• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
draga este nieeee,to az po 40 tke budeme :grinning: a potom sa budeme utesovat,ze estenie,az po 50-tke.. :sweat_smile: inak je to pravda,strasne to uteka,aj ja ked pozeram,ze za 8 tyzdnov mam uz "hotove" babo a mozem rodit,tak sa mi to ani verit nechce

a nehovoriac o tom ked pozriem na kika,aky je uz velky a ze chodi do skolky...kde je to moje babetko malinke?
11. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku no právě tobě tam už svítí 30 to je síla...přitom nedávno jsme ti gratulovaly k těhu...je to fakt síla...jsem dneska koukala na dvd Dálu, když byl malej a úplně mi to vehnalo slzy do očí...jak byl pidi a teď?
11. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano,vtedy len plakali a papli a teraz mi tak akurat papuluje v jednom kuse :grinning:
11. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je fakt :grinning:
a co porod už se těšíš nebo bojíš?
11. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojim bojim,aj ked teraz sa uz nejdem hrat na hrdinku a chcem epidural...tak dufam ze mi to stihnu dat,lebo teraz uz viem do coho idem ze ano... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragus mam na mysly,ty kaminky
11. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak to chápu :slight_smile: ale neboj za chvíli to bude za tebou :wink:

pitrs ale kamínky jaký? ono oboje jsou takové kamínky pokud teda nehraješ ještě něco dalšího :grinning:
11. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs já koukala kdo že to chce potvrdit přátelství...tě mám pořád jako pitrsku a najednou nějaká Petra :grinning: :grinning: hele tak kamínky já asi nehraju :sunglasses:
11. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! tak vás dočítám..máte pravud,letí to jak sviňa jak se říká :grinning: z miminek už máme málý sígříky,no..

saku - já si až ted všimla,že už máš uvedený jména na holčičku :wink: pěkný. já hlasuju pro Silvii. Kristínka s Kristiánkem,to zní taky hezky ,ale bude to praktický?? :confused: :sweat_smile: ale zase zajímavý :grinning: je to pecka,za chvilku budeš mít mimčo. škoda,že jsi tak daleko,bych si ho přijela pochovat :wink:

dragi - kliiiid,jaká raketa?! co řešíš?? na to je ještě času doooost!! my jsme ted přece ženy v nejlepším věku! :grinning: až do té padesátky :wink:

dneska jsem opět zcela k.o. Makačka na chatě,celej den sama na kluky,manža dorazil z cest,sám vyřízenej, jééžiš za mě nikdo ani tu pohádku neodvykládá.. Od rána do večera,jsem z toho hrozně utahaná.. :rolling_eyes:
11. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večeros :grinning:
Dnes nám to uteklo, odpo jsme byli u kamarádky na baráku, tak Kája samo hned obsadila pískoviště, my poklábosily, pohodička :dizzy_face:
My zítra frčíme do Prahy - manža veze nějaký atlety na Slavii busem, tak se svezem s ním a zakotvíme v Edenu :wink: Už mám i domluvené kafčo s kamarádkou, tak se těším :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - pitrska myslí tu hru jak tam hrajeme skoro všechny :wink: Bel. Blitz
11. zář 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori aha :slight_smile:)) tak to jsou kamínky mě totiž připadaj jako kamínky i ty v biotronicu :grinning:

dani já tě obdivuju, jak zvládáš ty kluky dva :pensive:
11. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko,ikdyž trochu upršené,ale aspon se dobře spinkáá :wink:

dneska vezu děti k tchýni..se i docela těším. pak vyrazím rychle sehnat nějaké dva dárky a večer jdem na narozeniny mé kamarádky, zítra jdem k tchánům na narozeniny tchána. já bude celá unarozeninovaná :grinning:
12. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je krasne,slniecko svieti,teplucko-akurat tak co mlady ma vytaca az k infarktu dneska :angry:

dani,ja som tiez viac za Silviu,muz zas za Kristínu,tak nejako sa uz musime zhodnut :slight_smile: a prijemne oslavy teda,neopi sa moc :sweat_smile:
12. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky;
se hlasim po delsi odmlce, v cesku na net vubec nebyl cas :slight_smile: Uzili jsme si to tam jako vzdy, ale teda neodpocinuli si vubec, porad jen nejake navstevy, akce, prezirani, popijeni, cely den litani s Leou po venku a tak... :wink:

Doleteli jsme ve ct vecer, a pak dojeli autem domu az k ranu, a hned vcera jsme meli doma domluveny vecirek, bylo tu 15 kamaradu, takze mazec, tak dneska jen tak pospavame, relax a pohodicka, no a uklidit jsem taky musela po vcerejsku :slight_smile:

Jsem cetla v rychlosti nejake zazitky ze skolek, Lea si na jesle taky zvykala dyl, bylo to zprvu hodne s placem, ale letos uz tam chodila rada, tak doufam ze nastup do skolky u nas probehne ok, jdem tam poprve v pondeli. Spis pro me to bude velka zmena, prace nakonec zadna nedopadla, tak budu cucet sama doma... :sweat_smile: Budu muset vymyslet nejakou nahradni cinnost :wink:

Saku, hezky vyber jmena, jen bych se bala s tou Kristinou aby se to nejak nepletlo... :slight_smile:
12. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bambus,baby :wink:

tak jedny narozky máme úspěšně za sebou, dokonce baby včera ještě zvedly partičku a šlo se na dízu ,ale bylo to tam nic moc. Normálně patnáctiletý děcka,blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si pomalu připadala jak třídní dozor :grinning: :grinning: Tak jsem si trsla jednu písničku a jeli jsme domů.

Dneska oslava u tchánů. no,aspon nemusím vařit,až zítra.

LUci vy jste nezmaři,jak to všechno zvládáte,to cestování,návštěvy apod,kde bereč energii?? obdivuji.. :wink:
13. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani :grinning: pry nezmari :grinning: ale ne... U nasich je to proste tak, ze jsme u nich na penzionu a kazdy vecer musime sedet v hospode i kdybysme nechteli :grinning: tak vzdycky sezveme nejakou particku, abysme tam nesedeli sami ze... :grinning: :grinning: A pak vsem tu navstevu musime vratit, no a tak porad dokola... :sunglasses:

Akorat se mi od prijezdu Leusak nejak posunul se spanim, usina hrozne pozde a rano vychrupava do 10... nevim jak ji zitra probudim do te skolky... :sweat_smile: To budou krusna rana pro nas pro obe myslim :wink:
Nastesti zacinaji az v 9 :sweat_smile: Zitra ji tam povedem slavnostne oba, Yann je z toho uplne namekko, protoze do tehle skolky chodil pred 37 lety taky :slight_smile:

Dneska mame klidecek, jsme doma samy holky, obedvame palacinky s nutelou :slight_smile: Odpo budu doma nejspis zehlit a Lea pujde s Y. na bazen.
13. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
luci,a to ide po prvy krat zajtra?tak drzime palce :wink: :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, diky! Tady skolni rok zacal 3. a ze jsme byli pryc, jde Lea poprve az zitra :slight_smile: Ale tak do jesli chodila uz uplne v pohode, takze z toho zadne nervy nemam. Bude zatim chodit jen od 9 do 12h. A jeste k tomu krome stred, to tady maji skolky a skoly volno, takze jen 4x tydne.

A na jak dlouho vlastne chodi Kiko, taky jen na dopoledne?
13. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiko chodi od 8 do 11 tej,od 1.10 bude mat aj obed,takze tak do tristvrte na 12.inak ucitelka ma nahovarala ze kludne by mohol aj spat tam a byt do nejakej 15 tej-ale ma plienku na spanie este,tak to by bol problem,takze zatial nic,len doobeda.inak rano moze ist uz od 6.30 tam,ale on spi,tak ho nebudem budit,staci aj na tu osmu :slight_smile:

jej,u vas mate stredy volne? to sa skolakom musi velmi pacit :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli...

luci frantíci mají volno ve středu? ty jo já chci taky :grinning:
13. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no Lea ma taky plinu na spani a jeste asi dlouho mit bude, a zatim si i tak myslim, ze ji ty dopoledne budou stacit. Ve stredy tady maji skoly volno. Pry aby si odpocinuli. Oni jsou snad vedeni od malicka, aby se nepredreli, a pak v praci to pokracuje, s tema jejich 35 pracovnima hodinama tydne :grinning: :wink:
13. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule :slight_smile:

Luci tak to dobrý s těma volnýma středama. sakra co já tady dělám?? jaktože nebydlím od mala ve Francii??!! :grinning: :sunglasses:

Dnešní narozeninky proběhly taky fajn,sešla se celá rodina, i naši tam dorazili,jsem nějak přeplácaná jídlem,furt jsem něco ďobala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a zítra jdeme pro změnu na další dvojitý narozeniny a v sobotu na další dvojitý narozeniny. moc moc narozenin,poslední dobou :grinning:
13. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec vespolek !

Včera to v Práglu děsně uteklo ... káva s kámoškou, pak jsme malinko courli po Edenu a už jsme zas běželi do busu, kde už sportovci čekali na odvoz a pak ještě pro část atletů do Staré Boleslavi, kde jsme teda pak 2 h čekali než dozávoděj :unamused: ale Kája je fakt zlatíčko, v poho to vydržela - lítala venku, najedla se, tak jí to uteklo. Dom jsme dorazilli ve 21 h, a Kájuš teda odpadla, no a vzápětí i my s manžou :grinning:

Zítra jedeme s holkama z MK na 2 noci sem http://www.hotelpeklo.cz/ tak se všechny už těšíme. Jede nás 6 + 6 dětí. Jediný co mi to malinko kazí, je rýma :confounded: páč tam maj bazén, tak bych ho ráda využila ... no snad nebudu moc frnět :confused:
13. zář 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek! :grinning:

teda,účast fakt mizérka. já se těším jak si počtu a nic :grinning:

Mori to vypadá fajn,je tam dost vyžití pro děcka.. Užijte si to!! :grinning:

já dnes dopo navařím a odpo jedem na ty narozky,kluci budou v sedmým nebi. kamarádka má dva chlapečky a ti mají tolik hraček,že by jste nechápaly. já sama taky nechápu. a borci tam vplujou do dětskýho pokoje a jsou v totálním rauši. při odchodu si je akorát vyzvednu. :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak dnesni prvni odchod do skolky brnkacka, mlada se za nama ani neohlidla :grinning: Vic to teda prozivame my :slight_smile:))
Tak jsem zajela na nakup, ted trochu poklidim, a pak hura do skolky.

Mori, uzijte si vylet, to bude urcite fajn!

Danco, takoveto navstevy jsou nejlepsi, decka vypustit do pokojicku a vyzvednout si je na konci :grinning:

Co varite? Ja nejak nevim....
14. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
těstoviny ,špenát,vejce :wink:
14. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!aj my dneska v pohodicke rano,domov zas nechcel ist,lebo mal "strasne vela roboty"prave :slight_smile: luci,fakt je pravda ze my to asi prezivame viac ako ony-aj ked ja uz si pomaly "zvykam" a uz som trocha kludnejsia

mori,to vypada super,decka sa vyblaznia a vy si oddychnete :wink:

ja nevarim nic,mam odvcera,takze vegeeeet a urobila som lievance s javorovym sirupom,idem prasknut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas to probehlo asi v pohode, nic moc nevim, protoze tam maji docela takovy prisny pravidla, dite tam proste odvedes, u dveri tridy se rozloucis, za tebou uz stoji dalsi rodice v rade, a pri vyzvedavani je to to same, jakoby neni cas a prostor se te ucitelky na nic ptat.
Kdyz jsme si pro Leu prisli, sedeli vsechny deti zpusobne na zidlickach a ucitelka je vyvolavala podle toho, jak stali rodice v rade... :sweat_smile: Takze jsem se akorat zeptala jestli bylo vsecko v pohode, rekla ze jo, a uz vyvolavala dalsiho zacka.
Takze jako ani nevim co tam delali, pac Lea toho moc nesdelila, akorat si v aute zpivala nejakou novou pisnicku a pusu mela od cokolady :sweat_smile: No to v jeslich tam jsem ucitelku vzdycky vyzpovidala co delali, s cim si hrala, co jedla ... :grinning: Budou mit nejakou jakoby zakovskou, tak jsem zvedava jestli nam aspon tam neco napisou, nebo donese rovnou nejaky poznamky :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livance, mnam :slight_smile:) My meli vcera palacinky :dizzy_face:

Ja jsem nevarila, meli jsme zapecene bagetky se syrem a sunkou :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek