• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
to pak napis, jak to zvladnul, sikulka jeden

my jedem k Laz, zatim se mejte
1. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsme z5, Mareček jak mě uviděl tak mě tak moc objímal a jen mě tisknul a povídal moje maminka, bylo to evidentní, že je moc šťastnej, že už jsem přišla :sweat_smile: . A když jsem se ho zeptala, jestli příjde zase zítra za dětmi tak odpověděl, že ano, ale že tam nebude spinkat :grinning: . Prej byl úžasný, ředitelka povídala, že to bude její mazlíček :sweat_smile: , všechno pěkně spapal, na motorce jezdil, vyčural s hezky do WC, no jsem fakt nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,tak to je supeeer,nas to caka zajtra,ale u nas je to tak ze ideme len na nejaku hodku dve a prvy den tam budem aj ja,ale dufam ze to tiez tak pekne zvladne ako marecek,sikulka je to :slight_smile: u nas je dneska totiz sviatok takze sa nastupuje az zajtra

inak to s tym "mluvenim" alebo nemluvenim,tak to ma v zivote nenapadlo,ze ma byt pri jedle ticho :confused: :confused: to vazne niekto take veci uci ze pri jedle sa ma byt ticho?to som ani netusila :confused: (asi neovladam bonton :grinning: )
1. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
teda Mareček je pašák největší, to je bezva :wink:
1. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ve skolce to casto chteji, pritom je dokazany, ze primerena komunikace pri jidle je zdrava a prospesna pro vsechny....

my jsme az ted dojely, fakt odpoledne, asi posledni takhle krasne slunickove
1. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam vybornej gulasek, mnam
1. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko Mareček je šikula :wink:

a co ostatní školkové děti?
1. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zítra udělám tukožroutskou a budu ji papkat místo obídků, jinak už se omezuju, nejím bílé pečivo, piju jen minerálky bez cukru a od příštího týdne začnu cvičit, už se těším :slight_smile:

Za chvilku jdu Máru dát chrupkat, ať je na zítřek fit :wink:
1. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško dnes šla do školky ještě Terezka a pak Viktorka od Pitrsky...a to je vše, ne?
1. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObrý den/večer babulenky!!

Všem školáčkům gratulujuuu a přeju ať je jim ve školičkám moooc líbí.
Speciálně Zuzce přeji příjemný start do nové životní etapy :grinning: Zuzi drž se a ať se daří! :grinning:

Já jsem dneska byla na chatě sekat trávník, bylo nádherně a šlo to nějak samo :wink: Pak jsem to ještě vzala v podvečer přes tchány,hupsla jsem jim tam do bazénu a kluci se za celej den asi tak utahali,že usnuli ještě před koncem pohádky :grinning: To se asi ještě ani nestalo.. :grinning:

saku - mně to taky přijde úchylný jestli někdo učí děti nemluvit při jídle. Jasný chápu,že při jídle by se nemělo křičet a nějak jančit, ale zarytě mlčet je taky pakárna :grinning:

dragi - jak jsi psala, že si neumíš představit,že by ti Dála šel ted do školičky,tak jsem na tom stejně.
Mně furt přijdou takoví jelimáci. Kdžy je dávám na těch 5 dní v měsíci do jestliček,tak mi to přijde až až. Tak si to s nima musíme doma ještě tu chviliknu užít,než nám pacholíčci vyrostou :grinning:

no, dneska asi hodím hru a pak skočím šipku do postele a hají :pensive:
1. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli taky celé odpo venku, bylo fakt nádherně. Byli jsme s kočkou tady ze Stráže, poznaly jsme se tady na MK, ale moc sem nechodí ... no ale určo se zas někdy domluvíme - zvládly jsme písek, zmrzku a pak ještě hřiště

andrej - pašák je to :sunglasses:
1. zář 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou děvčátka :slight_smile:

My už jsme vzhůru, valíme do školičky, snad to bude v pohodě tak jak včera :wink:
2. zář 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko, ja jsem taky vzhuru, Roba jel brzo do prace, tak me vzbudil...
2. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!tak kiko je uz v skolke,mam z toho taky divny pocit akoze som ho tam chudiatko nechala a niekde tam place za mnou... :frowning2: ale prisli sme tam,tym padom jak zbadal chodbu,jeho celoprazdninove nadsenie opadlo a otocil sa ze ideme domov,ale ukazala som mu triedu,zbadal deti,hracky a viac si ma nevsimal :slight_smile: tak mi ucitelka povedala ze ked sa hra,bude lepsie ked pojdem a pridem o 10 pre neho,tak som mu len povedala ze idem kupit rozky a za chvilu pridem,ani ma nepocuval a bezal za detmi

no ale nevim ak po chvili zbadal ze tam nie som,ci nerobi bengal..teraz by som chcela byt taka mala muska,ze co tam tak robi,nemozem ani vydrzat do tej 10 tej

andrej a ako dneska marecek?vraj ten prvy den byva v pohode,horsie su tie dalsie ked uz vie ze tam nie sme s nimi,ako isiel ,v pohode?
2. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

saku to si právě neumím představit jak to bude až tam dětičky zlstanou sami ale asi se zabaví to jen my máme takové stresy z toho.... :sunglasses:

já teda zrovna teď řeším období mamánek pořád jen maminko pojď, maminko sem...dokonce v noci si pro mě došel do ložnice a že maminko pojď tam a odvedl mě za ručičku k sobě do pokojíčku...a pak každou chvilku maminko? a když jsem řekla Dalíčku jsem tady tak zase usnul ...nevím jestli se něčeho nebojí dřív to nedělal ...tak máme takový pěkný rodinný a sexuální život :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,prave,ja som ani v noci nespala,co som uz stresovala,ze co tam on bude bezo mna a je pravda ze je tu teraz take prazdno a ticho-ale u mna bude uz len chvilku kym pribudne miminko :slight_smile: inak by som este pockala,len sa bojim ze by som to fakt nezvladala,tak aspon na par hodin keby tam bol doobeda,ale samozrejme pokial by to nejak mu nerobilo dobre tak by som ho este nechala doma
2. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne všem! :slight_smile:
Tak zase po delší době nakukuju. Moc teď nic nestíhám. Pořád nějaký zařizování kolem baráčku. Vybírám už spotřebiče, řešíme světla, kde budou jaký zásuvky.... No prostě pořád něco. Tím jak ten domek frčí, tak musíme frčet taky a na všechno máme mnohem míň času než u zděnýho domku. Ale nestěžuju si, jsem ráda, aspoň to pěkně odsýpá. :slight_smile:
Kdo nechodíte na FB, tak mám album i na střeše, tady je odkaz:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=443153&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1

Před 14 dny jsme byli na prodlouženej víkend kousek od Kutné Hory. Je to takovej starej mlýn, kterej se rekonstruuje. Mají tam u toho i statek, takže koně, poníky, oslíky, pejsky, kočičky.... No bylo to tam úžasný - velikej bazén, krásnej velkej altán s ohništěm na grilování.... Super! Už teď je to tam moc pěkný, až to dají celý dokupy, tak to bude paráda! Byli jsme tam ještě se ségrou, švagrem a dalšíma 3 párama. Takže večer pařbičky, no fakt bezva. :dizzy_face:

Je to neuvěřitelný, že ty naše dětičky už začínají chodit do školky, co? Vždyť se nedávno narodily, to snad ani není pravda..... :sweat_smile: Když tak čtu co napsala Monča a Andrejka, tak jsem z toho úplně nervózní. Nás to čeká až v únoru, ale nedokážu si to taky ještě představit. Snad to zvládnem tak dobře, jak Mareček. :slight_smile:
Taky jsem myslela na Zuzku a Terezku, jak to asi obě zvládají. Doufám, že jak bude mít chvilku, tak nakoukne a bude nás informovat. Moc jim držím palce!! :slight_smile:

Jinak mě v pátek skolila strašná angína. Musím říct, že takhle jsem teda ještě nikdy nemocná nebyla. Dva dny jsem nemohla jíst ani mluvit, jak jsem měla ty mandle oteklý a bolavý, 40-tky horečky....no hrůza! Naštěstí v neděli mi zabraly antibiotika a teď už je mi o moc líp.
2. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,
když u tebe vidím ten 29tt, tak se mi tomu nechce ani věřit. Ty brďo, za chvilku tu budeme mít další přírůstek! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
Ségře se to taky krátí. Před 14 dny nastoupila na mateřskou. Za pár týdnů už ze mě bude tetička! :grinning: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, cos to tam zase hodila za rekord???

Luci, ja domecek videla na FB, fakt super rychlovka
2. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko ! My jsme už doma z nákupu, Kája se kouká na Krtka a já di půjdu udělat kávu a uvařit. Odpo přijede známá z Kamenického Šenova, tak máme o program postaráno :wink:
2. zář 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danča je naše rekordmanka :slight_smile: mi včera říká manžel ..chceš říct špatnou zprávu? já se vylekala a on: Už nejsi první :grinning: :grinning:

akcul domeček super :wink:
2. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se chce spinkat, v noci se mi to nejak nevedlo, moc teplo, pak zima, pak Mia se nejak prevalovala...a k tomu ROba vstaval v 7
2. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne děvčátka a chlapci :grinning:

akcul - chuděro,ještě že už je líp,ty nemoci to je humáč.

kristi , hele, nějak to tam padlo,no..však mě zase za chvilku některá přehrajete. Já na ten tvůj na té druhé hře taky nějak nemůžu dosáhnout :grinning: ale je zas pravda,že to moc často nezkouším,moc mě to neba :confounded:

s těma dětma poprvé do školičky jak píšete,já měla stejný pocity,když jsem kluky dávala ze začátku do jesliček. a říkaly mi tam ty tety,že většinou nemaj problém dětičky,ale ty maminky. :confused: je to tak,já byla jak na trní a tedka už v pohodě. i když dneska jsem je dávala popůrvé do jiného oddělení,do "velčáků" :grinning: a zas jsem z toho byla taková divná,jako co tam budou kluci dělat a že to tam neznají,no však víte.. Naštěstí mě uklidňuje to,že tam mají jeden druhýo,tak jsou úplkně v pohodičce :wink:

kristi - tak roba dneska "jel" do práce nebo "šel"? :grinning: jak to má s těma papírama,vzali mu je na místě nebo teprve odhadujete co bude při tom spr. řízení?
2. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já spinkat asi jdu :grinning:
2. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ne, oni je mu nevzali, jen mu rekli, ze pri spravnim rizeni mu je vezmou :slight_smile: ale asi nevezmou, pac prej nekoho nekde zname :sunglasses:
2. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak to fajn.. :wink:
2. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ho ale moc nepotrebuje ani tak, do prace to ma kousek a jinak by se to taky dalo resit, ze bych mu delala ridicku
2. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,skolkara uz mam doma,isla som po neho o 10 tej s tym ze ho najdem uplakaneho nalepeneho na dverach jak na mna vola-a on uz bol obuty,isli prave von na piesok,ani som ho domov nemohla dostat,tak sa este polhodku hral na piesku,potom som ho nejako presvedcila,ze bol dobry,nebil sa a ani nezaplakal,ze vobec...takze som strasne rada,teraz mi rozprava ze aj zajtra pojde,no uvidime ako bude,dufam ze tiez tak fajn

akcul,som v "soku" jak ste uz pokrocili,ja som si predstavovala len nejaku hrubu stavbu a vy takto,tak to vam teda super ide,za chvilu budete byvat :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,
tak to je super, že se tam Kristiánkovi tak líbilo. :slight_smile: Je to šikulka! :wink:
2. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
saku jak se bude jmenovat mala
2. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek