• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Zuzi tak to je super, že to Terinka takhle zvládá, to Mára je na tom hůř, řve třeba i hoďku, ale jak říkám, musím věřit tomu, že se to jednou urovná :wink:

Tady je taky kosa jak v Rusku, fučí větřisko, naštěstí my jsme doma, nikam se nehrnem, i když jsou u nás slavnosti Nového Jičína, vždy jezdíme, ale letos to vynecháme, vůbec se mi nikam nechce, jsem jakási lemra líná :sweat_smile:
5. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tady bylo hnusne,zima, fuuuj. Uz me to nebavi. :frowning2: vecer nevarim, skocime pro pizzu.

na vylet pojedeme asi az zitra
5. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer dámy! My dnes měli tatíka doma, a ani jsme nikam nevyrazili.
Kája dnes vůbec přes den nespala - začínala být ospalá kolem 17 h, ale přišla návštěva, tak se zabavila. Ale usnula pak v 19.30 h, úplně odpadla
Tady počasí taky stojí za prd :confounded:

Jak u vás dámy doma ??? U nás manžel kouká na fotbal, tak já zasedla seeem s :wink: vínkem :grinning:
5. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, jsem na tom stejne...vinecko mam nality, a jednim okem koukam na fotbal taky a jdu hrat asi hry.

Mia nespala a jeste stale radi :wink:
5. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, poitřebovala bych radu. Stáhla jsem si film, na titulky.com jsem si stáhla titulky, ale jsem naprostý blb, neumím to otevřít. Je to zazipované, prostě mi to jnejde supustit. Nevíte, jak na to? Díky! :sunglasses:
5. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi - mělo by být v nabídce "extrahovat" nebo něco takového ...

Mě ten fotbal nějak neba, to raši mrknu na hokej ... no jsem zvědavá jak to dnes skončí ..
5. zář 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Dneska - flákačka, ani nevařím,zbyly řízky ze včera :grinning:
Odpo - ohýnek a "pepáčky :grinning: " (jak říkaj naši kluci = špekáčky :grinning: )

a mám rekooord na tom blbým bejew :grinning: juch juch :grinning:
6. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jaka byla oslava, Dani? my pojedem na ten vylet - okoli Prahy, dneska je prece jen lepe nez vcera.

rekord jsem zarezistrovala, gratuluju :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
oslava kupodivu faaajn,hrozně rychle to uteklo, pak už jsme musela na rychlo jít protože nám přijel odvoz,ale kluci stejně už byli nějací přejuchaní přetažení,protože mi pak ztropili doma hodinovou scénku :grinning:
No a mamina nás ještě vybavila domů šniclama ,kremrolema,dortíkem,paráda.. Jsem měla pocit skoro jak po Vánocích nebo po Silvestru,kdy se člověk vzbudí a má ty v ledničce ty chlebíčky ze včera :grinning: to miluju :grinning:
6. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsme dve, chlebicky ze vcera, mnaaam. MOje oblibena snidane po opicce :wink:
6. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!

Já mám dnes docela frmol, mám už upečený střůdlík,trochu poklizené. Za chvíli dojde mamka něco na net a pak jdeme k nim na obídek. A jdu ještě dodělat mozaiku, dala jsem se do tvoření stolku do obyváku. On byl totiž odraný, tak jsem si vymyslela tu mozaiku. No piplačka jak blázen, tak snad už to budu mít konečně hotové. Chybí mi už jen vyspárovat.
Jinak dnes je tu krásně, tak snad to vydrží celý den. :wink:
6. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci taky chlebíčky ze včera :grinning: u nás se spí a já jdu taky :wink:
6. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme byli na vylete a pak po Praze na jidle, na zmrzce a tak, a ted cumime na Novu :slight_smile:

volala mi mama, mne uz fakt jebne, pry ze nevi kam si dala penize na lednici a pracku, jsem myslela, ze me omejou, fakt. Tak chtela, at ji poslu dalsi, to jsem teda nevydejchala a nakonec je nasla, takze dobry. Ona si uz ani nic nepamatuje :unamused:
6. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no hlavně, že je našla Kristi :pensive:
6. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, to je dulezity...pracka bude
6. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
dani - u "pepáčků" jsem se teď pobavila :grinning: páč jsem si vzpoměla, že máte hafíka Pepana :grinning: :grinning: :grinning:

Včerejší chlebíčky taky zbožňuju :grinning:

My dnes byli opět doma, manža vařil oběd i véču - nejdřív sojový guláš a pak bramboráky, a ně jsme pozvali i maminu s přítelem, tak jsme si dali všichni do rypáčku :wink:
6. zář 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme byli na obede, ja mela kvetak, Roba vypecky a Mia snedla celej rizek, to mne prekvapilo :sweat_smile:
6. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu dat sanci superstar, i kdyz z tech konkurzu to byva skoro vzdycky sranda
6. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry den, ja zajedu pokoupit posledni zbytky na dovcu a odpoledne zacnu asi balit :wink:
7. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
dobra ucast dneska, kde litate?
7. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
teda ,tu to nejak viazne dneska zas :slight_smile:
ja som dneska bola na gynde,vsetko ok,kiko rano pekne isiel do skolky,dokonca sa aj sam zobudil uz naprogramovany ze je pondelok :slight_smile: a vraj bol ok,boli vonku ,zas lietal na motorke a musela som ho 10 minut cakat,lebo sa mu este nechcelo ist domov :slight_smile: no a medzitym som este aj stihla kavicku s kamoskou na teraske na slniecku,dneska je tu fajn,nie horucava ale tak prijemne akurat
7. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
babyyyy,sak nas zamknu :slight_smile: :wink: kde sa flakate? :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, Saku, uz tam mas 30tt, to utika, to je silene..

ja balim kufry, ale dobry, uz mam cvik
8. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi,kde zas ides,ma neseeer!!!! :sweat_smile:
8. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no na dovcu, kam jinam. To je ta jedina, ktera je naplanovana uz od unora, zbytek byl necekanej. Zitra rano jedeme na Kretu s Laz a Nellinkou a jejim muzem :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no sak,no sak!!!teda,tak si to poriadne uzite,ja by som hned balila kufre tiez,no ale neda sa....sa najblizsie dostanem niekam tak az buduce leto najblizsie.. :unamused: tak mysli na nas,jak tu mrzneme :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je krasne a ma byt hezky, mam rada babi leto :wink:
8. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no ved aj tu je fajn,ale na kupanie to uz teda nie je,ja by som najradsej mala stale 32 stupnov :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, jsem vam chtela rict, ze od zitrka na netu a od pondeli v prodejnach Tchibo, budou zase mit ty super dvoudilny kombinezy - bundu a kalhoty se slema na zimu. za 999 Kc. Fak myslim,ze super, lonske vypadaly takto

holky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26121993&tab=2

kluci
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26070101&tab=4
8. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to je nakej bojkot tady nebo co?
8. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek