• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
je krasne, ale zima.....nam vcera mudra rikala, ze radsi jeste ven moc neeeeee

zato mame potvrzeni do skolky, ze muzem jjit.

Dani, uz jsme o tom debatovaly 200x, ja ji proste neprinutim jit spat driv, a co tak ctu diskuze o spanku, tak zdaleka nejsme jediny, kdo chodi dyl spat. jeji biorytmy ji nehodlam menit, kdyz ji to tak vyhovuje, nam to rozhodne nevadi :wink:
20. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to vaše věc,jen říkám svůj názor..v novým bytě už jste,já bych to zkusila. nenaučí se to ze dne na den.
20. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Já taky nevidím nic špatného na pozdější spaní u dětí, náš Mareček má období, kdy chodí spinkat kolem 9 a z toho chodí pár dnů spinkat v 11, co nadělám, on to pak dohání odpoledním 3-4 hodinovým spánkem :wink:

Kristi ty dej pak vědět co testík, jsem nažhavená na nové drby :grinning:
20. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, neboj...nic to nebude, uz me to tak neboli.... :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no andrej za půl roku ho budeš dávat do školky a to se mu bude hodně blbě vstávat a naopak přes den by zase spal :slight_smile: Jde celkově o naučenej spánkovej režim,regeneraci,malý děcko by nemělo usínat tak pozdě. samozřejmě já chápu že když někomu chodí děcko takhle pozdě spát,tak se s tím dá těžko usínat,ale dobře to není.
20. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo jako zima ještě nekončí :angry: , tady je všude bílo, kura a zrovna teď, kdy zítra jedeme na Slovensko :angry:
20. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to střídavě, ne pravidelně, standard je 20,30-21 hod.
20. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se s tím dá těžko NECO DĚLAT :grinning: :grinning: jsem chtěla napsat :grinning:
my ti Dani rozuměly :sunglasses:
u nas taky jde nekdy driv a nekdy dyl a jak pises Dani, tezko s tim neco udelam, resp. ani nechci, nam to vyhovuje
20. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme první jarní den :grinning:
20. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus :wink:

tak já včera vytuhla asi po tom žebru Dani díky :slight_smile:)

Luci aha tak ten výraz neznám hrubá kniha :sunglasses:

já teda souhlasím ve spaním s Dančou, ale jak píše kristi probíraly jsem to tu snad 200x a je to věc každého...Já zastávám názor, že děti režim potřebují a hlavně kvůli sobě...znám hodně případů, kdy jsme chodili na návštěvy a tam strašily mezi dospělákama děti a bylo to dost opruzující a protivný, a pak se to dokonce dostalo až tak daleko, že nespaly ani jako větší a když začly chodit do školy, tak je vrátili zpátky do školky, byly nevyspalý, nesoustředěný a pod...ale každého věc...

Andrejko Dála chodí spát kolem 19-20 a stejně přes den spí 3 hodiny...
20. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem chtěla taky napsat, že vás vítám v prvním jarním dni ale při pohledu z okna jsem trochu znejistěla :grinning: :wink:
20. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na jaro to vazne nevypada :grinning:
20. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi ještě zbylo,zaleželý bývaj ještě chutnější :grinning: můžu po tobě hodit dlaším žebrem,macaťoučkým :grinning:
20. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani hoď :slight_smile:

holky tady zase sněží :frowning2:

jo a ještě k tomu spaní...Dála taky samo nechce jít prostě jde...ale výhodou je postýlka, z které nevyleze, až bude spát na velký...nevím, nevím, možná tu taky bude strašit ještě o půl noci :grinning:
20. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
U nás je dnes taky krásně slunečně, hlavně aby to vydrželo. :dizzy_face:

Naty dnes spala od 18.30 do 7.30 hod. Takže paráda! :dizzy_face:
A taky si myslím, že by dítě mělo mít svůj režim, ne kvůli rodičům, ale hlavně kvůli sobě. Já mám kamarádku a té chodí prcek spát pravidelně až kolem půlnoci. Sice jí ráno spí do desíti nebo do jedenácti, ale dřív jak o půnoci jí prostě neusne. Je mu teprve rok, ale má to tak od malička a myslím si, že čím později, tím hůř ho to bude odnaučovat. :unamused: Ale je to každýho věc, to oni s tím pak budou mít problémy, že jo.
20. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele luci tady se to už kazí,slunko zalezlo..
baby hlavně to sněžení neposílejte k nám na Floridu,prosím pěkně,jo?! :grinning:
20. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tady už začíná být taky nějak šedivo. :angry:
20. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy jsou Velikonoce?? koupila jsem si 3 zapichovací barevný jaja do květináče a k tomu ve stejný parvě tu pap.travičku,to bude velevýzdoba :grinning: :grinning:
Ale musíme pozvat ty naše známý,co tak skvostně vyvařujou,akorát nevím jestli na krůtu nebo na husu.. ono je to jedno asi,každopádně se mi nechce..Ale už jim to dlužíme,několikrát jsme se u nich krásně napápli,tak jsem slíbila ,že na jaře picnem ptáka :grinning:
20. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
11-13.4, co tak koukam do diare....
20. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,
Velikonoční pondělí je 13.4.

Ty jo, mě se od rána pěkně motá šiška. :confounded: Už piju kafčo, tak snad to bude lepší...
20. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako tady taky sněží, se chystám do města, musím na počtu, kura se mi nechce...to je tak na prd bez toho auta :unamused: . Alééé mám novinku, autko je od středy zabavené, chlap je nasraný jak sviňa, chi chi chi :grinning:
20. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, to je dobra zprava :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko no tak super, že by se ledy hnuly :grinning:
20. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
tak to je paráda! :slight_smile: :wink:
20. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani 12.3 :wink: Moje mamka ma narozky tak to viiim
20. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé,to budu mít akorát rozvrtanej zub na korunku,blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrej to je fajn,že se to hejbe :grinning:
20. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rankoo...
Jsem si naridila budika kvuli delnikovi co ma delat okno, a misto v pul 9 dorazil v pul 10 :rolling_eyes:

Dragi, s tou knihou, to je mozna takovy nejaky "muj" vyraz :sweat_smile: :grinning:

Ja jsem taky pro "normalni" spaci rezim, ale chapu ze je to tezky, si vzpominam ze jsme kolem toho roku ucili Leu usinat a ze to bylo narocny. Ted ma zrovna obdobi ze usina pozdeji, ale do postylky jde kolem pul 8 vzdycky. Nekdy usne hned, a nekdy si tam skace a povida treba 2 hodky. Ale vi, ze po veceri jde proste spat a hotovo.
Ona mi i tak vstava rano dost pozde a siesty odpoledni ma 2-3 hodky vzdycky.

Danci, na tu plaz dneska nejaky svetrik nebo mikcu, je tam fujavec... ;)))
20. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
co budete o víkendu kuchtit? Nahoďte nějakej receptík, potřebuju inspiraci.
20. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek