• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dani já se nebojím a umisťovat ani nikam nechci...šest platů je docela dobrejch...ale uvidíme jak to udělaj mě, volala jsem na personální, slečna byla moc milá ale stěhujou se tak zavolá příští týden...

pitrsko já nevím co by bylo, kdyby Dála prevenar neměl ale je fakt, že nemocný sem tam je...že by to mělo fungovat na imunitu nemám ani zdání :wink: :grinning: ale jestli jo tak jedině dobře :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ono je to dobre hlavne na tie choroby typu zapal priedusiek,pluc a tak-nie na chripku-no a ja mam sklony aj moj muz zasadne zapaly dychacich ciest,takze na to je to fajn
16. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to taky nechali hlavně kvůli těm zánětům středního ucha :sunglasses: akorát mě dost překvapila ta laringytida..to jsem si nějak myslela, že nás nepotká :frowning2:
16. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenez my nejsme nemocny vubec,tak je mi zahada kde mame jako tu oslabenou Imunitu :confounded:
16. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, fotky dodam :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs,tak to potom ako na to dosli ked je zdrava? :confused:
16. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nemeli antib,este nikdy klepu klepu
16. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mi řekni jak jste k tomu došli? oslabená imunita???
16. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ste super na tom,bodaj by vam to vydrzalo tak stale
16. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s krve,chodime s kuzi ma preci ten atopak,a jak byla v nemocnici tak tam ji na to prisli,tak nevim..
16. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pitrsko to teda nevím, nemocná není ...ale holt krev ukáže...a prevenar asi nic nepokazí :grinning:
16. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam,ze ne,cetla sjem diskuzi,a kauzdej na to ma jiny nazor,nekdo to odsuzuje nikdo ne no nevim
16. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile: a Kristi zdravím extra po návratu :slight_smile:
Tak dnes se nám nejak velmi oteplilo, tak je nám to doma o to víc dlouhý :unamused: Marky je v podstatě fit, je bez kašle a od rána smrkala asi dvakrát nebo třikrát. Jindrův chrchel se moc nemění, ale je bez teplot a docela akční, tak snad to bude taky dobrý - zítra s ním jdu na kontrolu.
Prevenar nemáme a neplánuju ho ani u jednoho, pakliže k tomu nebude důvod (opakovaná nemocnost uší ap.)
Pitrs, to taky koukám, že jí nic není a krev ukáže, že je :fearful: Držím palce, ať je jí na tom s imunitou brzy líp :slight_smile:
Dragi, hm, šest odstupných platů je fakt zajímavý, ale jen na jednu stranu, že... Gratulka k jeslím! To je paráda :wink:
Marky požaduje "něco papat," tak jdeme neco vybrat :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji aspoň si to mrňousek odbyde teď a pak budete mít klid a on už nebude tak náchylný k nemocem...Marky vlastně nebyla nemocná skoro vůbec viď?

holky co je s Lenčou už jsem jí tu delší dobu neviděla
16. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, no kéž by... Je to fakt na palici být furt doma :confounded: Marky byla víc nemocná jen jednou, nekdy v druhý půlce června měla náběh na levostranný zápal plic, čtyřicítky a dostala svoje první ATB. Pak byla asi 2x nachlazená, ale to jsme v poho zvládli volně dostupnými léky, takže jsem se docela namlsala a představa, že budeme často marodit mě děsí :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bejo, predstav si, ze jsme se o tobe na dovce bavili s Laz, ze jsi se dlouho neukazala. Ani Lami ne o te teda nevim vubec nic.

jinak doporucuju dovcu ve vilce, fakt je to super, deti maji prostor, da se i zalezt, kdyz chce byt clovek sam, proste lepsi moznosti. Moc jsme si to uzili, dovca dostala jinej rozmer, tak doufam, ze priste zase nekam vyrazime. :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj ! Dorazily jsme před 16 h :slight_smile: Spokojenost - prostředí pěkný, super hřiště a herny pro děti, jídlo moc dobrý :slight_smile: včera jsme prubly na chvilku i bazén. Dnes cestou zpět jsme zajely ještě do Liberce do ZOO :wink: Jestli je někdo zvědav, tak tady fotečky http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/14._-_16._9._2009_-_Josefuv_Dul_-_hotel_Peklo/
16. zář 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to bylo urcite fajn, s kym jsi to tam byla?
16. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - s holkama z MK, jak se scházíme každý měsíc :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem neodolala a dala jsem si s klukama palačinku s tvaroháčkem,mám plnej břuch a to mám nachystaný masíčko,který už dneska musím udělat. bojím se,že by do dalšího dne nevydrželo. to je dietka,teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s Lenkou nevím co je. úplně na nás prdí :grinning: :sunglasses:
16. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny!
Malá mi usnula vyčerpáním, tak mám konečně klid sem mrknout a apsat. Mezitím tedy vypisuju katalogové listy mých žáků, ale musela jsem si dát pauzu.
Malá ve školce už snad dobré. Sice ráno zkouší ještě slzičky, ale jen v tu chvíli, když zavřeme dvěře od bytu. Ve školce je prý už ok. Dokonce mi vždy dá i pusu na rozloučenou a řekne ahoj. Tak to je pokrok. Protože předtím nic nakového vůbec neprobíhalo, já odcházela za jejího řevu, děs. Tak snad už to bude jen lepší. Dnes si na záchodě prospěvovala Chodí pešek okolo, normálně to zazpívala celé. Takže šikulka moje největší.
V práci dobré, dnes jsem už zamlouvala divadelní představení do Brna, tak se těším.
Já na Vánoce dárky zatím nemám, teda objednala sjsem v práci nějakou knížku ,nosí nám je přímo z nějakého nakladatelství. ale jinak zatím vymýšlím jen teoreticky. Malá chce teda brusličky, kolečkové. Tak asi to. Od našich chce dětský cestovní kufýrek, protože to viděla u bratránka. A dál nevím. Asi knížky, nějakou hru, samozřejmě+ oblečko a pak se uvidí, co mi padne do oka. Ještě je to celkem daleko.
Dragu, gratuluju k jesličkám! Ovšem s tím místem je to pěkně blbé. Podle mě bys měla mít se ale kam vrátit po mateřské, pak po třech měsících by to mohli změnit, vale mám dojem, že ze zákona by to tak mělo být. Otázkou je, jak se s nimi dohodněš,že.
16. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, čas čas čas a ještě jednou čas. Noťas mám sice zpravidla zapnutý celý den, ale spíš se u něj míhám, než bych u něj vysedávala. Jsme hodně venku, resp. byli jsme. Jak psala Draga, čekají nás dlouhé zimní večery, tak se snad budu zjevovat častěji :slight_smile: Lami jsem chtěla napsat a taky jsem to neudělala :frowning2: Napíšu jí teď, snad nikoho nevzbudím :confused:
Jo, jinak koník asi celkově trochu upadl. Diskuze lednovek se v podstatě přesunula na FB a tam já ani nejsem zaregistrovaná....
Mori, to vypadá fakt moc dobře :sunglasses:
Zuzi, no tak vánoce to u nás bude rébus. Dostane dřevěný hodiny, aby si mohla štelovat jak potřebuje. Nějaký čísla už si pamatuje, ale nevím, jestli už zvládne pochopit, že až bude malá ručička tam a velká tam, tak něco přijde :grinning: Pak tady mám doktorský kufřík a uklízecí sadu (kterou už má sice u tchýně, ale tady ne.) Pak jsem koupila malej váleček, aby mi pomáhala dělat cukroví. Dostala i zástěrku s kuchařskou čepkou, tak se těším spíš na fotky :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: S Jindrou to bude v následujících letech horší bo má cca týden před Vánocema narozky, takže dvojí vymýšlení tak, abysme ho neochudili pod stromečkem.... Nj. datum, kdy se narodí, si vybral sám, v tom já nejedu :grinning:
Dnes je Jindra nejak hodně neklidný a nemohl zabrat. Už jsem mu pomázla dásně a vypadá to, že se sklidnil a usnul. Co se týče zubů, jede ve šlépějích své ségry - zhola nic :grinning:
16. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani Dála vůbec nechce palačinky jíst on vlastně vůbec nechce sladký jídla :grinning:

zuzi ahoooj ...víš jak já se tam ani moc vracet nechci kdo ví kam by mě poslali, třeba do výroby a na to fakt nemám celý dne vážit prášek :grinning:
16. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Marky jí vše, zcela vše :sweat_smile: Jen citrusy a broskve jí teda nedáváme, protože se po nich pořád opruzuje :unamused: (Ač je zcela bez plín, takže ty na to vliv mít nemohou.) Ale jinak by je jedla taky. Ona je žravá, beruška moje a Jindra zatím též :sunglasses: Oba po mamince. Kdyby byli po tatínkovi, tak si snad půjdu hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se s tema plinama jeste nerozloucily a zacina me to vcelku dost stvat, pac vysvetluju, sedim, ctu, a porad nic - nechce sedet ani na nocniku, ani na wc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, tak drzim palce at ti to s tou praci dopadne jak si prejes, kdyz pises o tom vazeni prasku, tak je fakt ze oproti tomu je 6 platu zlatych :grinning:

Pitrs, Prevenar je spis vakcina proti zanetu mozkovych blan, zapalu plic a zanetu str. ucha, ne? :confused:
Kazdopadne Lea dostala Prevenar 3x kratce po narozeni, a napriklad zanet usi potom prodelala 2x.

Dneska ji zacalo pekne tect z nosa, tak nevim asi nepujdem do skolky.

Holky nestraste s vanocema :grinning: Lea zatim dostane domecek na zahradu od tchyne, to je jiste, ale jinak to asi nebudem prehanet, nejake 2-3 darky, vloni ji to rozbalovani u 3. krabice prestalo bavit. Mozna pojedem na vanoce do cech, to by byl pro me nejlepsi darek :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, ono to přijde. Já bych to nelámala, i když všichni starší generace, resp. většina z nich považuje již roční dítě s plínama za ostudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Miuška nikdy nepoužila nočník nebo záchod? Žádné snahy?

Lami se ozvala obratem :slight_smile:
"Ahoj, to je milé. Já vcelku nestíhám, ale jinak vše naprosto OK. Jája střídá bleskolezení s pokusy o samostatnou chůzi a opravdu jí nejde moc pustit z oka, je to škodič, destruktor první kategorie. Říká asi tři slova a je to můj plyšový mazlík. Aňa je děsná rozumbrada, už je úplně bez plín a kecá mi naprosto do všeho, má děsnou fantazii. Ale je to vcelku náročné se dvěma dítkama. Jinak Jája už má 8 kg.".... (tečky patří mně, tak to sem nepřepisuju :wink:)

Já jdu ještě trochu poklidit a zase přetřídit Markétčiny miniaturní poklady, aby je Jindra nepolkl... Přeji všem dobrou noc a snad zas zítra nakouknu :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, parkrat ano, kdyz ji odchytnu rano, tak se nekdy zadari, ale jednou ji nocnik zazpival a to se lekla a od ty doby nic. Tak asi koupime jinej nocnik a uvidime. Na wc na malym prkne se boji....
cekala jsem, ze se na dovce zacne opicit po Nelle,ale nic, proste bojkot.

zpravy od Lami fajn, tak ji moc pozdravuj :slight_smile:

darky neresim, ale vymysleny je mam.
16. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ja vim,ze je na tohle,a proto mi bylo divny,kdyz mi doktorka tohle oznamila vis??tak jsme trosku v socku a vsude se informuji,rekla,ze mame snizenou Imunitu,a ,ze to mame zadaco pichlůa a nazdar,nevim proste ji to zjistili s krve a ted mam strach,ze to zacne proste nevim ,budu se snazit to nak posilit,vitaminkama,a predevsim v jidle....
16. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, hm, to skoro vypadá na blok z toho leknutí, chuděrka :frowning2: Marky na malý prkno jde, ale pak řekne, že chce na nočník a jde stejně ještě na nočník. Jak kdy, někdy chce nočník, někdy záchod - asi si vymýšlí :sweat_smile: Když má opravdu potřebu, dojde si tam i tam. Škoda, že se Miuš neopičí, to taky prý zabírá. Ale ona na to jistě přijde, i když chápu, že tě to štve... Pozdravy Lami vyřídím :slight_smile: Až se uzdravíme, tak si dáme srazík :slight_smile: Tak se poděl, co máš za vymyšlený dárky - nahoď nejakou inspiračku :wink:
Jdu spat, jsem KO. Jindra se v noci strašně budí (utišuju "živým" dudlíkem...) a ještě mu po třetí hodině dávám ATB, takže tomu spaní poslední dny moc nedávám....
Dobrou noc :slight_smile: :pensive:
16. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek