• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak my dorazili v 5 rano domu, takhle mi to dlouho netancovalo, dokonce i nakej flirticek byl, ale malinkej :wink: a pac jsem chytra holka a vzala jsem si antiethanol, tak mi nic neni, coz je super. Sbalime se a jedem tedka ke tchyni a vecer grilovacka, asi posledni letos.
19. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a co si bola bez mužíka?alebo jemu poza chrbat? :grinning: a co to je antiethanol?
19. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
s muzikem a s kamaradkou a jejim chlapem, tim flirtikem myslim, ze jsme cuceli na sebe s jednim klukem a pak jsme se pozdravili a to bylo vse, takze vlastne nic. A jeste jeden me zval na panaka.

antiethanol je takovej prasek co si das pul hodky predtim, co zacnes pit a melo by to usnadnit vstrebavani a nemelo by ti druhej den nic byt
19. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis,to som ani nevedela ze take nieco je,skoro by som umrela blba... :grinning: to sa moze hodit niekedy,casom... :slight_smile:
no ja si "flirtnem" tak akurat ked stojim na cervenej na krizovazke a vedla stoji nejaky fajn objekt,kedze ked sedim v aute tak nevidi ten vagon co mam pred sebou :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co to je toto za docházku????

krásnou neděli přeji...

Dála se probudil s rýmou tak se raduju :confounded: doufám, že se to nijak zase nezvrtne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi ty jo ti to úplně závidím ten flirtíček...já i kdybych šla sama tak se mnou nikdo flirtovat nebude :grinning: :grinning: leda tak cikáni z výkopu ty pískaj...ale ty pískaj na každou...jo tuhle jsem šla s Dálou po ulici a cikáni tam makali dělali chodník...jeden seděl na miniparním válečku, Dála čučel a stál tam asi 10minut a kluk z válečku, že si má k němu jít sednout a Dála se bál, tak seskočil ať si tam sedne sám, ale Dála ne, že ne...no ale to byl pěkný kluk, fakt i když tmavej...měl jiskru :grinning: :sunglasses: no ale dítko mi to pokazilo kamarádit se nechtělo :grinning: :sunglasses: :grinning:
20. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky nedelni vecer damy :slight_smile:

Flirtik, to uz ani nevim co to je :sweat_smile: Kdyz jedem do cech, tak mi tam uz dokonce ti mladi kluci od nas vykaji :grinning: Hruza... :sweat_smile:

Dneska jsme si udelali naprosto pohodovy den, dopoledne jsme sli na trh pro cerstve ryby a morske potvurky, tak byl vybornej obidek, pak hromadna siesta, a ted odpoledne jsme byli kouknout na rugby a Lea jela jeste s tatkou na bazen, a ja si tady lebedim a berou me chute, asi zautocim na lednici :slight_smile: Zitra ale pujdu cvicit, tak muzu. :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tady se krasne trha obloha, tak snad bude hezky :slight_smile: mame dneska moc prace a zarizovani
21. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dámy, ozývám se od bratra z Vysočiny, mají novej baráček a řeknu, to je luxus :wink:
21. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se vracíme do Prahy a zítra ráno do Motola, budeme řešit doočkování Vikouše
21. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! u nas je dneska krasne,hlasia 27 stupnov,tak som rada

vcera sme boli na malom vylete s kristiankom,na takom ranci,kde maju aj vselijake zvierata,lovia sa tam ryby a tak,bolo to fajn,ale bolo pekne,takze tam bol bol teda natresk,ale aspon troska zmena zas :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze,baby,jedna babula z nasej temy novembrovky,co teraz cakame babo,je v porodke a rodi!!!!na zaciatku 33 tieho tyzdna,normalne mam husiu kozu,snad to dobre dopadne,aj prveho chlapceka mala v 32 tyzdni...
21. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau dámy! My využili toho, že Kája v sobotu šla spát k babí, tak jsme večer šli na posedět, pak jsme ještě po sto letech dali s kámošem biliárd a dom jsme šli v 0.15 h ... včera jsme se celý den krom vaření flákali :wink:
Od včera má Kájuš rýmu a kašel, tak snad se z toho brzo dostane :unamused:
21. zář 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se dala do oken, zvenku uz je mam a ted uz to dodelam i zevnitr. Zaclony povesim rovnou z pracky, at to tady voni
21. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,pod aj mneee-ja ih uz mam "nepriestrelne" :grinning:
21. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mela pracovni pondeli, krome zaclon, oken jsem jeste umyla koupelku, setrela prach i nahore na skrinich, umyla vsechny dvere, vyprala 3 varky pradla, vytrela koupelku a wc a jeste jsem si stihla obarvit hlavu..uffff
21. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,ty sa nezdas :grinning:
my sme boli na vychadzke poobede na trojkolke,ludia mala som co robit,totalne som za nim nestihala,bicykluje uz jak raketa :sweat_smile: jak sa to naucil tak ho to straaasne bavi teraz,aspon sa unavi trocha,lebo teda slapat musi riadne aby sa niekam dostal :slight_smile:

draga,no co,ostali ste len pri nadche?
u nas je zas rozsireny nejaky crevny virus,segra to maju cela rodina zas,tak dufam ze nas to obide :unamused:
21. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja bych si ten virus klidne vzala, 2 kg dolu by mi nevadily
21. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo,tak to aj jaaa,mne by tiez par kilov nechybalo,uz mam plus 11 :confounded: :confounded: crevo jedno nenazrane!!!!!! :angry: :grinning:
21. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosimte, 11 je super
21. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale kde je este koniec ze ano :sweat_smile: este ratam minimalne 4 ze naberiem
21. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, co se to tady deje???? :astonished:
22. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

marodům přejem brzké uzdraven´í! :grinning:

u nás nastalo asi nějaký další protivný období,s Erikem se nedá vydržet, dělá scénky kvůli všemu, začínám být už dost vytočená. dneska v tom pokračuje od 7 rána. doufám,že to vydejchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

saku tak pak napiš,jak kamarádka dopadla. snad to bude fajn :wink:
22. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! dani,ja ked si uz myslim dfva dni ze je celkom dobry,ze uz ho to preslo tie nalady,tak ma vzdy prekvapi a vytoci tak,ze sa cudujem ze som este neporodila :sweat_smile:
inak dochadzka je tu teda biedna,musim vas pokarhat ! :wink:
uz tu davno nebola a j zonja,aj andrea je kde?a co skaredka?neviete co je s nou?
22. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše srpnové foto: http://maarsel.rajce.idnes.cz/SRPEN_2009/ :slight_smile:

Tak já zůstala včera s Kájou doma a zdá se že jsem udělala dobře - od rána mi dnes nezasmrkala :dizzy_face: a kašel taky nic. Tak uvidíme co během dne. Odpo jdem určo ven, páč včera byla dceruška jako na ránu, tak se musíme jít vyvětrat :wink:
22. zář 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jsou na ránu oba. právě probíhá neřešitelná hádka o auta. včera jim prababička dovezla každýmu jedno,stejný,jen jiný barvy,Alex je ted obě zaparkoval pod polštář a Erik řve že jedno je jeho,tak si ho vzal a vysvětluju,pak už aji vyhrožuju,bud řve jeden nebo druhej. v podstatě někdo z nich řve furt takže řev nonstop od včerejška. jáí začínám fakt soptit. tyhle ty sourozenecký hádky a bitky,to je mazec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim, ze je to mazec, mi to stacilo na dovce..

my jsme byly na mega prochazce, cumela jsem co toho Mia ujde v pohode bez kocaru. Stavily jsme se i na hristi a nasbiraly plnou misku kastanu, tak budeme tvorit. Ted jsem dala zapec. testoviny do trouby, uz mam hlad jak vlk.
22. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzehleno, klid na dusi. Akorat zehlicka mi asi odchazi, budu muset koupit novou
22. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer,
tady je zase ticho :sweat_smile:
Taky jsem si rikala kde je Andrea? :confused: Se moc casto nestava, ze by mela tak dlouhou absenci.

Ja jsem nejak v jednom kole, v nedeli vecer jsme hrali pokra do pondeli do 6h rana, jsem myslela ze pak nevstanu do skolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ranni vstavani mi teda dava, Lea v pohode a ja trpim :grinning: vzdycky ji odvezu, prijdu domu a nejradsi bych to jeste zalomila, ale nastesti uz to nejde, jinak bych nic nestihla :grinning:
Vcera jsem nejak cely den uklizela a nakupovala a dospavala, dneska jsme podnikli celodenni vylet do Ikey a jeste jednoho obchodu s nabytkem. Zitra jsem domluvena s holkama na plaz, udelalo se nam zcistajasna hezky, tak toho musime jeste vyuzit :wink:

Saku, ty prosimte jeste nerod :slight_smile:)) Jeste nam par tydnu vydrz! Co ta holka, jak dopadla, porodila? :confused:

Ten strevni virus k nam prosim poslete, potrebovala bych tak 10kg dolu, jsem se nejak vyzrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ač je to divné, ale zdá se že Kájuš má po rýmě i kašli - dnes už to bylo dobrý, jen párkrát zakašlala. Tak to měla 2 a dobroš. Bylo dnes zas krásně, tak jsme byly venku. Dobře že jsme včera zůstaly doma a zažehnali nemoc :wink:
22. zář 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko! u nas je dnaska krasny slnecny den,hlasia 28 stupnov,jaj,keby to vydrzalo co najdlhsie :slight_smile:

no a v teme novemrovky veru mame prve babatko,chlapcek,ma presne 2kg a 45 cm a vyzera ze sa drzi chlapisko :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek