• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
bre ranko, my se jdeme chystat na to tancovani, to bude vylet na cely den :grinning: :grinning: :grinning:

Saku, to zvladne, to zase neni tak prtavej hosicek
23. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano,na "svoj vek"32 tyzdnov,je to fajn vaha :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko ! tak Kája má nastydnutí zasebou a teˇškrábe v krku mě od včerejšího večera :confounded:

kristi - a co to je za tancování ? Vím, že tam budete chodit s Nelčou ... ale co budou tančit ?
23. zář 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste takova rytmika, s satkem treba tancovaly, dokolecka atd. Ja neivm, my jsme koukaly hodne z dalky, aby na to mely klidek
23. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:

jsme živý ale nemohla jsem psát, bo Dála vylil vodu do klávesnice a žel bohu se nám jí nepodařilo zprovoznit...
dva dny bez netu děsný :slight_smile:)

Dála má taky rýmu ale taky to neměl moc a zítra jdeme do těch jeslí tak jsem na to zvědavá...

Kristi Dála je též individualista oni vůbec ty děti vodnáři jsou zvláštní :sunglasses:

Dani pevné nervy :wink:

no taky jsem si říkala co je s Andrejkou?

saku my máme v kladeňačkách chlapečka co se narodil 850g a už má 1510g :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to me nenapadlo, ze by to bylo znamenim.....
23. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi nevím ale všimla jsem si toho...možná to je i tím, že nemají sourozence :wink: a vystačí si sami :grinning:
23. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna to je tim vsim dohromady, no
23. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babule! :grinning:

kouklo na nás krásný babí léto,tak jsme se sígrama prchli na pár dní na chatu,dneska jsme přijeli domů :wink:

dragi - zítra držím palce,at to dobře klapne v jeslích. hlavně nebud nervozní a cíťa, nebo to Dála vycítí a bude taky :grinning:

co je s tou Andrej? nemám jí napsat?? :sweat_smile: :confused:

saku tak to zas není zas takovej prcíček,to první mímo. naši kluci měli 2,5 a 2,6 kg :slight_smile:

jsme měla v hlavě co všechno vám sem chci napsat a ted si jaksi nemůžu vzpomenout,no , holt to se mnou jde už asi z kopce :grinning:

jestli si vzpomenu,tak písnu :grinning:

a koukejte sem hezky něco napsat, zítra dávám děti do jesliček (veze je manžaaaa huráááá :grinning: ) a já se doufám hezky vyspinkám a pak si , taky doufááám, hezky počtu :grinning: :sunglasses: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Jdu vás zase po delší době pozdravit. A jak tak pročítám posledních pár řádků, tak nejsem jediná, která už sem chodí míň a míň. :unamused:

Všem marodům přejem brzké uzdravení. Naty už je téměř fit, ale já mám asi nějakou nabouranou imunitu - před měsícem jsem měla tu hnusnou angínu a teď se z toho taky pořád nějak nemůžu dostat. :angry: Snad už to bude brzo dobrý.

V pondělí jsme byli objednávat postel pro Naty a nám skříň do ložnice. Už se to krátí a tak za 6 týdnů se asi budem stěhovat. V domku už jsou hotový příčky, elektrika, voda. Příští týden se začne zateplovat z venku a dělat fasáda. No a uvnitř zbývá ještě krb a pak už se půjde na obklady a podlahy. :slight_smile:

Švici už se to taky krátí, je v 37tt. Akorát malá je natočená prdelkou dolů. :unamused: Ale kamoška - porodní asistentka ségře sehnala super doktora, kterej je na konce pánevní odborník. Už u něj 2x byla a v sobotu za ním jede zase a budou se domlouvat na vyvolání. Švica chce zkusit rodit normálně, tak to vyvolají, aby nebyla malá moc veliká a líp se jí rodilo. Takže v sobotu se dozvíme, kdy se mi narodí neteřinka! :sweat_smile: Už se mooooooc těším na miminko! :dizzy_face:

Psala mi IP Soňa, moc vás všechny pozdravuje! Jsou momentálně bez internetu, takže občas nakoukne jen u tchýně, ale jinak se mají dobře.

No nic, jdu hodit spršku a pátrat zase na netu po spotřebičích.

Snad zase brzo nakouknu. :wink: Mějte se hezky! :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecer :slight_smile:

Saku, tak 2kg u miminka uz je pekna vaha. To uz se da :slight_smile:

Kristi, tancovani nebo zpivani to by se u nas taky chytlo, Lea kdy muze tak hulaka (zpiva) anebo vrti zadkem (pokus o tanec)... :slight_smile:)

Dragi, na zitra vam budu drzet palce, jak pise Danca, hlavne v pohode, zadne nervy, rychle ho tam prdni a jeste rychleji utikej pryc a neohlizej se :slight_smile:))

Luci, tak domecek teda pokracuje bleskovou rychlosti, to je supr! :dizzy_face:
My jsme si takove ty skrine na miru a nabytek a dodelavky nechali, ze to objedname a dodelame postupne az budeme bydlet, a stale nic nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kuchyn prijde v rijnu, pak teprve budu kupovat nabytek do kuchyno-obyvaku, a ty skrine a nabytek do loznice a pokojicku jeste chvili pockaji asi. Taky budem delat terasu... No nejde to vsecko najednou proste :slight_smile:

Diky za info o Sone, ale ta Andrej mi teda vrta hlavou :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska meli krasny den, uplne letni pocasi, vyrazili jsme s kamoskama a prckama na piknik na plazi, cekala jsem ze bude jen tak kolem 20st a ono nee, malem jsme se tam pres to poledne usmazili :wink:

Jdu si dat nejakou sladkost, skouknout serialek a chrnet... :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
jsme víceméně stále v tahu, proto jsem se zas pár dní neobjevila. Ty dlouhé zimní večery se nám ještě krapet pošouply :sunglasses:
Mamka se v pátek vdala, takže jsem získala neco, resp. nekoho, koho jsem nikdy neměla. Ségru :slight_smile: Ta je těhu a termín má za necelý měsíc, tak se taky těším na novopečený mimi - měl by to podle několika potvrzení být kluk jak buk.Tak jsem taky natěšná. Jindra už je "velkej," není takový to voňavý válecí mimi. Už je vcelku dost pohyblivej (leze, sedne si, stoupne si), ale mám z něj pocit, že je takovej strašně pohodlnej - oproti Marky. Ta se neco naučila a hned to pilovala. Jindra ne. Tomu se neco povede a dokud nemá tu správnou motivaci, tak se pohybově nepředře :sweat_smile: Chlapeček :sweat_smile: můj milovanej :dizzy_face: Marky má tendence ho pořád brát za ruce, což je dost problém neb jsou to pro něj jakési druhé nohy, takže máme doma veselo... Ale už je to super neb se vzájemně zabaví :sunglasses: ale jak jsem psala bez dohledu to ještě docela dlouho nepůjde.
Tady jsem zběžně dočetla a zas půjdu. Chtěla jsem ještě sundat prádlo ze šnůry a složit, ale asi to nechám na zítra... Však mi to neuteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím beju

holky díky za podporu pak dám vědět :wink:

co ta Andrejka jsem nervní :sunglasses:
23. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, to je super, segra.....hlavvne, ze si rozumite.

Drago, drzim palce, at to zvladnete.

dneska bude trosku vic osklivo, ale to nevadi, aspon se neupeceme. Tak se asi oblikneme a pujdeme na hriste
24. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc Vas zdravim a hlasim, ze jsem v poradku. Bohuzel jsem resila nejake osobni problemy a nechtela jsem to nikde ventilovat, nastesti uz je vse v poho. Bohuzel do toho se nam posral noutas od Laury a co cert nechtel, do mojeho se mi z niceho nic dostaly nejake malviry a jeste jakesi zakernejsi viry, ktere ani antivirus neodhali. Takze jsem byli skoro 2 tydny bez netu, ted je uz nastesti vse ok a ja mam pripojeni. Jste hodne, ze jste na me myslely a delaly si starost :grinning: :wink:
24. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mam jeste jednu novinku, ale tu napisu, az to bude na 100%...upozornuji, nejde o tehotenstvi :grinning: :grinning: Mela bych to vedet zitra presne :wink:
24. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
uffff, jsi ok, to jsme radi. Jako ja to chci vedet hned, do zitra to proste nepocka.....budes se vdavat?
24. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Kris :grinning: :grinning: :grinning: , zatim ne :grinning: , ale asi budu mit praci, nicmene pockam az do zitrka s podrobnejsim info :wink:
24. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice Rosa nechce ani slyset, ale bohuzel, ja uz potrebuju mezi lidi. Akorat cekam na podrobnejsi info, kolik budu brat, kde me upichnou atd. Je to pres znameho a ten s majitelem bude mluvit zitra rano...
24. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se maaaaaaaaaaaaaaaaas. Presne to rikam, ze clovek potrebuje mezi lidi, jinak zakrni mozek a vsechno.

a co Mara ve skolce?
24. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec do skolky nechodi, jsme od toho druheho tydne v zari nemocni, v kuse uz 2 tydny a teprve v patek jdeme na druhou kontrolu. Bohuzel mi doktorka vyslovne nedoporucuje skolku, tak nevim, jak bych to pri praci delala, ale segra se nebidla, ze by mi hlidala. Mudra ma totiz obavy, ze kdyby sel Mara do skolky, po par dnech by se svou rozhranou imunitou zase onemocnel...tak pokud ta prace bude, asi to jeste pristi mesic zkusim se skolkou, pokud ovsem bude furt na hromade odhlasim ho a dam asi az od pristiho roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

andrej to jsem rada ze vsecko ok, to bylo divny ze jsi nebyla ani na FB ani tady... :wink:
Drzim palce s tou praci!!!!!! :dizzy_face:

Ja jsem dneska vstavala do skolky uplne zbytecne, vstanu v 7h45, umyju se, namaluju, obliknu, pak to same s Leou, krome malovani :slight_smile:, nasnidame se a chceme vyrazit a pak mi Yann rika, ze ji dneska odveze on cestou do prace, to mi jako nemohl rict driv :sweat_smile: jsem si mohla hezky pospat.

V sobotu delame docela velkou akci u nas na zahrade, mame rok od svatby a Y. to chce vehementne slavit, tak jsme pozvali pres 20 znamych, dneska musim vymyslet co budu pripravovat krome grilovani, abych to mohla vsecko nakoupit...
24. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a hlavně čus Andrejko :slight_smile:))

tak jesle docela v poho, odešel s paní učitelkou za ručičku ani mi nedal pusu pacholek...vybral si sám obrázek medvídka, byla volná ještě žába, ale to jsem měla ve školce já a nějak mě to deprimovalo :grinning: doteď si pamatuju jak měly děti kytičku, motýlka, míček a já rozpláclou žábu :grinning: po hodině jsem došla a prý byl moc hodný...ale když jsem ho vzala, že jdeme domů spustil povyk, že ne, že chce na bábovky s dětma (zrovna se oblíkaly ven) no odnesla jsem ho řvoucího...máme prý přijít i zítra a v úterý, že to nevadí...pak teda od října budeme platit, ale teď je to jako bez placení...no tak uvidíme co bude dělat chlapec až tam bude dýl...doma mi říkal, že tam děti plakaly a já se ho ptala jestli plakal taky a prý jo...tak jsem se ptala co mu teta řekla ... že nemá plakat, že maminka přijde...no tak teda nevím kde je pravda, učitelka neříkala nic, jen to že hezky seděl u stolečku a snědl kousek jablíčka... :grinning:
24. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, tak dobry :slight_smile:) Hlavne ze neplakal kdyz jsi ho odvadela, to jsme zpocatku u jesli meli a hruza.
Co se deje pak, po tom uz nepatram, verze Ley se vzdycky lisila od verzi ucitelek..
Dneska mi napriklad tvrdi, ze ve skolce papala cokoladu, a ze ji ji dala holcicka. A pak jeste ze pekli kolac :sweat_smile: Tak nevim.
Zitra odpo mame tridni schuzku, doufam ze se tam neco dozvim :wink:
24. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě na tom přijde vtipné to, že hned po té první hodině mi přišel jako takovej mazák, že někde byl, kde máma ne a on může povídat co se dělo...úplně jako by povyrostl :grinning: :wink:
24. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
ooo,boze,co sa stalo,skoro cela strana popisana :grinning:
no,my mame maroda uz tiez,vcera zacal nejako pokasliavat,tak som s nim rano behla k doktorke,pre istotu,nakukla mu do hrdla a ze nieoc tam zacina,tak sme nafasovali hned lieky a sme tyzden mimo skolky... :frowning2: no sak uz bol tri tyzdne,tak to staci,nie? :unamused:

luci,kiko si tiez strasne vymysla,vselico mi povie :slight_smile:

akcul,teda,to je rychlost,ze uz sa idete stahovat!!!to je super,urcite sa uz moc tesite :slight_smile:

jindrisek je teda uz riadny chlapisko,boze jak to leti,za chvilu ti bude behat :slight_smile:

draga,to je aj u nas,rano sa mu sice moc nechce,ale ide ,a ked ho pridem zobrat nie a nie domov,vzdy ho musim na nieco "nalakat" :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj a beji,gratulujem k novej rodinke :sweat_smile:

akcul,tak to segru teda obdivujem,ja by som bojovala za cisarak do krvi pri konci panvovom,fuuuha ,najlepsie by bolo keby sa este otoci,aj ked je to uz minimalna pravdepodobnost.a segra kolke babo caka?uz rodila niekedy?
24. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak byly jsme na vylete, tramvaji a pesky, pokoupily na veceri, Mie panenku s lahvi a nocnikem (treba ji to chytne), sobe peknou tuniku k dzinam...a dostala jsem kytku, od frajera co nosil vzorky parfemu :sunglasses:
24. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak nakukuju, jak dopadl Dalík v jesličkách a vidím, že je to šikulka největší!!! :slight_smile: To je paráda, tak jen ať mu to vydrží! :slight_smile:

Luci,
my taky nebudem do domku kupovat hned všechno nový. Jen tu skříň a malé postel jsme si řekli, že pořídíme rovnou. A taky kuchyni samozřejmě. Jak ty prosím tě, vaříš, když budete mít kuchyni až v říjnu? :confused: :sweat_smile:
Jinak ostatní věci zůstanou ty, co máme teď a obměňovat se bude postupně. Přesně jak píšeš, taky nás čeká ještě terasa (i když asi až na jaře), ploty....a spousta dalších úprav. No peníze jen lítají z okna. :unamused:

Beji,
to je super, že ti přibyla ségra. :slight_smile: A taky že budete mít další miminko! :wink:

Andry,
budu moc držet palce, ať ta prácička vyjde! :wink:

Mončo,
do domečku se těšíme moc, to je jasný. Občas se mi tomu ještě pořád nechce věřit, že už se za pár týdnů budem opravdu stěhovat. :sweat_smile:
Jinak švica čeká první miminko. Chce to prostě zkusit přirozeně. Já teda musím říct, že bych se na jejím místě asi rozhodla stejně. Doufám, že bude po mě a po mamce a bude mít rychlej a bezproblémovej porod. :sweat_smile:

Kristi,
to je hezký, kytička vždycky potěší. :dizzy_face: Co budeš kuchtit k večeři?
24. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek