Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
kristi
19. zář 2009
tak my dorazili v 5 rano domu, takhle mi to dlouho netancovalo, dokonce i nakej flirticek byl, ale malinkej 😉 a pac jsem chytra holka a vzala jsem si antiethanol, tak mi nic neni, coz je super. Sbalime se a jedem tedka ke tchyni a vecer grilovacka, asi posledni letos.
sakura77
19. zář 2009
kristi a co si bola bez mužíka?alebo jemu poza chrbat? 😃 a co to je antiethanol?
kristi
19. zář 2009
s muzikem a s kamaradkou a jejim chlapem, tim flirtikem myslim, ze jsme cuceli na sebe s jednim klukem a pak jsme se pozdravili a to bylo vse, takze vlastne nic. A jeste jeden me zval na panaka.

antiethanol je takovej prasek co si das pul hodky predtim, co zacnes pit a melo by to usnadnit vstrebavani a nemelo by ti druhej den nic byt
sakura77
19. zář 2009
vidis,to som ani nevedela ze take nieco je,skoro by som umrela blba... 😃 to sa moze hodit niekedy,casom... 🙂
no ja si "flirtnem" tak akurat ked stojim na cervenej na krizovazke a vedla stoji nejaky fajn objekt,kedze ked sedim v aute tak nevidi ten vagon co mam pred sebou 😃 😃
draga
20. zář 2009
no co to je toto za docházku????

krásnou neděli přeji...

Dála se probudil s rýmou tak se raduju :-S doufám, že se to nijak zase nezvrtne :-p

Kristi ty jo ti to úplně závidím ten flirtíček...já i kdybych šla sama tak se mnou nikdo flirtovat nebude 😃 😃 leda tak cikáni z výkopu ty pískaj...ale ty pískaj na každou...jo tuhle jsem šla s Dálou po ulici a cikáni tam makali dělali chodník...jeden seděl na miniparním válečku, Dála čučel a stál tam asi 10minut a kluk z válečku, že si má k němu jít sednout a Dála se bál, tak seskočil ať si tam sedne sám, ale Dála ne, že ne...no ale to byl pěkný kluk, fakt i když tmavej...měl jiskru 😃 😎 no ale dítko mi to pokazilo kamarádit se nechtělo 😃 😎 😃
lucija76
20. zář 2009
Hezky nedelni vecer damy 🙂

Flirtik, to uz ani nevim co to je :-N Kdyz jedem do cech, tak mi tam uz dokonce ti mladi kluci od nas vykaji 😃 Hruza... :-N

Dneska jsme si udelali naprosto pohodovy den, dopoledne jsme sli na trh pro cerstve ryby a morske potvurky, tak byl vybornej obidek, pak hromadna siesta, a ted odpoledne jsme byli kouknout na rugby a Lea jela jeste s tatkou na bazen, a ja si tady lebedim a berou me chute, asi zautocim na lednici 🙂 Zitra ale pujdu cvicit, tak muzu. 🙂
kristi
21. zář 2009
dobre ranko 🙂 tady se krasne trha obloha, tak snad bude hezky 🙂 mame dneska moc prace a zarizovani
lienkal
21. zář 2009
ahojky dámy, ozývám se od bratra z Vysočiny, mají novej baráček a řeknu, to je luxus 😉
lienkal
21. zář 2009
dneska se vracíme do Prahy a zítra ráno do Motola, budeme řešit doočkování Vikouše
sakura77
21. zář 2009
ahojte! u nas je dneska krasne,hlasia 27 stupnov,tak som rada

vcera sme boli na malom vylete s kristiankom,na takom ranci,kde maju aj vselijake zvierata,lovia sa tam ryby a tak,bolo to fajn,ale bolo pekne,takze tam bol bol teda natresk,ale aspon troska zmena zas 🙂
sakura77
21. zář 2009
boze,baby,jedna babula z nasej temy novembrovky,co teraz cakame babo,je v porodke a rodi!!!!na zaciatku 33 tieho tyzdna,normalne mam husiu kozu,snad to dobre dopadne,aj prveho chlapceka mala v 32 tyzdni...
mori
21. zář 2009
Čau dámy! My využili toho, že Kája v sobotu šla spát k babí, tak jsme večer šli na posedět, pak jsme ještě po sto letech dali s kámošem biliárd a dom jsme šli v 0.15 h ... včera jsme se celý den krom vaření flákali 😉
Od včera má Kájuš rýmu a kašel, tak snad se z toho brzo dostane :-|
kristi
21. zář 2009
ja jsem se dala do oken, zvenku uz je mam a ted uz to dodelam i zevnitr. Zaclony povesim rovnou z pracky, at to tady voni
sakura77
21. zář 2009
kristi,pod aj mneee-ja ih uz mam "nepriestrelne" 😃
kristi
21. zář 2009
tak ja mela pracovni pondeli, krome zaclon, oken jsem jeste umyla koupelku, setrela prach i nahore na skrinich, umyla vsechny dvere, vyprala 3 varky pradla, vytrela koupelku a wc a jeste jsem si stihla obarvit hlavu..uffff
sakura77
21. zář 2009
kristi,ty sa nezdas 😃
my sme boli na vychadzke poobede na trojkolke,ludia mala som co robit,totalne som za nim nestihala,bicykluje uz jak raketa :-N jak sa to naucil tak ho to straaasne bavi teraz,aspon sa unavi trocha,lebo teda slapat musi riadne aby sa niekam dostal 🙂

draga,no co,ostali ste len pri nadche?
u nas je zas rozsireny nejaky crevny virus,segra to maju cela rodina zas,tak dufam ze nas to obide :-|
kristi
21. zář 2009
tak to ja bych si ten virus klidne vzala, 2 kg dolu by mi nevadily
sakura77
21. zář 2009
nooo,tak to aj jaaa,mne by tiez par kilov nechybalo,uz mam plus 11 :-S :-S crevo jedno nenazrane!!!!!! ]-( 😃
kristi
21. zář 2009
ale prosimte, 11 je super
sakura77
21. zář 2009
no ale kde je este koniec ze ano :-N este ratam minimalne 4 ze naberiem
kristi
22. zář 2009
ty jo, co se to tady deje???? :-o
daniellka
22. zář 2009
krásné ránečko!!

marodům přejem brzké uzdraven´í! 😃

u nás nastalo asi nějaký další protivný období,s Erikem se nedá vydržet, dělá scénky kvůli všemu, začínám být už dost vytočená. dneska v tom pokračuje od 7 rána. doufám,že to vydejchám :-p 😃

saku tak pak napiš,jak kamarádka dopadla. snad to bude fajn 😉
sakura77
22. zář 2009
ahojte! dani,ja ked si uz myslim dfva dni ze je celkom dobry,ze uz ho to preslo tie nalady,tak ma vzdy prekvapi a vytoci tak,ze sa cudujem ze som este neporodila :-N
inak dochadzka je tu teda biedna,musim vas pokarhat ! 😉
uz tu davno nebola a j zonja,aj andrea je kde?a co skaredka?neviete co je s nou?
mori
22. zář 2009
Naše srpnové foto: http://maarsel.rajce.idnes.cz/SRPEN_2009/ 🙂

Tak já zůstala včera s Kájou doma a zdá se že jsem udělala dobře - od rána mi dnes nezasmrkala x-) a kašel taky nic. Tak uvidíme co během dne. Odpo jdem určo ven, páč včera byla dceruška jako na ránu, tak se musíme jít vyvětrat 😉
daniellka
22. zář 2009
u nás jsou na ránu oba. právě probíhá neřešitelná hádka o auta. včera jim prababička dovezla každýmu jedno,stejný,jen jiný barvy,Alex je ted obě zaparkoval pod polštář a Erik řve že jedno je jeho,tak si ho vzal a vysvětluju,pak už aji vyhrožuju,bud řve jeden nebo druhej. v podstatě někdo z nich řve furt takže řev nonstop od včerejška. jáí začínám fakt soptit. tyhle ty sourozenecký hádky a bitky,to je mazec. :-p
kristi
22. zář 2009
to verim, ze je to mazec, mi to stacilo na dovce..

my jsme byly na mega prochazce, cumela jsem co toho Mia ujde v pohode bez kocaru. Stavily jsme se i na hristi a nasbiraly plnou misku kastanu, tak budeme tvorit. Ted jsem dala zapec. testoviny do trouby, uz mam hlad jak vlk.
kristi
22. zář 2009
vyzehleno, klid na dusi. Akorat zehlicka mi asi odchazi, budu muset koupit novou
lucija76
22. zář 2009
Pekny vecer,
tady je zase ticho :-N
Taky jsem si rikala kde je Andrea? =-) Se moc casto nestava, ze by mela tak dlouhou absenci.

Ja jsem nejak v jednom kole, v nedeli vecer jsme hrali pokra do pondeli do 6h rana, jsem myslela ze pak nevstanu do skolky :-p To ranni vstavani mi teda dava, Lea v pohode a ja trpim 😃 vzdycky ji odvezu, prijdu domu a nejradsi bych to jeste zalomila, ale nastesti uz to nejde, jinak bych nic nestihla 😃
Vcera jsem nejak cely den uklizela a nakupovala a dospavala, dneska jsme podnikli celodenni vylet do Ikey a jeste jednoho obchodu s nabytkem. Zitra jsem domluvena s holkama na plaz, udelalo se nam zcistajasna hezky, tak toho musime jeste vyuzit 😉

Saku, ty prosimte jeste nerod 🙂)) Jeste nam par tydnu vydrz! Co ta holka, jak dopadla, porodila? =-)

Ten strevni virus k nam prosim poslete, potrebovala bych tak 10kg dolu, jsem se nejak vyzrala :-p 😃
mori
22. zář 2009
Ač je to divné, ale zdá se že Kájuš má po rýmě i kašli - dnes už to bylo dobrý, jen párkrát zakašlala. Tak to měla 2 a dobroš. Bylo dnes zas krásně, tak jsme byly venku. Dobře že jsme včera zůstaly doma a zažehnali nemoc 😉
sakura77
23. zář 2009
dobre ranko! u nas je dnaska krasny slnecny den,hlasia 28 stupnov,jaj,keby to vydrzalo co najdlhsie 🙂

no a v teme novemrovky veru mame prve babatko,chlapcek,ma presne 2kg a 45 cm a vyzera ze sa drzi chlapisko 🙂