• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Krásné sobotní ránečko,i když trošku upršené :grinning:

andrejko máš recht,chce to změnu taktiky,nebo se nám to za chvíli rozpadne..
včera jsem četla tady ty smutné zrpávy,nebyl čas psát, to je děsný.. Jak ten osud někomu nadělí,co? chjo chjo :frowning2:
andrej - pořádně zapař. :grinning:
¨
já mám chlapa pryč (díky bohu :wink: ) tak si užiju klídek s klukama, akorát musíme jít vyvenčit Pepana a dost venku prší,to se mooc nechce. ale zase změna po tom včerejším pařáku :slight_smile:

program dne:http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=39838

a pak zajdu s klukama do Vaňkovky rozbily se mi brejle,dám je tam spravit.

jo a mám vzkaz od muže na stole,že mi jeden soused naboural cabrio,pravej zadní roh,tak jsem teda zvědavá jak moc,sakra. musím na to jít mrknout,jak pujdem s pepou. :unamused:
29. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopolko ! Tak to vypadá, že počásko se přeci jen vybere, oproti ránu ...
Manžel se šel podívat s Kájou na pláž na závody hasičů, já dodělávám kuřecí vývar, tak až dorazej, tak se najíme a pojedem se podívat na pouť :slight_smile:

Včera taky fajn podvečer - taťka přijel dřív a šel dělat na barák tady ve Stráži našemu známému bodovky, tak jsme jely s ním - taťka makal, Kája na písku a maminka popíjela se známou vínko :grinning: Pak jsme poseděli všichni ještě na zahradě a domů jsme dorazily před 22 h :grinning: Večer bylo fakt krásně teplo venku :dizzy_face:
29. srp 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani to je pech :confounded: , máš to pojištěný? Ale stejně pokud víte, kdo to udělal, tak ty zaplatí ze svého povinného ručení.

Já su taky díky bohu bez starýho a je mi good :grinning: nemusel by tu být klíďo píďo tak měsíc :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,no ucast nam tu nejak upada veru :wink: u nas je dneska hnusne ,prsi,je zamracane,fuuuj

vcera sme boli vecer s kikom na "detskej diskoteke"-rozlucka s prazdninami,tak sa tam vybehal jak divy,ale vecer aj tak zaspal az o pol 10 :angry: no a v noci ho zobudila burka,tak stale behal ze mu burka klope na okno :sweat_smile:

dani,no jak si dopadla s autom,to teda potesi :unamused: ja som tiez munile bola riadne nastvana,nasla som si poriadny skrabanec na streche,tak teraz neviem kde sa to tam zobralo :angry:
29. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no,tak auto je fest poškrabaný, vypadá to škaredě,ale na funkci to nebude mít vliv :grinning: :grinning:
nééé, pěkně mě to štve, bude se to muset přelakovat a nárazník taky odřenej,chjo chjo.. ještě nevím,jak manža přišel k tomu,že mi do něj naboural soused,jestli nechal lísteček nebo ho někdo za tepla oznámil
:grinning: uvidíme.. každopádně chďátko autíčko, už bude taky potřebovat trošku poladit a pá pá do světa. ale času dost, letos jsme si ho s klukama do syta užili, tak se mi s ním nechce loučit :wink:

baby já mám katastrofální lenoru,nic,doslovat nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj holky,

haha, zmena taktiky, to me rozesmalo... :grinning: :wink: Chtelo by to nekdy zase nejakou vineparty, rozeslat pozvanky a ucast povinna :slight_smile:))

Mori, ten tvuj muz je teda kutil sikula, to bych fakt doma brala, aspon na chvili, nez by se dodelalo vse co potrebuju na baracku :wink: Neco jako "vymena manzelu" :grinning: :grinning: :grinning:

Dani s autem to je blby. Snad aspon vypatrate vinika :slight_smile:

Jinak se nam vcera vydarila grilovacka, byla sranda, decka se vyblbly, Lea vydrzela do pulnoci, akorat se mi teda na navsteve nekolikrat pocurala, jak byla rozdovadena, tak to nikdy na wc nestihla vcas... Jinak to uz jde, doma ok, v jeslich bez problemu, i venku jak jsme tak si rekne, premyslim ze bych zacala praktikovat spani bez pliny, ale to budu muset nejprve asi odbourat flasku s mlikem. Davate jeste nekdo mliko pred spanim?

Dneska jsme meli akcni den, rano dlouha prochazka, obchudky, po obede plaz, koupacka, pak zas jeste na nakup, shanela jsem nejake darecky domu a veci na cestu, zitra uz zacnu pomalu balit, jupi.
29. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem se prekonala, takovy dlouhy prispevek :grinning: Dneska slamenka, tak si tu davam vinko, ale pocitam ze na party nikdo nedorazi, takze jdu hodit jednu hru :slight_smile:)))
29. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já nakukujuuu :grinning: zatím taky sama,nevím kdy mi muž dorazí. mám tu takovej superklídeček, vůbec by mi nevadilo,kdyby až někdy pozdě v noci :wink:

luci jdu taky mrknout po nějakém vínku,ale myslím,že tu mám leda mlíko :grinning: tak si kdyžtak udělám studený kakao,to zbožňuju :grinning:

kluci už jsou přes den taky dobří,ale nechci o tom radši ani mluvit at to zas nezakřiknu. přemýšlím,že začnu na noc bez plínek napřed s Erikem. ALýsek si totiž někdy přes den ještě cvrkne do postýlky,i když spí bez plínky,asi zapomene nebo co,nevím...
29. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no,tak já jsem skončila u toho kakaa :grinning:
29. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja skoncila u prvni sklenicky, tak akorat na dobre spani :slight_smile:
A dneska u ranni kavy jsem porazila Mori, jupiii :wink:
30. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska nas ceka krasny den, nejprve jdeme na obed se svagrikem, pak zahrat minigolf, s Leusakem na bazen, a vecer turnaj v pokru :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska mam februarovky rezervovany jen pro sebe? :slight_smile:) No baby, stydte se :grinning:
30. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baby jsme z5...bylo to fajn pěkný akorát nechápu jak někdo může na dovče odpočívat, když má dítě...já jsem totálně urvaná a neodpočatá...

Dála začal v autě blít jak amina takže jsme museli po cestě koupit kinedryl a pak už ok :grinning: no asi bude po mamince :grinning: :grinning:

luci Dála má na spaní mlíko někdy i půl litru :wink:
30. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Helou ženy :wink:

Já jsem po akcičce, ta se teda super vydařila,domou jsem došla až o 1/2 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Stáhly jsme s 2 kámoškama 3 flašky sektu, 2liříky vína...ostatní pili vodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Byla jsem dobře cinklá,dokonce jsem hodila i hrbem...ale já teda čuměla, kolik je v dnešní době krásných kluků :astonished: , za našich dob jsi je musela hledat lupou :sunglasses: Nicméně jsem zjistila, že už to není pro mě, takhle pařit do rána,i když jsem se tam cítila i vypadala dobře, mezi těma děckama je to o něčem jiném...a přitom to je diskotéka pro staší a pokročilé, hraje se tam hudba 80 a 90 let, ale bohužel zavřeli jednu diskošku pro děcka, tak se to vše nasralo tam. No ale zjištění, že stále nepatřím do starého železa a že se po mě koukali i mladíci mě docela potěšilo... :sweat_smile:

Dani ty chceš to cabrio prodávat? A co, jak todopadlo, našli jste viníka?
30. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragi tak to u nás nezvrací nikdo, my na to nikdo v rodině netrpíme, ale když se mnou jede jedna kámoška tak zvrací skoro pravidelně, ona nesnáší můj styl jízdy, tak už jí nadávám, že pokud semnou chce jet, musí si vzít kinedryl :grinning:

Já si u našich zapomělANABÍJEČKU na notebook, tak píšu na Lauřiném a jí blbne mezerník....pak jsem tam zapoměla kozajdy, hodinky, naušnice, bundičku....no já byla fakt kolem poledne, kdy jsem jela domů ještě v draku :sweat_smile: :grinning: , tak se divím, že jsem toho nezapoměla víc :sweat_smile:
30. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek ženy!!

dragi - však já jezdím z chaty domů si odpočnout :grinning: :grinning: já myslím, že ty naše děcka jsou právě v tom nejhorším věku asi, hodně si s nima máknem,no.. teda my maminy,co máme ty živější dítka. :grinning: mně se právě s nimi ani nikam moc nechce jet, protože přece jen na té chatě je to nejpohodlnější. Oplocený pozemek,vše tam znám,vím že si tam v podstatě nemají čím ublížit (jen sami sebou,to stačí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), veškerý komfort a spousta možností na výletky,prochajdy za zvířatama,traktorama a ostatníma zálibama sígrů :grinning:

dneska jsem byla u kamarádky kousek za Brnem, měli tam "Den pro rodinu" :grinning: . No, vydržey jsme tam půl hoďky a pak jsme prchly radši k nim domů. Kamarádka má taky dvojčátka, takže spousta nových hraček a hlavně elektr. auto, holky, moji sígříci byli normálka v transu, furt se střdíali jeden řídil druhej ho vozil,přeřvávali se jeden přes druhýho,nevnímali okolní svět, no vedle těch miloučkých hodňoučkých tichoučkých dvojčátek mé kamarádky vypadali jak tornádo :grinning:

andrejko - viník je, soused mi to napálil. ale je to jen fest poškrabaný,no. vypadá to škaredě ale nic vážnýho. půjde to snad z jeho povinného ruč.
prodávat cabro možná budu,ještě nevíme..chcem ho vyměnit pomalu za novější model. ale nespěchám,šlape jak hodinky,možná až na přes rok,jak se to vyvrbí.. Chceš ho koupit?? Slušelo by ti :grinning:
30. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, ja uz jsem vzhuru kafe a dneska jako fakt mame toho hodne, do kramu, do banky a tak...

my jsme vikend meli super, v patek jsem se taky opila a jako ze hodne, privezli vino z te Moravy, tak mi tata furt nalejval, no v 10 jsem byla hotova a sla jsem spat.

v sobotu jsme stehovali zbytky moji mamky - holky ja se malem poblila, ona tam snad tak 3 roky neuklidila, vsude takova ta zazrana spina a teta rikala, ze uz zase pije a ze uz ji musela i proplesknout, ze to fakt dal nejde. My tam makali, a ona sedela v kresle a kourila fakt desny.

odpoledne jsme pak jeli do kramu pro maso, delali jsme bifteky na grilu a taky celou rostenou a gril. zeleninu atd. Mam fotku, pozdeji prihodim. Zase jsme bumbali a pak jsme sli na zabavu jeste se svagrem a svagrovou, to byla jako zase sranda. Nejaky zeleny jsme vypili atd

a vcera uz to bylo takovy nedelni, zase ale bylo hezky.
31. srp 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopolko !

My celý víkoš výletovali - v sobotu ta pouť v Hlavici, naprosto super, nečekali jsme to tak velké - byli jsme tam docela dlouho a samo i peněženka to docela poznala :grinning: A včera jsme byli na Vlčí hoře (rozhledna) a pak jsme byli na sportovišti v Krásné Lípě, kde maj venku něco pro děti (trampolína, klouzačky, prolejzka ...)
Samo nechybí foto z obou dnů: http://maarsel.rajce.idnes.cz/

kristi - koukám, že taky pohodička víkend :slight_smile:

andrej - taky koukám veselo, hlavně v noci :grinning: paráda :grinning:

draga - já taky vždy jako děcko blila v autě, takže Kinedryl jsme měli doma furt. Když jedu jako spolujezdec, tak občas bliju i dnes :grinning: Kája jen 1x asi před rokem a něco, když jsme jeli s kamarádkou do Ústí nad Labem a zrovna pospíchala na školení :grinning: od té doby ne a to pije v autě i mlíko
31. srp 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

ja davam teprve "ranni" kafe :sweat_smile: Vezla jsem Leu do jesli, pak trochu nakupovala, a ted jsem teprve doma.

Shanela jsem nejaky darek nasim k narozeninam, nic originalniho jsem tady nenasla, tak jsem jim misto toho objednala poukaz na thajske masaze v Ostrave, doufam ze to bude dobry. Nas jsem taky objednala, na pristi tyden.

Andrej, tak supr parba :grinning:

Mori, vy mate kazdy vylet tak pekne zdokumentovany :slight_smile: To u nas permanentne zapominame fotak doma, kdyz se neco deje, a pokud uz ho vezmu, tak aspon zapominam fotit :slight_smile:

Dragi, Lea chce prave taky pred spanim pul litru mlika, a me to prijde uz trosku moc, zvlast kdyz predtim normalne veceri. A navic pak ma tu nocni plinu rano uplne plnou. Jsem pomalu zacala ji to mliko nedavat, vcera a predvcerem to docela slo, stacil ji po jidle jogurt.
31. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - teď jsem teprve četla, cos psala včera :sweat_smile: výměna manželů jo :slight_smile: - tak to by mi Jeník vařil viď :wink: :grinning: No ale ten můj by se pak už asi nechtěl ke mě vrátit, páč s tim tvym bych akorát tak přibrala :grinning:
31. srp 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, no muj by ti tak varil, nalejval vinko, konverzoval, to by mu jako slo :grinning: ale horsi uz to je, kdyz po nem chci neco praktickeho, jako pribit hrebik na zed, privrtat policku, na to uz abych si volala nejakou firmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: asi se dam na kutilstvi ja sama, jinak to nepujde :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, no moc super ne, nato co je s mou mamou...ale ja uz jsem zvykla, uz mi to proste fakt nervy nedrasa
31. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Cusik holky
Mala chce taky porad mliko,ja ji zacala davat vecer normalni mliko jen ji ho ohreju a pije ho a prd poznala,ale rano nesnida tak ji davam normos sunar,at trosku zasyti,ale ona otravuje i odpoledne to,ji uz ale nedavam to by bylo uz moc,vim,ze tam ma vsecko,ale ja bych ho snad kupovala do 5 let
31. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukam tady vsichni parili,ja nebyla vyjimka,akorat jsme skoncila u zachodovy misy,nezrala jsem cely den a pak se nalemtala,a bylo vymalovano,to sem si dala...
31. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi-to je asi blby no,to na to bych si asi nezvykla,mama je mama,ale proc se porad nervovat kdyz nema ten clovek zajem no
31. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych si taky nezvykla na to, že máma pije...zkoušela bych možné i nemožné...ale máš pravdu, když nemá zájem, je to blbý. Je dospělá a jak chceš, aby jsi ji přinutila nepít a radovat se ze života :unamused: Asi by se potřebovala zamilovat, nechceš jí podat inzerát?

Pitrska jsi mě rozesmála :grinning: , mě taky nebylo nejlíp :sweat_smile: , už nepiju
31. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
no,kristi,to "potesi",no co narobis,keby si aspon dala povedat...
my sme cele doobedie stavali drahy na vlaciky,uz mi z toho hrabe,draha na pol domu,a stale nejake nove kombinacie chce aby som mu vymyslala,tak uz sa mi az z hlavy parilo,teraz nastastie spi konecne,tak mam chvilku vegetik
vcera sme boli v nitre troska na nakupy,kiko bol u deda,tak sme boli sami,akurat nejak som toho moc nestihla,ale kupila som aspon kikovi nejake veci,mali super zlavy v kenvele na detske veci,riflicky,jesenne bundicky,mikiny a tak,tak som mu nakupila nejake do zasoby,lebo cez leto zo vsetkeho vyrastol,aj noha mu desne narastla,uz mu musim kupit 26-tky

inak u nas mlieko nula bodov,troska rano co jedava cerealie v mlieku,inak nic,vecer jedava normalne veceru,mlieko uz nechce,tak ale jedava dost jogurtov cez den,tak snad to staci
31. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje mamca,ma taky sklony k piti,pije hodne vino,a kdyz ma problem jinak to neumi resit nez kourit a pit vino,ted je v klidu tak je klid,jinak je taky casto v lihu,ale na ni zabira ,ze neprijedeme :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no,a clovek by povedal ze vtakom veku uz ma mat dost rozumu :confused:
31. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
u na nezabira uz nic, fakt nic....dyt to resime uz tak 6 let, to je fakt mazec.

jdu poklidit koupelnu a vecer fuj zehleni
31. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek