• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
luci,no to som sa pobavila na tom "poradovniku" teda :slight_smile: ja sa tiez vzdy vypytujem,ci cikal,papal,posluchal a podobne,lebo on mi vzdy povie iba ze robil som zle detom :sweat_smile: ale rano aj u nas,jak vlezie do triedy,hned ma posielaju prec,ziadne dlhe lucenia-takze my sa rozlucime cestou od skrinky do triedy :slight_smile:

u nas je zajtra sviatok,takze je volno,tak zajtra nejdeme
14. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak u nás je hnusně, že se mi nechce nic dělat...manžel pořád ať si vymyslím kam půjdeme a mě se nechce ani zvedat :grinning:

Luci v té francii to je fakt děsný...tvrdý řád od mala :sunglasses:
14. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ze jo? Ja jsem taky hrozne zvedava, a Lea ta mi nerekne nic.. :wink:

Dragi, napodobne, ja mam taky nejakou lenoru, se tady dneska jen tak plouzim a sem tam neco udelam, ted jsem si chvilku hazela balonem s Leou a uplne me to zmohlo... No a dohazeli jsme si, pac zrovna hodila uz nas treti balon za plot, kde je asi metrova trava a tam to jako lovit nejdu.
14. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, ty koukej vstavat, hodit se do gala a oslavovat, ty tajnustkarko jedna!!! Jeste ze mame ten FB! :grinning: Vsechno nej!!! :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
draguška má narozeninky???? dragi tak to přeji vše nej nej neeeej!!! :grinning: :grinning:

já jsem dnes zajela s klukama do toho tchiba, ty zimní soupravy jsou bombastický,tak už jednu mám (druhou jedu vyzvednout zítra do jiné prodejny) a ještě jsem vzala botky. jsou super a za super cenu.
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=3JSD3i0870mBg2eSUfCJui6YnHhMSMLwAJM=?ProductSKU=M17821
14. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo holky tak jste to odhalily jj mám těch krásných 37 :sunglasses: děkuji za přání :dizzy_face:
nakonec jsem se vzmátořila, učesala, namalovala a šli jsme šmejdit...koupili jsme lednici, teď ještě nový sporák a myčku jo a postel...
14. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,vsetko naj naj naj :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
drago vsecko nej dodatecne

Holky mam prosbu,doktorka mi zdelila,ze mam eoslabenou imunitu,jsem s toho trosku v rozpaciiiich,nevim jak s tim bojovat,co ji mam davat zda naky vitaminky,nemate s tim nektera zkusenost???
15. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujuuuu :grinning:

pitrsko zkus se optat v lékárně jsou kapky echinacea pro děti a pod.
15. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den!
dneska má být teploučko,někam vypadnem. :wink: Ale před tím musím ještě frčet pro tu kombinézku a něco ukuchtit. já teda nakuchtila včera,bylo toho fakt dost,myslela jsem že dnes na oběd nic nedělám, ale manžílek to celý sežral :frowning2: :sunglasses: tak nic no,,
15. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
jde videt ze je Kristi na dovce, takove mrtvo tu uz dlouho nebylo :sweat_smile:

Dragi, tak to sis udelala radost :dizzy_face:

U nas dneska fuci a prsi, blee, dopoledne jsem stravila generalnim uklidem a odpo budu asi snad tridit papiry a rovnat garaz, nebo co... Leto je asi definitivne pryc, tak budu taky muset povytahovat bundy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co to jeee,jakooo?! :grinning: :sunglasses:

koukejte sem něco napsat ať mám aspoň ráno co číst u snídaně :grinning:
15. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Od dopolka tu nikdo nebyl, no je to cvrkot, jak píše Luca - ale páč já přispívám již delší dobu hoooodně sporadicky, tak to radši nebudu rozmazávat :sweat_smile: Ha, já to píšu na etapy a Danča přibyla :slight_smile:
Dragi, no tak to od letí dodatečná gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně zdraví, štěstí přejeme a ať Tě Dála s manžou nezlobí :sunglasses:
U nás se dítka zdárně dostávají z chorob, mě ta choroba zatím stále míjí ťuk ťuk :confused: Takže my sedíme doma, ač je to tu dlouhé, tak to zatím jde.
Dani, krásný zimní soupravy si klukům vybrala :slight_smile: My jsme zatím zimně zcela nevybaveni :sweat_smile: Taky jsem koukala na Tchibo, ale myslím, že by Majdě byla ta větší velikost ještě velká a ta druhá menší už zas malá. Tak nevim :unamused: Spíš se pokouknu na MMB.
Tak nevim, co bych ještě psala, abys měla u snídaňky co číst :sweat_smile: Začala jsem třídit fotky na kalendáře, který budu dělat. Postahovaných komponěntů mám hodně moc giga, ale fotek tolik ne, takže budu muset zase začít víc fotit. S Marky je to horší, protože cvičenou opičku zrovna dělat nechce, tak bude asi plný kalendář bratra Jindřicha bo ten se ještě před foťákem neschovává :sweat_smile: :sunglasses:
15. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar Beji,
ty si pri dvou detech jeste najdes cas na scrap, to jsi sikulka :dizzy_face:

Kdyz je rec o tech zimnich vecech, tak taky jeste nic nemam, krome jedne bundy z lonska, ale na netu uz to neriskuju vybirat, Lea je desne prerostla, se dostala uplne mimo s velikostma, kolikrat ji uz kupuju vel. na 4 roky, ale ma par kousku i na 5-6 :sweat_smile: takze pres net si vubec netroufnu to odhadnout, bude treba oblitat obchudky.

Jdu si dat nejakou hru a do hajan :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci :slight_smile: Komponěnty na scrap jsem stahovala průběžně. Mám hodně pomalý připojení, takže jsem dala stahovat a šla jsem si po svým :grinning: Na práci s tím už tolik času nebylo, ale po večerech to půjde. Musím udělat dárečky pro rodinu, kalendáře vždy sklidí největší úspěch :slight_smile: Takže bych chtěla vychytat i případnou akci na tisk těch kalendářů, tzn. musím na ní být připravená. - S tím oblečením je to na levačku, proto jsou pro mě jistější věci z MMB, kde jsou uvedeny krom velikostí i rozměry (příp. si o ně napíšu :slight_smile:
15. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
zdravím Beju a doufám jak jsem psala, že při dlouhých zimních večerech si na nás najde čas častěji :grinning:

jinak holky musím se pochlubit a ještě to teda zaklepat...máme jesle...od října asi bude chodit těch 5 dní v měsíci a od února natvrdo ...sice to stojí oproti školce 1500,- ale zase oproti té soukromé co jsem tu psala nedávno se to nedá srovnat tam je 80,- za hodinu :astonished: :astonished:

v pátek se tam jdeme podívat a domluvit se...ty jo mě je divně :grinning: :sunglasses:

přes net jsme kupovala loni a docela mi to velikostně vyšlo, bo Dála je drobek, dokonce loňskou zimní bundu bude mít ještě letos...tepláky jsem nakoupila v sekáči a ještě nějaké zimní kalhoty...byla jsem v našem nově otevřeném CaA věcí na děti celkem dost ale nějak mi vadí jak je to takový jakoby mohutný na ty pidi děti...tak sjedu zase mmb až bude trochu času
16. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!!

já si teprve snídám :sweat_smile: ... a díky díky,že mám u toho co číst :grinning:

já jsem loni všechno na zimu taky krásně vychytala na mmb,ale letos se nějak nedaří. Bud je jim to moooc dlouhý,nebo akorát (to se zas bojím že vyrostou), nebo se mi to nelíbí, v obchodech kde jsem byla zas neměli dvakrát stejnou velikost nebo mi to přišlo už cenově trošku úlet..takže jsem ráda ,že tu Kristi hodila ten odkázek (Kristi díky :grinning: ). v tom tchibu jsem to jednomu odblíkla,velikost super,jejim to velký, ale jen tak akorát,do rezervy a líbí se mi velice. a ještě jsem si tam ukořištila ty čepičky k tomu,ty jsou taky krásný.

Luci - jak je vysoká Leuška? :confused:

Beji at máte ty choroby brzo za sebou..
Já ted byla na těch narozeninách u kamarádky,přišla tam spolužačka s půlroční holčičkou,úplným andílkem, jsem si ji chovala a úplně mě chytaly takový ty ňuchňací choutky :grinning: No ještěže v mým blízkým okolí další takovej andílek není, možná by mě začalo brát další mimčo :grinning:
16. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi teď volala kamarádka ze Zentivy že naše místa jsou definitivně zrušena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo tak to je mazec :grinning:
16. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak u nas dneska trosku narocne, skolka nebyla, ale mela jsem tu planovanou navstevu pani ze socialky, zadala jsem si o oficialni povoleni na hlidani deti, kdyz by mi nedopadla zadna normos prace, tak abych mohla aspon ofiko delat, to co uz stejne delam dlouho nacerno.
A dobre to dopadlo, vyzpovidala me a byla spokojena, tak uvidime jak teda nakonec skoncim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:

Dani, Lea mela v cervenci 97cm, v srpnu jsem ji nemerila a ted na zacatku zari uz mela 99cm... Je obrovska no.
Takze u vas budou jeste jedny dvojcatka jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Dragi, gratuluju k jeslim, uvidis, ze to bude fajn, i pro Dalu to bude zpestreni, a ty si trosku odpocines :wink:

Dneska jdem na obidek ke svagrikovi, uz se tesim co nam zase pripravi za specialitku :wink:
16. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyy jo.... Co jsi tam Dragi delala? A na jake misto te preradi? :confused:
16. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci měla jsme na starosti doktory ...volali jsme informace o novinkách a tak...taky doktoři volali nám s dotazama...kam mě přeřadí nevím holky dostaly 6 platů jdu tam zavolat a pozjistit co a jak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky
Holky kolik stoji ten prevenar???
16. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrsko jedna dávka snad 1500 nebo 1600...my dávaly 3 ale vy už byste měly asi jen tu jednu :wink:
16. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz meli jen jednu,ale my ji dostaly zdarma,jelikoz ma oslabenou imunitu,tak ji ¨dostala zdarma,jen me zajimalo kolik to stoji
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj vsem, tak jsme doma. Bylo to super :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no este aby si sa aj stazovala! :grinning: mali ste pekne pocasie?nahod nejake fotos! :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrsko tak vidíš super :slight_smile:

Kristi vítej u nás zpět a těším se na fotos
16. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekdo rika,ze je to dobry nekdo rika ,ze ne??tak nevim
16. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je Lea teda kus ženský!! ALe naši hošani taky budou dlouzí habáni,nemaj po kom být mali,tak má kdyžtak u nás schovanýho ženicha :grinning:
a s dvojčatama mě nestraš, já se toho právě taky bojím. dvojčata a ještě k tomu zase kluci :grinning: :grinning:

dragi - to je maec teda.. ALe nebooj,bud tě někam umístí anebo dostaneš odstupné a něco se dál vymyslí. :wink:

kristi zdár. to už jsi tady?? to teda strašně rychle uteklo.. :wink:
16. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs,my odkedy sme dostali prevenar,prvy rok bol kiko 3krat na atb,ked zobral prevenar-tak rok bol uplne bez choroby ani nadchy,nic,az teraz v lete mal jednu anginu :wink: a to my sme byvali v zime teda riadne chori aj s muzom,kiko bol s nami v spalni a nic nechytili,takze jemu to ozaj pomohlo,uvidim teraz co v skolke,uz su tam nejake chore deti,on zatial ok,tak dufam ze to tak aj ostane
16. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek