• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
pitrs,netusim :grinning: mam nejakych 5-6 ktore sa mi celkom pacia,tak uz sa len musime s muzom zhodnut,ale nejak sme sa k tomu este nedostali,aj ked uz by bolo nacase,co? :sweat_smile:
pitrs aj vikinka bola v skolke?
2. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaky prozradis??

Ne jde az v prosinci
2. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi je to pěkné ale zvaž sama ...jak to bude vypadat je to světlý...
2. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, chapu....spis lepsi tohle nez novy, aby to pak byla skoda, kdyz by to znicila, vis jak....sama si vybrala stenu za 15tis. Tohle je za 4500, vid...

davaj Broucky :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Mia mi tady tlaci fr. br, pul talire uz snedla :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to jo to je zadara :slight_smile:
Dála natlačil špenát, kuřátko a brambor... :wink:
2. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid? si rikam....ze ji to staci. Sama to schvalila, aniz by to videla. Jeste objednavam lednicku a pracku, taky za super prachy
2. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo za ty prachy ... a třeba bude mít zase lepší chvilky...tohle je prostě děs...ty se snažíš...hodně lidí se vzpamatovalo příchodem vnoučete...no holka nezávidím ti :pensive:
2. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba jo :wink:
2. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem sama doma a tady nikdo????????
2. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Kájuš když včera usnula, tak jsme dali s manžou vínko na balkoně, bylo tam příjemně. Dnes ho tu mít nebudu, jel pracovně do západních Čech, přijede až zítra večer.
My dnes valíme zas na sraz s holkama z MK do České Lípy, tak aspoň máme nějaký program :wink:
Cestou jsem teda dostala za úkol stavit se v Pneuservisu překontrolovat gumy, aby mi to případně dofoukly, máme tam plyn.
3. zář 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:11 • jjjitule
Mori, vy se taky furt slejzate,co? ja pujdu dneska do mesta,musim zaplatit Mie to tancovani, tak aspon neco.
3. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:

Tak my máme za sebou první vzdor a pláč ve školce :frowning2: , dnes tam nechtěl ani za nic, nakonec ho musela ředitelka vzít a odvést ho v náručí do herny a mě poslala rychle pryč, ale docela mě to dostalo....prej to většinou děti dělají po pár dnech, že zjistí, že je bude maminka odkládat pravidelně, tak si na to nemůžou zvyknout :unamused: . Zatím jsem tam nevolala, ale za chvilku tam brnknu, jestli už je v pohodě...

Saku snad se bude Kikovi líbit i nadále :wink:
3. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to se asi dalo cekat, myslim,ze je to pro ne tezke pochopit, ale neboj, Mara to zvladne
3. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko tohle dělal malej kamarádky...vodil ho tatínek a ráno ve školce děsný řev...ale učitelky říkaly, že hned jak odešel Patrik se oklepal jakoby nic a běžel mezi děti...je to asi děsný já na tohle nervy mít nebudu... :sunglasses:

ale jsou prý i takové děti co si prostě nezvyknou...což snad nebude případ ani jedné z nás... :grinning:
3. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě se s váma musím poradit...
Dála začal mít šílený období pořád, fňuká, pobrečává, když mu něco nejde, jak se mu něco nedaří hned béká tak jako rozmazlenec...máte to taky některá doma? :grinning:
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné slunečné ráno,děvčátka a chlapci!! :grinning:

dneska jsem hezky vyspinkaná,lapala mě včera migréna,tak jsem zapadla o půl 10 do postele i s půlkou prášku na usnutí a chrněla jsem až do rána a ještě manža překvapil a ráno vstal a dokonce i o děti se postaral :grinning:

andrejko nebooj,Mára to zvládne. Já to v těch jesličkách taky vidím dost často,že dítě pláče. Naštěstí (ťuky ťuk na dřevo) mi to kluci nepředvedli,protože bych na to možná neměla sílu a vzala je dom. Což je ta největší chyba,že jo. No ,naštěstí kluci se do jesliček vždycky těší,jsou jim vzácný,jdou tam tak 3 do měsíce,protože někdy jsou nachcíplí,někdy jsem s nimi pryč,teda ted přes léto.

holky mám brutálně spálenou prdel :grinning: :grinning:

včera v podvečer vařím,pánvici na plotně,akorát jsem otáčela maso a odložila jsem si úplně rozžhavenou kovovou poklici bokem,v tu chvíli dorazili kluci a začli se mi tam pod nohama u toho vaření tesat,tak jsem se otočila abych mezi sporákem a klukama stála já,aby se nepopálili, předklonila jsem se k nim a prdelí jsem si obtiskla pruh té poklice,au au auuuuu!!! ještě že spím na břichu :grinning: :grinning: při sezení to naštěstí taky neva,mám to na boku, jen v oblečení to není nic moc. :unamused: jsem prostě šikulka. ale hlavně,že se nespálili kluci.
dostali teda pěkně na zadek včera, už mi došla trpělivost. jsem na ně hučela, se nestačili divit :grinning:
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak na to reagujou, kdyz jim das na zadeK
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani si to namaž fenistilem :wink: au au :sunglasses:
3. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
auuu :frowning2:
3. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
auuuu, to muselo boleeet :confused:
3. zář 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
andrea,tak toho sa prave obavam aj ja ze zajtra tiez budeme mat revy,este vcera vykladal kazdemu ze pojde rano do skolky,ale rano uz i to rozmyslel, ze nejde-aj ked isiel v pohode,ani nemrnkol,ale uz sa mu moc nechcelo,zobral si aj plysaka konika co stale so sebou vlaci,tak ked sme tam prisli isiel mu "ukazat" triedu,tak ma ucitelka hned vysackovala,ze mam ist teda hned,ja som este bola zaplatit skolne a sa mi zda ze som ho pocula plakat,ale neviem naisto si to bol on,lebo tam bolo dost kriku,tak sim zvedava co mi povedia teraz,ci plakal

jako tiez neviem ci budem mat to srdce nechat ho tam ked zacne nejako moc rumazgat,ale vraj to robi vacsina,chce to len vydrzat,ale je to tazke teda,asi budem plakat s nim :sweat_smile:
3. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jak myslíš,že reagujou ,když dostanou na zadek? :grinning: :grinning: no bečí taky. je tu nějaký dítě který neprověsí pusu a nezačne békat? :grinning:
ale hošánkpům bylo moc dobře jasný za co to bylo. sami pak říkali nééé bouchat. bude bibi - bolí bolí.
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak jsem to myslela, jestli si to uvedomej, za co dostali? Mie totiz neco zakazu a je to k hovnu, furt chce ty veci, ktery detem do ruky proste nepatrej
3. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,to iste mame aj u nas,tiez zacal za vsetko tak divne hukat(ale uplne nasilu to hra),to je asi take obdobie len,dufam teda

vcera sme mali stretko s babami od nas z konika z mesta,bolo fajn,aj kiko sa drzal a vykecaval vsetkym jak bolo v skolke,potom si na piesku vyhliadol nejaku "obet"-nieciho tatinka a tomu tam nieco dolezito vykladal,neviem co,ale strasne vazne sa tvaril pri tom :sweat_smile:
3. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jj, oni si to celekm uvědomujou. ale to neznamená,že už to neudělají,že jo. ale rozhodně ví,že to nesmí.
ale jsou celkem poslušní, některý věci ví,že prostě nesmí,tak je nedělaj. ale některý blbosti by dělali furt :grinning:

no nic,já jdu udělat oběd, musím o půl 12 na hodinku zajet něco vyřídit,tak at je má muž čím nakrmit :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jj scházíme se každý měsíc :slight_smile: A za týden jedem dokonce na 2 noci do Jizerek - s dětma bez chlapů, tak jako jste byli vy na té chatě od Danči :wink: Ale teda do klasického hotýlku, který je vybaven i pro děti - hřiště, velká herna ...
3. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec se teda Mareček uklidnil až před obětem a to asi tím, že věděl, že jak popapá, příjdu si pro něj...takže docela bojovka :unamused: . Proplakal celé dopolko, volal maminku, tatínka, Lauru, pak už prej začal volat všechny rodinné přslušníky :sweat_smile: , nechtěl se zapojit do her, páč ustavičně plakal, ale že prej on nebude ten typ, co se vysloveně bojí školek a dětí, a i když jsem se ho zeptala, jestli půjde zítra zase s dětmi ven na zahrádku a bude si s ima hrát, tak odpověděl, že jo :wink:

Dan ty vole dobrá příhoda, prostě jsi chránila kluky vlastním tělem :wink: Já páč jsem tak klustá, tak mám mé přední špeky taky věčně spálené, buď o žehličku, nebo o kastroly :sweat_smile: :grinning:

Mára taky ví, co nesmí dělat, ale někdy mi příjde, že to dělá schválně i když ví, že za to dostane, provokatér jeden :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek