• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Krásné ránko :slight_smile:
Tak já se přidám do party a napíšu nějakej ten příspěvek :wink:
Mareček má bohužel od včerejška zase teplotku, měl přes 38, tak dnes do školky nejde. Nevím, jestli je to ze stresu, nebo je prostě jen nemocný kvůli naší oslabené imunitě, ale i tak mi to udělalo čáru přes mé plány. Dnes mám pedikůru a ještě nějaké vyřizování, měla jsem domluvený kafčo a houby houby. Takže mi dojde hlídat kámoška :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem pořádně vytočená, dnes mi došla platba ze zahraničí na účet, na Slovensku jsem reklamovala plavky, které mi hned po prvním koupání pustily barvu a zabarvily mi zbytek plavek a oni mi jako v bance za tu došlou platbu ještě strhli poplatek 150,- Kč :astonished: , jako je to možné?
9. zář 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslela, že poplatky se strhávají jen za provedené platby, ne za přijaté...kuwa oni už neví, jak se na nás obohatit :angry:

Kristi v kolik vyrážíte? A jaké tam je momentálně počásko?
9. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Kája má od včera rýmu a včera teda měla úplně skleněné oči - tak jsme včera ani nebyly venku, a to bylo zrovna tak krásně. Ale potřebuju aby byla zdravá, páč v pondělí jedem s holkama z MK do těch Jizerek

andrej - to je mazec :astonished: My máme mBank, tak to máme bez poplatků ... teda nevim jak by to bylo v tvém případě, když to je ze zahraničí, ale myslím že nic by se neplatilo
9. zář 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránečko!!

dnes opět vyřizuju miliardu povinností :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejko - mně se tohle jednou stalo,když mi vraceli z Německa platbu a poslali mi zpět o tisícovku míň, přepočítali si jiný kurz než byl v den kdy jsem to tam posílala. Nemůže to být tím? :wink:
9. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko! no,marodkom zelame skore uzdravenie,andrej,zrovna vcera som o tomto citala,ze deticky co nastupuju po prvy krat do skolky alebo aj skoly,mavaju taketo choroby-vacsinou je to ze je dietatko vystresovane a tak sa hned nanho nalepi vsetko,je teraz vela deti chorych,aj synovec,dva dni bol v skole a uz je na ATB

kiko sa zatial drzi ale uvidim dokedy,lebo uz som tam videla soplave deti,takze mozem cakat coskoro aj ja ze nieco "dovlecie"

tu je dneska pekne,uvidime poobede,mame mat stretko s babami z mesta,tak snad to vyjde
9. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku já si myslím, že skončíme taky na ATB, páč z něj cítím zánět :unamused:

Dani to nebude ono, už tak mi přišlo méně peněz, než jsem očekávala, páč banka si to přepočítala dnešním kurzem...těch 150 je ještě zvlášť položka prej za převod peněz ze zahraničí :angry:
9. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla na té pedikůře, se cítím zas jak mladice poběhlice :grinning: , jsem si nechala dát ještě provokativní červený lak, škoda jen, že už budou nožky povětšinou v uzavřených botkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a ve 3 nabíhám cvičit, kámoška otevřela nové fitness studio, má tam i nějaké vibrační sauny a jakési šupa fitness stroje, tak je jdu vyzkoušet, dnes teda Power Plate, a na další dny mi slíbila zdarma vyzkoušet zbytek.
9. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Danuško vše nejlepčí k Tvému svátečku, až teď jsem si všimla, že je Daniela :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jej,u nas je dneska martina,tak teda danielke aj my prajeme vsetko na naj! :slight_smile:

andrea,to je naprd s tymi chorobami,takto ho budes musiet zvykat zas odznova do tej skolky,nezavidim teda... :unamused: no ale nevyberes si ze ano,inak dneska ked som ho bola zobrat tak ten blondacik maly tam zas plakal,chuda,a ze je na cely den,aj na spanie,tiez si nevie zvyknut...
9. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!

Dani, přeju vše nejlepší k svátku!
Holky, já nějak nestíhám. Dnes byla rodičovská schůzka ve školce, pak jsme jely ještě nakoupit do Takka, když tam byla sleva 30%. No dojely jsme až v sedm. Te´d rychle véča, psrcha a uspávání.A o úklidu nebo kafču se mi může jen zdát, na to není vůbec přes týden čas.
Navíc jsem na nervy z malé, ve školce plače, tak jsem z toho neš´tastná hlavně já,že. A je mi to trpané, ale co můžu dělat?
Tak se opět loučím a přeju všem pěkný večer!
9. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko to je teda blbý,že si berou poplatek i za to když ti peníze ze zahr. přijdou. já na účtu u České platím popl. za převod do zahraničí,ale jen když posílám. Jsou to prostě zloději,no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Marůdkům hodně zdraví!! :slight_smile:

děkuji za přáníčka :grinning:

ještě že ti moji cipísci jsou dva, tak se v těch jesličkách asi necítili samotní a vůbec neplakali.
vydržte holky,co vám dítka plačou, brzo si zvyknou. musí to být ale děs,drásalo by mi to srdíčko :pensive:

tak já jsem dneska jak Pat a Mat, sama sobě opravářem, spárovala jsem kachličky a lepila těsnění. paráda. na co chlapy vlastně máme..???

jo a prošla jsem CaA,koukala jsem na bundy a nějak mi většina z nich přišla jak jenom na podzim,ptám se prodavačky a prej jsou to zimní. ANi se mi nelíbily a nepřipadly mi teplý. Většina z normálních látek,to se děcko jedno setká se sněhem a bude promočený. no a pak co se mi celekm zamlouvaly byly jenom dvě,ale ty zas stály tácek a 1200. hmm hmm, když plánuju každýmu zimní bundu a ještě celou zimní soupravu, tak se asi ještě vrhnu na internet a budu pátrat na MMB. To zas budou prašule lítat komínem, když to všechno počítám i s botkama.
9. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky žijeme jen nějak nestíhám PC....
manžel nainstaloval nějaký nový prohlížeč a já mám pidi písmenka a ještě se mi to podtrhává červenýma tečkama...bože se picnu...

Dani vše nej nej ke svátku...

Dála na mě volá z vany tyjo a miliony dalších slov, kterým bohužel nerozumím tak se jdu radši mrknout

marůdkům brzké uzdravení :wink:
9. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Jsem se tu zas dlouho neukázala. Byli jsme v OL, děti mám nejaký pokašlávací - nic moc doma teda :unamused: V sobotu jsme měli jet na pouť, ale asi pojedem akorát tak do.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
Danielce přeji vše nej nej nej k dnešnímu svátku :dizzy_face: Já jsem se Tě nějak scháněla na skypu, ale neodpověděla jsi. Už si ale nemůžu vzpomenout, co jsem chtěla :sweat_smile:
Teď mi tu oba pořvávali, muž jako vždy maká, takže jsem lítala z pokoje do pokoje a tišila jednoho řvouna po druhým. Je to náročný, naštěstí se to stává jen zřídka. Jinak sourozenci jsou zlatí, občas to zajiskří, ale nic extra, prostě dobrý :sunglasses:
Ani nevím, co je tu novýho :confused: Tak dlouho jsem tu nekoukla, že ani nevím, kde jsem skončila :pensive:
9. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
beji ahoooj!! jak to jde? co budulínci,jak rostou? a ty,zvládáš? asi dost fofry,co? :wink:
já jsem to ani nějak nevněmla,s tím skypem, my se tu na ntb střídáme i s manžou,zaplej je většinou celej den,i když tu nejsem, tak mě to asi minulo :wink: až si vzpomeneš,napiš :grinning: :sunglasses:
9. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Bejiiii ahoooj pořád na tebe myslím kočko...hlavně, že jste v pořádku :wink: zase se ukaž...teď už budou dlouhé večery :grinning:
9. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ! Já se byla včera u mamky po 2 měsících obarvit. Dopo tam odvedu malou a jdu se k holiči ostříhat malinko, a pak obídek u mamky :slight_smile:
10. zář 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:

My byli teda hned ráno u Mudry a Mareček má teda zánět nosohltanu, bez ATB, takže dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ufff. Máme být do konce týdne doma a pokud nebude kašlat a mít teplotky, můžeme út. max. st. do školky. Prej je to běžné u dětí, které začly poprvé chodit školky či školy.

Béjo zdravím, já na tebe taky myslím často, si říkám, že je to asi fakt zabíračka s 2 dětmi a ty prostě jen nestíháš :wink: . A co Lami, jak se má? Jste spolu v kontaktu? Jestli jo pozdravuj ji :wink:
10. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Dani, jde to docela dobře. Jasně, že občas je to na mašli, ale dá se :sunglasses:
Dragi :grinning: dlouhé večery, nj. zima, tma... Není to zrovna mé oblíbené období. Páč zima se má trávit na horách, tam je to fajn, ale tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marcel, já chci taky k někomu na oběd :sweat_smile: :sweat_smile: Mám vařeno od včera, tak houby zle. Koupila jsem slepici a dělala slepičí polívku - prý je dobrá na ty různý nachlazení, tak jíme :slight_smile:
Jak jste tu psaly o školkách, to je teda síla :confounded: Nevím, jak to bude, ale Marky čeká školka asi až ve věku, kdy už tam pomalu bude muset, takže to nebude snad tak hrozný. Zuzi a Andrej držím palce, ať si dítka co nejdřív zvyknou :wink:
Jo, jsme v poho, ale hodně v tahu. Ráno zapnu počítač, sem tam se u něj mihnu a večer když už je volněji, tak se mi ani nechce moc psát ani číst - nechce se mi nic :sweat_smile:
Ač jsem tu dříve psala, že my myčku nikdy mít nebudeme, páč není místo, tak už jí máme. Můj ekzém na rukách se totálně zhoršil, takže s nápadem, že pořídíme myčku přišel můj drahouš :dizzy_face: To je teda pohoda vám povím :sunglasses: Myčka je umístěná velice dobře, jako by tam velikostně patřila. Máme tu užší 45 cm. Šedesátku bysme nenarvali asi nikam. Jen je zvláštní, že je pod varnou deskou :sweat_smile: Jinam to prostě nešlo.
Andrejko, muž se mě zase ptal, co ty pásky? Tak se zase ptám :sweat_smile: S Lami jsem vůbec neviděla, ani jsme si nepsali. Vidět se teď nemůžem neb mi dítka kašlou, ale aspoň jí písnu a určitě pozdravím :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte! tak ja som dneska bola na ten zatazovy test na cukor-ten sladky sajrajt co sa pije a potom cakate dve hodky na vysledok,skoro som umrela od hladu :unamused: a neviem ani vysledok,ze zaslu to mojej gynde

beji,ahoooj,davno si nebolo,celkovo to tu nejak viazne,gratulka k mycke,je to fakt super vec,ja som mala pokazenu dva dni a bola som hotovaaaa :sweat_smile: clovek si rychlo na to zvykne,na lepsie ze ano :slight_smile:

no nic idem po krpca do skolky,dneska ho rano viezol tatinko,tak som zvedava ako to dopadlo,nemohla som sa mu dovolat tak ani neviem...
10. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Moni :slight_smile: To je super, že i ty máš Kika ve školce :slight_smile: ale asi to probíhá jako u ostatních, tak držím palce i vám, ať si brzy zvykne! Já jsem zátěžový test na cukr neabsolvovala ani jednou a jak to tak čtu, ani mi to nechybí a chybět nebude. Výsledky budeš mít jistě OK. Máte vybraný hezký jména pro holčičku :dizzy_face: S myčkou je to přesně jak píšeš, na lepší si rychle zvykneš :slight_smile: Uáááá jak si bažím, když každý večer netrávím u dřezu :sunglasses:
10. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: beji,verim... :slight_smile:
kiko dneska prvykrat v skolke plakal,ked zistil ze tatinko odisiel tak ze rucal jak tur :slight_smile: tak sa ma ucitelka s takou malou dusickou pytala ze ci by som ho nemohla nosit ja rano :sweat_smile: takze predpokladam ze asi robil riadny bengal,ale bude si musiet zvyknut,ked sa babo narodi bude ho nosi aj tak on

beji,moc sa mi tiez nechcelo na tie testy ist,kedze ja mavam nizku hladinu,ale tak pre istotu som isla,tak uvidim ake budu vysledky,snad dobre,az na to ze som vecer zozrala celu milku,som na to zabudla..
10. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme zpět z velkýho výletu,nachodili jsme toho fakt mooc, byli jsme tady kousek od nás ,mají tam koňské výběhy,krásně voílně v přírodě,v údolí,na kopci,fakt pěkný,tak než jsme to obešli,jsem úplně zničená. a to se tedka ještě musím vrhnout na vaření a dát kluky spát. koupat už je nebudu,půjdou dnes na prasátko :grinning: ,na to už nemám sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlapůa mám zas v prčicích,tak je to zápřah, chodit i se psem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já jdu na to,at můžu zítra ráno sbalit děti,psa gáblík a vyrazit na den na chatu :confused:
10. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Cusik bry vecir

Holky jak hrajete tu hru,jsou tam urcite naky vychytavky na body,nak mi to vzdycky jdde jen nahodou ne nikdy,ze chci poradite mi?,anglacky neumim hihi :grinning:
10. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne :wink:

Já jsem tu až teď, :wink: není mi dobře, včera jsem byla u kámošky na vajno a nějak jsem to přehnala, blula jsem jak Alík, bolí mě hlava, ještě teď jsem asi navalená :sweat_smile: ....takže opravdu a fakt prohlašuju na můj holý špek, že už prostě nepiju :grinning: :grinning:

Nic jdu si ještě hajnout, dnes nedám ani Bejeweled :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč bych na to neviděla
11. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
pitrs a jakou hru máš na mysli?
11. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko mě se s příchodem 30 pije hůř a hůř a te´d ve svých skoro 37 letech už nepiju skro vůbec bo mi právě vždy je zle :wink:
11. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
alkohol,to co je? :grinning: :grinning: ja uz ani neviem jak to chuti,a to sme boli s babami" ine nasosky" volakedy :sweat_smile: no,boli casy,ze ano.. :slight_smile:

dani,to ti verim,ja ledva cakam kym sa muz dotrepe z roboty,nech ma vystrieda,lebo ma vycerpa aj ten moj jeden a to je doobeda v skolke,potom este aj spi a brava ho aj krstny,ale on ma stihne vystavit aj tak :grinning:
drag a ty budes mat 37?neblazni...fakt? :confused:
11. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
saku jj já si taky teda myslím, že to není možný, ale bohužel asi jo jsem 72 ročník :grinning:
11. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ale to leti,co? za chvilu budeme stare rakety :grinning:
11. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
saku no já už tak trochu raketa jsem :sunglasses: a jak mám Dálu tak to mi letí ten čas 10x rychleji :wink:
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek