Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
sakura77
11. zář 2009
draga este nieeee,to az po 40 tke budeme 😃 a potom sa budeme utesovat,ze estenie,az po 50-tke.. :-N inak je to pravda,strasne to uteka,aj ja ked pozeram,ze za 8 tyzdnov mam uz "hotove" babo a mozem rodit,tak sa mi to ani verit nechce

a nehovoriac o tom ked pozriem na kika,aky je uz velky a ze chodi do skolky...kde je to moje babetko malinke?
draga
11. zář 2009
saku no právě tobě tam už svítí 30 to je síla...přitom nedávno jsme ti gratulovaly k těhu...je to fakt síla...jsem dneska koukala na dvd Dálu, když byl malej a úplně mi to vehnalo slzy do očí...jak byl pidi a teď?
sakura77
11. zář 2009
no ano,vtedy len plakali a papli a teraz mi tak akurat papuluje v jednom kuse 😃
draga
11. zář 2009
jj to je fakt 😃
a co porod už se těšíš nebo bojíš?
sakura77
11. zář 2009
bojim bojim,aj ked teraz sa uz nejdem hrat na hrdinku a chcem epidural...tak dufam ze mi to stihnu dat,lebo teraz uz viem do coho idem ze ano... :-p
pitrska
11. zář 2009
Dragus mam na mysly,ty kaminky
draga
11. zář 2009
saku tak to chápu 🙂 ale neboj za chvíli to bude za tebou 😉

pitrs ale kamínky jaký? ono oboje jsou takové kamínky pokud teda nehraješ ještě něco dalšího 😃
draga
11. zář 2009
pitrs já koukala kdo že to chce potvrdit přátelství...tě mám pořád jako pitrsku a najednou nějaká Petra 😃 😃 hele tak kamínky já asi nehraju 😎
daniellka
11. zář 2009
zdar ženy! tak vás dočítám..máte pravud,letí to jak sviňa jak se říká 😃 z miminek už máme málý sígříky,no..

saku - já si až ted všimla,že už máš uvedený jména na holčičku 😉 pěkný. já hlasuju pro Silvii. Kristínka s Kristiánkem,to zní taky hezky ,ale bude to praktický?? =-) :-N ale zase zajímavý 😃 je to pecka,za chvilku budeš mít mimčo. škoda,že jsi tak daleko,bych si ho přijela pochovat 😉

dragi - kliiiid,jaká raketa?! co řešíš?? na to je ještě času doooost!! my jsme ted přece ženy v nejlepším věku! 😃 až do té padesátky 😉

dneska jsem opět zcela k.o. Makačka na chatě,celej den sama na kluky,manža dorazil z cest,sám vyřízenej, jééžiš za mě nikdo ani tu pohádku neodvykládá.. Od rána do večera,jsem z toho hrozně utahaná.. 8-(
mori
11. zář 2009
Dobrý večeros 😃
Dnes nám to uteklo, odpo jsme byli u kamarádky na baráku, tak Kája samo hned obsadila pískoviště, my poklábosily, pohodička x-)
My zítra frčíme do Prahy - manža veze nějaký atlety na Slavii busem, tak se svezem s ním a zakotvíme v Edenu 😉 Už mám i domluvené kafčo s kamarádkou, tak se těším 🙂
mori
11. zář 2009
dragi - pitrska myslí tu hru jak tam hrajeme skoro všechny 😉 Bel. Blitz
draga
11. zář 2009
mori aha 🙂)) tak to jsou kamínky mě totiž připadaj jako kamínky i ty v biotronicu 😃

dani já tě obdivuju, jak zvládáš ty kluky dva |-|
daniellka
12. zář 2009
krásné ránečko,ikdyž trochu upršené,ale aspon se dobře spinkáá 😉

dneska vezu děti k tchýni..se i docela těším. pak vyrazím rychle sehnat nějaké dva dárky a večer jdem na narozeniny mé kamarádky, zítra jdem k tchánům na narozeniny tchána. já bude celá unarozeninovaná 😃
sakura77
12. zář 2009
ahojte!
u nas je krasne,slniecko svieti,teplucko-akurat tak co mlady ma vytaca az k infarktu dneska ]-(

dani,ja som tiez viac za Silviu,muz zas za Kristínu,tak nejako sa uz musime zhodnut 🙂 a prijemne oslavy teda,neopi sa moc :-N
lucija76
12. zář 2009
Ahojky;
se hlasim po delsi odmlce, v cesku na net vubec nebyl cas 🙂 Uzili jsme si to tam jako vzdy, ale teda neodpocinuli si vubec, porad jen nejake navstevy, akce, prezirani, popijeni, cely den litani s Leou po venku a tak... 😉

Doleteli jsme ve ct vecer, a pak dojeli autem domu az k ranu, a hned vcera jsme meli doma domluveny vecirek, bylo tu 15 kamaradu, takze mazec, tak dneska jen tak pospavame, relax a pohodicka, no a uklidit jsem taky musela po vcerejsku 🙂

Jsem cetla v rychlosti nejake zazitky ze skolek, Lea si na jesle taky zvykala dyl, bylo to zprvu hodne s placem, ale letos uz tam chodila rada, tak doufam ze nastup do skolky u nas probehne ok, jdem tam poprve v pondeli. Spis pro me to bude velka zmena, prace nakonec zadna nedopadla, tak budu cucet sama doma... :-N Budu muset vymyslet nejakou nahradni cinnost 😉

Saku, hezky vyber jmena, jen bych se bala s tou Kristinou aby se to nejak nepletlo... 🙂
daniellka
13. zář 2009
čus bambus,baby 😉

tak jedny narozky máme úspěšně za sebou, dokonce baby včera ještě zvedly partičku a šlo se na dízu ,ale bylo to tam nic moc. Normálně patnáctiletý děcka,blé :-p Jsem si pomalu připadala jak třídní dozor 😃 😃 Tak jsem si trsla jednu písničku a jeli jsme domů.

Dneska oslava u tchánů. no,aspon nemusím vařit,až zítra.

LUci vy jste nezmaři,jak to všechno zvládáte,to cestování,návštěvy apod,kde bereč energii?? obdivuji.. 😉
lucija76
13. zář 2009
Dani 😃 pry nezmari 😃 ale ne... U nasich je to proste tak, ze jsme u nich na penzionu a kazdy vecer musime sedet v hospode i kdybysme nechteli 😃 tak vzdycky sezveme nejakou particku, abysme tam nesedeli sami ze... 😃 😃 A pak vsem tu navstevu musime vratit, no a tak porad dokola... 😎

Akorat se mi od prijezdu Leusak nejak posunul se spanim, usina hrozne pozde a rano vychrupava do 10... nevim jak ji zitra probudim do te skolky... :-N To budou krusna rana pro nas pro obe myslim 😉
Nastesti zacinaji az v 9 :-N Zitra ji tam povedem slavnostne oba, Yann je z toho uplne namekko, protoze do tehle skolky chodil pred 37 lety taky 🙂

Dneska mame klidecek, jsme doma samy holky, obedvame palacinky s nutelou 🙂 Odpo budu doma nejspis zehlit a Lea pujde s Y. na bazen.
sakura77
13. zář 2009
ahojte!
luci,a to ide po prvy krat zajtra?tak drzime palce 😉 🙂
lucija76
13. zář 2009
Saku, diky! Tady skolni rok zacal 3. a ze jsme byli pryc, jde Lea poprve az zitra 🙂 Ale tak do jesli chodila uz uplne v pohode, takze z toho zadne nervy nemam. Bude zatim chodit jen od 9 do 12h. A jeste k tomu krome stred, to tady maji skolky a skoly volno, takze jen 4x tydne.

A na jak dlouho vlastne chodi Kiko, taky jen na dopoledne?
sakura77
13. zář 2009
kiko chodi od 8 do 11 tej,od 1.10 bude mat aj obed,takze tak do tristvrte na 12.inak ucitelka ma nahovarala ze kludne by mohol aj spat tam a byt do nejakej 15 tej-ale ma plienku na spanie este,tak to by bol problem,takze zatial nic,len doobeda.inak rano moze ist uz od 6.30 tam,ale on spi,tak ho nebudem budit,staci aj na tu osmu 🙂

jej,u vas mate stredy volne? to sa skolakom musi velmi pacit 🙂
draga
13. zář 2009
krásnou neděli...

luci frantíci mají volno ve středu? ty jo já chci taky 😃
lucija76
13. zář 2009
Aha, no Lea ma taky plinu na spani a jeste asi dlouho mit bude, a zatim si i tak myslim, ze ji ty dopoledne budou stacit. Ve stredy tady maji skoly volno. Pry aby si odpocinuli. Oni jsou snad vedeni od malicka, aby se nepredreli, a pak v praci to pokracuje, s tema jejich 35 pracovnima hodinama tydne 😃 😉
daniellka
13. zář 2009
zdar babule 🙂

Luci tak to dobrý s těma volnýma středama. sakra co já tady dělám?? jaktože nebydlím od mala ve Francii??!! 😃 😎

Dnešní narozeninky proběhly taky fajn,sešla se celá rodina, i naši tam dorazili,jsem nějak přeplácaná jídlem,furt jsem něco ďobala :-p

a zítra jdeme pro změnu na další dvojitý narozeniny a v sobotu na další dvojitý narozeniny. moc moc narozenin,poslední dobou 😃
mori
13. zář 2009
Zdarec vespolek !

Včera to v Práglu děsně uteklo ... káva s kámoškou, pak jsme malinko courli po Edenu a už jsme zas běželi do busu, kde už sportovci čekali na odvoz a pak ještě pro část atletů do Staré Boleslavi, kde jsme teda pak 2 h čekali než dozávoděj :-| ale Kája je fakt zlatíčko, v poho to vydržela - lítala venku, najedla se, tak jí to uteklo. Dom jsme dorazilli ve 21 h, a Kájuš teda odpadla, no a vzápětí i my s manžou 😃

Zítra jedeme s holkama z MK na 2 noci sem http://www.hotelpeklo.cz/ tak se všechny už těšíme. Jede nás 6 + 6 dětí. Jediný co mi to malinko kazí, je rýma :-S páč tam maj bazén, tak bych ho ráda využila ... no snad nebudu moc frnět =-)
daniellka
14. zář 2009
nazdárek! 😃

teda,účast fakt mizérka. já se těším jak si počtu a nic 😃

Mori to vypadá fajn,je tam dost vyžití pro děcka.. Užijte si to!! 😃

já dnes dopo navařím a odpo jedem na ty narozky,kluci budou v sedmým nebi. kamarádka má dva chlapečky a ti mají tolik hraček,že by jste nechápaly. já sama taky nechápu. a borci tam vplujou do dětskýho pokoje a jsou v totálním rauši. při odchodu si je akorát vyzvednu. 😃 😃
lucija76
14. zář 2009
Dobre ranko,
tak dnesni prvni odchod do skolky brnkacka, mlada se za nama ani neohlidla 😃 Vic to teda prozivame my 🙂))
Tak jsem zajela na nakup, ted trochu poklidim, a pak hura do skolky.

Mori, uzijte si vylet, to bude urcite fajn!

Danco, takoveto navstevy jsou nejlepsi, decka vypustit do pokojicku a vyzvednout si je na konci 😃

Co varite? Ja nejak nevim....
daniellka
14. zář 2009
těstoviny ,špenát,vejce 😉
sakura77
14. zář 2009
ahojte!aj my dneska v pohodicke rano,domov zas nechcel ist,lebo mal "strasne vela roboty"prave 🙂 luci,fakt je pravda ze my to asi prezivame viac ako ony-aj ked ja uz si pomaly "zvykam" a uz som trocha kludnejsia

mori,to vypada super,decka sa vyblaznia a vy si oddychnete 😉

ja nevarim nic,mam odvcera,takze vegeeeet a urobila som lievance s javorovym sirupom,idem prasknut :-p
lucija76
14. zář 2009
Tak u nas to probehlo asi v pohode, nic moc nevim, protoze tam maji docela takovy prisny pravidla, dite tam proste odvedes, u dveri tridy se rozloucis, za tebou uz stoji dalsi rodice v rade, a pri vyzvedavani je to to same, jakoby neni cas a prostor se te ucitelky na nic ptat.
Kdyz jsme si pro Leu prisli, sedeli vsechny deti zpusobne na zidlickach a ucitelka je vyvolavala podle toho, jak stali rodice v rade... :-N Takze jsem se akorat zeptala jestli bylo vsecko v pohode, rekla ze jo, a uz vyvolavala dalsiho zacka.
Takze jako ani nevim co tam delali, pac Lea toho moc nesdelila, akorat si v aute zpivala nejakou novou pisnicku a pusu mela od cokolady :-N No to v jeslich tam jsem ucitelku vzdycky vyzpovidala co delali, s cim si hrala, co jedla ... 😃 Budou mit nejakou jakoby zakovskou, tak jsem zvedava jestli nam aspon tam neco napisou, nebo donese rovnou nejaky poznamky 😃 😃
lucija76
14. zář 2009
Livance, mnam 🙂) My meli vcera palacinky x-)

Ja jsem nevarila, meli jsme zapecene bagetky se syrem a sunkou :-N

Začni psát odpověď...

Odešli