• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Bejo, darky mam kolo, (mozna lyze), k tomu nejakou helmu, urcite panenku a mozna jeste neco. Ale nechci ji nejak zahrnovat darky :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!! :slight_smile:

kua dneska jsme chtěly jít s kámoškou na skákací hrady a venku solidně prší,takže nic. vidím to na babycafé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hošani právě stojí na židličkách a čumí z okna a říkají "prší,mámo jdeme na koupák na bazén"
:grinning:

my už jsme taky bez plínek (teda klepu to na dřevo,protože Alýskovi se nějak nechtělo s bobem :sunglasses:ale už je to o,.k ), na noc ještě mají. na to je času dost.nějak se mi do toho 3x nechce.. :sweat_smile:

luci - dojeďte na Vánoce. Třeba by jsme se mohli konečně zas sejít někde na tom kafi v Olympii :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Kristi, jj, taky bych to nechtěla s dárkama přehánět. Marky je se vším hned hotová, když neco vidí a nemá to, tak hlásí "musíme koupiť" - pořád má to svoje "ť." Snad se z toho časem vypovídá :confused:
Dani, tak s deštěm to bylo u nás taky dobrý. Už nevím, kdy lilo, ale říkala jsem Majdě, že nepůjdem ven, když tolik prší a ona na mě "kapusku, gumášky a deme" :sweat_smile: :grinning: To jsem fakt nečekala :slight_smile:
Majdě dávám plíny na noc jen, když nespí doma - radši... Doma už jí je nenadávám a zatím bez nehody, ale pár nehod proběhlo už dřív...
Jindra se vzbudil, tak zas jdu :wink:
17. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
blbe jsme spali, kvuli te rymy, tak ani nejsme ve skolce. A venku taky leje...tak koukame na Jaju a Paju :wink:

K tem darkum, kolo mam taky vymyslene - ale az k narozeninam.

Kristi, dala bych ji chvili pokoj a uvidis ze na to prijde sama, jako vsichni ostatni. U Ley uz jsem taky nedoufala a jednoho dne zacala chodit sama. Ale bobek se ji sem tam povede do kalhotek i ted :sweat_smile:

Dani, asi dojedem, tak pak neco musime domluvit :wink:

Jinak Lea s tim mluvenim je srandovni, neumi rict S ani S (s hackem) C ani C (s hackem) ani R a R (s hackem) ani F, V, vznikaji pak zajimave nahrazky slov :grinning:
17. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den...
my byli ráno u zubaře a vše ok...jsem měla fakt strach, protože ten kámošky dvouletej kučík měl 9 kazů :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom oni čistí o 106 a my to pěkně flákáme :astonished:

kristi nech jí ona na to přijde sama...Dála má plínky ještě na spaní, protože to jeho mlíčko, kdy vypije i 3 flašky prostě nejde udržet přes noc v močáku...jinak chce chodit čůrat jako tatínek tak furt někde postává a vyndavá piňdu že sám...většinou si pochčije boty a přičůrne ty stažený kalhoty :grinning:

s mluvením je to sranda...říká: Tady mám to svoje hauto ...já mu povídám Dalí AUto jako au au auto...a on au au auto...to je moje hauto ...je to truhla malej :sunglasses:

Lami pozdravuju :wink:
17. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji - už jsme spolu mluvily,ale ještě jednou,ty jsi fakt zlatíčko,díky moc! úplně mi to vyrazilo dech :grinning:
17. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
taj ja mam dneska za sebou navstevu kadernictva,isla som na melir,ale mam to skoro jak ciste blond,chcela som hustejsi,no a je husty teda az az,no co uz...som totalna blondina teraz

my mame teiz stale spaciu plienku,rada by som to zrusila,ale ma ju fakt total plnu rano,takze este nehrozi,jaj,zavidim tym,m co sa im to oducia naraz s dennymi :unamused:

kiko sa konecne tento tyzden naucil "bicyklikovat"-ako on hovori,na trojkolke,tak je cele dni nazhaveny ,len bicyklikovat,alebo jazdit na motorke-na klasickom odrazadle,elektricka ho nebavi momentalne,jazdi jak drak :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem Lenče, jsou v pořádku a nyní na Moravě :wink:
17. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, Luci to jsem vcera taky cetla, sranda. Akorat nepocitaji s tim, ze ne vsechny skvrny a hracky jdou uklidit v tomhle tempu :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem si rikala, ze to bude asi navod na uklid bezdetne domacnosti :wink:

Lea vcera marodila, teklo ji z nosu, kaslala, vypadalo to blede, pak si hodila asi 4hodinovou siestu, a vyspala se z toho, normalne tu vecer uz vesele litala, v noci spala bez jedineho probuzeni a rano ok :slight_smile: Tak to jsem rada.
Navic vecer ma jit spat ke tchyni a my nekam ven, aspon nemusime rusit plany.
18. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!!

já si dala dopo super masáž, ted jsem šupla sígry do hajan a doufám,že brzo zaberou. dám si pěkně kafíčko a navařím.
večer taky vyrážíme do hospůdky na papu s kamarádama,děti dávám jen na noc k mým rodičům. tak snad to zvládnou ve zdraví,oni je totiž ještě asi přes noc nikdy neměli :sunglasses:

kristi mrkla jsem na fb - photos dobrý :wink: Laz je pěknej kocour,vyladěná, malá Neluška jak princezna, vám to holky taky moc sekne. Miuška bude takovej čertík,co? :grinning:
18. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj děcka...

tak my dneska byli na kukandu v jeslích...Dálovi se tam líbilo, mě trochu míň, učitelky vypadají hodné ale jak jsou tam malé dětičky, tak jsou hodně ostražité a skoro nic nesmí...venku mají takovou prolejzku s klouzajdou a na tu smí jen když paní učitelky dovolí...no Dála samo hned na klouzku, tak jako že dneska může, když jsem tam já, ale jinak bude muset poslouchat...což zase na druhou stranu je dobře, ať se to naučí...další věc co mě trochu zarazila je, že mají erární oblečení (takový starý tepláčky a svetříčky no legračně v nich ty dětičky vypadaly až líto mi jich bylo) a dokonce i zimní kombinézky...ale to si zase říkám, aspoň nebudu muset mít tolik věcí jako do školky...na spaní mají takové maličké postýlky jak trpaslíčci a ty záchody to je legrace to vypadá jak porcelánový nočníčky se splachovadlem, dobrý je že je nenutí spát, když nechtějí a můžou si hrát v herničce...poprvé jde Dála příští čtvrtek tak se strašně těší...ale on neví chudáček co ho čeká... no uvidíme...jsem z toho taová rozpačitá :pensive: :sunglasses:
18. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, to je prece fajn :wink: Hlavne ze se tam Dalikovi libilo. A poprve tam pujde jen na chvilku, aby si pomalu zvykl, ne?
To erarni obleceni me teda taky prekvapilo, to jeste nekde existuje? :confused:

Na druhou stranu tady u nas se ty deti vubec neprevlikaji, ani neprezouvaji. To me prekvapuje teda vic :grinning:
18. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea dneska ze skolky dotahla knizku, ma ji do ctvrtka precist a mame k tomu notysek, do ktereho musime zapsat jeji postrehy...
Tak jako dobry, ona to precte, ale jak tam mam ty postrehy zapsat, cesky? francouzsky? nebo tou jeji vlastni reci, ktere nikdo nerozumi? :grinning: ted abych tam nenasekala nejaky chyby... No je to veleukol spis pro mne :grinning:
18. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! prave som sa vratila z uzv,takze vsetko je ok,babulka je uz natocena hlavickou dole,je troska mensia,tak o taky tyzden asi,ale inak v pohode,ze to je nic,plodovej vody tiez dost,takze fajn,akurat sa uz citim fakt "tehotno",uz mi vadi brucho,aj take veci ze chodit po schodoch,alebo dlhsie pesi a tak...sa uz citim jak taky slon v porcelane :slight_smile:

draga,tak jaslicky to asi beru prisnejsie,kedze su tam male deti,u nas ich uz nechaju samych-ale tiez davaju pozor,su dve na 20 deti-takze si to "spravodlivo" podelili,kazda ma na starost-mimo ostatnych samozrejme jedneho "plačka" a jedneho " certa" na ktorych treba extra pozor-a jasne ze jeden z certov je nas Kiko :grinning:
aj dneska uz boli na prechadzke mimo skolky,ked som prisla este som musela cakat a ked prichadzali,tak vsetky deti sa pekne v dvojrade drzali za rucicky a isli-kika drzala ucitelka,asi zdrhal :sweat_smile: ale nehovorila nic
18. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nejdřív půjde asi jen hodinku na dvě...máme tam být v 9v 10 půjdou ven tak asi pak před obídkem něbo tak nějak si ho odvedu...teda pokud nebude ječet, že tam nechce být, že...ty dětičky byly tak maličký některý...

Luci jako Leuška už má takový úkoly jo? a co mají přečíst? Vojnu a mír? :grinning: :grinning:

saku jj asi to je trohcu přísnější, ale ono se nedá nic dělat zase lepší, než aby se jim tam někdo zranil...jinak jsem koukala, že taky mají motorky a můžou tam drandit...snad to nějak ustojíme :sunglasses:
18. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,to je sranda teda s tou knizkou :slight_smile: pomaly aby si ju aj citat naucila :sweat_smile:
u nas zatial nevyzaduje nic,akurat aby sme ich viedli troska k samostatnosti-vyzliect ,vyzut a taka,le ak nevedia,nie je problem-a ze chlapci ked idu cikat aby si vedeli chytit pipika a trafit :grinning:
18. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak to Dála si jako pipíka chytit umí dobře :slight_smile:)))
18. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,aj kiko uz hej,ale zo zaciatku,po tej operacii nechcel ani len dotknut sa,bal sa ze bude boliet
no,zas niektori si ho chytaju az moc :grinning:
18. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku ještě jsem ti zapomněla poblahopřát k úspěšné KO u lékaře :dizzy_face:
18. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,diky :slight_smile: buduci tyzden ma za budu "odkrvovat" :unamused: no dufam ze uz naposledy,este tusim ohladom epiduralky robia nejake krvne testy,tak to dufam ze uz ozaj bude posledne
18. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek. dětičky jsou u babičky a já si tu trůním v turbanu,ááách :grinning: to TICHOOOO!!! :grinning: :grinning: :sunglasses:

saku - já se přidávám ke gratulce k úspěšn=é kontrole a už se těším na miminoooo!!! :grinning: :grinning:

dragi - v našich jesličkách mají na ven taky erár, co hodí dětem přes jejich tepláčky asi.. je to náhodou dost fajn. Představ si,jak je ty dvě učitelky všechny oblíkají do jejich pak se to aji nějak poplete,co kde,každá kombinézka v jiné skříňce a chaos nebo budeš muset na všechno oblečení vyšívat jméno,takhle je to pohodička a máš klid,že ti to oblečo nezničí :wink:
Já si někdy říkám,když jenom vidím to šílený množství botiček, jak ty učitelky asi kmitaj jenom než tu drobotinku poobouvaj. natož aby lovily oblečení z každé skříňky zvlášť a pak to zase uklízely do té správné skříňky,je to jednodušší pro obě strany :wink:

dneska vyrážíme opět na oslavu narozenin,se s tím nějak roztrhl pytel.. vůbec se mi nikam nechce,takže to bude asi dobrý :grinning:
18. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz v turbanu netrunim, neb jsem vyfintena a jdeme na Tiesta, ditko je tez u babicky :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, vzdy je to dobry, kdyz se ti nechce......ani me dneska, ale musim
18. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ale jo mě to neva ten erár spíš, že už to mají takový starý víš jako, že mi jich bylo líto...ale máš pravdu z pohledu té učitelky jsem na to nekoukala :wink: :grinning:

kristi užij si to :wink:
18. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sob otní ránečko babulenky!! :grinning:

jedu si pro sígříky. včera super,úplně megahostina. jsem se super napápla a ted už bych si dala zas něco (jsem se asi nějak rozežrala :grinning: :grinning: ). Už aby byly ty Vánoce a dobrůtky a chlebíčky a babiččina krůta :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko !
My byli včera s manžou v Liberci (Káaj byla u babičky), a utem na garančce, nakupovat a dom jsme dorazili až po 19 h, až mě boleli nožky.
Dnes jel manžel busem do Jablonce zase s atletama. Teď mi volal, že v ČL je nějaká výstava starých busů a veteránů, tak možná odpo sjedem s Kájou busem a taťka nás pak vezme autem dom. Večer jde Kája spát k babičce a my máme v plánu někam zajít posedět :wink:
19. zář 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
Tak koukam ze skoro vsichni byli vcera bez deti :grinning: :slight_smile:
My jsme zasli na sushi, mnam, a pak na novyho Tarantina, vrele doporucuju :grinning: :slight_smile:

S tim prevlikanim ve skolce to me taky nenapadlo, je fakt ze oblict jedno nebo dve deti uz je fuska, a jestli jich tam maji kazda ucitelka na starost 10, to musi byt teda mazec :sweat_smile:
U nas je v te skolce ani neprevlikaji, ani neprezouvaji, v jednech botech i obleceni jdou do tridy i ven... A ja uz to moc nehrotim ani doma, ze bych rozdelovala domaci a venkovni obleceni. Jedine, co bych chtela abysme se aspon doma vyzouvali a i s tim maji vsichni prichozi problem, se nedivim, kdyz jsou zvykli od skolky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dragi :grinning: knizku maji dle sveho vyberu, kazdy tyden jednu, Lea si vybrala nejakou o rybach, ale uz jsem to vymyslela, tento ukol predeleguju na tatinka, ten si s tim poradi :wink:
19. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
luci,nerob chutky,take susi by som si aj ja dala,ale tu robia len take humusacke napodobeniny,skodaa,no a do origos japonskej restiky sa mi moc nechce-kedze je v bratislave :sweat_smile:

u nas su deticky vo svojom,ale hned nam hovorili aby sme im davali teplaky,lebo aj tak su stale na kolenach a vonku na piesku a smykalach,takze vyfintene dievcatka v lakovkach a suknickach,co tam vidavam...co ja viem,asi by som to nedala
inak kazdy vie kde ma svoju skrinku,ma "svoje" zvieratko-aj pri uteraciku v kupelni,takze si nemylia,horsie ked pridu zvonka a vyzuju topanky a nechaju na kope :sweat_smile: maju co robit ucitelky veru,hlavne tito krpci,ti vacsi si uz upracu

u nas je dneska krasne,som mala v plane ze neiakm vyrazime poobede,ale mladenec strajkuje a este o 14.15 nespala,takze teraz kym vstane,bude krasny den za nami :unamused:
19. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek