam s nim,potom na dve na tri,ked si zvykne tak na cele doobedie a ze potom by bolo dobre aj na cely den,ale neviem,tak este ma plienku na spanie-aj ked v skolke sa spi myslim hodina,tak kym zaspi ubehne aj polhodka,ak vobec zaspi,tak to by asi ani nestihol nieco nalozit,ale uvidim este teda,asi ho dam len na toho pol dna,je este maly

tu to vyzera zas na riadne teplo dneska,tak som rada,lebo vikend sa uz ma vraj pokazit pocasie :unamused: no co uz,jesen sa blizi,som z toho hotova ze uz je pomaly po lete,zimu neznasam :frowning2:
28. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
Andrejko, to je fakt smutny, no...

ja jdu balit, jedeme snad uz okolo obeda
28. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! Tak to vypadá, že pěkný počásko ještě chvíli vydrží, to je fajn :slight_smile:

andrej - musí to být hrozný přežít vlastní děti :pensive: ještě byl dost mladej na to aby odcházel ...
28. srp 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Andrejko, to je smutny, a chudak ta maminka... :frowning2:

Ja jsem se taky tento tyden dovedela hodne smutnou novinu, jak jezdime k nasim, tak v sousedstvi bydli lidi co meli 3 letou holcicku, byla stejne velka jako Lea, takova hezka blondynecka s modryma ocima a vzdycky se u nasich v hospudce potkaly a hraly si spolu. No a tahle holcicka pry nahle zemrela, pry srdicko. Neznali jsme se sice nijak blizce, ale taky jsme z toho spatni.

Dneska mame spolecensky den, v poledne jdem s babickou na obed do restaurace, oslavit jeji narozky, a vecer pak mame grilovani u kamaradky, tak spoleham na to, ze se Lea po te restosce stihne vyspat, aby pak vecer vydrzela :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo Luci, to je strašné...nejhorší je, že prostě těm dětem nic není, vypadají zdrav+ě a najednou jsou po smrti...dnes potkala jedna známá tu maminku a prej to vypadalo, že jí to ještě nedošlo, že je její syn po smrti :unamused: , prej že vypadala úplně otupělá, jako by s tím byla smířená, ale já si spíš myslím, že byla pod sedativy, protože ona tu smrt prvního syna přežila jen díky tomu druhému :unamused:
28. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je poslední den krásně, na koupání, tak to asi zalomím u ségry u bazénu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak ze posledni den krasne? :confused: To abych uz balila podzimni veci? Neee.... :wink:
28. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam,ze vyrazime ke tchynce brzo, kdyz je tak krasne...

jinak jsem Miu prihlasila na naky tancovani, budou chodit s Nellinkou, jsem na ne zvedava :sunglasses:
28. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tady nikdo nebyl od včerejška od 11? :astonished: Holky měly bysme se stydět, dost to tu upadá...musíme změnit taktiku a chodit kecat zas po večerech o sexu, to tu bylo vždy plno :grinning: :grinning:

Dnes nemám zvláštní plán, jen jdu večer pařit, budu spát u mamky, uvidím se s kočkama, se kterýma jsem se neviděla od těhu s Márou, tak se těším. Snad mi nebude blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek