• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no,tak ja som si vydychla,tak ten plac co som pocula nebol kikov,ale toho chlapceka,co aj vcera,taky zlaty blondacik,celkom jak danielkini mali,uplne do trojky by k nim bol.tak ked som prisla o 11 tej boli vonku,kiko jazdil na motorke jak sarkan,vobec neregistroval ze som tam a nechcel ist ani domov,zas som mu musela naslubovat vsetko mozne,ze neplakal ani nic,akurat vymlatil pol triedy :grinning: ked mu chcel niekto nieco zobrat tak kazdemu vypalil jednu,no ale sak hadam ho to tam oducia nejako :slight_smile:

tak som rada,na zajtra sa tesi na motorku zas ze pojde,tak hadam to bude ok(inak motorka-take to pidi odrazatko pre uplnych krpcov :sweat_smile: ,no co uz s nim,hlavne ze sa zabavi)

poobede cakam kamosku,tiez "bruchatu",tak pokavickujeme a porovname si bachory :grinning:
3. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to je strašnýýýý to mi trhá srdce...ale on je Mára hodně temperamentní a myslím, že to dělá i naschvál viz teda Dála to bude úplně to samé v bleděmodrém si myslím :grinning:

saku jsem ráda, že Dála nechodí do školky s bijcem Kikem :grinning: :sunglasses:
3. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady e dusno jako kráva, žene se sem mrak jak hrom...chtěli jsme se jít podívat do našeho nového OC otevřeli ho dnes a konečně budeme mít na Kadně CaA, tako apod. :grinning:
3. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na druhou stranu dobře aspoň se pročistí vzduch
3. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Zase jen v rychlosti nakukuju. Dnes jsme tu měli geodeta. Zaměřoval nám domek, abysme ho už mohli vložit do katastru. Tak už to pak bude černý na bílým. :sweat_smile:

Já jsem dnes konečně po té revizi dostala MS. Tak už se snad tělo vrací do normálu a nabíhá zase cyklus. Sláva! :slight_smile:

Dani,
no ty sis teda dala, chudinko. :frowning2: Snad už to moc nebolí.

Andry,
tak snad to bude zítra s Marečkem zase o něco lepší. Určitě si brzo zvykne. Držím palečky! :wink:

Mončo,
Kristiánek je šikulka! :slight_smile: Kéž by to tak v únoru probíhalo i u nás.
Jo a taky by mě zajímalo o jakých jménech uvažujete.... :wink: Ségra byli rozhodnutí pro Silvinku, ale včera mi říkala, že už prej zase ne. Tak jsem zvědavá, co nakonec vymyslí. :grinning:
3. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul gratulace k MS :slight_smile: tak je to teď jen na tobě jak rychle se rozhodneš...ti říkám nejlíp to vyšlo těm co na to skočili rovnou :grinning: domeček už skoro máte tak šup :dizzy_face:
3. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
u nás je taky hnusně dusno. Tak snad se sem nějakej deštík taky dožene, aspoň by se pročistil vzduch.
Já ještě beru antibiotika, tak nesmím na sluníčko, tak jak se malá vzbudí, tak budem asi jen na zahradě někde ve stínu.

Jinak Dragi k tomu mrčení, jak jsi psala - Naty to už předvádí asi 2 měsíce. U všeho hned fňuká a vymrčuje si. Asi zkouší co jí dovolíme nebo co. Ale občas už toho mívám teda plný kecky, když kvůli každé blbosti začne mrčet. :angry:
3. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
no rozhodli jsme se, že tomu necháme volný průběh a uvidíme, jak rychle to půjde. :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul právě u nás je to kvůli kažný kravině...ale i třeba se bouchne o něco trochu a hned auau a takový skučení...se picnu jestli to bude trvat roky :grinning:
3. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul tak to je dobré rozhodnutí :sunglasses:
3. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je přesný, Dragi. U nás je to to stejný. Furt kvůli něčemu fňuká. I já doufám, že to teda nebude dlouho trvat. :unamused: My máme ještě další mánii - babičku. Tu jak má, tak nepotřebuje mě, tatínka, nikoho. Občas už říkám, že je na ní úplně závislá. Ale přitom, když tu babi není, tak si na ni skoro ani nevzpomene a je to v pohodě. Celkem si slibuju od toho odstěhování, že to trochu pomůže. Nebudou už spolu každej den, tak třeba se to zklidní.
3. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme krasne zmokly. Mia nefnuka, ale zlobi, coz je mozna o kousek lepsi a rika mama je Kikinka a tata je Obeut...ale matla to tedae dobre
3. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak já jsem Daga a tatíček Míjan :grinning: :sunglasses:
3. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to sranda.. :grinning:
3. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda je jak mele a jak z něj občas vypadne úplně smysluplná věta se slovama co nikdy neříkal...na té dovče se ráno probudil a praví: Venku není tma maminko ....já vím těm co dětičky mluví už dlouho je to legrační ale pro nás to je veleúspěch :grinning:
3. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bys mela slyset Nellinku, mluvi fakt skvele,sikukla. U nas to jsou nekdy 4-5 slov, coz pokladam za uspech. Akorat nekdy ten slovosled neni zrovna koser
3. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
komu deti nespi po obede? Mia uz to total vypustila a ja jsem z toho pekne unavena obcas...
3. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni holčičky jsou většinou v mluvení zdatnější...ale mě stačí to jak kecá Dála celý den...mi třeští hlava...jinak chrní po o stále ty svoje 2-3 hodinky ale až přestane tak mě asi porazí :sunglasses:
3. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky
tak tu resite mluveni a spani??
Tak u nas porad uspesne spime po OO,nekdy vydrzi 3 hodky nekdy jen hodku jak kdy
A mluveni??ty vado,ta nam vsem vykecava diry do hlavy,neustale neco zvani,ma uz poradny vety,myslim,ze dela hodne,kdyz se na to dite od malinka mluvi,ale asi zalezi na tom diteti,kamaradka ma kluka,o 5 mesicu mladsiho,a umi rikat uz i R,perfektne,je ukecanej po mamince hihi...

Jinak my dneska mame party v jedny krasny hospudce,kamos slavi 30,tak se strasne tesim,az to konecne roztocime hahah
4. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!!

a máme tu podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska mám zas v poledne vyřizování a pak už nic,musím vymyslet nějakej progam pro sígry.
zítra nás čeká oslava devadesátin naší tety,sejde se celá family,chjo to nemusím :fearful:
4. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre :slight_smile: my jdeme dneska z zubari, ani se nebojim, nic mi asi neni..a musim vymyslet nakou dobrou veceri
4. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
no kristi aj ja som tak isla minule,ze len na preventivku s kludnym svedomim a nasiel mi 4 !!!! :unamused: skoro som odpadla,ale reku ked uz som tam nech to vybavi naraz,tak som si tam teda fajn posedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kristianko aj dneska v pohodiecke,priam by som povedala ze sa aj tesil do skolky,tak som rada,fakt neviem ci by som mala to svedomie ho tam nechat keby mi tam nejak rumazga moc,nastastie zatial fajn,tak dufam ze mu to aj vydrzi uz

kiko je tiez desne ukecany,tak ma niekedy prekvapi ze mam dost,uz sa naucil pekne aj farby,som myslela ze to uz vsetci v skolke budu vediet,tak ze nech tam nejde jak take teliatko a teraz som zistila ze z tych malych krpcov este nikto neovlada,a strasne mu idu take "technicke" veci,to u nas pocut len o kompresoroch,motoroch,masinach a podobne a kde ide benzin a kde elektrina a kde plyn a tak,no sranda :slight_smile:

no a to ze mi minule vykladal ze tata zarobi korunky,kupi mu velke auto ako ma on a kiko pojde do autoskoly,to som uz tusim spominala.na tom sa zasmejem dobre vzdy :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
4, to je mazec. Ja na ne netrpim, minule jsem byla po 10 letech a nasel mi jeden a jeste malej
4. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Tady to taky vypadá už pdzimově ...
My včera srazoš fajn, sešlo se nás 6 a docela jsme se tam včera nasmály :grinning:

My přes den ještě spíme, někdy dá i 3 hodinky, jak kdy no ..

To jsem si taky myslela, že je dobré že se na dítě mluví normálně bez šišlání, tak jsme taky napomínali prababičku když na ní šišlala ... a naší se prostě mluvit nechce, a když už jí přimějeme něco říct, tak jí stejně člověk prd rozumí - samo nějaká slova má která jsou už rozumět, ale žádný zázrak to není
4. zář 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno...
se chystáme ven ale se mi teda nechce :grinning:

kamarádky byla teď s dvouletým klučíkem u zubaře a našel mu 9 kazů...přitom má zoubky bílý...ale prý někde v těch rejhách...no se picnu my jdeme s Dálou 17.9.
4. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no hlavně že některý maminy jsou toho názoru, že u tak malých dětí se čistí jen proto, aby si zvykli - že jim tyhle stejně vypadaj ... tím nechci tvrdit, že tvoje kamarádka nečistí ... Ale už jsem takové názory slyšela. 9 je teda mazec ale :confused:
4. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá jak dneska mareček...
4. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
My jsme dnes chrněli až do půl deváté. Tak nevím, jestli mi po obědě usne. :unamused: Když si takhle někdy přispíme, tak ji pak většinou už po obědě nedávám a jde až večer. Ale jinak spí po obědě pořád ty svoje tři hoďky. :slight_smile:

O vykecání dír do hlavy to platí i u nás, ta celej den nezavře pusu. :grinning: Teď má oblíbený fráze: "mám velikej nápad" a "co ty na to". To říká několikrát denně. Vždycky si něco vymyslí, jen aby to mohla říct. :grinning:
Jinak barvy už taky všechny zná. A taky umí počítat do desíti.
A ještě k tomu mluvení - je to fakt dítě od dítěte. Kamarádka má 2-letou holčičku a ta neřekne jediný slovo. Vydává jen různý zvuky. A přitom na ni od mala taky všichni dost mluví.

Mončo,
Kristiánek je fakt šikulka největší! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
9 kazu? to je mazec..nekdo to proste podedi,ze ma blby zuby, no...
4. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem k zubaři až na začátku listopadu. Nebyla jsem tam od porodu. No ten mi dá..... :confounded:
4. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek